Frankivsk Half Marathon

11 Жовтня 2020 Біг / Івано-Франківськ / ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club»

21 km 10 km 5 km Естафета Корпоративна естафета 2 км

Frankivsk Half Marathon'20  - твій найрівніший пробіг з можливістю стати тим єдиним, де ти зробиш свій Personal best. Атомсферний, теплий та дружній пробіг, який точно займе почесне місце в твоїх спогадах. Спробуй!

 

Програма заходу:

11 жовтня 2020 року

07:00 – 9:00 - Відкриття «Стартового містечка Змагання», площа Івана Франка.
07:00 – 14:00 - Робота камер схову;
08:40 – Вітальне слово ведучого, анонс дитячих дистанцій, оголошення руханки для
дітей;
08:50 – дитяча руханка;
09:00 – старт на дистанцію 1000 м;
09:15 – старт на дистанцію 400 м;
09:20 – старт на дистанцію 100 м;
09:25 – урочиста церемонія відкриття Франківського півмарафону;
09:45 – руханка для учасників на дистанції - 21.097 км, 5 км, Relay | 3?5 км +1?6.0975 км;
09:55 – відкриття стартового коридору 21.0975 км, естафета: Relay | 3?5 км +1?6.0975
10:00 – старт на дистанції 21.0975 км, естафета 3?5 км +1?6.0975 км,
10:05 – старт на дистанції 5 км;
10:10 – нагородження дітей переможців на дистанціях 100м, 400м, 1000м;
12:55 – руханка для учасників на дистанції благодійний пробіг 2км та 10 км;
13:00 – старт на дистанції 10 км;
13:05 – старт учасників на благодійний пробіг 2 км;
14:00 – нагородження учасників, Борщик PARTY;
15:00 - Закриття «Стартового містечка Змагання».

21 km

21 км

Індивідуальна участь

Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 09:00

Вартість 750 грн.

Ліміт: 1000 учасників

Загалом заявок: 272

Зареєстрованих учасників - 180 з максимальних 1000
Останній присвоєний стартовий номер - 198, Oleksii Kuznietsov

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Тарас Грицик Чол 1989 Івано-Франківськ ua
11 Yurii Pinchuk Чол 1991 CrossfitRivne Рівне ua $
12 Тарас Малий Чол 1992 Івано-Франківськ ua $
113 Любомир Колесник Чол 1993 Яргорів ua $
123 Степан Іванишин Чол 1994 Gutsul RC Івано-Франківськ ua $
32 Ульяна Сабатович Жін 1984 Івано-Франківськ ua $
13 Сергій Ковега Чол 1974 Ков'яги ua $
18 Вадим Зінюк Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
69 Богдана Мельничук Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB, Ліга Доброго Бігу Львів ua $
14 Володимир Пирко Чол 1987 Червоноград ua $
15 Максим Шерепот Чол 1994 Івано-Франківськ ua $
16 Сергій Белей Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
112 Vitalii Babak Чол 1998 Івано-Франківськ ua $
36 Максим Гаврилів Чол 1985 Львів ua
Olga Horlova Жін 1993 Osnovabega Київ ua
17 Арсен Савіцький Чол 2000 Івано-Франківськ ua $
19 Олег Телепчук Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
73 Тарас Рожко Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
20 Ярослав Бородайко Чол 1987 Івано-Франківськ ua $
25 Оксана Вишиванюк Жін 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua $
35 Максим Вуйцік Чол 1978 Львів ua
21 Володимир Мірчук Чол 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Вячеслав Іванов Чол 1977 Нетішин ua
22 Mariya Domchak Жін 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua $
Володимир Радевич Чол 1997 Снятин ua
23 Ярослав Волощук Чол 1984 Iron team Cadence, Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
24 Volodymyr Moskovchenko Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
34 Sebastyan Chorba Чол 1983 Skole Run Club Сколе ua $
Mykola Putko Чол 1991 Tseepev Івано-Франківськ ua
26 Oleh Kolesnykov Чол 1984 Львів ua $
30 Renata Nalysnyk Жін 1990 $
Павло Павлюк Чол 1999 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
33 Іван Сухецький Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
Михайло Зварич Чол 2000 Івано-Франківськ ua
31 Tania Yatsyuk Жін 1995 Івано-Франківськ ua $
40 Святослав Кріцак Чол 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
76 Андрій Федорчук Чол 1991 GC Barbershop Івано-Франківськ ua $
27 Mykolaj Malytskyj Чол 1981 SC StartUp Червоноград ua $
28 Marian Prokopiv Чол 1980 Івано-Франківськ ua $
29 Богдан Бессараб Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
37 Святослав Линдюк Чол 1993 Київ ua $
75 Сергій Полив'янний Чол 1984 Київ ua
38 Олексій Слободянюк Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
Anatolii Herasymov Чол 1981 Skole Ran Club Сколе ua
39 Інна Василів Жін 1975 Івано-Франківськ ua $
94 Andrii Kirshak Чол 1992 Tseepev Івано-Франківськ ua $
41 Петро Савчук Чол 1964 Івано-Франківськ ua $
60 Роман Староселець Чол 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Любомир Людкевич Чол 1983 Івано-Франківськ ua
42 Діма Бесенюк Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
65 Andrii Kuz Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
43 Наталія Мартиненко Жін 1999 - Івано-Франківськ ua $
44 Аліна Токмиленко Жін 1987 Івано-Франківськ ua $
45 Denys Shevotsukov Чол 1988 Львів ua $
47 Іван Понюк Чол 1986 ICstore $
Khrystyna Oleksyuk Жін 1989 Runifcommunity Львів ua
46 Kateryna Shchur Жін 1989 Івано-Франківськ ua $
Roman Sypen Чол 1995 Леви Бурштин ua
48 михайло Лотиш Чол 1980 Коломийський Біговий Клуб Коломия ua $
Ігор Мацик Чол 1996 Львів ua
159 Richard Bell Чол 1987 Maceba $
49 Руслан Хомишинець Чол 1990 SRT Стрий ua $
50 Ігор Андрусишин Чол 1985 SRT Стрий ua $
Misha Pavliv Чол 1989
51 Oxana Galko Жін 1982 Івано-Франківськ ua $
Марія Лукашенко Жін 1990 Kolomyia running club Коломия ua
Марія Лукашенко Жін 1990 Kolomyia running club Коломия ua
52 Ксенія Ільїна Жін 1986 Івано-Франківськ ua $
53 Петро Опацький Чол 1986 Івано-Франківськ ua $
54 Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
Юрій Труфанов Чол 1996 Івано-Франківськ ua
55 Nazar Maksymiv Чол 1991 Tseepev Івано-Франківськ ua $
56 Володимир Чорненький Чол 1995 Львів ua $
57 Тарас Петрик Чол 1984 Ultra Львів ua $
71 Rusya Irshko Жін 1994 З тих кращих здохляків Полтава ua $
58 Вячеслав Філатов Чол 1977 SPARTAN $
74 Олег Якубчак Чол 1982 Івано-Франківськ ua $
59 Олена Голяк Жін 1991 Івано-Франківськ ua $
Юрій Пицюк Чол 1993 Івано-Франківськ ua
61 Volodymyr Kostyuk Чол 1976 Івано-Франківськ ua $
Михайло Кравець Чол 1978 Калуш ua
Михайло Кравець Чол 1978 Калуш ua
62 Ірина Піяк Жін 1988 Долина ua $
77 Денис Черевко Чол 1984 SolomonRC $
Олександр Вовк Чол 1988 Івано-Франківськ ua
Павло Волуйкевич Чол 1994 Інваспорт Івано-Франківськ ua
63 Ростислав Сабатович Чол 1983 $
72 Катерина Циганкова Жін 1983 Київ ua $
Роман Микитюк Чол 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Олена Безсудна Жін 1966 Київ ua
64 Олександра Сташук Жін 1993 Івано-Франківськ ua $
Назарій Мельник Чол 1996 Козачки Львів ua
Тетяна Сисоєва Жін 1993 Івано-Франківськ ua
Evgeniy Gilenok Чол 1990 Київ ua
82 Андрій Клебан Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
66 Vasyl Hoshovskyi Чол 1986 Івано-Франківськ ua $
67 Артур Перель Чол 1988 Кам'янець-Подільський ua $
121 Олександер Березіцький Чол 1953 Самовисуванець Крихівці ua $
68 Іванна Ковалів Жін 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
70 Роман Мельник Чол 1958 Нетішин ua $
134 Petro Stepuliak Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
129 Віка Гутник Жін 1987 Gutsul Running Club $
78 Двояк Галина Жін 1964 Івано-Франківськ ua $
79 Viktoriia Pereima Жін 1999 - Калуш ua $
80 Василь Гелетій Чол 1988 Gutsul Running Club Калуш ua $
81 Ігор Пастернак Чол 1994 Івано-Франківськ ua $
131 Олег Римарович Чол 1969 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua
83 Oleg Kyrylko Чол 1968 RunnersConnect Київ ua $
84 Анастасія Педан Жін 1998 Київ ua
85 Taras Bileichuk Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
Василь Передрук Чол 1976 Івано-Франківськ ua
Nastya Pokrovetska Жін 2001 Івано-Франківськ ua
86 Володимир Кабан Чол 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
142 Misha Shvartz Чол 1992 Івано-Франківськ ua
Віталій Романів Чол 1996 Softjourn Івано-Франківськ ua
92 Богдан Безкоровайний Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
87 Сергій Фіцак Чол 1971 Softjourn $
129 Оксана Камінська Жін 1989 ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club» Івано-Франківськ ua $
88 Ігор Гойванюк Чол 1987 Івано-Франківськ ua $
90 Наталія Чопик Жін 1992 Коломия ua $
93 Oleksandr Lenevych Чол 1997 Kozachky Турка ua $
89 Іван Вітенко Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
91 Олександр Семків Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
95 Олег Свирид Чол 1995 Варшава pl $
96 Богдан Портечин Чол 1998 Івано-Франківськ ua $
97 Руслан Рудомський Чол 1983 Фан-клуб Leeds United FC Івано-Франківськ ua $
127 Артем Павлов Чол 1986 Івано-Франківськ ua $
98 Roman Dobrovolskyi Чол 1994 RUN4U Львів ua $
99 Roman Dutkevych Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
100 Lidiya Kostyak Жін 1999 Калуш ua $
101 Oleksandra Pashkevych Жін 1995 Івано-Франківськ ua $
Яна Гиленок Жін 1994 Київ ua
102 Микола Шевчук Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
108 Ірина Косович-Онуфрик Жін 1992 GRC Івано-Франківськ ua $
103 Артур Марциновський Чол 1991 KM Running Club Київ ua $
106 Ksenia Filatova Жін 1979 Київ ua $
104 Михайло Іванина Чол 1986 $
164 Volodymyr Ozhukh Чол 1986 Львів ua $
Nick Bihun Чол 1976 Івано-Франківськ ua
116 Ксеня Шемберко Жін 1991 Київ ua $
105 Павло Шабат Чол 1988 Run4U Львів ua $
141 Oksana Mudrowska Жін 1989 Івано-Франківськ ua $
120 Ірина Гурська Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
107 Oleksandr Konohorov Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
109 Ярослав Грицак Чол 1979 ОКЛ Івано-Франківськ ua $
Taras Moroz Чол 1984 Iron Team Cadence, Borys Running Club Івано-Франківськ ua
110 Андрій Павлів Чол 1992 Ходорів ua $
111 Олег Федик Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
124 Вячеслав Антал Чол 1979 Три леви $
114 Anton Goshta Чол 1984 Івано-Франківськ ua $
115 Володимир Язловецький Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
117 Bogdan Serafimov Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua
Екатерина Бурла Жін 1991 Avenga Львів ua
118 Василь Будурович Чол 1990 Львів ua $
119 Вероника Серафимова Жін 1983 Івано-Франківськ ua $
122 Олександр Марін Чол 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua $
130 Андрій Штеньович Чол 1992 Тяпче ua
Іванка Демків Жін 1997 Gutsul Running Club Лісний Хлібичин ua
125 Andrii Sochka Чол 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua $
126 Ірина Вінтоняк Жін 1997 Коломия ua $
Denys Bondarchuk-Gryta Чол 1984 Івано-Франківськ ua
128 Andriy Hrynkiv Чол 1994 Івано-Франківськ ua $
133 Романа Березович Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
Юрій Гайда Чол 1981 RedHead Львів ua
Stas Yershov Чол 1987 Power runners Запоріжжя ua
Богдан Лісний Чол 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
132 Юра Лесів Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
135 Павло Шмаєр Чол 1986 ElladaSport Кам'янець-Подільський ua $
136 Григорій Іжик Чол 1989 Львів ua $
Oleg Pikh Чол 1988 Львів ua
137 Іван Сахнік Чол 1997 КПИскала Київ ua $
138 Іван Осипов Чол 1991 Чернівці ua $
139 Роман Боднар Чол 1987 Львів ua $
Дмитро Костюкович Чол 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
140 Сергій Іванишак Чол 1997 ФК Шершні $
Мирослав Кудибін Чол 2000 - Івано-Франківськ ua
150 Степан Сербенюк Чол 1988 Львів ua
143 Олександр Пасічник Чол 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua $
144 Viktor Zelinskyi Чол 1979 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua $
145 Svyatoslav Hnat Чол 1988 Львів ua $
146 Ярослав Гемонов Чол 1994 Ковель ua $
147 Віктор Сорока Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
174 Микола Посацький Чол 1998 Івано-Франківськ ua $
Dima Magas Чол 1986 Івано-Франківськ ua
152 Христина Хільченко Жін 1991 Х+К Івано-Франківськ ua $
Роман Микитюк Чол 1990 Коломия ua
148 Петро Порчук Чол 1984 Івано-Франківськ ua
149 Ігор Лукіян Чол 1992 Чернівці ua $
171 Василь Сухар Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
151 Nataliia Vytvytska Жін 1998 Івано-Франківськ ua $
154 Сергій Котяш Чол 1989 Еталон Івано-Франківськ ua $
Назар Гриник Чол 1976 Ясамсобіклуб Київ ua
Hanna Sharuk Жін 1995 Nike Run Club Київ ua
153 Yustyna Grynyk Жін 1987 Львів ua $
163 Володимир Коршняк Чол 1981 Бучач ua $
184 Богдан Свістяк Чол 1999 - Братківці ua $
155 Yaroslav Korolyk Чол 1990 Київ ua $
156 Oleh Sannikov Чол 1982 Ура-Свої $
157 Vasyl Parovinchak Чол 1983 Львів ua $
Svyatoslav Popovych Чол 1994 Tseepev Івано-Франківськ ua
158 Roksolana Mykhalenych Жін 1993 Львів ua $
160 Марія Гриньків Жін 1994 Івано-Франківськ ua $
Марія Собко Жін 1991 Run4U Львів ua
161 Dariusz Piechnik Чол 1979 Бучач ua $
162 Volodymyr Khmelovskyi Чол 1991 Львів ua $
Олександр Качанко Чол 1989 Івано-Франківськ ua
Назарій Михалевський Чол 1998 Червоноград ua
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
165 Валерій Шапочка Чол 1975 Ultra +ZernoVita Львів ua $
166 Олег Кульпа Чол 1983 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
167 Богдан Сухарський Чол 1994 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
168 Павло Кочкодан Чол 1985 Енерго смт. Богородчани ua $
169 Богдан Клюба Чол 1992 Більшівці ua $
170 Matt Maki Чол 1976 Київ ua $
Олег Українець Чол 1998 Івано-Франківськ ua
Andrii Lytvyn Чол 1987 Salomon Running Club Ukraine Львів ua
Viktor Kryshmaru Чол 1969 Family Run Club Чернівці ua
Andrii Androshchuk Чол 1987 hobo.run Київ ua
Andrii Kuzmenko Чол 1992 Червоноград ua
172 Олег Шлюз Чол 1978 нема Львів ua $
173 Сергій Кічула Чол 1980 Тернопіль ua $
Микола Сманцеров Чол 1977 epiq
175 Maxime Jochum Чол 1991 - Аннмасс fr $
176 Роман Гуйван Чол 1982 Івано-Франківськ ua $
177 Володимир Присяжнюк Чол 2000 По приколу Тлумач ua $
Andrii Zeidyn Чол 1996 Добротів ua
Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
196 Михайло Яріш Чол 1992 Zl running club Золочів ua $
178 Вадим Заблоцький Чол 1970 Oil House Чернівці ua $
190 Tetyana Yakovchuk-Besarab Жін 1985 Чернівці ua $
179 Иван Акинин Чол 1984 EPIQ Львів ua $
180 Тарас Лопушанський Чол 1983 SoftServe Running Club Львів ua $
Bohdan Syvenkyy Чол 1967 Львів ua
Женя Сяткін Чол 1982 Івано-Франківськ ua
181 Nataliia Savchak Жін 1995 Івано-Франківськ ua $
182 Tatiana Burvis Жін 1984 KeepItOk Львів ua $
183 Denys Yasinskyi Чол 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Oleksandr Slyvka Чол 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
Yevhen Yevstratyev Чол 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
Юліан Василів-Немировський Чол 1993 Львів ua
194 Володимир Олексюк Чол 1982 Borys Running Club Львів ua $
Роман Мельник Чол 1989 Makeba Львів ua
Сергій Рябов Чол 1986 Львів ua
Олег Цюрак Чол 1978 Standartpark Run&Tri Club Тернопіль ua
Віталій Ляшук Чол 1980 RedRabbitRivne Рівне ua
Markiian Trychuk Чол 1996
Людмила Михайлова Жін 1983 Kolomyia Running Club Коломия ua
Людмила Михайлова Жін 1983 Kolomyia Running Club Коломия ua
Валентин Шевчук Чол 1982 СК "Гепард" Луцьк ua
Сергій Красько Чол 1980 Червоноград ua
Nazar Okliyevych Чол 1993 Івано-Франківськ ua
Юрій Валійон Чол 1990 Runcard It Тернопіль ua
185 Oleh Yakymchuk Чол 1987 KM Running Club Київ ua $
186 Віталій Гавадзин Чол 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Вадим Гура Чол 1992
187 Volodymyr Solohub Чол 1984 RC Marathon Київ ua $
188 Михайло Волошин Чол 1990 Active Run Club Дрогобич ua $
189 Vasya Nagirnyak Чол 1991 Чернівці ua $
Яків Філіпов Чол 1981 Rain Чернівці ua
191 Любомир Бордун Чол 1984 Kolomyia Running Club Коломия ua $
Никита Шиповской Чол 1992 Київ ua
Тарас Качур Чол 1984 FlashRun Хмельницький ua
192 Sergey Yurtyn Чол 1987 Sundayrunclub Київ ua $
193 Yuriy Kushnir Чол 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
195 Віталій Николишин Чол 1981 Zl Runners Золочів ua $
197 Сергій Хіміч Чол 1984 Київ ua $
Руслан Штимак Чол 1983 Ужгород ua
198 Oleksii Kuznietsov Чол 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua $
Уляна Стек Жін 1987 Ultra Львів ua
Зорянa Богдан Жін 1980 Malvy Львів ua

10 km

10 км

Індивідуальна участь

Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 13:00

Вартість 750 грн.

Ліміт: 200 учасників

Загалом заявок: 62

Зареєстрованих учасників - 34 з максимальних 200
Останній присвоєний стартовий номер - 10047, Amy McGoldrick

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
10011 Olia Shiliak Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
Тетяна Колесник Жін 1989 Яргорів ua
10012 Христина Жигайло Жін 1985 Івано-Франківськ ua $
10014 Kalambet Yuriy Чол 1988
10013 Олесь Мікула Чол 1990 Львів ua $
Віталій Камін Чол 1993 Івано-Франківськ ua
Даніїл Ошурко Чол 2002 Ольбери/Varash Running Club Вараш ua
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
Orest Fedyshyn Чол 1989 Black Bear Clan Коломия ua
Влодко Бойчук Чол 1989 Zernovita Львів ua
Ярослав Іваницький Чол 2001 Заболотів ua
10015 Катя Пинка Жін 1996 Львів ua $
Вікторія Гольдфельд Жін 1996 Ultra Львів ua
10016 Олена Безсудна Жін 1966 Київ ua $
10017 Андрій Репетило Чол 1995 Urun Ужгород ua $
10026 Тетяна Луцишина Жін 1974 FFS Львів ua
Petro Pidlisniak Чол 1980 Дніпро? ua
10018 Юрій Фітьо Чол 1998 #RunOk Миколаїв ua $
Наталія Роздільська Жін 1983 Івано-Франківськ ua
10020 Аня Фешовець Жін 1998 Івано-Франківськ ua $
Назар Борис Чол 1997 Городенка ua
Макс Мицьо Чол 1997 Івано-Франківськ ua
10021 Dmitry Zaginay Чол 1979 Ліга доброго бігу Львів ua $
10023 Катерина Сас-Жураковська Жін 1991 Коломия ua $
10022 Іван Ганущак Чол 1996 Івано-Франківськ ua $
10025 Наталія Белей Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
Мирослав Булеза Чол 1986 Urun Ужгород ua
10024 Андрій Омельяненко Чол 1994 Львів ua $
Юлія Пазюк Жін 2002 Лісний Хлібичин ua
Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua
10027 Олександра Осипова Жін 1989 Чернівці ua $
Руслан Йолтухівський Чол 1976 Ternopil Running Club Тернопіль ua
10028 Олександр Юрійчук Чол 1993 Чернівці ua $
10029 Dima Ostapenko Чол 1995 Львів ua $
10030 Людмила Прекрасна Жін 1983 Група Здоров'я Київ ua $
10031 Володимир Гречаний Чол 1978 Група Здоров'я Київ ua $
10032 Роман Куций Чол 1986 НАВС Івано-Франківськ ua $
10033 Андрій Денега Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
Олесь Лащевський Чол 1993 Коломия ua
Павло Павлюк Чол 1999 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Павло Ухач Чол 1991 Nike Run Club
Марко Феньо Чол 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
Сергій Рудчук Чол 1983 Івано-Франківськ ua
10044 Світлана Павлишин Жін 1988 Івано-Франківськ ua $
Олена Репчанська Жін 1983 Pizza Celentano Run Team Львів ua
10034 Цюпин Роман Чол 1986 $
10035 Андрій Озорович Чол 1981 Івано-Франківськ ua $
10036 Олександр Мазорчук Чол 1981 Енерго Галицький р-н с. Залуква ua $
10037 Володимир Куртяк Чол 1992 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
10038 Дмитро Петришак Чол 1991 Енерго смт. Богородчани ua $
10039 Ігор Фестрига Чол 1972 Енерго м. Коломия ua $
10040 Петро Іващук Чол 1989 Львів ua $
Михайло Кулявець Чол 2002 Deaf Running Club Lviv Львів ua
10041 Олександр Гелеван Чол 1994 ................ Івано-Франківськ ua $
10042 Anna Murzenko Жін 1987 Кам'янець-Подільський ua $
10043 Андрій Гула Чол 1988 Івано-Франківськ ua $
Діма Сіледчик Чол 1997 dimasik Червоноград ua
Alexandra Dzeban Жін 1985 Nike Run Club
10045 Slavik Ivanitskiy Чол 2001 Заболотів ua $
10046 Ирина Пташник Жін 1989 My fucking gym Київ ua $
Катерина Лисенко Жін 1997 Київ ua
10047 Amy McGoldrick Жін 1974 Peace Corps Ukraine $

5 km

5 км

Індивідуальна участь

Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 750 грн.

Ліміт: 200 учасників

Загалом заявок: 40

Зареєстрованих учасників - 28 з максимальних 200
Останній присвоєний стартовий номер - 5029, Михайло Колебошин

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
5001 Тарас Зощак Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
5005 Anastasia Udud Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
5003 Inna Atamaniuk Жін 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua $
5002 Іра Кульчицька Жін 1987 Івано-Франківськ ua
Сергiй Запорожець Чол 1987 Чернівці ua
Сергій Ліпський Чол 1961 Івано-Франківськ ua
Елена Запорожец Жін 1987 Чернівці ua
5004 Ілона Сусяк Жін 1986 Івано-Франківськ ua $
Оля Рыжой Жін 1994 Київ ua
Taras Deichakivskyi Чол 1983 Івано-Франківськ ua
Дмитро Пантазі Чол 1973 Individual
5006 Ірина Шуляр Жін 1983 - Івано-Франківськ ua $
5007 Andriy Moklyak Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
5008 Olena Fuchenko Жін 1986 Івано-Франківськ ua $
5009 Volodymyr Fuchenko Чол 1986 Івано-Франківськ ua $
5010 Микола Ілин Чол 1989 Касперівці ua $
Наталя Галіпчак Жін 1986 Івано-Франківськ ua
Natalia Lytvyn Жін 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
5011 Надія Боднар Жін 1987 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5012 Анастасія Кучера Жін 1986 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5013 Інна Ковальська Жін 1977 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5014 Олег Ковальський Чол 1972 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5015 Іванна Лесюк Жін 1990 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5016 Галина Шемрай Жін 1984 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5017 Уляна Федоришин Жін 1987 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5018 Володимир Михайлів Чол 1989 Енерго смт. Богородчани ua $
5019 Оксана Голіней Жін 1985 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5020 Галина Комісарук Жін 1981 Енерго м. Долина ua $
5021 Віталій Комісарук Чол 1978 Енерго м. Долина ua $
5022 Наталія Конуп Жін 1988 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
5023 Володимир Ганкевич Чол 1983 Енерго Рогатин ua $
5024 Віктор Савіцький Чол 1976 Івано-Франківськ ua $
Марко Феньо Чол 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
5025 Yuriy Aksentiychuk Чол 1978 Трускавець ua $
5026 Ірина Гулій Жін 1978 Стрий ua $
5027 Леся Симанишин Жін 1986 - $
Андрiй Тiрон Чол 1983 Київ ua
Павло Топоровський Чол 1991 Червоноград ua
5028 Anna Malekina Жін 1984 ПУШЕБ Київ ua $
5029 Михайло Колебошин Чол 1988 Nike Run Club Одеса ua $

Естафета

21 км

Естафета

Кількість учасників в команді: 4

Етап 1 : 5 км


Етап 2 : 5 км


Етап 3 : 5 км


Етап 4 : 6,097 км



Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 3000 грн.

Ліміт: 20 команд

Загалом заявок: 3

Зареєстрованих учасників - 2 з максимальних 20
Останній присвоєний стартовий номер - 2, Run4U

Номер Назва команди Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Авіатор Авіатор Івано-Франківськ ua
1 Динамо київ Івано-Франківськ ua $
2 Run4U Run4U Львів ua $

Корпоративна естафета

21 км

Естафета

Кількість учасників в команді: 4

Етап 1 : 5 км


Етап 2 : 5 км


Етап 3 : 5 км


Етап 4 : 6,097 км



Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 3000 грн.

Ліміт: 20 команд

Загалом заявок: 3

Зареєстрованих учасників - 1 з максимальних 20
Останній присвоєний стартовий номер - 1, Енерго

Номер Назва команди Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Uteam Івано-Франківськ ua
1 Енерго Енерго м.Івано-Франківськ ua $
КВІТКА КВІТКА Team Івано-Франківськ ua

2 км

2 км

Індивідуальна участь

Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 13:05

Вартість 250 грн.

Ліміт: 100 учасників

Пробіг, що приносить не тільки фізичну користь, а й моральне задоволення та щастя від доброї справи. Твій такий короткий, але дуже важливий забіг з крутою метою. Твій кожен метр дарує ковток води спраглим і прохолоду в літній день. Біжи заради мети, заради себе, заради інших.

Загалом заявок: 29

Зареєстрованих учасників - 27 з максимальних 100
Останній присвоєний стартовий номер - 9027, Дмитро Осипов

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
9001 Марта Годованець Жін 2000 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9002 Наталія Минда Жін 1980 Енерго Надвірнянський р-н, с. Тисменичани ua $
9003 Юлія Іванишин Жін 1977 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9004 Марта Лесів Жін 1988 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9005 Олександра Юращук Жін 1988 Енерго Косівський район, с.Старий Косів ua $
9006 Галина Сливка Жін 1988 Енерго Косівський район, с.Рибно ua $
9007 Уляна Кузменюк Жін 1984 Енерго м. Косів ua $
9008 Галина Томей Жін 1985 Енерго Косівський район, с.Рожнів ua $
9009 Ірина Волошенюк Жін 1991 Енерго м. Косів ua $
9010 Галина Семенюк Жін 1985 Енерго м. Косів ua $
9011 Тетяна Коваль Жін 1992 Енерго м. Косів ua $
9012 Наталя Тарантюк Жін 1978 Енерго Тисменицький р-н, с. Чукалівка ua $
9013 Роман Дубецький Чол 1979 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9014 Юлія Петришак Жін 1994 Енерго смт. Богородчани ua $
9015 Тетяна Крижалка Жін 1971 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9016 Лідія Руда Жін 1994 Енерго м. Косів ua $
9017 Тетяна Клим‘юк Жін 1994 Енерго м. Надвірна ua $
9018 Оксана Коцюбан Жін 1984 Енерго Косівський район, с.Кобаки ua $
9019 Ольга Явтушенко Жін 1979 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9020 Світлана Демчина Жін 1966 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9021 Оксана Головащенко Жін 1980 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9022 Жанна Гишта Жін 1976 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9023 Роман Циганюк Чол 1980 Енерго Долинський р-н, с. Яворів ua $
9024 Анастасія Хромей Жін 1997 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9025 Лідія Хромей Жін 1993 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9026 Алла Котова Жін 1990 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9027 Дмитро Осипов Чол 2009 Чернівці ua $
Ольга Солодка Жін 1993 Івано-Франківськ ua
Таня Вовчок Жін 1984 Івано-Франківськ ua

3 коментарі:

  1. Віталій Николишин

    Як дозамовити медаль фінішера?

    1. Зорянa Богдан

      Медаль потрібно замовляти окремо?

      1. Bohdan Syvenkyy

        Пишуть, що медаль входить в вартість реєстрації.

Залишити коментар