Energy Sprint Triathlon 2021

15 August 2021 Triathlon / Вараш / Організація молоді ППО ВП "Рівненська АЕС"

Sprint

Energy Sprint Triathlon –перші і єдині змагання з крос-триатлону у Рівненській області. Це заключний етап Кубка РАЕС «РАЕС CUP». Традиційно відбудеться на реабілітаційно-оздоровчому комплексі «Біле озеро».

На вас чекає три феєричні етапи: 750 метрів плавання, 20 км – велосипедний заїзд, 5 км – біг.

Спринтерська дистанція прекрасно підійде як для досвідчених три атлетів, так і для початківців. Тому EnergySprint Triathlon – це чудова нагода зробити свої перші кроки в тріатлоні.

Організатори: ВП «Рівненська АЕС», Первинна профспілкова організація РАЕС, Організація молоді ППО ВП РАЕС за підтримки первинної профспілкової організації НАЕК «Енергоатом», Велокоманда РАЕСteam.

До участі допускаються тільки повнолітні учасники.

Увага! Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.

 

Sprint

Individual race

Date: 15 August 2021

Start time: at 10:00

Price: 300 UAH

Limit: 250 participants

Participants total: 44

Participants registered - 30 out of maximum of 250
Last bib number assigned - 30, Артем Новіков

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
7 Сергій Поліщук Male 1973 Суренж Рівне ua
Даніїл Ошурко Male 2002 Varash Running Club/Amber Tri Sports Вараш ua
1 Олександр Теребуха Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
Андрій Куцко Male 1982 - Вараш ua
18 Олександр Чурилович Male 1981 Золота рукавиця Вараш ua
2 Сергій Гуменюк Male 1974 РАЕС
Максим Лєшик Male 1989 Amber Tri Sports Вараш ua
Леонід Нестерчук Male 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
3 Володимир Будник Male 1983 Molot Вараш ua
13 Олександр Кудрик Male 1987 PAEC team Вараш ua
23 Ваня Ширяев Male 1978 Amber Tri Sports Вараш ua
Микола Скібчик Male 1980 ЕЦ Вараш ua
11 Юлія Руднік-Гриньків Female 1989 РАЕС team Вараш ua
6 Валентин Черняк Male 1979 МК "Лучеськ" Луцьк ua
4 Андрій Степасюк Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
5 Олександр Устимович Male 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
Євген Остапович Male 1980 Amber Tri Sports Вараш ua
8 Сергій Котельник Male 1973 Varash Running Club Вараш ua
9 Volodymyr Mordas Male 1986 Вараш ua
10 Микола Чирук Male 1991 Varash Running Club
12 Віталій Талах Male 1985 PAEC team Вараш ua
14 Вадим Медиченко Male 1988 РАЕС team Вараш ua
15 Антон Гуцало Male 2002 РАЕС Team Вараш ua
25 Олена Гуцало Female 1978 Energoatom Masters Вараш ua
Сергій Гуцало Male 1978 Energoatom Masters Вараш ua
16 Олександр Прит Male 1969 Amber Tri Sports Томашгород ua
17 Станіслав Харечко Male 1996 PAEC team Вараш ua
Денис Мелещук Male 1996 Сарни ua
28 Сергей Климович Male 1960 Вараш ua
19 Сергій Сидорчук Male 1981 Золота рукавиця Вараш ua
Сергій Бовгира Male 1985 Вараш ua
21 Антон Маєвський Male 1986 Amber Tri Sports Вараш ua
20 Олег Красовський Male 1980 Золота рукавичка Кузнецовськ ua
Оксана Андрощук Female 1987 HollyHipsters Рівне ua
Олександр Сад Male 1990 AmberTriSports Вараш ua
22 Назар Усаченко Male 1978 Amber Tri Sports Вараш ua
24 Ольга Ширяєва Female 1982 Amber Tri sports Вараш ua
26 Мария Цыцатая Female 1985 Золота рукавиця Вараш ua
27 Антон Остапов Male 2001 Вараш ua
Павел Павлышин Male 1967 Раес Вараш ua
29 Віталій Коваль Male 1993 The shark team Київ ua
30 Артем Новіков Male 1981 Обухів ua
Dima Shilyuk Male 1995 - Рівне ua
Руслан Слободенюк Male 1974 Varash Running Club Вараш ua

Leave a comment