Grand Prix Lviv Half Marathon-2018 – RunStyle

Grand Prix Lviv Half Marathon-2018

10 June 2018 Running / Львів / Run Ukraine

Вже третій рік поспіль біговий захід подібного масштабу відбудеться у місті Львові центральними вулицями в одне коло. Старт та фініш усіх дистанцій запланований біля Львівської опери. Маршрут півмарафону пролягатиме містом такими вулицями: вул. І. Гонти, вул. Листопадового Чину, площа Св. Юрія, вул. Шептицьких, вул. Антоновича, вул. Академіка А. Сахарова, вул. Д. Вітовського, вул. Шота Руставелі, вул. Левицького, вул. Пекарська, вул. Лисенка, вул. Беринди, вул. Коперника, вул. П. Дорошенка, проспект Шевченка.

Участь у біговому заході доступна як для любителів, так і для професійних бігунів. У 2018 році організатори планують зібрати 3 500 учасників і залучити якомога більше бігунів з сусідніх європейських країн.

В рамках півмарафону відбудеться City Cup – кубок міста, в якому будуть визначені переможці серед мешканців Львова на дистанції 21,0975 км. Окрім того, пройдуть безкоштовні забіги серед студентів (University Cup), та представників силових служб (Security Cup).

У програмі півмарафону заплановані три індивідуальні забіги на дистанціях: 21, 0975 км, 5 км, та 2 км. У 2018 році вперше пройде естафетний забіг: 1х10 км + 1х11,0975 км та вже традиційна естафета для чотирьох учасників: 3х5 км + 1х6,0975 км. Традиційно організатори півмарафону пропонують маленьким учасникам вийти на старти дитячих забігів: 1 000 м, 500 м та 100 м. Участь для дітей у події на цих дистанціях безкоштовна.

Нагадаємо, що Львівський півмарафон – один із шести етапів бігової ліги Run Ukraine Running League 2018, що включає у себе старти в п’яти містах України: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Запоріжжя. Ліга орієнтована на любителів бігу, серед яких по завершенню останнього етапу визначать переможців серед чоловіків та жінок. Головний приз Run Ukraine Running League  – участь у престижному міжнародному марафоні.

Leave a comment