Франківська сотка

03 August 2019 Cycle race / Івано-Франківськ / Franko Bicycle Club

100k MTB 100k Шосе

Ви довго чекали та нарешті це здійснилося! Перший у Франківську аматорський веломарафон вже цього літа :)

Франківська сотка — це:
- спробувати свої сили на дистанції в 100 км
- класні краєвиди Прикарпаття
- велика тусовка однодумців
- чудово проведений серпневий день!

Дистанція - 100,24 км
Набір висоти - 801 м
Маршрут :
- Strava - https://www.strava.com/routes/17843414
- GPSis - https://www.gpsies.com/map.do?fileId=znkngsmazdomflnq

Чекатимемо на вас:
- 03 серпня 2019 року
- Івано-Франківськ
- отримання стартових пакетів з 7:30 до 10:00
_____
Вартість участі:
до 01.06 — 340 грн.
02.06 - 22.06 — 380 грн.
23.06 - 06.07 — 420 грн.
07.07 - 27.07 — 460 грн.
28.07 - 02.08 (до 18:00) — 500 грн.
03.08 (на старті) — 550 грн.

100k MTB

Individual race

Price: free

Limit: 100 participants

- 26" хардтейл/28" хардтейл;
- Двопідвіс;
- Сітібайк;
- Фікс/сінглспід;
- Рігід;

Participants registered - 52 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Yura Symchych Male 1991 Франко Івано-Франківськ ua
Maryan Bobalik Male 1995 Franko Bicycle Club Івано-Франківськ ua
102 Наташа Меркулова Female 1980 Івано-Франківськ ua
103 Тарас Сенів Male 1998 Соколів ua
128 Dima Belousov Male 1994 FC Invasport Івано-Франківськ ua
104 Nazar Zaletskyi Male 1989 Franco Bicycle Club Івано-Франківськ ua
127 Андрій Михалків Male 1996 KSO"IF-Deaf" Надвірна ua
108 Богдан Кельбас Male 2003 Franko Bicycle Club Івано-Франківськ ua
105 Vlad Leshchynskyi Male 1996 Franko Bicycle Club Івано-Франківськ ua
106 Roman Korobko Male 1994 KSO"IF-Deaf" Тисмениця ua
109 Олексій Грибовський Male 1979 Івано-Франківськ ua
Олег Мануляк Male 1991 Івано-Франківськ ua
Andriy Onyshko Male 1986 ONYO Львів ua
107 Vadim Matura Male 1982 Івано-Франківськ ua
145 Tetyana Hemiy Female 1979 Івано-Франківськ ua
Viktoria Dufynets Female 1986 EduNav Львів ua
Володимир Уліцький Male 1982 Файні хлопці Львів ua
110 Kostiantyn Shakhzadov Male 1988 Івано-Франківськ ua
111 Andrii Kuz Male 1995 Івано-Франківськ ua
112 Маріна Шквиря Female 1991 XTREME RIDE CLUB Дрогобич ua
113 Юра Панчишин Male 1988 Дрогобич ua
118 Вова Пастушенко Male 1990 Пірати Вінниця ua
Вова Пастушенко Male 1990 Пірати Вінниця ua
114 Ігор Романчук Male 1988 - Тисмениця ua
115 Sebastyan Chorba Male 1983 Вело Сколе Сколе ua
Юрій Важний Male 1987 ВелоСтрийки Стрий ua
117 Макс Маслов Male 1987 Вінниця ua
Макс Маслов Male 1987 Вінниця ua
116 Vitalik Vitenko Male 1989 Вінниця ua
119 SERGII DANILOV Male 1978 Smart Swim Київ ua
Igor Lishchynskyy Male 1973 LI Київ ua
Александр Яшник Male 1983 DEAF Черкаси ua
120 Anna Tereshchuk Female 1992 Київ ua
121 Віталій Терещук Male 1991 Київ ua
123 Зеник Расевич Male 1985 Бурштин Бурштин ua
122 Volodymyr Shtohryn Male 1967 Бурштин Бурштин ua
124 Анатолій Боринець Male 1964 Бурштин ua
125 Марко Гнатюк Male 2002 Boston Bike Бурштин ua
126 Serhii Otroda Male 1984 Івано-Франківськ ua
Юра Рудик Male 1996 Львів ua
Олег Олег Male 1990 яывмпяы Київець ua
Василь Данилюк Male 1990 Івано-Франківськ ua
Petro Strashetskyy Male 1993 MTBBIKE SPECIALIZED TEAM Коломия ua
Nazar Slobodjan Male 1990 Івано-Франківськ ua
129 Yurii Stohul Male 1992 Івано-Франківськ ua
Артур Маркітан Male 1999 FranFixed Івано-Франківськ ua
138 Богдан Микитюк Male 2001 RESKO-веломагазин-майстерня Івано-Франківськ ua
Bogdan Sheremet Male 1974 Івано-Франківськ ua
Андрій Симчич Male 1997 SCOTT Івано-Франківськ ua
130 Taras Budzyn Male 1990 Львів ua
131 Oleg Bavshyn Male 1981 Львів ua
137 Андрій Ляхов Male 2001 RESKO - веломагазин-майстерня
132 Олександр Парфенюк Male 1992 Нововолинськ ua
Mykola Chesanovskyy Male 1991 Івано-Франківськ ua
133 Ivan Yakymchuk Male 1992 Mtb-bike Івано-Франківськ ua
Якімов Микола Male 1990 Злі птахи Львів ua
136 Павло Павлюк Male 1999 KSO"IF-Deaf" Івано-Франківськ ua
134 Андрій Андрейчук Male 1997 Надвірна ua
Святослав Феденько Male 1988 OVB Івано-Франківськ ua
135 Оксана Петранюк Female 1985 Franko Bicycle Club Івано-Франківськ ua
139 Віктор Сташко Male 1977 Івано-Франківськ ua
142 Сергій Чередніченко Male 1959 Івано-Франківськ ua
140 Василь Гритчук Male 1994 Івано-Франківськ ua
141 Yura Dydych Male 1980 Івано-Франківськ ua
153 Роман Король Male 1973 CapitalTRI Івано-Франківськ ua
149 Anatolii Kisil Male 1981 Київ ua
143 Taras Lavruk Male 1974 Івано-Франківськ ua
Ігор Федик Male 1960 Клуб „ Федик Велосервіс " Івано-Франківськ ua
Олександр Северенюк Male 2003 Івано-Франківськ ua
146 Mykola Kozlenko Male 1972 Івано-Франківськ ua
Roman Hryvnak Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
147 Влад Романчук Male 1996 Вело Червоноград STRAVA Червоноград ua
148 Мирослав Костецький Male 1998 Franko Bicyclist Club Івано-Франківськ ua
144 Yuriy Semak Male 1986 Львів ua
Артем Павленко Male 1994 Пивний клуб Десятка Дніпро? ua
150 Степан Юрців Male 1999 Богрівка ua
151 Артур Канюка Male 1987 Львів ua
152 Руслан Боронило Male 1991 Крихівці ua

100k Шосе

Individual race

Price: free

Limit: 100 participants

- Шосе;
- Циклокрос;
- Гравел байк;
- Турінг.

Participants registered - 92 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
203 Володимир Чернишенко Male 1981 Franko bicycle club Івано-Франківськ ua
Vitaliy Pylyp Male 1985 CADENCE
201 Тарас Петрик Male 1984 Ultra Львів ua
202 Володимир Чорненький Male 1995 Львів ua
207 Юлія Садловська Female 1996 Івано-Франківськ ua
260 Lyuda Petrash Female 1981 SEBN.UA Тернопіль ua
204 Volodymyr Pastushchen Male 1983 Київ ua
213 Slavik Soroka Male 1988 MTBBike Specialized Team Івано-Франківськ ua
257 Дмитро Залевський Male 1980 Спортивний Гурток Імені Кліфа Янга Львів ua
Еліна Яблончук Female 1975 Franko Bicycle Club Івано-Франківськ ua
208 Олександр Стефуранчин Male 1981 Немирів ua
205 Роман Михно Male 1985 Івано-Франківськ ua
206 Pavlo Tsvietkov Male 1978 Івано-Франківськ ua
266 Mykhailo Krents Male 1996 Львів ua
212 Юрій Борик Male 1974 StanislavivCyclingClub
209 Igor Bitkivsky Male 1986 Богородчани ua
210 Vasyl Letsyn Male 1983 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
211 Liubomyr Vypasniak Male 1982 MTBBike Specialized Team Івано-Франківськ ua
230 Ірина Васильєва Female 1973 Боярка ua
214 Максим Шерепот Male 1994 Івано-Франківськ ua
216 Ігор Григорчук Male 1987 Треба було не їхати
215 Віра Красуля Female 1992 Cadence90 Київ ua
217 vadym soshchenko Male 1989 lvivbicycle.club Львів ua
218 Yuri Savruk Male 1970 SC StartUp Червоноград ua
219 Вадим Решетько Male 1958
220 Andrii Kepeshchuk Male 1994 KYIV CYCLING SQUAD Богородчани ua
233 Назар Лаб'як Male 1989 Львів ua
221 Юра Скрипнюк Male 1958 Треба було не їхати
222 Віктор Гузов Male 1984 SkyFitness-Grawe Львів ua
223 Андрій Данилюк Male 1996 Калуш ua
224 Данило Яремчук Male 1994 Київ ua
Ivan Hulin Male 1983 Дрогобицький вело клуб Дрогобич ua
225 Taras Moroz Male 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Taras Moroz Male 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Mateusz Grochla Male 1985 Velo Skole Сколе ua
226 Алексей Буйваленко Male 1984 Київ ua
Юрій Мокрецький Male 1998 Івано-Франківськ ua
227 Христина Зеленчук Female 1990
228 Igor Stefanyshyn Male 1986 Івано-Франківськ ua
229 PAVLO IEFIMENKO Male 1983 Cherry Sport Club Вишневе ua
232 Alexandr Chumachenko Male 1986 Івано-Франківськ ua
231 Vladimir Komlev Male 1986 Київ ua
284 Volodymyr Hotsko Male 1976 Львів ua
Роман Беймук Male 1999 Івано-Франківськ ua
234 Любомир Самелюк Male 1993 Sameliuk Team Київ ua
Дима Пионтковский Male 1970 ДЮСШ-8 Київ ua
235 Олександр Кошелєв Male 1983 XTREME RIDE CLUB Дрогобич ua
236 Nata Koshelyeva Female 1986 Xtreme Ride Club Дрогобич ua
237 Степан Матвіїв Male 1990 Makeba Буськ ua
242 Yurii Atamaniuk Male 1993 Makeba Львів ua
241 Anastasiia Kramar Female 1993 Makeba Cycling School Львів ua
238 Roman Strautmanis Male 1990 Makeba Львів ua
239 Сергій Смірнов Male 1986 Львів ua
240 Yura Paliy Male 1982 Макеба Львів ua
246 Володимир Прокопів Male 1989 Makeba Львів ua
254 Валерій Тишковець Male 1962 Team Garage 1664 Дубно ua
255 Hennadii Kurban Male 1972 Team Garage 1664 Львів ua
Vadym Voronin Male 1984 Team Garage 1664 Жовква ua
Михайло Царик Male 1966 Team Garage 1664
243 Мар‘яна Горлач Female 1987 Makeba Львів ua
244 Taras Bereschak Male 1990 Makeba Львів ua
245 Sofiya Ryabtseva Female 1995 Makeba Львів ua
247 Anatoliy Sosnitskiy Male 1990 Makeba Львів ua
248 Михайло Високосов Male 1984 Lutsk Triathlon Federation
249 Roman Bondaruk Male 1979 Луцьк ua
250 Саша Голубенко Male 1977 Нетішин ua
251 Taras Boichuk Male 1969 Івано-Франківськ ua
Юрій Шемпуля Male 1977 Стрий ua
252 Ivan Seniv Male 1997 Івано-Франківськ ua
281 Viktor Hrushetskyy Male 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua
256 Петро Токар Male 1986 Івано-Франківськ ua
253 Олексій Романський Male 1987 NeroRosso
258 Iryna Zalevska Female 1982 Спортивний Гурток Імені Кліфа Янга Львів ua
263 Софія Чинчик Female 1999 Івано-Франківськ ua
259 Іван Кіршак Male 1996 Івано-Франківськ ua
261 Ігор Самборський Male 2003 Road to the Dream Клубівці ua
262 Руслан Старченко Male 1993 Chernihiv cycling club Чернігів ua
264 Ivan Ksenyuk Male 1983 Івано-Франківськ ua
265 Ivan Shulak Male 1984 Lviv Bicycle Club Львів ua
Володимир Цимлянський Male 1989 Franko Bicycle Club Івано-Франківськ ua
268 Микола Стефанишин Male 1987 Миколаїв ua
Анатолій Юзьків Male 1981 Львів ua
267 Анатолій Юзьків Male 1981 Львів ua
271 Sasha Tovt Male 1987 Банзай -Ра Ужгород ua
В\'ячеслав Турок Male 1988 Ужгород ua
269 Vitalii Bandalak Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
270 Микола Ковалевський Male 1963 Bukovuna-Masters Чернівці ua
Катя Бандрівська Female 1987 Львів ua
272 Yuriy Kalichevskyi Male 1966 Спортивний гурток імені Кліфа Янга Львів ua
273 Tetiana Zavediuk Female 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
274 Oleg Senyk Male 1980 Stanislaviv Cycling Club Івано-Франківськ ua
Petro Petrakov Male 2001 Кропивницький ua
275 Roman Khomyshyn Male 1992 Makeba
276 Сергій Гембей Male 1991 Івано-Франківськ ua
277 Андрей Матвеев Male 1961 Велосокаль Чернівці ua
Роман Хвастяк Male 1984 ---- Івано-Франківськ ua
289 Костянтин Вечканов Male 1982 CapitalTRI Київ ua
282 Олег Романчук Male 1970 Вело Червоноград STRAVA Червоноград ua
Влад Романчук Male 1996 Червоноград ua
278 Volodymyr Olkhovyk Male 1987 Федерація Триатлону м.Луцька
286 Татьяна Лищинская Female 1992 CapitalTRI Донецьк ua
279 Marta Zakharova Female 1987 Makeba Львів ua
288 Роман Король Male 1987 CapitalTRI Київ ua
287 Катерина Качан Female 1984 CapitalTRI Київ ua
280 Рябцев Володимир Male 1966 TriLewy Львів ua
Святослав Феденько Male 1988 OVB Івано-Франківськ ua
283 Андрій Шапошніков Male 1984 MTBStock cycling team Львів ua
285 Андрій Гоцко Male 2003 Львів ua
290 OLEKSANDR KLYMKOVYCH Male 1992 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
291 Володимир Кашевко Male 1977 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
Roman Khomyshynets Male 1993 Lviv Bicycle Club Львів ua
292 Alex Yarov Male 1984 RacinG SouL

19 Comments:

  1. Володимир Чернишенко

    Ураааа!!! Нарешті я буду під номером “1”.

  2. Lyuda Petrash

    Чиклокрос то це шосейний

    1. Софія Чинчик

      Так, назва вже змінена

  3. Alex Yarov

    GPSies. виправте 🙂

  4. Вадим Решетько

    Номер 216. 219. 221. м.Коломия

  5. Sebastyan Chorba

    Буде медаль фінішера?

  6. Александр Яшник

    МТВ Только колеса 26 и 28?а 29 можна?

  7. Еліна Яблончук

    Звичайно, можна й 29!

  8. Anastasiia Kramar

    Доброго дня. В номері 241 змініть будьласка назву клубу на “Makeba”

  9. Валерій Тишковець

    Оплатив №254

  10. Анатолій Юзьків

    Анатолій Юзьків
    Завалило двіччі, видаліть одного
    Не можу оплатити, fatal error

    1. Софія Чинчик

      Спробуйте повторно

      1. Анатолій Юзьків

        Оплатив,
        видаліть, будь-ласка, задубльовану реєстрацію

  11. Микола Стефанишин

    Також не можу оплатити

    1. Софія Чинчик

      Спробуйте повтроно

  12. Микола Стефанишин

    Оплатив

  13. Roman Khomyshynets

    Оплатив, прийшло підтвердження оплати на e-mail, але на сайті чомусь не відображається

  14. Lyuda Petrash

    Буде трансфер на франківськ після змагань

  15. Lyuda Petrash

    на грушевського 21 збір чи де бо я не місцева

Leave a comment