Frankivsk Half Marathon

11 Жовтня 2020 Біг / Івано-Франківськ / ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club»

21 km 10 km 5 km Естафета Корпоративна естафета Благодійний забіг 2 км 21 км без медалі

Frankivsk Half Marathon'20  - твій найрівніший пробіг з можливістю стати тим єдиним, де ти зробиш свій Personal best. Атмосферний, теплий та дружній пробіг, який точно займе почесне місце в твоїх спогадах. Спробуй!

 

Програма заходу:

11 жовтня 2020 року

07:00 – 9:00 - Відкриття «Стартового містечка Змагання», площа Івана Франка.
07:00 – 14:00 - Робота камер схову;
09:25 – урочиста церемонія відкриття Франківського півмарафону;
09:45 – руханка для учасників на дистанції - 21.097 км, 5 км, Relay | 3?5 км +1?6.0975 км;
09:55 – відкриття стартового коридору 21.0975 км, естафета: Relay | 3x5 км +1x6.0975
10:00 – старт на дистанції 21.0975 км, естафета 3x5 км +1x6.0975 км,
10:05 – старт на дистанції 5 км;
10:10 – нагородження дітей переможців на дистанціях 100м, 400м, 1000м;
12:55 – руханка для учасників на дистанції благодійний пробіг 2км та 10 км;
13:00 – старт на дистанції 10 км;
13:05 – старт учасників на благодійний пробіг 2 км;
14:00 – нагородження учасників, Борщик PARTY;
15:00 - Закриття «Стартового містечка Змагання».

21 km

21 км

Індивідуальна участь

Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 750 грн.

Ліміт: 302 учасників

Загалом заявок: 407

Зареєстрованих учасників - 305 з максимальних 302
Останній присвоєний стартовий номер - 318, Sergo Sergio

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Тарас Грицик Чол 1989 Івано-Франківськ ua
11 Yurii Pinchuk Чол 1991 CrossfitRivne Рівне ua $
12 Тарас Малий Чол 1992 Івано-Франківськ ua $
113 Любомир Колесник Чол 1993 Яргорів ua $
123 Степан Іванишин Чол 1994 Gutsul RC Івано-Франківськ ua $
32 Ульяна Сабатович Жін 1984 Івано-Франківськ ua $
13 Сергій Ковега Чол 1974 Ков'яги ua $
18 Вадим Зінюк Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
69 Богдана Мельничук Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB, Ліга Доброго Бігу Львів ua $
14 Володимир Пирко Чол 1987 Червоноград ua $
15 Максим Шерепот Чол 1994 Івано-Франківськ ua $
16 Сергій Белей Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
112 Vitalii Babak Чол 1998 Івано-Франківськ ua $
Максим Гаврилів Чол 1985 Львів ua
Olga Horlova Жін 1993 Osnovabega Київ ua
17 Арсен Савіцький Чол 2000 Івано-Франківськ ua $
19 Олег Телепчук Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
73 Тарас Рожко Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
20 Ярослав Бородайко Чол 1987 Івано-Франківськ ua $
25 Оксана Вишиванюк Жін 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua $
35 Максим Вуйцік Чол 1978 Львів ua
21 Володимир Мірчук Чол 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
244 Вячеслав Іванов Чол 1977 Нетішин ua $
22 Mariya Domchak Жін 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua $
Володимир Радевич Чол 1997 Снятин ua
23 Ярослав Волощук Чол 1984 Iron team Cadence, Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
24 Volodymyr Moskovchenko Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
34 Sebastyan Chorba Чол 1983 Skole Run Club Сколе ua $
Mykola Putko Чол 1991 Tseepev Івано-Франківськ ua
26 Oleh Kolesnykov Чол 1984 Львів ua $
30 Renata Nalysnyk Жін 1990 $
Павло Павлюк Чол 1999 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
33 Іван Сухецький Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
Михайло Зварич Чол 2000 Івано-Франківськ ua
31 Tania Yatsyuk Жін 1995 Івано-Франківськ ua $
40 Святослав Кріцак Чол 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
76 Андрій Федорчук Чол 1991 GC Barbershop Івано-Франківськ ua $
27 Mykolaj Malytskyj Чол 1981 SC StartUp Червоноград ua $
28 Marian Prokopiv Чол 1980 Івано-Франківськ ua $
29 Богдан Бессараб Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
37 Святослав Линдюк Чол 1993 Київ ua $
75 Сергій Полив'янний Чол 1984 Київ ua
38 Олексій Слободянюк Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
Anatolii Herasymov Чол 1981 Skole Ran Club Сколе ua
39 Інна Василів Жін 1975 Івано-Франківськ ua $
94 Andrii Kirshak Чол 1992 Tseepev Івано-Франківськ ua $
41 Петро Савчук Чол 1964 Івано-Франківськ ua $
60 Роман Староселець Чол 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Любомир Людкевич Чол 1983 Івано-Франківськ ua
42 Діма Бесенюк Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
65 Andrii Kuz Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
43 Наталія Мартиненко Жін 1999 - Івано-Франківськ ua $
44 Аліна Токмиленко Жін 1987 Івано-Франківськ ua $
45 Denys Shevotsukov Чол 1988 Львів ua $
47 Іван Понюк Чол 1986 ICstore $
232 Khrystyna Oleksyuk Жін 1989 Runifcommunity Львів ua $
46 Kateryna Shchur Жін 1989 Івано-Франківськ ua $
Roman Sypen Чол 1995 Леви Бурштин ua
48 михайло Лотиш Чол 1980 Коломийський Біговий Клуб Коломия ua $
Ігор Мацик Чол 1996 Львів ua
159 Richard Bell Чол 1987 Maceba $
49 Руслан Хомишинець Чол 1990 SRT Стрий ua $
50 Ігор Андрусишин Чол 1985 SRT Стрий ua $
Misha Pavliv Чол 1989
51 Oxana Galko Жін 1982 Івано-Франківськ ua $
Марія Лукашенко Жін 1990 Kolomyia running club Коломия ua
Марія Лукашенко Жін 1990 Kolomyia running club Коломия ua
52 Ксенія Ільїна Жін 1986 Івано-Франківськ ua $
53 Петро Опацький Чол 1986 Івано-Франківськ ua $
54 Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
Юрій Труфанов Чол 1996 Івано-Франківськ ua
55 Nazar Maksymiv Чол 1991 Tseepev Івано-Франківськ ua $
56 Володимир Чорненький Чол 1995 Львів ua $
57 Тарас Петрик Чол 1984 Ultra Львів ua $
71 Rusya Irshko Жін 1994 З тих кращих здохляків Полтава ua $
58 Вячеслав Філатов Чол 1977 SPARTAN $
74 Олег Якубчак Чол 1982 Івано-Франківськ ua $
59 Олена Голяк Жін 1991 Івано-Франківськ ua $
Юрій Пицюк Чол 1993 Івано-Франківськ ua
61 Volodymyr Kostyuk Чол 1976 Івано-Франківськ ua $
Михайло Кравець Чол 1978 Калуш ua
Михайло Кравець Чол 1978 Калуш ua
62 Ірина Піяк Жін 1988 Долина ua $
77 Денис Черевко Чол 1984 SolomonRC $
Олександр Вовк Чол 1988 Івано-Франківськ ua
Павло Волуйкевич Чол 1994 Інваспорт Івано-Франківськ ua
63 Ростислав Сабатович Чол 1983 $
72 Катерина Циганкова Жін 1983 Київ ua $
Роман Микитюк Чол 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Олена Безсудна Жін 1966 Київ ua
64 Олександра Сташук Жін 1993 Івано-Франківськ ua $
231 Назарій Мельник Чол 1996 Козачки Львів ua $
Тетяна Сисоєва Жін 1993 Івано-Франківськ ua
Evgeniy Gilenok Чол 1990 Київ ua
82 Андрій Клебан Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
66 Vasyl Hoshovskyi Чол 1986 Івано-Франківськ ua $
67 Артур Перель Чол 1988 Кам'янець-Подільський ua $
121 Олександер Березіцький Чол 1953 Самовисуванець Крихівці ua $
68 Іванна Ковалів Жін 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
70 Роман Мельник Чол 1958 Нетішин ua $
134 Petro Stepuliak Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
129 Віка Гутник Жін 1987 Gutsul Running Club $
78 Двояк Галина Жін 1964 Івано-Франківськ ua $
79 Viktoriia Pereima Жін 1999 - Калуш ua $
80 Василь Гелетій Чол 1988 Gutsul Running Club Калуш ua $
81 Ігор Пастернак Чол 1994 Івано-Франківськ ua $
131 Олег Римарович Чол 1969 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua
83 Oleg Kyrylko Чол 1968 RunnersConnect Київ ua $
84 Анастасія Педан Жін 1998 Київ ua
85 Taras Bileichuk Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
Василь Передрук Чол 1976 Івано-Франківськ ua
Nastya Pokrovetska Жін 2001 Івано-Франківськ ua
86 Володимир Кабан Чол 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
142 Misha Shvartz Чол 1992 Івано-Франківськ ua
Віталій Романів Чол 1996 Softjourn Івано-Франківськ ua
92 Богдан Безкоровайний Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
87 Сергій Фіцак Чол 1971 Softjourn $
8 Оксана Камінська Жін 1989 ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club» Івано-Франківськ ua $
88 Ігор Гойванюк Чол 1987 Івано-Франківськ ua $
90 Наталія Чопик Жін 1992 Коломия ua $
93 Oleksandr Lenevych Чол 1997 Kozachky Турка ua $
89 Іван Вітенко Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
91 Олександр Семків Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
95 Олег Свирид Чол 1995 Варшава pl $
96 Богдан Портечин Чол 1998 Івано-Франківськ ua $
97 Руслан Рудомський Чол 1983 Фан-клуб Leeds United FC Івано-Франківськ ua $
127 Артем Павлов Чол 1986 Івано-Франківськ ua $
Roman Dobrovolskyi Чол 1994 RUN4U Львів ua
99 Roman Dutkevych Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
100 Lidiya Kostyak Жін 1999 Калуш ua $
101 Oleksandra Pashkevych Жін 1995 Івано-Франківськ ua $
Яна Гиленок Жін 1994 Київ ua
102 Микола Шевчук Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
108 Ірина Косович-Онуфрик Жін 1992 GRC Івано-Франківськ ua $
103 Артур Марциновський Чол 1991 KM Running Club Київ ua $
106 Ksenia Filatova Жін 1979 Київ ua $
104 Михайло Іванина Чол 1986 $
164 Volodymyr Ozhukh Чол 1986 Львів ua $
Nick Bihun Чол 1976 Івано-Франківськ ua
116 Ксеня Шемберко Жін 1991 Київ ua $
105 Павло Шабат Чол 1988 Run4U Львів ua $
141 Oksana Mudrowska Жін 1989 Івано-Франківськ ua $
120 Ірина Гурська Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
107 Oleksandr Konohorov Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
109 Ярослав Грицак Чол 1979 ОКЛ Івано-Франківськ ua $
Taras Moroz Чол 1984 Iron Team Cadence, Borys Running Club Івано-Франківськ ua
110 Андрій Павлів Чол 1992 Ходорів ua $
111 Олег Федик Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
124 Вячеслав Антал Чол 1979 Три леви $
114 Anton Goshta Чол 1984 Івано-Франківськ ua $
Володимир Язловецький Чол 1993 Івано-Франківськ ua
117 Bogdan Serafimov Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua
Екатерина Бурла Жін 1991 Avenga Львів ua
118 Василь Будурович Чол 1990 Львів ua $
119 Вероника Серафимова Жін 1983 Івано-Франківськ ua $
122 Олександр Марін Чол 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua $
130 Андрій Штеньович Чол 1992 Тяпче ua
Іванка Демків Жін 1997 Gutsul Running Club Лісний Хлібичин ua
125 Andrii Sochka Чол 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua $
126 Ірина Вінтоняк Жін 1997 Коломия ua $
260 Denys Bondarchuk-Gryta Чол 1984 Івано-Франківськ ua $
128 Andriy Hrynkiv Чол 1994 Івано-Франківськ ua $
133 Романа Березович Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
Юрій Гайда Чол 1981 RedHead Львів ua
Stas Yershov Чол 1987 Power runners Запоріжжя ua
Богдан Лісний Чол 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
132 Юра Лесів Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
135 Павло Шмаєр Чол 1986 ElladaSport Кам'янець-Подільський ua $
136 Григорій Іжик Чол 1989 Львів ua $
Oleg Pikh Чол 1988 Львів ua
137 Іван Сахнік Чол 1997 КПИскала Київ ua $
138 Іван Осипов Чол 1991 Чернівці ua $
139 Роман Боднар Чол 1987 Львів ua $
Дмитро Костюкович Чол 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
140 Сергій Іванишак Чол 1997 ФК Шершні $
Мирослав Кудибін Чол 2000 - Івано-Франківськ ua
150 Степан Сербенюк Чол 1988 Львів ua
143 Олександр Пасічник Чол 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua $
144 Viktor Zelinskyi Чол 1979 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua $
145 Svyatoslav Hnat Чол 1988 Львів ua $
146 Ярослав Гемонов Чол 1994 Ковель ua $
147 Віктор Сорока Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
174 Микола Посацький Чол 1998 Івано-Франківськ ua $
Dima Magas Чол 1986 Івано-Франківськ ua
152 Христина Хільченко Жін 1991 Х+К Івано-Франківськ ua $
Роман Микитюк Чол 1990 Коломия ua
148 Петро Порчук Чол 1984 Івано-Франківськ ua
149 Ігор Лукіян Чол 1992 Чернівці ua $
171 Василь Сухар Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
151 Nataliia Vytvytska Жін 1998 Івано-Франківськ ua $
154 Сергій Котяш Чол 1989 Еталон Івано-Франківськ ua $
Назар Гриник Чол 1976 Ясамсобіклуб Київ ua
Hanna Sharuk Жін 1995 Nike Run Club Київ ua
153 Yustyna Grynyk Жін 1987 Львів ua $
163 Володимир Коршняк Чол 1981 Бучач ua $
184 Богдан Свістяк Чол 1999 - Братківці ua $
155 Yaroslav Korolyk Чол 1990 Київ ua $
156 Oleh Sannikov Чол 1982 Ура-Свої $
157 Vasyl Parovinchak Чол 1983 Львів ua $
Svyatoslav Popovych Чол 1994 Tseepev Івано-Франківськ ua
158 Roksolana Mykhalenych Жін 1993 Львів ua $
160 Марія Гриньків Жін 1994 Івано-Франківськ ua $
201 Марія Собко Жін 1991 Run4U Львів ua $
161 Dariusz Piechnik Чол 1979 Бучач ua $
162 Volodymyr Khmelovskyi Чол 1991 Львів ua $
Олександр Качанко Чол 1989 Івано-Франківськ ua
Назарій Михалевський Чол 1998 Червоноград ua
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
165 Валерій Шапочка Чол 1975 Ultra +ZernoVita Львів ua $
166 Олег Кульпа Чол 1983 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
167 Богдан Сухарський Чол 1994 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
168 Павло Кочкодан Чол 1985 Енерго смт. Богородчани ua $
169 Богдан Клюба Чол 1992 Більшівці ua $
170 Matt Maki Чол 1976 Київ ua $
306 Олег Українець Чол 1998 Івано-Франківськ ua $
283 Andrii Lytvyn Чол 1987 Salomon Running Club Ukraine Львів ua $
Viktor Kryshmaru Чол 1969 Family Run Club Чернівці ua
Andrii Androshchuk Чол 1987 hobo.run Київ ua
Andrii Kuzmenko Чол 1992 Червоноград ua
172 Олег Шлюз Чол 1978 нема Львів ua $
173 Сергій Кічула Чол 1980 Тернопіль ua $
236 Микола Сманцеров Чол 1977 epiq $
175 Maxime Jochum Чол 1991 - Аннмасс fr $
176 Роман Гуйван Чол 1982 Івано-Франківськ ua $
177 Володимир Присяжнюк Чол 2000 По приколу Тлумач ua $
247 Andrii Zeidyn Чол 1996 Добротів ua $
Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
196 Михайло Яріш Чол 1992 Zl running club Золочів ua $
178 Вадим Заблоцький Чол 1970 Oil House Чернівці ua $
190 Tetyana Yakovchuk-Besarab Жін 1985 Чернівці ua $
179 Иван Акинин Чол 1984 EPIQ Львів ua $
180 Тарас Лопушанський Чол 1983 SoftServe Running Club Львів ua $
237 Bohdan Syvenkyy Чол 1967 Львів ua $
Женя Сяткін Чол 1982 Івано-Франківськ ua
181 Nataliia Savchak Жін 1995 Івано-Франківськ ua $
182 Tatiana Burvis Жін 1984 KeepItOk Львів ua $
183 Denys Yasinskyi Чол 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
264 Oleksandr Slyvka Чол 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua $
Yevhen Yevstratyev Чол 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
307 Юліан Василів-Немировський Чол 1993 Львів ua $
194 Володимир Олексюк Чол 1982 Borys Running Club Львів ua $
Роман Мельник Чол 1989 Makeba Львів ua
297 Сергій Рябов Чол 1986 Львів ua $
219 Олег Цюрак Чол 1978 Standartpark Run&Tri Club Тернопіль ua $
Віталій Ляшук Чол 1980 RedRabbitRivne Рівне ua
Markiian Trychuk Чол 1996 $
224 Людмила Михайлова Жін 1983 Kolomyia Running Club Коломия ua $
Людмила Михайлова Жін 1983 Kolomyia Running Club Коломия ua
286 Валентин Шевчук Чол 1982 СК "Гепард" Луцьк ua $
202 Сергій Красько Чол 1980 Червоноград ua
Nazar Okliyevych Чол 1993 Івано-Франківськ ua
Юрій Валійон Чол 1990 Runcard It Тернопіль ua
185 Oleh Yakymchuk Чол 1987 KM Running Club Київ ua $
186 Віталій Гавадзин Чол 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Вадим Гура Чол 1992
187 Volodymyr Solohub Чол 1984 RC Marathon Київ ua $
188 Михайло Волошин Чол 1990 Active Run Club Дрогобич ua $
189 Vasya Nagirnyak Чол 1991 Чернівці ua $
Яків Філіпов Чол 1981 Rain Чернівці ua
191 Любомир Бордун Чол 1984 Kolomyia Running Club Коломия ua $
203 Никита Шиповской Чол 1992 Київ ua $
199 Тарас Качур Чол 1984 FlashRun Хмельницький ua $
192 Sergey Yurtyn Чол 1987 Sundayrunclub Київ ua $
193 Yuriy Kushnir Чол 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
195 Віталій Николишин Чол 1981 Zl Runners Золочів ua $
197 Сергій Хіміч Чол 1984 Київ ua $
254 Руслан Штимак Чол 1983 Ужгород ua $
198 Oleksii Kuznietsov Чол 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua $
Уляна Стек Жін 1987 Ultra Львів ua
209 Зорянa Богдан Жін 1980 Malvy Львів ua $
Максим Прохоренко Чол 1993
200 Олексій Зенін Чол 1991 13 Львів ua $
206 Bench Nazar Чол 1991 Львів ua $
208 Sashko Swystun Чол 1985 PG Львів ua $
205 Володимир Юзюк Чол 1981 777 Івано-Франківськ ua $
Павел Тищенко Чол 1984 PACE run club Чернівці ua
115 Bohdan Vasylkiv Чол 1993 Run4U Львів ua $
98 Maria Chaban Жін 1995 Run4you Івано-Франківськ ua $
Oleksandr Mazur Чол 1984 Івано-Франківськ ua $
Максим Кулагін Чол 1980 Львів ua
282 Ольга Продан Жін 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
Маркіян Тричук Чол 1996
9 Dmytro Lishchuk Чол 1989 BilaTserkvaMarathon/EVO.company Біла Церква ua $
223 Павло Волоський Чол 1970 TERNOPIL RUNNIG CLUB Чортків ua $
204 Юрій Олійник Чол 1990 Legion Івано-Франківськ ua $
Nazarii Mykhalevskyi Чол 1998 Червоноград ua
210 Назар Фурдичка Чол 1982 Львів ua $
Natalia Shvydchenko Жін 1987 Івано-Франківськ ua
207 Наталія Векслер Жін 1977 Malvy Львів ua $
Наталія Векслер Жін 1977 Malvy Львів ua
Петро Джуга Чол 1987 - Рокосово ua
291 Петро Джуга Чол 1987 - Рокосово ua $
36 сестра Вікторія Куспісь Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
андрій калинчук Чол 1976 Borysrunningclub Івано-Франківськ ua
310 Мирослав Василишин Чол 1996 Гошів ua $
Андрій Гнатковський Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
221 Галина Щепанівська Жін 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
211 Богдан Бондарук Чол 1997 Луцьк ua $
238 Олександр Фрічко Чол 2001 Хмельницький ua $
217 Олександр Мілашенко Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
212 Radyslav Kudla Чол 1999 Івано-Франківськ ua $
222 Володимир Ковалів Чол 1979 Золочів ua $
214 Andrii Kozyr Чол 1991 Kozyrteam Хуст ua $
269 Андрій Мельник Чол 1984 KM Running Club $
230 Евгений Ковалев Чол 1985 Херсон ua $
277 Alexandra Dzeban Жін 1985 Nike Run Club $
215 Володимир Когут Чол 1983 Львів ua $
216 Олена Огуряєва Жін 1986 Львів ua $
218 Denys Fitsak Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
220 Орест Гнатина Чол 1978 SRC Стрий ua $
1 Оксана Оксенюк Жін 1988 МК Лучеськ Луцьк ua $
Олександр Пугач Чол 1982 Shypshynarunclub Львів ua
240 Юрій Свістяк Чол 1989 ВМС України $
2 Сергій Оксенюк Чол 1980 МК Лучеськ Луцьк ua $
229 Тетяна Причепа Жін 1990 Run4U Львів ua $
Тарас Смалюк Чол 1989 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
267 Ника Каюда Жін 1991 СК "Гепард" Луцьк ua $
299 Kuzo Andrii Чол 1996 $
225 Лідія Ткачук Жін 1986 Львів ua $
Віталій Нагайло Чол 1982 Львів ua
226 Oleksandr Tokmylenko Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
234 Denys Babenko Чол 1987 KM Running Club Київ ua $
Євгенія Радовець Жін 1986 Калуш ua
Назарій Відливаний Чол 1995 Голинь ua
227 Інна Мокрова Жін 1984 Saucony Run Club Київ ua $
228 Антон Гаврилов Чол 1987 Львів ua $
235 Антон Козак Чол 1986 $
266 Прокопчук Тетяна Жін 1971 Чернівці ua $
233 Дмитрий Гошкин Чол 1986 Харків ua $
Dmytro Hot Чол 1993 Львів ua
281 Олег Сафін Чол 1963 $
239 Iryna Hural Жін 1991 Львів ua $
317 Олег Решетняк Чол 1991 Active Run Club Drogobych Дрогобич ua $
241 Андрій Возняк Чол 1993 Kuzin Team Київ ua $
242 Манолій Гордіца Чол 1998 S1d1kat Чернівці ua $
243 Максим Никифорюк Чол 1997 s.1.n.d.1.k.a.t $
246 Богдан Крицун Чол 1954 $
245 Maksym Dmytruk Чол 1998 Tribe 10 Київ ua $
255 Олег Антохів Чол 1985 Берізка Львів ua $
Yuliya Sira Жін 1988 - Львів ua
248 Юлія Корецька Жін 1987 Галичина Біжить Миколаїв ua $
249 Valeriy Svarnik Чол 1975 Trilewy Кам'янець-Подільський ua $
250 Ярослав Корецький Чол 1983 Галичина Біжить Миколаїв ua $
309 Роман Проць Чол 1996 RunTriClub Тернопіль ua $
251 Олександр Білоус Чол 1982 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua $
Артем Tretyakov Чол 1983 TRILEWY Львів ua
265 Андрій Самсонов Чол 1980 Просто красавчик Ужгород ua $
252 Vasil Portey Чол 1991 Київ ua $
253 Vitaliy Yuryev Чол 1988 $
257 Василь Коваль Чол 1999 Івано-Франківськ ua $
256 Оксана Гонта Жін 1982 Shypshyna run club Збараж ua $
263 Nick Zotov Чол 1985 Київ ua $
258 Володимир Шеремета Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
259 Angela Pidhomna Жін 1993 Івано-Франківськ ua $
262 Анастасія Мота Жін 1989 - Львів ua $
261 Олег Яцишин Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
Khrystusia Mahas Жін 1998 Івано-Франківськ ua
268 Андрій Когут Чол 1989 Run4U Львів ua $
270 Ольга Варбан Жін 1986 Saucony Run Club Київ ua $
308 Andrii Stepasiuk Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині,СК.PLAZA Луцьк ua $
271 Julia Petryk Жін 1997 $
272 Volodymyr Krekhovetskyi Чол 1990 $
273 Olena Sannikova-Kizyma Жін 1985 Львів ua $
274 Олександр Галинський Чол 1997 Tribe10 Київ ua $
275 Іван Попович Чол 1985 Run4U Львів ua $
276 Dmytro Kovalov Чол 1997 СК Гепард Луцьк ua $
278 Танасій Маковійчук Чол 1949 Колос Неполоківці ua $
279 Костянтин Божко Чол 1977 KM Running club Київ ua $
280 Володимир Лут Чол 1996 Львів ua $
Lesia Vorozhbyt Жін 1993 Львів ua
Назарій Пурський Чол 1982 Львів ua
296 Yevhenii Koniev Чол 1979 UniRun Бородянка ua $
284 Ясько Олександр Чол 1990 SUMY RUNNING CLUB Новооржицьке ua $
318 Sergo Sergio Чол 1988 Pace.Run.Club Чернівці ua $
285 Ольга Алферова Жін 1992 Львів ua $
287 Михайло Сабов Чол 1984 Львів ua $
Вася Цибульський Чол 2001 Workouter.Ua Хуст ua
288 Родион Иванов Чол 1990 Tribe10 Kiev Київ ua $
289 Olexandr Mikhalitsyn Чол 1981 Lviv Trail Running Club Львів ua $
290 Любов Булавинець Жін 1995 $
292 Євгенія Гашпарович Жін 2000 . $
Тарас Третяк Чол 1983 Lutsk triathlon federation
293 Тарас Третяк Чол 1983 Lutsk triathlon federation $
294 Anton Palamarchuk Чол 1993 VARVAR BRC Київ ua $
295 DAWSON Martin Чол 1982 Varvar BRC Київ ua $
Наталія Кощинець Жін 1992 Долина ua
298 Руслан Теличкан Чол 2000 Київ ua $
300 Maksym Cherkas Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
301 Микола Микитчак Чол 1959 Новояворівськ ua $
302 Тарас Онисько Чол 1983 Золочів ua $
303 Олена Омельчук Жін 1987 Рівне ua $
Назар Левицький Чол 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua
304 Олександр Куниця Чол 1989 Львів ua $
305 Павло Уваров Чол 1986 KM Running Club Київ ua $
Nastya Kosenko Жін 2002 Tribe10 Київ ua
311 Юлія Демянчук Жін 1999 Gepard Луцьк ua $
312 Olya Panchii Жін 1990 Київ ua $
313 Наталия Ковалевская Жін 1979 Київ ua $
Vadym Sychynskyi Чол 1983 Level Up! Львів ua
Nelli Humenetska Жін 1987 Shupshyna Run Club
314 Владимир Ершов Чол 1978 PACE run club Чернівці ua $
315 Natali Burlaka Жін 1992 Pace.run.club Чернівці ua $
Жанна Манзик Жін 1997 Adidas Runners Kiev Київ ua
316 Василь Кричун Чол 1947 Ivano-Frankivsk ua $
10 Тригубенко Марина Жін 1990 Garmin Київ ua $

10 km

10 км

Індивідуальна участь

Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 13:00

Вартість 750 грн.

Ліміт: 100 учасників

Загалом заявок: 149

Зареєстрованих учасників - 103 з максимальних 100
Останній присвоєний стартовий номер - 10107, Табачук Катя

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
10100 Роксана Бондаренко Жін 1984 Garmin/SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
10011 Olia Shiliak Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
10063 Тетяна Колесник Жін 1989 Яргорів ua $
10012 Христина Жигайло Жін 1985 Івано-Франківськ ua $
10014 Kalambet Yuriy Чол 1988
10013 Олесь Мікула Чол 1990 Львів ua $
Віталій Камін Чол 1993 Івано-Франківськ ua
10053 Даніїл Ошурко Чол 2002 Ольбери/Varash Running Club Вараш ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
Orest Fedyshyn Чол 1989 Black Bear Clan Коломия ua
Влодко Бойчук Чол 1989 Zernovita Львів ua
Ярослав Іваницький Чол 2001 Заболотів ua
10015 Катя Пинка Жін 1996 Львів ua $
Вікторія Гольдфельд Жін 1996 Ultra Львів ua
10016 Олена Безсудна Жін 1966 Київ ua $
10017 Андрій Репетило Чол 1995 Urun Ужгород ua $
10026 Тетяна Луцишина Жін 1974 FFS Львів ua
Petro Pidlisniak Чол 1980 Дніпро? ua
10018 Юрій Фітьо Чол 1998 #RunOk Миколаїв ua $
Наталія Роздільська Жін 1983 Івано-Франківськ ua
10020 Аня Фешовець Жін 1998 Івано-Франківськ ua $
Назар Борис Чол 1997 Городенка ua
Макс Мицьо Чол 1997 Івано-Франківськ ua
10021 Dmitry Zaginay Чол 1979 Ліга доброго бігу Львів ua $
10023 Катерина Сас-Жураковська Жін 1991 Коломия ua $
10022 Іван Ганущак Чол 1996 Івано-Франківськ ua $
10025 Наталія Белей Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
10062 Мирослав Булеза Чол 1986 Urun Ужгород ua $
10024 Андрій Омельяненко Чол 1994 Львів ua $
Юлія Пазюк Жін 2002 Лісний Хлібичин ua
Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua
10027 Олександра Осипова Жін 1989 Чернівці ua $
Руслан Йолтухівський Чол 1976 Ternopil Running Club Тернопіль ua
10028 Олександр Юрійчук Чол 1993 Чернівці ua $
10029 Dima Ostapenko Чол 1995 Львів ua $
10030 Людмила Прекрасна Жін 1983 Група Здоров'я Київ ua $
10031 Володимир Гречаний Чол 1978 Група Здоров'я Київ ua $
10032 Роман Куций Чол 1986 НАВС Івано-Франківськ ua $
10033 Андрій Денега Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
Олесь Лащевський Чол 1993 Коломия ua
Павло Павлюк Чол 1999 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Павло Ухач Чол 1991 Nike Run Club
Марко Феньо Чол 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
Сергій Рудчук Чол 1983 Івано-Франківськ ua
10044 Світлана Павлишин Жін 1988 Івано-Франківськ ua $
Олена Репчанська Жін 1983 Pizza Celentano Run Team Львів ua
10034 Цюпин Роман Чол 1986 $
10035 Андрій Озорович Чол 1981 Івано-Франківськ ua $
10036 Олександр Мазорчук Чол 1981 Енерго Галицький р-н с. Залуква ua $
10037 Володимир Куртяк Чол 1992 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
10038 Дмитро Петришак Чол 1991 Енерго смт. Богородчани ua $
10039 Ігор Фестрига Чол 1972 Енерго м. Коломия ua $
10040 Петро Іващук Чол 1989 Львів ua $
Михайло Кулявець Чол 2002 Deaf Running Club Lviv Львів ua
10041 Олександр Гелеван Чол 1994 ................ Івано-Франківськ ua $
10042 Anna Murzenko Жін 1987 Кам'янець-Подільський ua $
10043 Андрій Гула Чол 1988 Івано-Франківськ ua $
10057 Діма Сіледчик Чол 1997 dimasik Червоноград ua $
Alexandra Dzeban Жін 1985 Nike Run Club
10045 Slavik Ivanitskiy Чол 2001 Заболотів ua $
10046 Ирина Пташник Жін 1989 My fucking gym Київ ua $
Катерина Лисенко Жін 1997 Київ ua
10047 Amy McGoldrick Жін 1974 Peace Corps Ukraine $
10068 Volodymyr Lalykin Чол 1985 Run4U Львів ua $
10049 Oleh Temchyshyn Чол 1993 Львів ua $
Георгій Ткаченко Чол 1991 Львів ua
10050 Павло Федорко Чол 2003 Підгір'я ua $
Назарій Михалевський Чол 1998 Червоноград ua
10071 Володимир Ружицький Чол 1992 Гнівань ua $
10054 Ірина Бордун Жін 1983 Коломия ua $
10051 Богдана Бойчук Жін 1999 - Чернівці ua $
10048 Сергій Козлов Чол 1976 Львів ua $
10052 Наталі Римарович Жін 1977 KamyanetsRunClub Кам'янець-Подільський ua $
10056 Микола Красенець Чол 1991 Яремче ua $
Olesia Havryshko Жін 1995 Львів ua
10055 Ганна Козир Жін 1985 Kozyrteam Хуст ua $
Василь Верес Чол 1983 Львів ua
10058 Вадим Дідик Чол 1991 - Івано-Франківськ ua $
10059 Elena Burkovska Жін 1981 KM running club Київ ua $
10060 Василь Цогла Чол 1985 Іршава ua $
10061 Роман Процик Чол 1985 Iron Cadence Team Івано-Франківськ ua $
10064 Anya Fursa Жін 1992 KM Running Club Київ ua $
10065 Ihor Oleksyuk Чол 1980 Borys running club Львів ua $
10066 Юлія Лотвин Жін 1995 немає Івано-Франківськ ua $
10067 Vitalii Ivanov Чол 1994 Івано-Франківськ ua $
Роман Проць Чол 1996 RunTriClub Тернопіль ua
10069 Jurij Naumko Чол 1981 Львів ua $
Павло Польовий Чол 1985 Pace run Чернівці ua
10096 Катя Чобанюк Жін 1994 БуковинаRunning Чернівці ua $
10070 Vira Popovych Жін 1986 Run4u Львів ua $
10073 Halynka Balitska Жін 1999 Run4U Львів ua $
10072 Андрій Малецький Чол 1995 Київ ua $
Святослав Феденько Чол 1988 Franko Bicycle Club Івано-Франківськ ua
10074 IVAN CHORNUI Чол 1987 Хмельницький ua $
10075 Hanna Konieva Жін 1981 Бородянка ua $
Микола Смеречук Чол 1994 Хмелівка ua
Iryna Slobodyan Жін 1984 Івано-Франківськ ua
Юля Рри Жін 1983 Lutsk triathlon federation
Olesya Yatchenko Жін 1984 Trilewy Українка
10076 Andriy Semchuk Чол 1985 Gutzul running club Івано-Франківськ ua $
10077 Ігор Шевчук Чол 1980 Івано-Франківська міська рада Івано-Франківськ ua $
10078 Микола Вітенко Чол 1984 Івано-Франківська міська рада Івано-Франківськ ua $
10079 Vasylyna Mykhalchuk Жін 1997 Львів ua $
10080 Юрій Ковалюк Чол 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Олена Магеровська Жін 1996 Львів ua
10081 Назар Левицький Чол 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua $
10082 Володимир Федосеєнко Чол 1998 KSO IF DEAF Івано-Франківськ ua $
10083 Андріана Змисла Жін 1985 Run4U Львів ua $
10010 Евгений Ковалев Чол 1985 Херсон ua $
10003 Iryna Kyshakevych Жін 1975 GutsullRun Івано-Франківськ ua $
10084 Волошин Тарас Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
10085 Oleksandr Dadak Чол 1986 Івано-Франківськ ua $
10009 Ihor Panko Чол 1990 Заболотів ua $
Юрій Вихопень Чол 1992 Кам'нка-Бузька ОТГ Кам'янка-Бузька ua
10086 Іван Микитчак Чол 1983 Новояворівськ ua $
10087 Helen Romanova Жін 1978 KMRC Київ ua $
10088 Наталия Войнова Жін 1985 Kmrc Київ ua $
10089 Зубаль Максим Чол 1986 Кельменці ua $
Nazar Fomin Чол 1989 Стрий ua
10090 Ігор Сорока Чол 1985 FC Rewera Івано-Франківськ ua $
Тарас Глеб Чол 1976 Івано-Франківськ ua
10091 Іванна Глеб Жін 1979 Івано-Франківськ ua $
Ніна Мельник Жін 1990 Івано-Франківськ ua
10004 Світлана Ільченко Жін 1981 Нетішин ua $
10092 Людмила Людкевич Жін 1988 Львів ua $
10106 Андрій Симчич Чол 1997 SCOTT_Deaf Івано-Франківськ ua $
10093 Paul Kovalskyi Чол 1990 Спілка воїнів АТО Волині, Invictus Games: Team Ukraine Луцьк ua $
Віталій Пеньковий Чол 1983 АВТОТЕХНІК Київ ua
10094 Ігор Бакай Чол 1979 $
10002 Евгений Годун Чол 1991 Squad UA Runners Київ ua
10095 Роман Витвицький Чол 1997 ІнабєІкар Івано-Франківськ ua $
10098 Павло Фільянов Чол 1981 Основа Бега $
Петришин Володимир Чол 1990 Студінка ua
10105 Петришин Володимир Чол 1990 Студінка ua $
10096 Dvoinieva Nataliia Жін 1987 Основа Бігу/Garmin Team Київ $
10097 Serkov Dmytro Чол 1971 Основа Бігу/Garmin Team Київ ua $
10099 Табачук Володимир Чол 1988 Viking/Garmin Team Луцьк ua $
10008 Ярмолюк Наталія Жін 1984 Viking/Garmin Team Луцьк ua $
10005 Роговий Борис Чол 1987 Viking/Garmin Team Луцьк ua $
10007 Ващук Юра Чол 1987 Viking/Garmin Team Луцьк ua $
10006 Жулковський Артем Чол 1995 Viking/Garmin Team Луцьк ua $
10101 Христина Жук Жін 1993 Львів ua $
Ольга Фильянова Жін 1984 Київ ua
10102 Вячеслав Логинов Чол 1986 Вінниця ua $
10103 Влад Кодацкий Чол 1992 K-ads Run Club Київ ua $
10104 Тарас Стеник Чол 1991 Тернопіль ua $
Ekaterina Sorokina Жін 1982 Хмельницький ua
Олександр Богачик Чол 1989 Pace Run Club Чернівці ua
10107 Табачук Катя Жін 1992 Viking/Garmin Team Луцьк ua $

5 km

5 км

Індивідуальна участь

Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 750 грн.

Ліміт: 57 учасників

Загалом заявок: 76

Зареєстрованих учасників - 56 з максимальних 57
Останній присвоєний стартовий номер - 5057, Михайло Брунець

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
5001 Тарас Зощак Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
5005 Anastasia Udud Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
5003 Inna Atamaniuk Жін 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua $
5002 Іра Кульчицька Жін 1987 Івано-Франківськ ua
Сергiй Запорожець Чол 1987 Чернівці ua
Сергій Ліпський Чол 1961 Івано-Франківськ ua
Елена Запорожец Жін 1987 Чернівці ua
5004 Ілона Сусяк Жін 1986 Івано-Франківськ ua $
Оля Рыжой Жін 1994 Київ ua
Taras Deichakivskyi Чол 1983 Івано-Франківськ ua
5032 Дмитро Пантазі Чол 1973 Individual $
5006 Ірина Шуляр Жін 1983 - Івано-Франківськ ua $
5007 Andriy Moklyak Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
5008 Olena Fuchenko Жін 1986 Івано-Франківськ ua $
5009 Volodymyr Fuchenko Чол 1986 Івано-Франківськ ua $
5010 Микола Ілин Чол 1989 Касперівці ua $
Наталя Галіпчак Жін 1986 Івано-Франківськ ua
Natalia Lytvyn Жін 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
5011 Надія Боднар Жін 1987 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5012 Анастасія Кучера Жін 1986 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5013 Інна Ковальська Жін 1977 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5014 Олег Ковальський Чол 1972 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5015 Іванна Лесюк Жін 1990 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5016 Галина Шемрай Жін 1984 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5017 Уляна Федоришин Жін 1987 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5018 Володимир Михайлів Чол 1989 Енерго смт. Богородчани ua $
5019 Оксана Голіней Жін 1985 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
5020 Галина Комісарук Жін 1981 Енерго м. Долина ua $
5021 Віталій Комісарук Чол 1978 Енерго м. Долина ua $
5022 Наталія Конуп Жін 1988 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
5023 Володимир Ганкевич Чол 1983 Енерго Рогатин ua $
5024 Віктор Савіцький Чол 1976 Івано-Франківськ ua $
Марко Феньо Чол 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
5025 Yuriy Aksentiychuk Чол 1978 Трускавець ua $
5026 Ірина Гулій Жін 1978 Стрий ua $
5027 Леся Симанишин Жін 1986 - $
Андрiй Тiрон Чол 1983 Київ ua
Павло Топоровський Чол 1991 Червоноград ua
5028 Anna Malekina Жін 1984 ПУШЕБ Київ ua $
5029 Михайло Колебошин Чол 1988 Nike Run Club Одеса ua $
5037 Тарас Котик Чол 1988 Городенка ua $
5030 Nataliia Sheludiakova Жін 1987 Івано-Франківськ ua $
Тарас Харів Чол 1998 Aptiv Івано-Франківськ ua
5039 Юлія Босяк Жін 1986 Львів ua $
5031 Мар\'яна Срібна Жін 1987 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua $
5056 Богдан Микитюк Чол 2001 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
5035 Кароліна Гешко Жін 1996 Чернівці ua $
5040 Антон Ткаліч Чол 1996 KM Running Club Львів ua $
5033 Valeria Kachur Жін 1985 Nike Run Club Одеса ua $
5034 Yuriy Gichun Чол 1977 KM Running Club Київ ua $
Roman Hryvnak Чол 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Катерина Лисенко Жін 1997 Київ ua
5036 Lesia Chornolizska Жін 1996 немає Івано-Франківськ ua $
Ольга Андрушкевич Жін 1984 KM Running Club Київ ua
5038 Taras Dryndak Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
Roman Maksymiv Чол 1990 Сампособі Івано-Франківськ ua
Volodymyr Pakholchuk Чол 1989 Alfa Івано-Франківськ ua
5047 Marianna Shevchenko Жін 1982 Saucony Run Club Київ ua $
5041 Дмитрий Горбатко Чол 1976 KM running club Київ ua $
5042 Iryna Savka Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
5043 Oleg Chopyk Чол 1983 $
Владислав Шевців Чол 2001 Барабан Івано-Франківськ ua
5044 Katherine Yavorenko Жін 1994 Чернівці ua $
5045 Чорненький Володимир Чол 1989 Garmin Team Київ ua $
5046 Луценко Віра Жін 1985 Основа Бігу/Garmin Team Новий Буг ua $
5048 Карина Воронченко Жін 1990 Основа бега Київ ua $
5049 Іванна Царевич Жін 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
5050 Yaroslav Boichuk Чол 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
5051 Марія Дорощук Жін 1997 Луцьк ua $
5052 Vasylyna Mykhalchuk Жін 1997 Львів ua $
5053 Ярослав Топал Чол 1992 Run&Fun Club Одеса ua $
5054 Леся Бакай Жін 1981 Львів ua $
5055 Stanislav Sokur Чол 1989 KM Running Club Київ ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
5057 Михайло Брунець Чол 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Sofia Maletyn Жін 2001 - Івано-Франківськ ua

Естафета

21 км

Естафета

Кількість учасників в команді: 4

Етап 1 : 5 км


Етап 2 : 5 км


Етап 3 : 5 км


Етап 4 : 6,097 км



Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 3000 грн.

Ліміт: 20 команд

Ми відкриваємо 15 додаткових слотів! Зауважте, що естафетні команди із 6 по 20 номер медалі отримають не на фініші змагань, а трохи згодом!

Загалом заявок: 6

Зареєстрованих учасників - 6 з максимальних 20
Останній присвоєний стартовий номер - 6, SAUCONY UKRAINE TEAM

Номер Назва команди Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
3 Авіатор Авіатор Івано-Франківськ ua $
1 Динамо київ Івано-Франківськ ua $
2 Run4U Run4U Львів ua $
4 Tiny bunny Shypshyna run club Львів ua $
5 Run4U Ведмедики Run4U Львів ua $
6 SAUCONY UKRAINE TEAM SAUCONY UKRAINE TEAM Київ ua $

Корпоративна естафета

21 км

Естафета

Кількість учасників в команді: 4

Етап 1 : 5 км


Етап 2 : 5 км


Етап 3 : 5 км


Етап 4 : 6,097 км



Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 3000 грн.

Ліміт: 20 команд

Ми відкриваємо 15 додаткових слотів! Зауважте, що корпоративні команди команди із 6 по 20 номер медалі отримають не на фініші змагань, а трохи згодом!

Загалом заявок: 6

Зареєстрованих учасників - 5 з максимальних 20
Останній присвоєний стартовий номер - 5, COAX Team

Номер Назва команди Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Uteam Івано-Франківськ ua
1 Енерго Енерго м.Івано-Франківськ ua $
3 КВІТКА КВІТКА Team Івано-Франківськ ua $
2 Perfectial Perfectial Львів ua $
4 23.ресторани ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club» Івано-Франківськ ua $
5 COAX Team COAX SOFTWARE Івано-Франківськ ua $

Благодійний забіг 2 км

2 км

Індивідуальна участь

Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 13:05

Вартість 250 грн.

Ліміт: 100 учасників

Пробіг, що приносить не тільки фізичну користь, а й моральне задоволення та щастя від доброї справи. Твій такий короткий, але дуже важливий забіг з крутою метою. Твій кожен метр дарує ковток води спраглим і прохолоду в літній день. Біжи заради мети, заради себе, заради інших.

Загалом заявок: 83

Зареєстрованих учасників - 48 з максимальних 100
Останній присвоєний стартовий номер - 9048, Ася Пятничко

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
9001 Марта Годованець Жін 2000 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9002 Наталія Минда Жін 1980 Енерго Надвірнянський р-н, с. Тисменичани ua $
9003 Юлія Іванишин Жін 1977 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9004 Марта Лесів Жін 1988 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9005 Олександра Юращук Жін 1988 Енерго Косівський район, с.Старий Косів ua $
9006 Галина Сливка Жін 1988 Енерго Косівський район, с.Рибно ua $
9007 Уляна Кузменюк Жін 1984 Енерго м. Косів ua $
9008 Галина Томей Жін 1985 Енерго Косівський район, с.Рожнів ua $
9009 Ірина Волошенюк Жін 1991 Енерго м. Косів ua $
9010 Галина Семенюк Жін 1985 Енерго м. Косів ua $
9011 Тетяна Коваль Жін 1992 Енерго м. Косів ua $
9012 Наталя Тарантюк Жін 1978 Енерго Тисменицький р-н, с. Чукалівка ua $
9013 Роман Дубецький Чол 1979 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9014 Юлія Петришак Жін 1994 Енерго смт. Богородчани ua $
9015 Тетяна Крижалка Жін 1971 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9016 Лідія Руда Жін 1994 Енерго м. Косів ua $
9017 Тетяна Клим‘юк Жін 1994 Енерго м. Надвірна ua $
9018 Оксана Коцюбан Жін 1984 Енерго Косівський район, с.Кобаки ua $
9019 Ольга Явтушенко Жін 1979 Енерго м.Івано-Франківськ ua $
9020 Світлана Демчина Жін 1966 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9021 Оксана Головащенко Жін 1980 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9022 Жанна Гишта Жін 1976 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9023 Роман Циганюк Чол 1980 Енерго Долинський р-н, с. Яворів ua $
9024 Анастасія Хромей Жін 1997 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9025 Лідія Хромей Жін 1993 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9026 Алла Котова Жін 1990 Енерго м. Івано-Франківськ ua $
9027 Дмитро Осипов Чол 2009 Чернівці ua $
Ольга Солодка Жін 1993 Івано-Франківськ ua
Таня Вовчок Жін 1984 Івано-Франківськ ua
9029 Александра Окунь Жін 1986 - Івано-Франківськ ua $
Юлія Цогла Жін 1986 Іршава ua
9030 Ірина Гавадзин Жін 1994 Івано-Франківськ ua $
Ihor Oleksyuk Чол 2009 Borys running club Львів ua
9028 Тетяна Твардовська Жін 1987 Я особлива Івано-Франківськ ua $
Наталія Булелик Жін 1996 Я особлива Івано-Франківськ ua
Hrystyna Yuras Жін 1987
Мар‘яна Семків Жін 1993 Івано-Франківськ ua
Zoryana Kostyshak Жін 1981 Running club Івано-Франківськ ua
Надя Куцій Жін 1992 Івано-Франківськ ua
Nataly Masechko Жін 1991 Сама собі спортсменка Івано-Франківськ ua
Olga Karol Жін 1986 Івано-Франківськ ua
Андрій Калитюк Чол 1993 - Івано-Франківськ ua
Богдан Свістяк Чол 1999 - Братківці ua
Ігор Крицак Чол 1988 Купа різних
Христина Фученко Жін 1985 Івано-Франківськ ua
9036 Ljubomyr Recrutjak Чол 1986 BARABAN Івано-Франківськ ua $
Bohdan Yuzyk Чол 1991 Івано-Франківськ ua
Lesia Rudchuk Жін 1988 - Івано-Франківськ ua
Христина Самуляк Жін 1989 Голос Івано-Франківськ ua
Ігор Бартків Чол 1982 Голос
Taras Shevchenko Чол 1994 Івано-Франківськ ua
Король Назарій Чол 1990 Партія Голос Івано-Франківськ ua
9031 Марат Воробйов Чол 1988 Івано-Франківськ ua $
Natalia Bartkiv Жін 1984 Івано-Франківськ ua
Елена Казмирук Жін 1982 Board
Viktoria Novak Жін 1986 HAZAR Івано-Франківськ ua
Дарья Сурело Жін 1981 Івано-Франківськ ua
Tetiana Gogol Жін 1991 Благодійний Фонд «Пантанасса» Івано-Франківськ ua
9041 Marta Gladka Жін 1990 Івано-Франківськ ua $
9039 Юлія Ляхович Жін 1984 RunIfComunity Івано-Франківськ ua $
9032 Тарас Стефурак Чол 2001 Городенка ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
9033 Оксана Мельникович Жін 1983 Самостійно Івано-Франківськ ua $
9034 Ірина Ковтун Жін 1993 Івано-Франківськ ua $
9035 Володимир Куш Чол 1978 Партія голос Івано-Франківськ ua $
Віталій Гоголь Чол 1983 БО Пантанасса Івано-Франківськ ua
Мирослав Федорків Чол 1986 ЄС
9037 Valentyna Sokorenko Жін 1989 Smysmymrik Кропивницький ua $
9038 Andrii Sydoruk Чол 2003 Івано-Франківськ ua $
Юлія Мальцева Жін 1995 Івано-Франківськ ua
9040 Мар\'яна Озорович Жін 1984 Івано-Франківськ ua $
9042 Лідія Цимбаліста Жін 1992 Івано-Франківськ ua $
9043 Ірина Грушецька Жін 1992 Івано-Франківськ ua $
Лілія Касянчук Жін 1995 Івано-Франківськ ua
Віталій Касянчук Чол 1993 Івано-Франківськ ua
Оксана Мандзюк Жін 2002 Івано-Франківськ ua
9044 Світлана Івасишин Жін 1993 Івано-Франківськ ua $
9045 Стас Лейбюк Чол 1985 $
9046 Pasha Matchak Чол 1987 Івано-Франківськ ua $
9047 Yana Yatsiuk Жін 1983 Perfectial Івано-Франківськ ua $
Анатолій Рибак Чол 1977 Івано-Франківськ ua
Василь Костишин Чол 1996 Рибак Івано-Франківськ ua
9048 Ася Пятничко Жін 2007 Угринів ua $

21 км без медалі

21 км

Індивідуальна участь

Дата: 11 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 500 грн.

Ліміт: 80 учасників

Медаль можна придбати додатково тут

https://runstyle.net/product/frankivsk-half-marathon-21-km-medal/

Загалом заявок: 103

Зареєстрованих учасників - 74 з максимальних 80
Останній присвоєний стартовий номер - 395, Mykola Demkiv

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
323 Павел Тищенко Чол 1984 PACE run club Чернівці ua $
319 Анатолій Шайковський Чол 1986 Івано-Франківськ ua $
320 Vitalii Koval Чол 1986 ДСНС Верба ua $
321 Андрій Демків Чол 1980 $
Юрій Федан Чол 1994 Івано-Франківськ ua
322 Олег Пашин Чол 1985 Salomon Running Club $
324 Микола Ткачук Чол 1988 Рівне ua $
325 Nastya Kosenko Жін 2002 Tribe10 Київ ua $
Mykhaylo Tkach Чол 1988 Львів ua
Василь Ребрик Чол 1993 Львів ua
354 Олег Коршунов Чол 1996 Чернівці ua $
326 Oksana Karpeniuk Жін 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
327 Volodymyr Kindiak Чол 1989 $
328 Николай Ковалев Чол 1984 Херсон ua $
Віталій Тополюк Чол 1988 Федерація Тріатлону Луцька Луцьк ua
Igor Stetsyk Чол 1993 Надвірна ua
329 Svyatoslav Popovych Чол 1994 Tseepev Івано-Франківськ ua $
330 Олександр Пугач Чол 1982 Shypshynarunclub Львів ua $
331 Богдан Мельничук Чол 1999 Pace run club Чернівці ua $
357 Дмитро Дідоводюк Чол 1987 Kuzin team Івано-Франківськ ua
332 Юра Новиков Чол 1986 Saucony Run Club Київ ua $
335 Світлана Івасюк Жін 1978 Івано-Франківськ ua $
333 Viktor Kryshmaru Чол 1969 Family Run Club Чернівці ua $
Світлана Івасюк Жін 1978 Івано-Франківськ ua
334 Геннадій Кашинський Чол 1963 Чернівці ua $
336 Сергій Антонюк Чол 1979 Не в клубі Івано-Франківськ ua $
337 Любомир Людкевич Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
338 Anna Havrylets Жін 1995 Pace Run Club Чернівці ua $
339 Уляна Стек Жін 1987 Львів ua $
Зубаль Аліна Жін 1986 Кельменці ua
341 Зубаль Аліна Жін 1986 Кельменці ua $
340 Bohdan Zhe Чол 1992 Львів ua $
342 Віталій Оксенюк Чол 1992 МК Лучеськ Луцьк ua $
Marta Chorna Жін 1987 Ліга доброго бігу Івано-Франківськ ua
Віталій Язловецький Чол 1987 Gutsulraning club Івано-Франківськ ua
Oleg Pikh Чол 1988 Львів ua
Юрій Говда Чол 1972 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Львів ua
393 Ігор Самборський Чол 2002 Road to the Dream Клубівці ua $
343 Андрій Людкевич Чол 1987 Львів ua $
Ostap Legkun Чол 1992 Українка
344 Ольга Дуляба Жін 1982 Kolomyia Running Club Коломия ua $
345 Vitaliy Duliaba Чол 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua $
346 Станіслав Кузимків Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
369 Ігор Костюк Чол 1954 Borys Running Club Коломия ua $
347 Дмитро Горячев Чол 1984 Львів ua $
Руслан Русенко Чол 1981 Коломия ua
Руслан Русенко Чол 1981 Коломия ua
Юрий Теличко Чол 1988 PowerStudio Ужгород ua
360 Volodymyr Vasyliuk Чол 1957 Івано-Франківськ ua $
362 Віталій Нагайло Чол 1982 Львів ua $
348 Степан Розман Чол 1997 $
355 Мария Радько Жін 1997 Одеса ua
349 Максим Вігільов Чол 1986 Чернівці ua $
Артем Tretyakov Чол 1983 TRILEWY Львів ua
350 Petro Tymkiv Чол 1980 Коломия ua $
351 Ольга Бандрівська Жін 1994 BD&Co Київ ua $
352 Vasyl Ilnitskiy Чол 1991 Добротів ua $
353 таня баліцька Жін 1988 $
356 Алина Бощук Жін 1999 Київ ua
Олександр Сандуляк Чол 1988 Чернівці ua
358 Андріана Дриль Жін 1996 Львів ua $
359 Мирослав Федорчак Чол 1978 без Івано-Франківськ ua $
361 Євгеній Безпалько Чол 1992 $
363 Володимир Блаженко Чол 1985 Ternopilruning club Тернопіль ua $
Василь Жмуд Чол 1990 Івано-Франківськ ua
364 Василь Жмуд Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
366 Roman Maksymiv Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
365 Dmytro Hot Чол 1993 Львів ua $
367 Володимир Лунів Чол 1997 They don't know me, son Богородчани ua $
Володимир Лунів Чол 1997 They don't know me, son Богородчани ua
Нурланбек Учмугур Чол 1983 ZalalaRunner Джалал-Абад kg
368 Ігор Динька Чол 1987 Івано-Франківськ ua $
385 Serhii Mytsai Чол 1976 Івано-Франківськ ua $
392 Yurii Atamanchuk Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
370 Alex Husar Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
372 Тарас Смалюк Чол 1989 Lutsk triathlon federation Луцьк ua $
371 Viktor Dombovetskyi Чол 1996 Київ ua $
373 Лена Солоджук Жін 1984 Калуш ua $
374 Максим Дем\'янов Чол 1979 Тернопіль ua $
375 Юрій Луцишин Чол 1983 Львів ua $
383 Женя Сяткін Чол 1982 Івано-Франківськ ua $
376 Юрій Чабан Чол 1984 NoName $
377 Олександр Качанко Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
Олена Магеровська Жін 1996 Львів ua
378 Мирослав Кушнерик Чол 1984 Туристична агенція "Хоч Куди" Івано-Франківськ ua $
379 Руслан Вербіцький Чол 1978 ВАТ ''Тернопільобленерго'' Тернопіль ua $
Tanya Zhbadynska Жін 1979 Пустомити ua
380 Жанна Манзик Жін 1997 Adidas runners Київ ua $
381 Максим Кулагін Чол 1980 Львів ua $
382 Руслан Мансуров Чол 1985 Львів ua $
386 Світлана Гавришевська Жін 1980 Київ ua $
384 Ігор Новак Чол 1978 Львів ua $
391 Андрій Васильків Чол 1993 Без клубу Львів ua $
387 Nazar Syvyy Чол 1988 Squad UA Runners Львів ua $
394 Роман Пухир Чол 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
390 Іван Сенчак Чол 1971 Богородчани ua $
388 Назар Марціновський Чол 1994 Kolomyia Running club Коломия ua $
Роман Дмитрук Чол 1975 LTRC Львів ua
389 Назар Гриник Чол 1976 Ясамсобіклуб Київ ua $
395 Mykola Demkiv Чол 1993 Бігунята Івано-Франківськ ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
Natalia Shvydchenko Жін 1987 Івано-Франківськ ua
Ігор Дідик Чол 1991 Young business club Коломия ua