Frankivsk Half Marathon

11 October 2020 Running / Івано-Франківськ / ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club»

21 km 10 km 5 km Естафета Корпоративна естафета Благодійний забіг 2 км 21 км без медалі

Frankivsk Half Marathon'20  - твій найрівніший пробіг з можливістю стати тим єдиним, де ти зробиш свій Personal best. Атмосферний, теплий та дружній пробіг, який точно займе почесне місце в твоїх спогадах. Спробуй!

 

Програма заходу:

11 жовтня 2020 року

07:00 – 9:00 - Відкриття «Стартового містечка Змагання», площа Івана Франка.
07:00 – 14:00 - Робота камер схову;
09:25 – урочиста церемонія відкриття Франківського півмарафону;
09:45 – руханка для учасників на дистанції - 21.097 км, 5 км, Relay | 3?5 км +1?6.0975 км;
09:55 – відкриття стартового коридору 21.0975 км, естафета: Relay | 3x5 км +1x6.0975
10:00 – старт на дистанції 21.0975 км, естафета 3x5 км +1x6.0975 км,
10:05 – старт на дистанції 5 км;
10:10 – нагородження дітей переможців на дистанціях 100м, 400м, 1000м;
12:55 – руханка для учасників на дистанції благодійний пробіг 2км та 10 км;
13:00 – старт на дистанції 10 км;
13:05 – старт учасників на благодійний пробіг 2 км;
14:00 – нагородження учасників, Борщик PARTY;
15:00 - Закриття «Стартового містечка Змагання».

21 km

Individual race

Date: 11 October 2020

Start time: at 10:00

Price: 750 UAH

Limit: 302 participants

Participants registered - 305 out of maximum of 302

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Тарас Грицик Male 1989 Івано-Франківськ ua
11 Yurii Pinchuk Male 1991 CrossfitRivne Рівне ua
12 Тарас Малий Male 1992 Івано-Франківськ ua
113 Любомир Колесник Male 1993 Яргорів ua
123 Степан Іванишин Male 1994 Gutsul RC Івано-Франківськ ua
32 Ульяна Сабатович Female 1984 Івано-Франківськ ua
13 Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
18 Вадим Зінюк Male 1993 Івано-Франківськ ua
69 Богдана Мельничук Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB, Ліга Доброго Бігу Львів ua
14 Володимир Пирко Male 1987 Червоноград ua
15 Максим Шерепот Male 1994 Івано-Франківськ ua
16 Сергій Белей Male 1983 Івано-Франківськ ua
112 Vitalii Babak Male 1998 Івано-Франківськ ua
Максим Гаврилів Male 1985 Львів ua
Olga Horlova Female 1993 Osnovabega Київ ua
17 Арсен Савіцький Male 2000 Івано-Франківськ ua
19 Олег Телепчук Male 1991 Івано-Франківськ ua
73 Тарас Рожко Male 1995 Івано-Франківськ ua
20 Ярослав Бородайко Male 1987 Івано-Франківськ ua
25 Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
35 Максим Вуйцік Male 1978 Львів ua
21 Володимир Мірчук Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
244 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
22 Mariya Domchak Female 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua
Володимир Радевич Male 1997 Снятин ua
23 Ярослав Волощук Male 1984 Iron team Cadence, Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
24 Volodymyr Moskovchenko Male 1991 Івано-Франківськ ua
34 Sebastyan Chorba Male 1983 Skole Run Club Сколе ua
Mykola Putko Male 1991 Tseepev Івано-Франківськ ua
26 Oleh Kolesnykov Male 1984 Львів ua
30 Renata Nalysnyk Female 1990
Павло Павлюк Male 1999 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
33 Іван Сухецький Male 1993 Івано-Франківськ ua
Михайло Зварич Male 2000 Івано-Франківськ ua
31 Tania Yatsyuk Female 1995 Івано-Франківськ ua
40 Святослав Кріцак Male 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua
76 Андрій Федорчук Male 1991 GC Barbershop Івано-Франківськ ua
27 Mykolaj Malytskyj Male 1981 SC StartUp Червоноград ua
28 Marian Prokopiv Male 1980 Івано-Франківськ ua
29 Богдан Бессараб Male 1993 Івано-Франківськ ua
37 Святослав Линдюк Male 1993 Київ ua
75 Сергій Полив'янний Male 1984 Київ ua
38 Олексій Слободянюк Male 1995 Івано-Франківськ ua
Anatolii Herasymov Male 1981 Skole Ran Club Сколе ua
39 Інна Василів Female 1975 Івано-Франківськ ua
94 Andrii Kirshak Male 1992 Tseepev Івано-Франківськ ua
41 Петро Савчук Male 1964 Івано-Франківськ ua
60 Роман Староселець Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Любомир Людкевич Male 1983 Івано-Франківськ ua
42 Діма Бесенюк Male 1993 Івано-Франківськ ua
65 Andrii Kuz Male 1995 Івано-Франківськ ua
43 Наталія Мартиненко Female 1999 - Івано-Франківськ ua
44 Аліна Токмиленко Female 1987 Івано-Франківськ ua
45 Denys Shevotsukov Male 1988 Львів ua
47 Іван Понюк Male 1986 ICstore
232 Khrystyna Oleksyuk Female 1989 Runifcommunity Львів ua
46 Kateryna Shchur Female 1989 Івано-Франківськ ua
Roman Sypen Male 1995 Леви Бурштин ua
48 михайло Лотиш Male 1980 Коломийський Біговий Клуб Коломия ua
Ігор Мацик Male 1996 Львів ua
159 Richard Bell Male 1987 Maceba
49 Руслан Хомишинець Male 1990 SRT Стрий ua
50 Ігор Андрусишин Male 1985 SRT Стрий ua
Misha Pavliv Male 1989
51 Oxana Galko Female 1982 Івано-Франківськ ua
Марія Лукашенко Female 1990 Kolomyia running club Коломия ua
Марія Лукашенко Female 1990 Kolomyia running club Коломия ua
52 Ксенія Ільїна Female 1986 Івано-Франківськ ua
53 Петро Опацький Male 1986 Івано-Франківськ ua
54 Mykola Kaban Male 1990 Івано-Франківськ ua
Юрій Труфанов Male 1996 Івано-Франківськ ua
55 Nazar Maksymiv Male 1991 Tseepev Івано-Франківськ ua
56 Володимир Чорненький Male 1995 Львів ua
57 Тарас Петрик Male 1984 Ultra Львів ua
71 Rusya Irshko Female 1994 З тих кращих здохляків Полтава ua
58 Вячеслав Філатов Male 1977 SPARTAN
74 Олег Якубчак Male 1982 Івано-Франківськ ua
59 Олена Голяк Female 1991 Івано-Франківськ ua
Юрій Пицюк Male 1993 Івано-Франківськ ua
61 Volodymyr Kostyuk Male 1976 Івано-Франківськ ua
Михайло Кравець Male 1978 Калуш ua
Михайло Кравець Male 1978 Калуш ua
62 Ірина Піяк Female 1988 Долина ua
77 Денис Черевко Male 1984 SolomonRC
Олександр Вовк Male 1988 Івано-Франківськ ua
Павло Волуйкевич Male 1994 Інваспорт Івано-Франківськ ua
63 Ростислав Сабатович Male 1983
72 Катерина Циганкова Female 1983 Київ ua
Роман Микитюк Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Олена Безсудна Female 1966 Київ ua
64 Олександра Сташук Female 1993 Івано-Франківськ ua
231 Назарій Мельник Male 1996 Козачки Львів ua
Тетяна Сисоєва Female 1993 Івано-Франківськ ua
Evgeniy Gilenok Male 1990 Київ ua
82 Андрій Клебан Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
66 Vasyl Hoshovskyi Male 1986 Івано-Франківськ ua
67 Артур Перель Male 1988 Кам'янець-Подільський ua
121 Олександер Березіцький Male 1953 Самовисуванець Крихівці ua
68 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
70 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
134 Petro Stepuliak Male 1993 Івано-Франківськ ua
129 Віка Гутник Female 1987 Gutsul Running Club
78 Двояк Галина Female 1964 Івано-Франківськ ua
79 Viktoriia Pereima Female 1999 - Калуш ua
80 Василь Гелетій Male 1988 Gutsul Running Club Калуш ua
81 Ігор Пастернак Male 1994 Івано-Франківськ ua
131 Олег Римарович Male 1969 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua
83 Oleg Kyrylko Male 1968 RunnersConnect Київ ua
84 Анастасія Педан Female 1998 Київ ua
85 Taras Bileichuk Male 1989 Івано-Франківськ ua
Василь Передрук Male 1976 Івано-Франківськ ua
Nastya Pokrovetska Female 2001 Івано-Франківськ ua
86 Володимир Кабан Male 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
142 Misha Shvartz Male 1992 Івано-Франківськ ua
Віталій Романів Male 1996 Softjourn Івано-Франківськ ua
92 Богдан Безкоровайний Male 1989 Івано-Франківськ ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
87 Сергій Фіцак Male 1971 Softjourn
8 Оксана Камінська Female 1989 ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club» Івано-Франківськ ua
88 Ігор Гойванюк Male 1987 Івано-Франківськ ua
90 Наталія Чопик Female 1992 Коломия ua
93 Oleksandr Lenevych Male 1997 Kozachky Турка ua
89 Іван Вітенко Male 1985 Івано-Франківськ ua
91 Олександр Семків Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
95 Олег Свирид Male 1995 Варшава pl
96 Богдан Портечин Male 1998 Івано-Франківськ ua
97 Руслан Рудомський Male 1983 Фан-клуб Leeds United FC Івано-Франківськ ua
127 Артем Павлов Male 1986 Івано-Франківськ ua
Roman Dobrovolskyi Male 1994 RUN4U Львів ua
99 Roman Dutkevych Male 1991 Івано-Франківськ ua
100 Lidiya Kostyak Female 1999 Калуш ua
101 Oleksandra Pashkevych Female 1995 Івано-Франківськ ua
Яна Гиленок Female 1994 Київ ua
102 Микола Шевчук Male 1991 Івано-Франківськ ua
108 Ірина Косович-Онуфрик Female 1992 GRC Івано-Франківськ ua
103 Артур Марциновський Male 1991 KM Running Club Київ ua
106 Ksenia Filatova Female 1979 Київ ua
104 Михайло Іванина Male 1986
164 Volodymyr Ozhukh Male 1986 Львів ua
Nick Bihun Male 1976 Івано-Франківськ ua
116 Ксеня Шемберко Female 1991 Київ ua
105 Павло Шабат Male 1988 Run4U Львів ua
141 Oksana Mudrowska Female 1989 Івано-Франківськ ua
120 Ірина Гурська Female 1996 Івано-Франківськ ua
107 Oleksandr Konohorov Male 1985 Івано-Франківськ ua
109 Ярослав Грицак Male 1979 ОКЛ Івано-Франківськ ua
Taras Moroz Male 1984 Iron Team Cadence, Borys Running Club Івано-Франківськ ua
110 Андрій Павлів Male 1992 Ходорів ua
111 Олег Федик Male 1995 Івано-Франківськ ua
124 Вячеслав Антал Male 1979 Три леви
114 Anton Goshta Male 1984 Івано-Франківськ ua
Володимир Язловецький Male 1993 Івано-Франківськ ua
117 Bogdan Serafimov Male 1983 Івано-Франківськ ua
Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
Екатерина Бурла Female 1991 Avenga Львів ua
118 Василь Будурович Male 1990 Львів ua
119 Вероника Серафимова Female 1983 Івано-Франківськ ua
122 Олександр Марін Male 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua
130 Андрій Штеньович Male 1992 Тяпче ua
Іванка Демків Female 1997 Gutsul Running Club Лісний Хлібичин ua
125 Andrii Sochka Male 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua
126 Ірина Вінтоняк Female 1997 Коломия ua
260 Denys Bondarchuk-Gryta Male 1984 Івано-Франківськ ua
128 Andriy Hrynkiv Male 1994 Івано-Франківськ ua
133 Романа Березович Female 1996 Івано-Франківськ ua
Юрій Гайда Male 1981 RedHead Львів ua
Stas Yershov Male 1987 Power runners Запоріжжя ua
Богдан Лісний Male 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
132 Юра Лесів Male 1991 Івано-Франківськ ua
135 Павло Шмаєр Male 1986 ElladaSport Кам'янець-Подільський ua
136 Григорій Іжик Male 1989 Львів ua
Oleg Pikh Male 1988 Львів ua
137 Іван Сахнік Male 1997 КПИскала Київ ua
138 Іван Осипов Male 1991 Чернівці ua
139 Роман Боднар Male 1987 Львів ua
Дмитро Костюкович Male 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
140 Сергій Іванишак Male 1997 ФК Шершні
Мирослав Кудибін Male 2000 - Івано-Франківськ ua
150 Степан Сербенюк Male 1988 Львів ua
143 Олександр Пасічник Male 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
144 Viktor Zelinskyi Male 1979 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
145 Svyatoslav Hnat Male 1988 Львів ua
146 Ярослав Гемонов Male 1994 Ковель ua
147 Віктор Сорока Male 1985 Івано-Франківськ ua
174 Микола Посацький Male 1998 Івано-Франківськ ua
Dima Magas Male 1986 Івано-Франківськ ua
152 Христина Хільченко Female 1991 Х+К Івано-Франківськ ua
Роман Микитюк Male 1990 Коломия ua
148 Петро Порчук Male 1984 Івано-Франківськ ua
149 Ігор Лукіян Male 1992 Чернівці ua
171 Василь Сухар Male 1989 Івано-Франківськ ua
151 Nataliia Vytvytska Female 1998 Івано-Франківськ ua
154 Сергій Котяш Male 1989 Еталон Івано-Франківськ ua
Назар Гриник Male 1976 Ясамсобіклуб Київ ua
Hanna Sharuk Female 1995 Nike Run Club Київ ua
153 Yustyna Grynyk Female 1987 Львів ua
163 Володимир Коршняк Male 1981 Бучач ua
184 Богдан Свістяк Male 1999 - Братківці ua
155 Yaroslav Korolyk Male 1990 Київ ua
156 Oleh Sannikov Male 1982 Ура-Свої
157 Vasyl Parovinchak Male 1983 Львів ua
Svyatoslav Popovych Male 1994 Tseepev Івано-Франківськ ua
158 Roksolana Mykhalenych Female 1993 Львів ua
160 Марія Гриньків Female 1994 Івано-Франківськ ua
201 Марія Собко Female 1991 Run4U Львів ua
161 Dariusz Piechnik Male 1979 Бучач ua
162 Volodymyr Khmelovskyi Male 1991 Львів ua
Олександр Качанко Male 1989 Івано-Франківськ ua
Назарій Михалевський Male 1998 Червоноград ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
165 Валерій Шапочка Male 1975 Ultra +ZernoVita Львів ua
166 Олег Кульпа Male 1983 Енерго м.Івано-Франківськ ua
167 Богдан Сухарський Male 1994 Енерго м.Івано-Франківськ ua
168 Павло Кочкодан Male 1985 Енерго смт. Богородчани ua
169 Богдан Клюба Male 1992 Більшівці ua
170 Matt Maki Male 1976 Київ ua
306 Олег Українець Male 1998 Івано-Франківськ ua
283 Andrii Lytvyn Male 1987 Salomon Running Club Ukraine Львів ua
Viktor Kryshmaru Male 1969 Family Run Club Чернівці ua
Andrii Androshchuk Male 1987 hobo.run Київ ua
Andrii Kuzmenko Male 1992 Червоноград ua
172 Олег Шлюз Male 1978 нема Львів ua
173 Сергій Кічула Male 1980 Тернопіль ua
236 Микола Сманцеров Male 1977 epiq
175 Maxime Jochum Male 1991 - Аннмасс fr
176 Роман Гуйван Male 1982 Івано-Франківськ ua
177 Володимир Присяжнюк Male 2000 По приколу Тлумач ua
247 Andrii Zeidyn Male 1996 Добротів ua
Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
196 Михайло Яріш Male 1992 Zl running club Золочів ua
178 Вадим Заблоцький Male 1970 Oil House Чернівці ua
190 Tetyana Yakovchuk-Besarab Female 1985 Чернівці ua
179 Иван Акинин Male 1984 EPIQ Львів ua
180 Тарас Лопушанський Male 1983 SoftServe Running Club Львів ua
237 Bohdan Syvenkyy Male 1967 Львів ua
Женя Сяткін Male 1982 Івано-Франківськ ua
181 Nataliia Savchak Female 1995 Івано-Франківськ ua
182 Tatiana Burvis Female 1984 KeepItOk Львів ua
183 Denys Yasinskyi Male 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
264 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
Yevhen Yevstratyev Male 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
307 Юліан Василів-Немировський Male 1993 Львів ua
194 Володимир Олексюк Male 1982 Borys Running Club Львів ua
Роман Мельник Male 1989 Makeba Львів ua
297 Сергій Рябов Male 1986 Львів ua
219 Олег Цюрак Male 1978 Standartpark Run&Tri Club Тернопіль ua
Віталій Ляшук Male 1980 RedRabbitRivne Рівне ua
Markiian Trychuk Male 1996
224 Людмила Михайлова Female 1983 Kolomyia Running Club Коломия ua
Людмила Михайлова Female 1983 Kolomyia Running Club Коломия ua
286 Валентин Шевчук Male 1982 СК "Гепард" Луцьк ua
202 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
Nazar Okliyevych Male 1993 Івано-Франківськ ua
Юрій Валійон Male 1990 Runcard It Тернопіль ua
185 Oleh Yakymchuk Male 1987 KM Running Club Київ ua
186 Віталій Гавадзин Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Вадим Гура Male 1992
187 Volodymyr Solohub Male 1984 RC Marathon Київ ua
188 Михайло Волошин Male 1990 Active Run Club Дрогобич ua
189 Vasya Nagirnyak Male 1991 Чернівці ua
Яків Філіпов Male 1981 Rain Чернівці ua
191 Любомир Бордун Male 1984 Kolomyia Running Club Коломия ua
203 Никита Шиповской Male 1992 Київ ua
199 Тарас Качур Male 1984 FlashRun Хмельницький ua
192 Sergey Yurtyn Male 1987 Sundayrunclub Київ ua
193 Yuriy Kushnir Male 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
195 Віталій Николишин Male 1981 Zl Runners Золочів ua
197 Сергій Хіміч Male 1984 Київ ua
254 Руслан Штимак Male 1983 Ужгород ua
198 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
Уляна Стек Female 1987 Ultra Львів ua
209 Зорянa Богдан Female 1980 Malvy Львів ua
Максим Прохоренко Male 1993
200 Олексій Зенін Male 1991 13 Львів ua
206 Bench Nazar Male 1991 Львів ua
208 Sashko Swystun Male 1985 PG Львів ua
205 Володимир Юзюк Male 1981 777 Івано-Франківськ ua
Павел Тищенко Male 1984 PACE run club Чернівці ua
115 Bohdan Vasylkiv Male 1993 Run4U Львів ua
98 Maria Chaban Female 1995 Run4you Івано-Франківськ ua
Oleksandr Mazur Male 1984 Івано-Франківськ ua
Максим Кулагін Male 1980 Львів ua
282 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Маркіян Тричук Male 1996
9 Dmytro Lishchuk Male 1989 BilaTserkvaMarathon/EVO.company Біла Церква ua
223 Павло Волоський Male 1970 TERNOPIL RUNNIG CLUB Чортків ua
204 Юрій Олійник Male 1990 Legion Івано-Франківськ ua
Nazarii Mykhalevskyi Male 1998 Червоноград ua
210 Назар Фурдичка Male 1982 Львів ua
Natalia Shvydchenko Female 1987 Івано-Франківськ ua
207 Наталія Векслер Female 1977 Malvy Львів ua
Наталія Векслер Female 1977 Malvy Львів ua
Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
291 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
36 сестра Вікторія Куспісь Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
андрій калинчук Male 1976 Borysrunningclub Івано-Франківськ ua
310 Мирослав Василишин Male 1996 Гошів ua
Андрій Гнатковський Male 1993 Івано-Франківськ ua
221 Галина Щепанівська Female 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua
211 Богдан Бондарук Male 1997 Луцьк ua
238 Олександр Фрічко Male 2001 Хмельницький ua
217 Олександр Мілашенко Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
212 Radyslav Kudla Male 1999 Івано-Франківськ ua
222 Володимир Ковалів Male 1979 Золочів ua
214 Andrii Kozyr Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
269 Андрій Мельник Male 1984 KM Running Club
230 Евгений Ковалев Male 1985 Херсон ua
277 Alexandra Dzeban Female 1985 Nike Run Club
215 Володимир Когут Male 1983 Львів ua
216 Олена Огуряєва Female 1986 Львів ua
218 Denys Fitsak Male 1991 Івано-Франківськ ua
220 Орест Гнатина Male 1978 SRC Стрий ua
1 Оксана Оксенюк Female 1988 МК Лучеськ Луцьк ua
Олександр Пугач Male 1982 Shypshynarunclub Львів ua
240 Юрій Свістяк Male 1989 ВМС України
2 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
229 Тетяна Причепа Female 1990 Run4U Львів ua
Тарас Смалюк Male 1989 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
267 Ника Каюда Female 1991 СК "Гепард" Луцьк ua
299 Kuzo Andrii Male 1996
225 Лідія Ткачук Female 1986 Львів ua
Віталій Нагайло Male 1982 Львів ua
226 Oleksandr Tokmylenko Male 1985 Івано-Франківськ ua
234 Denys Babenko Male 1987 KM Running Club Київ ua
Євгенія Радовець Female 1986 Калуш ua
Назарій Відливаний Male 1995 Голинь ua
227 Інна Мокрова Female 1984 Saucony Run Club Київ ua
228 Антон Гаврилов Male 1987 Львів ua
235 Антон Козак Male 1986
266 Прокопчук Тетяна Female 1971 Чернівці ua
233 Дмитрий Гошкин Male 1986 Харків ua
Dmytro Hot Male 1993 Львів ua
281 Олег Сафін Male 1963
239 Iryna Hural Female 1991 Львів ua
317 Олег Решетняк Male 1991 Active Run Club Drogobych Дрогобич ua
241 Андрій Возняк Male 1993 Kuzin Team Київ ua
242 Манолій Гордіца Male 1998 S1d1kat Чернівці ua
243 Максим Никифорюк Male 1997 s.1.n.d.1.k.a.t
246 Богдан Крицун Male 1954
245 Maksym Dmytruk Male 1998 Tribe 10 Київ ua
255 Олег Антохів Male 1985 Берізка Львів ua
Yuliya Sira Female 1988 - Львів ua
248 Юлія Корецька Female 1987 Галичина Біжить Миколаїв ua
249 Valeriy Svarnik Male 1975 Trilewy Кам'янець-Подільський ua
250 Ярослав Корецький Male 1983 Галичина Біжить Миколаїв ua
309 Роман Проць Male 1996 RunTriClub Тернопіль ua
251 Олександр Білоус Male 1982 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
Артем Tretyakov Male 1983 TRILEWY Львів ua
265 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
252 Vasil Portey Male 1991 Київ ua
253 Vitaliy Yuryev Male 1988
257 Василь Коваль Male 1999 Івано-Франківськ ua
256 Оксана Гонта Female 1982 Shypshyna run club Збараж ua
263 Nick Zotov Male 1985 Київ ua
258 Володимир Шеремета Male 1991 Івано-Франківськ ua
259 Angela Pidhomna Female 1993 Івано-Франківськ ua
262 Анастасія Мота Female 1989 - Львів ua
261 Олег Яцишин Male 1990 Івано-Франківськ ua
Khrystusia Mahas Female 1998 Івано-Франківськ ua
268 Андрій Когут Male 1989 Run4U Львів ua
270 Ольга Варбан Female 1986 Saucony Run Club Київ ua
308 Andrii Stepasiuk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині,СК.PLAZA Луцьк ua
271 Julia Petryk Female 1997
272 Volodymyr Krekhovetskyi Male 1990
273 Olena Sannikova-Kizyma Female 1985 Львів ua
274 Олександр Галинський Male 1997 Tribe10 Київ ua
275 Іван Попович Male 1985 Run4U Львів ua
276 Dmytro Kovalov Male 1997 СК Гепард Луцьк ua
278 Танасій Маковійчук Male 1949 Колос Неполоківці ua
279 Костянтин Божко Male 1977 KM Running club Київ ua
280 Володимир Лут Male 1996 Львів ua
Lesia Vorozhbyt Female 1993 Львів ua
Назарій Пурський Male 1982 Львів ua
296 Yevhenii Koniev Male 1979 UniRun Бородянка ua
284 Ясько Олександр Male 1990 SUMY RUNNING CLUB Новооржицьке ua
318 Sergo Sergio Male 1988 Pace.Run.Club Чернівці ua
285 Ольга Алферова Female 1992 Львів ua
287 Михайло Сабов Male 1984 Львів ua
Вася Цибульський Male 2001 Workouter.Ua Хуст ua
288 Родион Иванов Male 1990 Tribe10 Kiev Київ ua
289 Olexandr Mikhalitsyn Male 1981 Lviv Trail Running Club Львів ua
290 Любов Булавинець Female 1995
292 Євгенія Гашпарович Female 2000 .
Тарас Третяк Male 1983 Lutsk triathlon federation
293 Тарас Третяк Male 1983 Lutsk triathlon federation
294 Anton Palamarchuk Male 1993 VARVAR BRC Київ ua
295 DAWSON Martin Male 1982 Varvar BRC Київ ua
Наталія Кощинець Female 1992 Долина ua
298 Руслан Теличкан Male 2000 Київ ua
300 Maksym Cherkas Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
301 Микола Микитчак Male 1959 Новояворівськ ua
302 Тарас Онисько Male 1983 Золочів ua
303 Олена Омельчук Female 1987 Рівне ua
Назар Левицький Male 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua
304 Олександр Куниця Male 1989 Львів ua
305 Павло Уваров Male 1986 KM Running Club Київ ua
Nastya Kosenko Female 2002 Tribe10 Київ ua
311 Юлія Демянчук Female 1999 Gepard Луцьк ua
312 Olya Panchii Female 1990 Київ ua
313 Наталия Ковалевская Female 1979 Київ ua
Vadym Sychynskyi Male 1983 Level Up! Львів ua
Nelli Humenetska Female 1987 Shupshyna Run Club
314 Владимир Ершов Male 1978 PACE run club Чернівці ua
315 Natali Burlaka Female 1992 Pace.run.club Чернівці ua
Жанна Манзик Female 1997 Adidas Runners Kiev Київ ua
316 Василь Кричун Male 1947 Ivano-Frankivsk ua
10 Тригубенко Марина Female 1990 Garmin Київ ua

10 km

Individual race

Date: 11 October 2020

Start time: at 13:00

Price: free

Limit: 100 participants

Participants registered - 103 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
10100 Роксана Бондаренко Female 1984 Garmin/SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10011 Olia Shiliak Female 1996 Івано-Франківськ ua
10063 Тетяна Колесник Female 1989 Яргорів ua
10012 Христина Жигайло Female 1985 Івано-Франківськ ua
10014 Kalambet Yuriy Male 1988
10013 Олесь Мікула Male 1990 Львів ua
Віталій Камін Male 1993 Івано-Франківськ ua
10053 Даніїл Ошурко Male 2002 Ольбери/Varash Running Club Вараш ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Orest Fedyshyn Male 1989 Black Bear Clan Коломия ua
Влодко Бойчук Male 1989 Zernovita Львів ua
Ярослав Іваницький Male 2001 Заболотів ua
10015 Катя Пинка Female 1996 Львів ua
Вікторія Гольдфельд Female 1996 Ultra Львів ua
10016 Олена Безсудна Female 1966 Київ ua
10017 Андрій Репетило Male 1995 Urun Ужгород ua
10026 Тетяна Луцишина Female 1974 FFS Львів ua
Petro Pidlisniak Male 1980 Дніпро? ua
10018 Юрій Фітьо Male 1998 #RunOk Миколаїв ua
Наталія Роздільська Female 1983 Івано-Франківськ ua
10020 Аня Фешовець Female 1998 Івано-Франківськ ua
Назар Борис Male 1997 Городенка ua
Макс Мицьо Male 1997 Івано-Франківськ ua
10021 Dmitry Zaginay Male 1979 Ліга доброго бігу Львів ua
10023 Катерина Сас-Жураковська Female 1991 Коломия ua
10022 Іван Ганущак Male 1996 Івано-Франківськ ua
10025 Наталія Белей Female 1996 Івано-Франківськ ua
10062 Мирослав Булеза Male 1986 Urun Ужгород ua
10024 Андрій Омельяненко Male 1994 Львів ua
Юлія Пазюк Female 2002 Лісний Хлібичин ua
Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
10027 Олександра Осипова Female 1989 Чернівці ua
Руслан Йолтухівський Male 1976 Ternopil Running Club Тернопіль ua
10028 Олександр Юрійчук Male 1993 Чернівці ua
10029 Dima Ostapenko Male 1995 Львів ua
10030 Людмила Прекрасна Female 1983 Група Здоров'я Київ ua
10031 Володимир Гречаний Male 1978 Група Здоров'я Київ ua
10032 Роман Куций Male 1986 НАВС Івано-Франківськ ua
10033 Андрій Денега Male 1991 Івано-Франківськ ua
Олесь Лащевський Male 1993 Коломия ua
Павло Павлюк Male 1999 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Павло Ухач Male 1991 Nike Run Club
Марко Феньо Male 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
Сергій Рудчук Male 1983 Івано-Франківськ ua
10044 Світлана Павлишин Female 1988 Івано-Франківськ ua
Олена Репчанська Female 1983 Pizza Celentano Run Team Львів ua
10034 Цюпин Роман Male 1986
10035 Андрій Озорович Male 1981 Івано-Франківськ ua
10036 Олександр Мазорчук Male 1981 Енерго Галицький р-н с. Залуква ua
10037 Володимир Куртяк Male 1992 Енерго м.Івано-Франківськ ua
10038 Дмитро Петришак Male 1991 Енерго смт. Богородчани ua
10039 Ігор Фестрига Male 1972 Енерго м. Коломия ua
10040 Петро Іващук Male 1989 Львів ua
Михайло Кулявець Male 2002 Deaf Running Club Lviv Львів ua
10041 Олександр Гелеван Male 1994 ................ Івано-Франківськ ua
10042 Anna Murzenko Female 1987 Кам'янець-Подільський ua
10043 Андрій Гула Male 1988 Івано-Франківськ ua
10057 Діма Сіледчик Male 1997 dimasik Червоноград ua
Alexandra Dzeban Female 1985 Nike Run Club
10045 Slavik Ivanitskiy Male 2001 Заболотів ua
10046 Ирина Пташник Female 1989 My fucking gym Київ ua
Катерина Лисенко Female 1997 Київ ua
10047 Amy McGoldrick Female 1974 Peace Corps Ukraine
10068 Volodymyr Lalykin Male 1985 Run4U Львів ua
10049 Oleh Temchyshyn Male 1993 Львів ua
Георгій Ткаченко Male 1991 Львів ua
10050 Павло Федорко Male 2003 Підгір'я ua
Назарій Михалевський Male 1998 Червоноград ua
10071 Володимир Ружицький Male 1992 Гнівань ua
10054 Ірина Бордун Female 1983 Коломия ua
10051 Богдана Бойчук Female 1999 - Чернівці ua
10048 Сергій Козлов Male 1976 Львів ua
10052 Наталі Римарович Female 1977 KamyanetsRunClub Кам'янець-Подільський ua
10056 Микола Красенець Male 1991 Яремче ua
Olesia Havryshko Female 1995 Львів ua
10055 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
Василь Верес Male 1983 Львів ua
10058 Вадим Дідик Male 1991 - Івано-Франківськ ua
10059 Elena Burkovska Female 1981 KM running club Київ ua
10060 Василь Цогла Male 1985 Іршава ua
10061 Роман Процик Male 1985 Iron Cadence Team Івано-Франківськ ua
10064 Anya Fursa Female 1992 KM Running Club Київ ua
10065 Ihor Oleksyuk Male 1980 Borys running club Львів ua
10066 Юлія Лотвин Female 1995 немає Івано-Франківськ ua
10067 Vitalii Ivanov Male 1994 Івано-Франківськ ua
Роман Проць Male 1996 RunTriClub Тернопіль ua
10069 Jurij Naumko Male 1981 Львів ua
Павло Польовий Male 1985 Pace run Чернівці ua
10096 Катя Чобанюк Female 1994 БуковинаRunning Чернівці ua
10070 Vira Popovych Female 1986 Run4u Львів ua
10073 Halynka Balitska Female 1999 Run4U Львів ua
10072 Андрій Малецький Male 1995 Київ ua
Святослав Феденько Male 1988 Franko Bicycle Club Івано-Франківськ ua
10074 IVAN CHORNUI Male 1987 Хмельницький ua
10075 Hanna Konieva Female 1981 Бородянка ua
Микола Смеречук Male 1994 Хмелівка ua
Iryna Slobodyan Female 1984 Івано-Франківськ ua
Юля Рри Female 1983 Lutsk triathlon federation
Olesya Yatchenko Female 1984 Trilewy Українка
10076 Andriy Semchuk Male 1985 Gutzul running club Івано-Франківськ ua
10077 Ігор Шевчук Male 1980 Івано-Франківська міська рада Івано-Франківськ ua
10078 Микола Вітенко Male 1984 Івано-Франківська міська рада Івано-Франківськ ua
10079 Vasylyna Mykhalchuk Female 1997 Львів ua
10080 Юрій Ковалюк Male 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Олена Магеровська Female 1996 Львів ua
10081 Назар Левицький Male 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua
10082 Володимир Федосеєнко Male 1998 KSO IF DEAF Івано-Франківськ ua
10083 Андріана Змисла Female 1985 Run4U Львів ua
10010 Евгений Ковалев Male 1985 Херсон ua
10003 Iryna Kyshakevych Female 1975 GutsullRun Івано-Франківськ ua
10084 Волошин Тарас Male 1990 Івано-Франківськ ua
10085 Oleksandr Dadak Male 1986 Івано-Франківськ ua
10009 Ihor Panko Male 1990 Заболотів ua
Юрій Вихопень Male 1992 Кам'нка-Бузька ОТГ Кам'янка-Бузька ua
10086 Іван Микитчак Male 1983 Новояворівськ ua
10087 Helen Romanova Female 1978 KMRC Київ ua
10088 Наталия Войнова Female 1985 Kmrc Київ ua
10089 Зубаль Максим Male 1986 Кельменці ua
Nazar Fomin Male 1989 Стрий ua
10090 Ігор Сорока Male 1985 FC Rewera Івано-Франківськ ua
Тарас Глеб Male 1976 Івано-Франківськ ua
10091 Іванна Глеб Female 1979 Івано-Франківськ ua
Ніна Мельник Female 1990 Івано-Франківськ ua
10004 Світлана Ільченко Female 1981 Нетішин ua
10092 Людмила Людкевич Female 1988 Львів ua
10106 Андрій Симчич Male 1997 SCOTT_Deaf Івано-Франківськ ua
10093 Paul Kovalskyi Male 1990 Спілка воїнів АТО Волині, Invictus Games: Team Ukraine Луцьк ua
Віталій Пеньковий Male 1983 АВТОТЕХНІК Київ ua
10094 Ігор Бакай Male 1979
10002 Евгений Годун Male 1991 Squad UA Runners Київ ua
10095 Роман Витвицький Male 1997 ІнабєІкар Івано-Франківськ ua
10098 Павло Фільянов Male 1981 Основа Бега
Петришин Володимир Male 1990 Студінка ua
10105 Петришин Володимир Male 1990 Студінка ua
10096 Dvoinieva Nataliia Female 1987 Основа Бігу/Garmin Team Київ
10097 Serkov Dmytro Male 1971 Основа Бігу/Garmin Team Київ ua
10099 Табачук Володимир Male 1988 Viking/Garmin Team Луцьк ua
10008 Ярмолюк Наталія Female 1984 Viking/Garmin Team Луцьк ua
10005 Роговий Борис Male 1987 Viking/Garmin Team Луцьк ua
10007 Ващук Юра Male 1987 Viking/Garmin Team Луцьк ua
10006 Жулковський Артем Male 1995 Viking/Garmin Team Луцьк ua
10101 Христина Жук Female 1993 Львів ua
Ольга Фильянова Female 1984 Київ ua
10102 Вячеслав Логинов Male 1986 Вінниця ua
10103 Влад Кодацкий Male 1992 K-ads Run Club Київ ua
10104 Тарас Стеник Male 1991 Тернопіль ua
Ekaterina Sorokina Female 1982 Хмельницький ua
Олександр Богачик Male 1989 Pace Run Club Чернівці ua
10107 Табачук Катя Female 1992 Viking/Garmin Team Луцьк ua

5 km

Individual race

Date: 11 October 2020

Start time: at 10:00

Price: 750 UAH

Limit: 57 participants

Participants registered - 56 out of maximum of 57

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
5001 Тарас Зощак Male 1983 Івано-Франківськ ua
5005 Anastasia Udud Female 1996 Івано-Франківськ ua
5003 Inna Atamaniuk Female 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
5002 Іра Кульчицька Female 1987 Івано-Франківськ ua
Сергiй Запорожець Male 1987 Чернівці ua
Сергій Ліпський Male 1961 Івано-Франківськ ua
Елена Запорожец Female 1987 Чернівці ua
5004 Ілона Сусяк Female 1986 Івано-Франківськ ua
Оля Рыжой Female 1994 Київ ua
Taras Deichakivskyi Male 1983 Івано-Франківськ ua
5032 Дмитро Пантазі Male 1973 Individual
5006 Ірина Шуляр Female 1983 - Івано-Франківськ ua
5007 Andriy Moklyak Male 1993 Івано-Франківськ ua
5008 Olena Fuchenko Female 1986 Івано-Франківськ ua
5009 Volodymyr Fuchenko Male 1986 Івано-Франківськ ua
5010 Микола Ілин Male 1989 Касперівці ua
Наталя Галіпчак Female 1986 Івано-Франківськ ua
Natalia Lytvyn Female 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
5011 Надія Боднар Female 1987 Енерго м.Івано-Франківськ ua
5012 Анастасія Кучера Female 1986 Енерго м.Івано-Франківськ ua
5013 Інна Ковальська Female 1977 Енерго м.Івано-Франківськ ua
5014 Олег Ковальський Male 1972 Енерго м.Івано-Франківськ ua
5015 Іванна Лесюк Female 1990 Енерго м.Івано-Франківськ ua
5016 Галина Шемрай Female 1984 Енерго м.Івано-Франківськ ua
5017 Уляна Федоришин Female 1987 Енерго м.Івано-Франківськ ua
5018 Володимир Михайлів Male 1989 Енерго смт. Богородчани ua
5019 Оксана Голіней Female 1985 Енерго м.Івано-Франківськ ua
5020 Галина Комісарук Female 1981 Енерго м. Долина ua
5021 Віталій Комісарук Male 1978 Енерго м. Долина ua
5022 Наталія Конуп Female 1988 Енерго м. Івано-Франківськ ua
5023 Володимир Ганкевич Male 1983 Енерго Рогатин ua
5024 Віктор Савіцький Male 1976 Івано-Франківськ ua
Марко Феньо Male 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
5025 Yuriy Aksentiychuk Male 1978 Трускавець ua
5026 Ірина Гулій Female 1978 Стрий ua
5027 Леся Симанишин Female 1986 -
Андрiй Тiрон Male 1983 Київ ua
Павло Топоровський Male 1991 Червоноград ua
5028 Anna Malekina Female 1984 ПУШЕБ Київ ua
5029 Михайло Колебошин Male 1988 Nike Run Club Одеса ua
5037 Тарас Котик Male 1988 Городенка ua
5030 Nataliia Sheludiakova Female 1987 Івано-Франківськ ua
Тарас Харів Male 1998 Aptiv Івано-Франківськ ua
5039 Юлія Босяк Female 1986 Львів ua
5031 Мар\'яна Срібна Female 1987 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua
5056 Богдан Микитюк Male 2001 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
5035 Кароліна Гешко Female 1996 Чернівці ua
5040 Антон Ткаліч Male 1996 KM Running Club Львів ua
5033 Valeria Kachur Female 1985 Nike Run Club Одеса ua
5034 Yuriy Gichun Male 1977 KM Running Club Київ ua
Roman Hryvnak Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Катерина Лисенко Female 1997 Київ ua
5036 Lesia Chornolizska Female 1996 немає Івано-Франківськ ua
Ольга Андрушкевич Female 1984 KM Running Club Київ ua
5038 Taras Dryndak Male 1983 Івано-Франківськ ua
Roman Maksymiv Male 1990 Сампособі Івано-Франківськ ua
Volodymyr Pakholchuk Male 1989 Alfa Івано-Франківськ ua
5047 Marianna Shevchenko Female 1982 Saucony Run Club Київ ua
5041 Дмитрий Горбатко Male 1976 KM running club Київ ua
5042 Iryna Savka Female 1996 Івано-Франківськ ua
5043 Oleg Chopyk Male 1983
Владислав Шевців Male 2001 Барабан Івано-Франківськ ua
5044 Katherine Yavorenko Female 1994 Чернівці ua
5045 Чорненький Володимир Male 1989 Garmin Team Київ ua
5046 Луценко Віра Female 1985 Основа Бігу/Garmin Team Новий Буг ua
5048 Карина Воронченко Female 1990 Основа бега Київ ua
5049 Іванна Царевич Female 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
5050 Yaroslav Boichuk Male 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
5051 Марія Дорощук Female 1997 Луцьк ua
5052 Vasylyna Mykhalchuk Female 1997 Львів ua
5053 Ярослав Топал Male 1992 Run&Fun Club Одеса ua
5054 Леся Бакай Female 1981 Львів ua
5055 Stanislav Sokur Male 1989 KM Running Club Київ ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
5057 Михайло Брунець Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Sofia Maletyn Female 2001 - Івано-Франківськ ua

Естафета

Relay race

Number of participants in a team: 4

Stage 1 : 5 km


Stage 2 : 5 km


Stage 3 : 5 km


Stage 4 : 6,097 km



Date: 11 October 2020

Start time: at 10:00

Price: 3000 UAH

Limit: 20 teams

Ми відкриваємо 15 додаткових слотів! Зауважте, що естафетні команди із 6 по 20 номер медалі отримають не на фініші змагань, а трохи згодом!

Participants registered - 6 out of maximum of 20

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
3 Авіатор Авіатор Івано-Франківськ ua
1 Динамо київ Івано-Франківськ ua
2 Run4U Run4U Львів ua
4 Tiny bunny Shypshyna run club Львів ua
5 Run4U Ведмедики Run4U Львів ua
6 SAUCONY UKRAINE TEAM SAUCONY UKRAINE TEAM Київ ua

Корпоративна естафета

Relay race

Number of participants in a team: 4

Stage 1 : 5 km


Stage 2 : 5 km


Stage 3 : 5 km


Stage 4 : 6,097 km



Date: 11 October 2020

Start time: at 10:00

Price: 3000 UAH

Limit: 20 teams

Ми відкриваємо 15 додаткових слотів! Зауважте, що корпоративні команди команди із 6 по 20 номер медалі отримають не на фініші змагань, а трохи згодом!

Participants registered - 5 out of maximum of 20

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
Uteam Івано-Франківськ ua
1 Енерго Енерго м.Івано-Франківськ ua
3 КВІТКА КВІТКА Team Івано-Франківськ ua
2 Perfectial Perfectial Львів ua
4 23.ресторани ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club» Івано-Франківськ ua
5 COAX Team COAX SOFTWARE Івано-Франківськ ua

Благодійний забіг 2 км

Individual race

Date: 11 October 2020

Start time: at 13:05

Price: 250 UAH

Limit: 100 participants

Пробіг, що приносить не тільки фізичну користь, а й моральне задоволення та щастя від доброї справи. Твій такий короткий, але дуже важливий забіг з крутою метою. Твій кожен метр дарує ковток води спраглим і прохолоду в літній день. Біжи заради мети, заради себе, заради інших.

Participants registered - 48 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
9001 Марта Годованець Female 2000 Енерго м.Івано-Франківськ ua
9002 Наталія Минда Female 1980 Енерго Надвірнянський р-н, с. Тисменичани ua
9003 Юлія Іванишин Female 1977 Енерго м.Івано-Франківськ ua
9004 Марта Лесів Female 1988 Енерго м.Івано-Франківськ ua
9005 Олександра Юращук Female 1988 Енерго Косівський район, с.Старий Косів ua
9006 Галина Сливка Female 1988 Енерго Косівський район, с.Рибно ua
9007 Уляна Кузменюк Female 1984 Енерго м. Косів ua
9008 Галина Томей Female 1985 Енерго Косівський район, с.Рожнів ua
9009 Ірина Волошенюк Female 1991 Енерго м. Косів ua
9010 Галина Семенюк Female 1985 Енерго м. Косів ua
9011 Тетяна Коваль Female 1992 Енерго м. Косів ua
9012 Наталя Тарантюк Female 1978 Енерго Тисменицький р-н, с. Чукалівка ua
9013 Роман Дубецький Male 1979 Енерго м.Івано-Франківськ ua
9014 Юлія Петришак Female 1994 Енерго смт. Богородчани ua
9015 Тетяна Крижалка Female 1971 Енерго м.Івано-Франківськ ua
9016 Лідія Руда Female 1994 Енерго м. Косів ua
9017 Тетяна Клим‘юк Female 1994 Енерго м. Надвірна ua
9018 Оксана Коцюбан Female 1984 Енерго Косівський район, с.Кобаки ua
9019 Ольга Явтушенко Female 1979 Енерго м.Івано-Франківськ ua
9020 Світлана Демчина Female 1966 Енерго м. Івано-Франківськ ua
9021 Оксана Головащенко Female 1980 Енерго м. Івано-Франківськ ua
9022 Жанна Гишта Female 1976 Енерго м. Івано-Франківськ ua
9023 Роман Циганюк Male 1980 Енерго Долинський р-н, с. Яворів ua
9024 Анастасія Хромей Female 1997 Енерго м. Івано-Франківськ ua
9025 Лідія Хромей Female 1993 Енерго м. Івано-Франківськ ua
9026 Алла Котова Female 1990 Енерго м. Івано-Франківськ ua
9027 Дмитро Осипов Male 2009 Чернівці ua
Ольга Солодка Female 1993 Івано-Франківськ ua
Таня Вовчок Female 1984 Івано-Франківськ ua
9029 Александра Окунь Female 1986 - Івано-Франківськ ua
Юлія Цогла Female 1986 Іршава ua
9030 Ірина Гавадзин Female 1994 Івано-Франківськ ua
Ihor Oleksyuk Male 2009 Borys running club Львів ua
9028 Тетяна Твардовська Female 1987 Я особлива Івано-Франківськ ua
Наталія Булелик Female 1996 Я особлива Івано-Франківськ ua
Hrystyna Yuras Female 1987
Мар‘яна Семків Female 1993 Івано-Франківськ ua
Zoryana Kostyshak Female 1981 Running club Івано-Франківськ ua
Надя Куцій Female 1992 Івано-Франківськ ua
Nataly Masechko Female 1991 Сама собі спортсменка Івано-Франківськ ua
Olga Karol Female 1986 Івано-Франківськ ua
Андрій Калитюк Male 1993 - Івано-Франківськ ua
Богдан Свістяк Male 1999 - Братківці ua
Ігор Крицак Male 1988 Купа різних
Христина Фученко Female 1985 Івано-Франківськ ua
9036 Ljubomyr Recrutjak Male 1986 BARABAN Івано-Франківськ ua
Bohdan Yuzyk Male 1991 Івано-Франківськ ua
Lesia Rudchuk Female 1988 - Івано-Франківськ ua
Христина Самуляк Female 1989 Голос Івано-Франківськ ua
Ігор Бартків Male 1982 Голос
Taras Shevchenko Male 1994 Івано-Франківськ ua
Король Назарій Male 1990 Партія Голос Івано-Франківськ ua
9031 Марат Воробйов Male 1988 Івано-Франківськ ua
Natalia Bartkiv Female 1984 Івано-Франківськ ua
Елена Казмирук Female 1982 Board
Viktoria Novak Female 1986 HAZAR Івано-Франківськ ua
Дарья Сурело Female 1981 Івано-Франківськ ua
Tetiana Gogol Female 1991 Благодійний Фонд «Пантанасса» Івано-Франківськ ua
9041 Marta Gladka Female 1990 Івано-Франківськ ua
9039 Юлія Ляхович Female 1984 RunIfComunity Івано-Франківськ ua
9032 Тарас Стефурак Male 2001 Городенка ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
9033 Оксана Мельникович Female 1983 Самостійно Івано-Франківськ ua
9034 Ірина Ковтун Female 1993 Івано-Франківськ ua
9035 Володимир Куш Male 1978 Партія голос Івано-Франківськ ua
Віталій Гоголь Male 1983 БО Пантанасса Івано-Франківськ ua
Мирослав Федорків Male 1986 ЄС
9037 Valentyna Sokorenko Female 1989 Smysmymrik Кропивницький ua
9038 Andrii Sydoruk Male 2003 Івано-Франківськ ua
Юлія Мальцева Female 1995 Івано-Франківськ ua
9040 Мар\'яна Озорович Female 1984 Івано-Франківськ ua
9042 Лідія Цимбаліста Female 1992 Івано-Франківськ ua
9043 Ірина Грушецька Female 1992 Івано-Франківськ ua
Лілія Касянчук Female 1995 Івано-Франківськ ua
Віталій Касянчук Male 1993 Івано-Франківськ ua
Оксана Мандзюк Female 2002 Івано-Франківськ ua
9044 Світлана Івасишин Female 1993 Івано-Франківськ ua
9045 Стас Лейбюк Male 1985
9046 Pasha Matchak Male 1987 Івано-Франківськ ua
9047 Yana Yatsiuk Female 1983 Perfectial Івано-Франківськ ua
Анатолій Рибак Male 1977 Івано-Франківськ ua
Василь Костишин Male 1996 Рибак Івано-Франківськ ua
9048 Ася Пятничко Female 2007 Угринів ua

21 км без медалі

Individual race

Date: 11 October 2020

Start time: at 10:00

Price: 500 UAH

Limit: 80 participants

Медаль можна придбати додатково тут

https://runstyle.net/product/frankivsk-half-marathon-21-km-medal/

Participants registered - 74 out of maximum of 80

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
323 Павел Тищенко Male 1984 PACE run club Чернівці ua
319 Анатолій Шайковський Male 1986 Івано-Франківськ ua
320 Vitalii Koval Male 1986 ДСНС Верба ua
321 Андрій Демків Male 1980
Юрій Федан Male 1994 Івано-Франківськ ua
322 Олег Пашин Male 1985 Salomon Running Club
324 Микола Ткачук Male 1988 Рівне ua
325 Nastya Kosenko Female 2002 Tribe10 Київ ua
Mykhaylo Tkach Male 1988 Львів ua
Василь Ребрик Male 1993 Львів ua
354 Олег Коршунов Male 1996 Чернівці ua
326 Oksana Karpeniuk Female 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
327 Volodymyr Kindiak Male 1989
328 Николай Ковалев Male 1984 Херсон ua
Віталій Тополюк Male 1988 Федерація Тріатлону Луцька Луцьк ua
Igor Stetsyk Male 1993 Надвірна ua
329 Svyatoslav Popovych Male 1994 Tseepev Івано-Франківськ ua
330 Олександр Пугач Male 1982 Shypshynarunclub Львів ua
331 Богдан Мельничук Male 1999 Pace run club Чернівці ua
357 Дмитро Дідоводюк Male 1987 Kuzin team Івано-Франківськ ua
332 Юра Новиков Male 1986 Saucony Run Club Київ ua
335 Світлана Івасюк Female 1978 Івано-Франківськ ua
333 Viktor Kryshmaru Male 1969 Family Run Club Чернівці ua
Світлана Івасюк Female 1978 Івано-Франківськ ua
334 Геннадій Кашинський Male 1963 Чернівці ua
336 Сергій Антонюк Male 1979 Не в клубі Івано-Франківськ ua
337 Любомир Людкевич Male 1983 Івано-Франківськ ua
338 Anna Havrylets Female 1995 Pace Run Club Чернівці ua
339 Уляна Стек Female 1987 Львів ua
Зубаль Аліна Female 1986 Кельменці ua
341 Зубаль Аліна Female 1986 Кельменці ua
340 Bohdan Zhe Male 1992 Львів ua
342 Віталій Оксенюк Male 1992 МК Лучеськ Луцьк ua
Marta Chorna Female 1987 Ліга доброго бігу Івано-Франківськ ua
Віталій Язловецький Male 1987 Gutsulraning club Івано-Франківськ ua
Oleg Pikh Male 1988 Львів ua
Юрій Говда Male 1972 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Львів ua
393 Ігор Самборський Male 2002 Road to the Dream Клубівці ua
343 Андрій Людкевич Male 1987 Львів ua
Ostap Legkun Male 1992 Українка
344 Ольга Дуляба Female 1982 Kolomyia Running Club Коломия ua
345 Vitaliy Duliaba Male 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua
346 Станіслав Кузимків Male 1989 Івано-Франківськ ua
369 Ігор Костюк Male 1954 Borys Running Club Коломия ua
347 Дмитро Горячев Male 1984 Львів ua
Руслан Русенко Male 1981 Коломия ua
Руслан Русенко Male 1981 Коломия ua
Юрий Теличко Male 1988 PowerStudio Ужгород ua
360 Volodymyr Vasyliuk Male 1957 Івано-Франківськ ua
362 Віталій Нагайло Male 1982 Львів ua
348 Степан Розман Male 1997
355 Мария Радько Female 1997 Одеса ua
349 Максим Вігільов Male 1986 Чернівці ua
Артем Tretyakov Male 1983 TRILEWY Львів ua
350 Petro Tymkiv Male 1980 Коломия ua
351 Ольга Бандрівська Female 1994 BD&Co Київ ua
352 Vasyl Ilnitskiy Male 1991 Добротів ua
353 таня баліцька Female 1988
356 Алина Бощук Female 1999 Київ ua
Олександр Сандуляк Male 1988 Чернівці ua
358 Андріана Дриль Female 1996 Львів ua
359 Мирослав Федорчак Male 1978 без Івано-Франківськ ua
361 Євгеній Безпалько Male 1992
363 Володимир Блаженко Male 1985 Ternopilruning club Тернопіль ua
Василь Жмуд Male 1990 Івано-Франківськ ua
364 Василь Жмуд Male 1990 Івано-Франківськ ua
366 Roman Maksymiv Male 1990 Івано-Франківськ ua
365 Dmytro Hot Male 1993 Львів ua
367 Володимир Лунів Male 1997 They don't know me, son Богородчани ua
Володимир Лунів Male 1997 They don't know me, son Богородчани ua
Нурланбек Учмугур Male 1983 ZalalaRunner Джалал-Абад kg
368 Ігор Динька Male 1987 Івано-Франківськ ua
385 Serhii Mytsai Male 1976 Івано-Франківськ ua
392 Yurii Atamanchuk Male 1995 Івано-Франківськ ua
370 Alex Husar Male 1993 Івано-Франківськ ua
372 Тарас Смалюк Male 1989 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
371 Viktor Dombovetskyi Male 1996 Київ ua
373 Лена Солоджук Female 1984 Калуш ua
374 Максим Дем\'янов Male 1979 Тернопіль ua
375 Юрій Луцишин Male 1983 Львів ua
383 Женя Сяткін Male 1982 Івано-Франківськ ua
376 Юрій Чабан Male 1984 NoName
377 Олександр Качанко Male 1989 Івано-Франківськ ua
Олена Магеровська Female 1996 Львів ua
378 Мирослав Кушнерик Male 1984 Туристична агенція "Хоч Куди" Івано-Франківськ ua
379 Руслан Вербіцький Male 1978 ВАТ ''Тернопільобленерго'' Тернопіль ua
Tanya Zhbadynska Female 1979 Пустомити ua
380 Жанна Манзик Female 1997 Adidas runners Київ ua
381 Максим Кулагін Male 1980 Львів ua
382 Руслан Мансуров Male 1985 Львів ua
386 Світлана Гавришевська Female 1980 Київ ua
384 Ігор Новак Male 1978 Львів ua
391 Андрій Васильків Male 1993 Без клубу Львів ua
387 Nazar Syvyy Male 1988 Squad UA Runners Львів ua
394 Роман Пухир Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
390 Іван Сенчак Male 1971 Богородчани ua
388 Назар Марціновський Male 1994 Kolomyia Running club Коломия ua
Роман Дмитрук Male 1975 LTRC Львів ua
389 Назар Гриник Male 1976 Ясамсобіклуб Київ ua
395 Mykola Demkiv Male 1993 Бігунята Івано-Франківськ ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Natalia Shvydchenko Female 1987 Івано-Франківськ ua
Ігор Дідик Male 1991 Young business club Коломия ua