Drohobych Half Marathon 2023 – RunStyle

Drohobych Half Marathon 2023

22 October 2023 Running / Дрогобич /

21.1 км 10 км 5 км Благодійний 1 км Діти 100 м (3-6 років) Діти 400 м (7-9 років) Діти 1000 м (10-13 років)
  • 21.1 км

    View results online
  • 10 км

    View results online
  • 5 км

    View results online
  • Благодійний 1 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Діти 100 м (3-6 років)

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Діти 400 м (7-9 років)

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Діти 1000 м (10-13 років)

    Results are not yet available. Please try again later.

Другий дрогобицький півмарафон.

22 жовтня 2023
Кожен кілометр важливий. 

 Ключові дати реєстрації:

  • Продовжено реєстрацію з медалю фінішера основних дистанцій: 21,1; 10 км; 5 км -  реєструйтесь до 16 жовтня вклюкно;
  • Медаль фінішера дитячого та благодійного забігу ОТРИМУЮТЬ ВСІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ. Обмеження по даті реєстрації немає, проте на дитячі забіги слотів зовсім мало, поспішіть; 
  • Перереєстрації на основні  дистанцій: 21,1; 10 км; 5 км завершуються 9 жовтня;

Усі новини, програма, карти маршруту зібрано в Telegram каналі: https://t.me/DroHalfMarathon

Тепер ми особливо добре розуміємо важливість кожного кілометра української землі. Ми цінуємо надлюдські зусилля наших воїнів. Ми знаємо: все, що робимо, має єдину мету – Перемогу. Ми перемагаємо себе, долаючи перший і кожен наступний кілометр. Ми долучаємось до Перемоги, бо біжимо задля тих, хто стоїть на сторожі нашої безпеки. Будь із нами у Дрогобичі.

 Увесь прибуток забігу використаємо для потреб дрогобицької територіальної оборони та місцевої військової частини. 

 

 

Маршрут проходитиме  центральною історичною частиною міста Дрогобич. Старт та фініш - Площа Ринок

Дистанції: 21 км, 10 км, 5 км (нагородження в абсолютній першості)

Благодійний 1 км (медаль фінішера кожному учаснику)

Дитячі забіги на 100 м, 400 м, 1000 м. (медаль фінішера кожному учаснику)

Стартовий внесок дистанцій 21, 10, 5 км включає:

  • металева медаль фінішера;
  • обслуговування чіповою системою;
  • пункти харчування та гідратації на дистанції;
  • фото та відео;
  • музична підтримка;
  • спеціальні пропозиції від наших партнерів;
  • набір фінішера: яблуко, банан, вода;
  • борщ з дрогобицькою сіллю для всіх учасників
  • екскурсії містом Дрогобич;

"Запрошуємо взяти участь у Другому дрогобицькому півмарафоні, що відбудеться 22 жовтня.

Біжімо разом 21..10..5 чи навіть 1 - кожен кілометр важливий!
До зустрічі у Дрогобичі!", - організатор Гуляк Іван.

За підтримки:

- Дрогобицької районної військової адміністрації

-  Дрогобицької міської ради

Програма DROHOBYCH HALF MARATHON 2023:

Субота 21.10.2023:

16:00-18:00 – Видача стартових пакетів учасника на площі Ринок (для мешканців  Дрогобича та учасників з інших міст).

Неділя 22.10.2023:

08:00 - Відкриття стартового містечка на Площі Ринок
08:00 - 13:15 Робота камер зберігання
08:00 - 08:45 Ранкова видача стартових пакетів (для учасників з інших міст)
08:40 - Розминка для дорослих

08:50 - Вхід в стартовий коридор

08:55 - Вітальне слово

09:00 - Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії росії проти України

09:01 - СТАРТ DROHOBYCH HALF MARATHON 21,1 км.
09:01 - СТАРТ 10 км
09:01 - СТАРТ 5 км.

11:00 - Борщ з дрогобицькою сіллю

11:00 - Додаткова реєстрація (за наявності слотів) та видача стартових номерів для дітей та учасників благодійного забігу на 1 км

12:00 - СТАРТ дитячого забігу: 100 м

12:10 -  СТАРТ дитячого забігу: 400 м

12:20 -  СТАРТ дитячого забігу: 1000 м

12:30 - СТАРТ благодійного забігу на 1 км
12:45 - Нагородження переможців
13:15 - Закриття стартового містечка та камер зберігання
14:00 - 16:00 Екскурсії*

Безкоштовний підйом на вежу Ратуші 

Екскурсія на Дрогобицьку солеварню та Церкву святого Юра

Екскурсія “Малий шпацер Дрогобичем” 

*(попередній запис та реєстрація на екскурсії та підйому на Ратушу, буде опубліковано ближче до старту події в наших соц мережах)

У програмі можливі зміни. Організатор залишає за собою право коригувати програму проведення. Слідкуйте за оновленнями у соціальних мережах.

21.1 км

21.1 km

Individual race

Date: 22 October 2023

Start time: at 09:00

Price: 850 UAH

Limit: 170 participants

Другий дрогобицький півмарафон.

22 жовтня 2023
Кожен кілометр важливий.

Тепер ми особливо добре розуміємо важливість кожного кілометра української землі. Ми цінуємо надлюдські зусилля наших воїнів. Ми знаємо: все, що робимо, має єдину мету – Перемогу. Ми перемагаємо себе, долаючи перший і кожен наступний кілометр. Ми долучаємось до Перемоги, бо біжимо задля тих, хто стоїть на сторожі нашої безпеки. Будь із нами у Дрогобичі.

Вартість реєстрації для перших 50 учасників - 650 грн

51 -150 учасників - 750 грн

151 - 200 учасників - 850 грн

 Увесь прибуток забігу використаємо для потреб дрогобицької територіальної оборони та місцевої військової частини. (Якщо бажаєте перерахувати більшу суму, її можна змінити під час оплати реєстрації)

Маршрут дистанції 21.1 км проходитиме в два кола центральною історичною частиною міста Дрогобич. Старт та фініш - Площа Ринок

Стартовий внесок включає:

  • металева медаль фінішера;
  • обслуговування чіповою системою;
  • роздягальні та камери зберігання речей;
  • пункти харчування та гідратації на дистанції;
  • фото та відео;
  • музична підтримка;
  • спеціальні пропозиції від наших партнерів;
  • набір фінішера: яблуко, банан, вода;
  • борщ з дрогобицькою сіллю для всіх учасників
  • екскурсії містом Дрогобич;

Запрошуємо взяти участь у Другому дрогобицькому півмарафоні, що відбудеться 22 жовтня.

Біжімо разом 21..10..5 чи навіть 1 - кожен кілометр важливий!
До зустрічі у Дрогобичі!

Participants registered - 170 out of maximum of 170

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Богдан Свістяк Male 1999 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
11 Кубай Богдан Male 2000 Борислав ua
27 Михайло Волошин Male 1990 Active Run Club Дрогобич ua
Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH _GUTSUL RC Дрогобич ua
Віктор Горішній Male 1980 Броди ua
2 Леся Лех Female 1977 Дрогобич ua
3 Yaroslav Voloshchuk Male 1984 Gutsul running club, Кум team Івано-Франківськ ua
4 Федір Яремак Male 1990 Івано-Франківськ ua
85 Volodymyr Ozhukh Male 1986 Львів ua
5 Назар Чернецький Male 1996 GRC
6 Maksym Plaskach Male 1992 Active Run Club Дрогобич ua
8 Mariya Domchak Female 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua
7 Володимир Квич Male 1972 Run to Summit Івано-Франківськ ua
Юрій Шуліка Male 1981 Київ ua
40 Назар Мручок Male 1989 Болехівці ua
Андрій Угера Male 1999 - Дрогобич ua
9 Ульяна Сабатович Female 1984 Івано-Франківськ ua
10 Ростислав Сабатович Male 1983 Івано-Франківськ ua
12 Володимир Біляк Male 1998 Борислав ua
Анна Кохан-Рибалка Female 1986 - Сколе ua
17 Юрій Миськів Male 1973 Борислав ua
14 Юрій Черній Male 1986 Forrest Run Львів ua
16 Володимир Дякон Male 2003 Стебник ua
15 Роман Петрухів Male 1993 Run to Summit Львів ua
18 Віталій Козанчин Male 2005 Striy Стрий ua
19 Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN TEAM Ужгород ua
20 Роман Андрухів Male 1977 Борислав ua
21 Роман Коца Male 1994 Миколаїв ua
22 Олександр Сліпець Male 1984 UkrnaftaRun Київ ua
23 Володимир Романенко Male 1983 Vodafone Ukraine Team Київ ua
24 Andrii Lobanov Male 1981 JA Run Львів ua
25 Юрій Підгайний Male 1980 Жвирка ua
26 Sebastyan Chorba Male 1983 Run Club Сколе ua
28 Мирослав Паук Male 1998 Budkiv RuN Львів ua
29 Галина Гривнак Female 1979 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
30 Василь Якимів Male 1992 Львів ua
31 Сергій Панькевич Male 1984 Дрогобич ua
Сергій Панькевич Male 1984 Дрогобич ua
32 Олександр Стемпель Male 1981 RunIfCommunity Івано-Франківськ ua
33 Віталій Хімка Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
34 Tymofii Shyrokyi Male 1981 LeO-Team Львів ua
35 Taras Medvid Male 1992 Соснівка ua
37 Юрій Гордієнко Male 1988 Київ ua
36 Анна Гордієнко Female 1985 Київ ua
39 Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
38 Галина Нагурська Female 1992 Дрогобич ua
41 Андрій Борисевич Male 1983 LebedevRun Київ ua
42 Ruslan Ruzhytskyi Male 1985 Львів ua
44 сестра Вікторія Куспісь Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
43 Роман Голиш Male 1990 Трускавець ua
164 Ярослав Куротчин Male 1996 Борислав ua
47 Олександр Фесенко Male 1989 Суми ua
45 Vjacheslav Loboda Male 1978 ЗСУ Кременчук ua
46 Oleksii Kuznietsov Male 1983 VICTORY TEAM Чернівці ua
48 Андрій Мірошниченко Male 1992 U-TRI Київ ua
49 Ігор Коптєв Male 1989 Ужгород ua
50 Ваге Манукян Male 1990
51 Назар Шабелько Male 1994 Дрогобич ua
52 Ігор Йохим Male 1994 Болехівці ua
Марк Сковорода Male 1991 Теребовля ua
53 Oleksandr Nosov Male 1982 Львів ua
54 Володимир Лаликін Male 1985 Run4U Львів ua
55 Максим Належитий Male 1985 Ukrainian Runners Стрий ua
56 Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club / Національна гвардія України Львів ua
57 Олександр Плужник Male 1989 Харків ua
Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
58 Федір Ніщименко Male 1985
59 YAROSLAV SAS Male 1992 Gutsul Running Club Київ ua
60 Анна Голубченко Female 1980 Трускавець ua
61 Денис Савченко Male 1985 Злагода Ужгород ua
62 Василь Белз Male 1982 Трускавець ua
63 Олександр Орлов Male 1984 X1 Київ ua
64 Олександр Косован Male 1998 Club Ultra Сторожинець ua
13 Ruslan Homyshynets Male 1990 SRT Стрий ua
65 Олександр Кушнір Male 1991 Бігуни ТТХ Львів ua
66 Іван Ковальчин Male 1982 Maximus Львів ua
67 Володимир Ляхов Male 1989
68 Тетяна Герецька Female 1996 - Хмельницький ua
69 Max Movchan Male 1998 Golden Ticket Club Львів ua
70 Oleh Tsapenko Male 1990 BohuslavRun Богуслав ua
71 Олександр Морозов Male 1974
72 Микола Ощипок Male 1998 Уличне ua
73 Mark Borysonok Male 1989 Nike run club Київ ua
74 Сергій Дрозд Male 1981 Сергій Дрозд :) Біла Церква ua
Анна-Марія Oriekhova Female 1994 mild activity Дрогобич ua
Василь Герман Male 1972 Дрогобич ua
75 Подібка Володимир Male 1979 Львів ua
145 Андрій Півторак Male 1971 Run With Ukraine Львів ua
76 Андрій Ш. Male 1980 Дрогобич ua
142 Олег Решетняк Male 1991 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
Дмитро Птіцин Male 1999 Суми ua
77 Олександр Павлюк Male 1996 404 Буштино ua
78 Дмитро Будинський Male 1975 U-run Ужгород ua
161 Ігор Шпех Male 1987 Червоноград ua
81 Ігор Вихованець Male 2000 Без клубу Борислав ua
79 Сергій Зюман Male 1986 Run to Summit Київ ua
80 Юлія Мерінг Female 1990 Adidas Runners Kyiv Київ ua
82 Юрій Цімболинець Male 1992 Gutsul Running Club Львів ua
Vasyl Maksymovskiy Male 1995 П'яновичі ua
Птіцин Дмитро Male 1999 Суми ua
1 Ярослав Данко Male 1962 Оночани Виноградів ua
83 Андрій Скибак Male 1989 Трускавець ua
84 Марк Куць Male 2000 Стебник ua
86 Ярослав Пальчикевич Male 1982 Любителі бігу Городок ua
87 Василь Шаркадій Male 1959 Онок Онок ua
88 Андрій Братащук Male 1992 Ірпінь ua
89 Роман Штангрет Male 1979 Трускавець ua
90 Ярослав Рудяк Male 1959 Представник м.Долина Долина ua
91 Олександр Мілашенко Male 1987 RUN WITH UKRAINE Львів ua
92 Анатолій Горохівський Male 2000 Тернопіль ua
93 Володимир Бірюк Male 1970 Без клубу Львів ua
94 Іванна Єрмійчук Female 1993 Rivne Running Club Рівне ua
102 Євген Будянський Male 1982 Gutsul Running Club Миколаїв ua
Євген Будянський Male 1982 Gutsul Running Club Миколаїв ua
Назар Пелех Male 1992 Run4U
96 Yaroslav Martsynyuk Male 1985 Тернопіль ua
97 Андрій Гальчинський Male 1978 VFT Вінниця ua
Тарас Лопушанський Male 1983 SoftServe Running Club Київ ua
98 Евгений Ковалев Male 1985 Херсон ua
99 Теймур Керімов Male 1980 Київ ua
101 Дмитро Мінаєв Male 1982 Львів ua
103 Volodymyr Falendysh Male 1985 JA Run Львів ua
104 Дем\'ян Кудачков Male 2003 Львів ua
105 Юрій Іванів Male 2001 Долина ua
135 Макс Павленко Male 2002 НТУ ХПІ Самбір ua
132 Максим Руденко Male 2003 Real Madrid Самбір ua
123 Сергій Вельможний Male 1982 SQUAD UA RUNNERS Харків ua
136 Oleg Pikh Male 1988 Львів ua
118 Bohdan Isupov Male 2002 Самбір ua
106 Граматікова Тетяна Female 1984 AS MONACO Київ ua
107 Hanna Sharuk Female 1995 Nike Run Club Київ ua
108 Назар Петрів Male 1989 Трускавець ua
109 Юрій Лялюк Male 1993 Дрогобич ua
110 Юлія Єрьоменко Female 1988 Rivne Run Club Рівне ua
117 Mila Prekrasna Female 1983 Орден святого Кросівка Київ ua
111 Катерина Бойко Female 1991 Saucony Run Club Київ ua
112 Зореслав Каїнський Male 1978 Львів ua
114 Ростислав Супрун Male 1973 GRG
Богдан Рудий Male 2002 ВІТВ НТУ "ХПІ" Самбір ua
113 Ігор Андрусишин Male 1985 SRT Стрий ua
137 Максим Михайлицький Male 2003 Вітв Самбір ua
115 Andriy Yanko Male 1978 МC Luchesk Луцьк ua
116 Микола Присяжнюк Male 1961 смт. Романів ua
121 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
119 Микола Шлабан Male 1993 Дрогобич ua
95 Chenikalo Oleksandr Male 1991 Run4U Львів ua
120 Ярослав Скібчик Male 1995 BeeReaM Вараш ua
122 Юлій Немеш Male 1986 Nemesh Team Хуст ua
124 Павло Андроник Male 1980 Чернівці ua
134 Богдан Рудий Male 2002 Самбір ua
133 Олег Абраменко Male 1992 ВІТВ
125 Oleksandr Redko Male 1991 Gutsul Running Club Київ ua
126 Kris Samuliak Female 1989 Мій клуб Івано-Франківськ ua
127 Nataliia Fedkiv Female 1990 Sombra Івано-Франківськ ua
150 Любомир Колесник Male 1993 Яргорів ua
128 Володимир Коршняк Male 1981 GardenGadzRun Бучач ua
Наталія Векслер Female 1977 Malvy Львів ua
виктор Префонтейн Male 1990 Nike Run Club Київ ua
129 Андрій Стегницький Male 1989 Probig Львів ua
130 Микола Вовчко Male 1996 Львів ua
131 Дар\'я Скибицька Female 1985 Чернівці ua
Павло Болтаєв Male 2001 Самбір ua
138 Петро Кислянка Male 1982 Хтиві Вепри Вараш ua
139 Ярослав Ребриков Male 2002 Jabko Running Club Львів ua
140 Анастасія Рой Female 1990 Виноградів ua
141 Dmytro Mikhieiev Male 1980 Київ ua
143 Дмитро :) Пантазі Male 1973 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
144 Ігор Динька Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Сергій Гришко Male 1974 Борислав ua
149 Колаєць Віталій Male 1993 Львів ua
146 Ерік Кепша Male 1994 POWER BASE GYM Хуст ua
Taras Landiak Male 1991 Тернопіль ua
147 Денис Черевко Male 1980 masefaka
148 Богдан Фаштрига Male 1990 GRC/FunKarpaty Яремче ua
151 Анатолій Ярута Male 1984 Вараш ua
152 Тарас Сливка Male 1994 Клуб жителів міста Лева Львів ua
153 Taras Boikiv Male 1991 SportNomad.net Долина ua
154 Yuriy Kaminskyi Male 1996 Клуб жителів міста Лева Львів ua
Євген Остапович Male 1980 Amber Tri Sports Вараш ua
100 Сергій Чіжмарь Male 1972 Banda Team Хуст ua
160 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
155 Mykola Demkiv Male 1993 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
156 Роман Монастирський Male 1962 Run4U Львів ua
157 Andrii Lapytskyi Male 1985 Riasne Run Club Львів ua
158 Yuriy Drobenko Male 1986 Рясне Run Club Львів ua
159 Антон Жуков Male 1990 Миколаїв ua
162 Антон Бондарук Male 1989 West Auto Hub Луцьк ua
163 Костянтин Рижов Male 1978 Дніпро ua
165 Демид Пашинний Male 1983 IR-RUN CLUB/Junges Wolfsrudel Київ ua
166 Наталія Каїнська Female 1991 Доджі Львів ua
167 Руслан Русаков Male 1986 Стрий ua
168 Андрій Мазурик Male 1996 Луцьк ua
169 Володимир Молінський Male 1989 Клуб Лісотехніка'
170 Olha Tsar Female 1990 Немає Жидачів ua

10 км

10 km

Individual race

Date: 22 October 2023

Start time: at 09:00

Price: 850 UAH

Limit: 130 participants

Другий дрогобицький півмарафон.

22 жовтня 2023
Кожен кілометр важливий.

Вартість реєстрації для перших 25 учасників - 650 грн

26 -75 учасників - 750 грн

76 - 100 учасників - 850 грн

 Увесь прибуток забігу використаємо для потреб дрогобицької територіальної оборони та місцевої військової частини. (Якщо бажаєте перерахувати більшу суму, її можна змінити під час оплати реєстрації)

Маршрут дистанції 10 км проходитиме в одне коло центральною історичною частиною міста Дрогобич. Старт та фініш - Площа Ринок

Стартовий внесок включає:

  • металева медаль фінішера;
  • обслуговування чіповою системою;
  • роздягальні та камери зберігання речей;
  • пункти харчування та гідратації на дистанції;
  • фото та відео;
  • музична підтримка;
  • спеціальні пропозиції від наших партнерів;
  • набір фінішера: яблуко, банан, вода;
  • борщ з дрогобицькою сіллю для всіх учасників
  • екскурсії містом Дрогобич;

Запрошуємо взяти участь у Другому дрогобицькому півмарафоні, що відбудеться 22 жовтня.

Біжімо разом 21..10..5 чи навіть 1 - кожен кілометр важливий!
До зустрічі у Дрогобичі!

Participants registered - 130 out of maximum of 130

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
8 Сергій Опришко Male 1993 Львів ua
1 Руслан Ярема Male 1993 Стрий ua
2 Надія Вороняк Female 1992 - Дрогобич ua
3 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
4 Юрій Бориняк Male 1985 Дрогобич ua
5 Yaroslav Melnyk Male 2004 ДДПУ Старий Самбір ua
6 Юрій Шишлик Male 1984 Самбір ua
7 Віктор Дегтяр Male 1992 Харків ua
9 Іван Грищук Male 1980 Луцьк ua
10 Iryna Sliusar Female 1995 RUN WITH UKRAINE Львів ua
11 Роксана Скочинська Female 1974 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
12 Юрій Вей Male 1982 Run With Ukraine
13 Богдан Юрчук Male 1995 НГУ Тернопіль ua
14 Тарас Перхун Male 1987 Дрогобич ua
15 Арсен Рішко Male 1991 Трускавець ua
16 Петро Іващук Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
17 Василь Цогла Male 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
18 Vasil Portey Male 1991 Івано-Франківськ ua
19 Марічка Москалець Female 1993 Bila Tserkva Marathon Київ ua
20 Serhii Vitiv Male 1983 Run to Summit Львів ua
21 Вікторія Яцентюк Female 1995 - Львів ua
22 Khrystyna Vladyka Female 2002 Дрогобич ua
65 Ангеліна Чавага Female 2002 Дрогобич ua
23 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Рава-Руська ua
Kalambet Yuriy Male 1988 Рясне Run Club Львів ua
24 Макс Безфамільнов Male 1988 НГУ Дрогобич ua
25 Ігор Ліхванчук Male 1987 Дрогобич ua
26 Наталія Авдєєва Female 1993 Харків ua
Богдан Курій Male 1989 Львів ua
27 Маркіян Присуцький Male 1999 Львів ua
28 Andriy Lysenko Male 1991 Odin Team Львів ua
29 Роман Жук Male 1993 Львів ua
30 Оксана Будинська Female 1976 U-run Ужгород ua
31 Владислав Пономаренко Male 1983 Тячів ua
33 Greg Hrushchak Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
32 Валентин Медков Male 1997 ЗСУ Дрогобич ua
34 Марина Матвієць Female 1984 ЗСУ Кременчук ua
35 Сергій Марфіч Male 1999 ЗСУ Дніпро ua
Юлія Мерінг Female 1990 Adidas Runners Kyiv Київ ua
36 Лілія Наум?як Female 1990 - Дрогобич ua
37 Nataliia Drozd Female 1997 Бігаю з Женею Стрий ua
38 Катерина Зоріна Female 1993 Devspiration running team Київ ua
39 Ірина Вінтоняк Female 1997 Коломийський біговий клуб Коломия ua
40 Андрій Сочка Male 1993 Коломийський біговий клуб Коломия ua
41 жанна юськевич Female 1990
42 Volodymyr Kryvoruka Male 1981 Avenga
43 Maryan Kleban Male 1988 Львів ua
44 Іван Клебан Male 1987
45 Віра Стецюк Female 1989 Rivne Running Club Рівне ua
46 Павло Бас Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
47 Андрій Жарський Male 1984 Rivne Running Club Рівне ua
62 Володимир Купина Male 1981 Львів ua
48 Олександр Багній Male 1993 Rivne Running Club Рівне ua
68 Михайло Кулявець Male 2002 Deaf Running Club Lviv Львів ua
49 Андрій Федик Male 1977 Любителі бігу Городок ua
50 Настя Винокурова Female 1986 Львів ua
51 Катерина Коца Female 1994 Миколаїв ua
52 Маріанна Мохнач Female 1977
53 Софія Ракус Female 1990 Львів ua
54 Андрій Пиндик Male 1997 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
75 Семен Ковальчук Male 2006 Херсон ua
55 Ірина Байло Female 1990 Львів ua
56 Олександр Топольницький Male 1988 Дрогобич ua
57 Oleksandr Maksymov Male 1982 Active RUN CLUB Drohobych Дрогобич ua
Микола Хиль Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
58 Андріана Кушніренко Female 1987 Renesas Running Львів ua
59 Волордимир Грицай Male 1995 Renesas Running Львів ua
60 Ростислав Самченко Male 1988 Renesas Running Львів ua
61 Микита Ракша Male 1997 LeO-Team Львів ua
63 Віктор Король Male 1990 Трускавець ua
72 Юрій Михалевський Male 1987 Львів ua
64 Владислав Штурмак Male 2001 T&M Boutique Law Firm Львів ua
66 Зоряна Стефанків Female 1998 Hedonists Львів ua
67 Dmytro Smirnov Male 1986 Hedonists Львів ua
69 Руслан Кошіль Male 2001 Гончарівка ua
70 Євген Гук Male 1993 - Львів ua
Олександр Волошин Male 1993 Київ ua
Yuliy Versta Male 1981 ZernoVita Львів ua
71 Григорій Вікторов Male 1999 Running for Deaf Львів ua
73 Ярина Шуригайло Female 1997 Дрогобич ua
74 Ірина Дутко Female 1983 Дрогобич ua
76 Oleh Mykhaylovych Male 1983 Run4u
77 Богдан Бурак Male 1974 GardenGadzRun Бучач ua
Ольга Марків Female 1994 Дрогобич ua
78 Дмитро Мотовилець Male 1991 Falcons running club Чернігів ua
79 Христина Хома Female 1993 ProBig Львів ua
80 Аліса Савуляк Female 1990 Probig Львів ua
129 Олесь Кіцкало Male 1972 Національна Гвардія України Дрогобич ua
81 Олег Грицак Male 1981 GardenGadzRun Бучач ua
100 Анна Мартем\'янова Female 2001 Probig, Run with Ukraine Львів ua
82 Nazarii-Andrii Soroka Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
83 Назар Лосик Male 1992 Jabko Running Club Львів ua
94 Олена Кобзар Female 2000 Jabko Running Club Київ ua
95 Яна Дегтярьова Female 1997 Jabko Running Club Київ ua
84 Андрій Лях Male 1994 Jabko Running Club Вінниця ua
85 Віталій Бовш Male 1990 Jabko Running Club Львів ua
86 Олексій Дацюк Male 2002 Jabko Running Club Хмельницький ua
87 Ольга Андрощук Female 1988 Jabko Running Club Хмельницький ua
88 Владислав Уваров Male 1999 Jabko Running Club Хмельницький ua
89 Андрій Сіньковський Male 2004 Jabko Running Club Хмельницький ua
90 Артем Глинянський Male 1995 Jabko Running Club Львів ua
91 Ігор Розмаріцин Male 1994 Jabko Running Club Київ ua
92 Дмитро Вотусь Male 1996 Jabko Running Club Львів ua
93 Петро Герич Male 1988 Jabko Running Club Львів ua
96 виктор Префонтейн Male 1990 Nike Run Club Київ ua
97 Vitalii Babak Male 1998 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
98 Vitalii Khomenko Male 1992 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
99 Козунь Христина Female 2001 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
101 Іван Ярухін Male 1985 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
102 Рочняк Маряна Female 1981 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
103 Василь Кабан Male 1998 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
104 Vadym Paliushek Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
105 ВОЛОДИМИР КОСТЮК Male 1976 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
106 Julian Sadokha Male 1996 Дрогобич ua
107 Taras Landiak Male 1991 Тернопіль ua
108 Мирослав Огородник Male 1995 Run 4 U
109 Олеся Ковтик Female 1990 Львів ua
110 Іван Ільницький Male 1996 Клуб жителів міста Лева
111 Максим Мохун Male 2001 Тернопіль ua
112 Андріана Поясник Female 2004 Дрогобич ua
113 Наталя Іськович Female 1992 Львів ua
114 Cергій Овчаренко Male 2001 Федерація Ушу Дрогобич ua
Olha Tsar Female 1990 Немає Жидачів ua
115 Сергій Коваленко Male 1995 Дрогобич ua
116 Олександр Денчук Male 2002 Тернопіль ua
117 Василь Старко Male 1978 RUN WITH UKRAINE Львів ua
118 Володимир Сахман Male 1990 PROBIG Львів ua
Тарас Палій Male 1992 Сарни ua
119 Сергій Чіжмарь Male 1996 Banda Team Хуст ua
120 Ostap Baraniak Male 1996 Дрогобич ua
121 Андрій Майданський Male 1993 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
122 Tetiana Danyliv Female 1990 ULTRA Львів ua
123 Olena Yurchenko Female 1986 Devspiration Львів ua
124 Ігор Мацик Male 1996 Run with Ukraine Львів ua
130 Наталія Залізна Female 1990 Shypshyna Львів ua
125 Андрій Козій Male 1985 Адвокат Майбутнього Пустомити ua
126 Pavlo Gnatyuk Male 1983 Велоклуб Оброшино Оброшине ua
128 Назар Хом?як Male 2000 Арсенал Лішня Лішня ua
127 Назарій Кулик Male 1999 Арсенал Лішня Лішня ua

5 км

5 km

Individual race

Date: 22 October 2023

Start time: at 09:00

Price: 750 UAH

Limit: 99 participants

Другий дрогобицький півмарафон.

22 жовтня 2023
Кожен кілометр важливий.

Вартість реєстрації для перших 25 учасників - 550 грн

26 -50 учасників - 650 грн

51 - 100 учасників - 750 грн

 Увесь прибуток забігу використаємо для потреб дрогобицької територіальної оборони та місцевої військової частини. (Якщо бажаєте перерахувати більшу суму, її можна змінити під час оплати реєстрації)

Маршрут дистанції 5 км проходитиме в одне коло центральною історичною частиною міста Дрогобич. Старт та фініш - Площа Ринок

Стартовий внесок 5 км включає:

  • металева медаль фінішера;
  • обслуговування чіповою системою;
  • роздягальні та камери зберігання речей;
  • пункти харчування та гідратації на дистанції;
  • фото та відео;
  • музична підтримка;
  • спеціальні пропозиції від наших партнерів;
  • набір фінішера: яблуко, банан, вода;
  • борщ з дрогобицькою сіллю для всіх учасників
  • екскурсії містом Дрогобич;

Запрошуємо взяти участь у Другому дрогобицькому півмарафоні, що відбудеться 22 жовтня.

Біжімо разом 21..10..5 чи навіть 1 - кожен кілометр важливий!
До зустрічі у Дрогобичі!

Participants registered - 99 out of maximum of 99

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
2 Христина Фридрак Female 2001 Івано-Франківськ ua
3 Вікторія Лазар Female 1986 Івано-Франківськ ua
4 Світлана Голєва Female 1988 Мелітополь ua
5 Оля Цимбаліста Female 1999 Івано-Франківськ ua
6 Марія Кльоб Female 1997 - Дрогобич ua
40 Райчинець Михайло Male 1987 Garmin sport watch Воловець ua
7 Оксана Сотрихіна Female 1979 - Дрогобич ua
8 Галина Лесишин Female 1986 Нижні Гаї Нижні Гаї ua
9 Христина Славич Female 2005 SC StartUp Червоноград ua
10 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
Юлія Мелень Female 1992 Стрий ua
11 Дмитро Урбанович Male 1995 Стебник ua
12 Вероніка Пилипенко Female 1995 Дрогобич ua
Мартіна Момот Female 2001 Дрогобич ua
13 Дмитро Головко Male 2001 Дрогобич ua
14 Kalambet Yuriy Male 1988 Рясне Run Club Львів ua
18 Віталій Іваник Male 1994 Стебник ua
15 Артур Носов Male 2008 Шаблезуб
16 Violetta Savchuk Female 1994 adidas Runners Kyiv Київ ua
17 Тетяна Федорів Female 1990 немає Івано-Франківськ ua
19 Halynka Balitska Female 1999 Run4U Львів ua
20 Ольга Кучинська Female 1998 Odin Team Львів ua
21 Богдан Свістяк Male 1999 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
Віктор Циганков Male 2003 Sportovets Львів ua
Олександр Брунцвик Male 1990 Patrol Police Ужгород ua
Олександр Брунцвик Male 1990 Patrol Police Ужгород ua
22 Nataliia Kryvanchyk Female 2003 yogabalance.dro Дрогобич ua
23 Marta Pokhodzhai Female 1995 yogabalance.dro Дрогобич ua
24 Ірина Юзефович Female 1991 Yogabalance.dro Дрогобич ua
25 Тарас Кулай Male 1994 Ukrunner Гійче ua
26 Олег Боднарчук Male 1970 ННІП ДПУ Буча ua
27 Людмила Канафоцька Female 1986 Городок ua
68 Вероніка Савіна Female 2004 Jabko Running Club Стрий ua
28 Тарас Канафоцький Male 1980 Любителі бігу Городок ua
29 Владислав Кос Male 2004 - Дрогобич ua
30 Степан Кулиняк Male 1989 Аматор спорту Дрогобич ua
31 Олена Соломічева Female 1989 Аматор Миколаїв ua
32 Андрій Васильків Male 1993 PROBIG CLUB Львів ua
33 Мар’яна Гринявська Female 1984 Львів ua
34 Володимир Патерак Male 1994 Renesas Running Львів ua
35 Олег Сапіга Male 1992 Renesas Running Львів ua
36 Олена Андрухів Female 1996 Renesas Running Львів ua
37 Марія Козак Female 1996 Renesas Running Львів ua
38 Юлія Коваль Female 1992 Renesas Running Львів ua
39 Софія Савчин Female 1996 Дрогобич ua
45 Володимир Гумницький Male 2004 Івано-Франківськ ua
Дмитро Гнойовий Male 2002 ХНУПС Івано-Франківськ ua
41 Liana Kopylova Female 1968 Київ ua
42 Yuriy Bishko Male 1993 Без клубу Львів ua
43 Anton Lutsenko Male 1980 Івано-Франківськ ua
44 Єва Райська Female 1991 Active RUN CLUB Drohobych Дрогобич ua
46 Іван Кігічак Male 1987 GRAPHITE Дрогобич ua
47 Віталій Суховерський Male 1987 GRAPHITE Дрогобич ua
48 Олег Іваніщев Male 1987 GRAPHITE Стебник ua
49 Андрій Кігічак Male 1985 GRAPHITE Дрогобич ua
50 Михайло Кравців Male 1987 GRAPHITE Трускавець ua
51 Марта Кігічак Female 2007 GRAPHITE Дрогобич ua
52 Костя Мельник Male 1990 Національна гвардія Хмельницький ua
53 Зенон Хевпа Male 1987 Стебник ua
54 Влад Мочоний Male 1995 Falcons Running Club Чернігів ua
55 Степан Щудло Male 1994 Колізей Дрогобич ua
56 Юлія Бокатенко Female 1999 Jabko Running Club Львів ua
57 Світлана Сафарова Female 1999 Jabko Running Club Львів ua
58 Вадим Ребець Male 1991 Jabko Running Club Львів ua
59 Назар Дмитришин Male 2003 Jabko Running Club Львів ua
60 Катерина Ямалова Female 1996 Jabko Running Club Львів ua
61 Володимир Благовісний Male 1999 Jabko Running Club Хмельницький ua
62 Максим Якименко Male 2002 Jabko Running Club Стрий ua
64 Олександр Костюченко Male 1996 Jabko Running Club Львів ua
65 Назарій Гринда Male 1999 Jabko Running Club Львів ua
66 Валерія Журавська Female 2001 Jabko Running Club Хмельницький ua
67 Максим Пайос Male 1999 Jabko Running Club Львів ua
63 Олександр Залевський Male 1999 Львів ua
69 Василь Олеш Male 2000 Дрогобич ua
70 Петро Кривий Male 1988 Львів ua
71 Тарас Палій Male 1992 Сарни ua
72 Юрій Шкоропад Male 1995 Львів ua
73 Владислав Оленіч Male 1993 Run with Ukraine Харків ua
75 Дарія Жирова Female 1985 Run4U Львів ua
74 Уляна Федисів Female 1989 Дрогобич ua
76 Василь Когут Male 2002 Не в клубі Дрогобич ua
77 Лілія Лесів Female 1997 Дрогобич ua
78 Олесь Гриньків Male 1969 Дрогобич ua
1 Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH _GUTSUL RC Дрогобич ua
79 Максим Кузьмич Male 2008 Ушу таолу Дрогобич ua
80 Василь Герман Male 1995 GRAPHITE Дрогобич ua
97 Олексій Рибалка Male 1981 Run Empire Харків ua
81 Назар Мручок Male 1989 Mruchok Team Болехівці ua
84 Богдан Бігун Male 2003 Івано-Франківськ ua
82 Катерина Розора Female 1979 Ротарі Клуб Трускавець Стебник ua
83 Сергій Розора Male 1979 Ротарі Клуб Трускавець Стебник ua
85 Діана Амельченко Female 2008 SOLODKEY Стебник ua
86 Вікторія Стефанівська Female 2009 Стебник ua
87 Roman Shkliarskyy Male 2000 ProBig Львів ua
89 Iван Бойко Male 1993 Alex's Fast Club Київ ua
88 Оксана Шкоропад Female 1996 Львів ua
90 Ірина Ковальчук Female 1999 Дрогобич ua
91 Микола Рупняк Male 1978 Дрогобич ua
92 Ігор Куренков Male 1974 RUN WITH UKRAINE Львів ua
93 Inna Atamaniuk Female 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
94 Тарас Равлик Male 1961 Городенка ua
95 Марина Мелекесцева Female 1977 Камянець Подільський ua
96 Ольга Чапля Female 1995 Дрогобич ua
98 Ірина-Марія Вовк Female 2003 Львів ua
99 Kryvanchyk Mariia Female 1999 yogabalance.dro Дрогобич ua

Благодійний 1 км

1 km

Individual race

Date: 22 October 2023

Start time: at 12:30

Price: 350 UAH

Limit: 100 participants

Другий дрогобицький півмарафон.

22 жовтня 2023
Кожен кілометр важливий.

Тепер ми особливо добре розуміємо важливість кожного кілометра української землі. Ми цінуємо надлюдські зусилля наших воїнів. Ми знаємо: все, що робимо, має єдину мету – Перемогу. Ми перемагаємо себе, долаючи перший і кожен наступний кілометр. Ми долучаємось до Перемоги, бо біжимо задля тих, хто стоїть на сторожі нашої безпеки. Будь із нами у Дрогобичі.

Вартість благодійної реєстрації  - 350 грн 

 Увесь прибуток забігу використаємо для потреб дрогобицької територіальної оборони та місцевої військової частини. (Якщо бажаєте перерахувати більшу суму, її можна змінити під час оплати реєстрації)

Маршрут дистанції 1 км  Старт та фініш - Площа Ринок

Стартовий внесок благодійний 1 км включає:

  • медаль фінішера;
  • фото та відео;
  • музична підтримка;
  • борщ з дрогобицькою сіллю для всіх учасників
  • екскурсії містом Дрогобич;

Запрошуємо взяти участь у Другому дрогобицькому півмарафоні, що відбудеться 22 жовтня.

Біжімо разом 21..10..5 чи навіть 1 - кожен кілометр важливий!
До зустрічі у Дрогобичі!

Participants registered - 44 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Амет Бекіров Male 1973 Арекет Львів ua
1 Амет Бекіров Male 1973 Арекет Бахчисарай
2 Олена Кайдановська Female 1966 Львів ua
Andriy Sokol Male 1993 Київ ua
3 Михайло Шкляренко Male 1995 Без клубу Дрогобич ua
4 Тетяна Соколова Female 1985 Без клубу Дніпро ua
5 Володимир Каїнський Male 1984 Батальйон особливого призначення «Львів» Львів ua
6 Вероніка Моспан Female 1979 Львів ua
7 Мирослава Жук Female 1996 Львів ua
8 Лілія Лужецька Female 1968 Дрогобич ua
9 Євген Манікало Male 1978 Київ ua
10 Іван Шпук Male 1988 Дрогобич
11 Граматіков Миха?йло Male 2009 AS MONACO Київ ua
12 Володимир Павлишин Male 1963 Трускавець ua
13 Марія Кігічак Female 1987 GRAPHITE Дрогобич ua
14 Олександр Данилейчук Male 1994 Івано-Франківськ ua
15 Тетяна Розмаіт Female 1993 Jabko Running Club Львів ua
16 Анастасія Семенюк Female 1994 Jabko Running Club Львів ua
17 Соломія Ільницька Female 2002 Дрогобич ua
18 Софія Ільницька Female 2008 Федерація Ушу Дрогобич ua
19 Тарас Кучма Male 1965 Міська рада Дрогобич ua
20 Тетяна Дюкова Female 1992 Стебник ua
21 Катерина Старінщак Female 2010 Ушу Дрогобич ua
22 Вікторія Тидаш Female 2009 Ушу Дрогобич ua
23 Марія Токмакова Female 1996 Дрогобич ua
24 Галина Кондрацька Female 1973 ДДПУ ім.І.Франка Дрогобич ua
Леся Шахбазова Female 1977 Немає Трускавець ua
25 Микола Михайлюк Male 1964 Mykhailiuk Team Залізці ua
26 Галина Михайлюк Female 1968 Mykhailiuk Team Залізці ua
27 Христина Михайлюк Female 1990 Mykhailiuk Team Дрогобич ua
28 Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH / GRC Дрогобич ua
29 Марія Бермес Female 1995 Дрогобич ua
30 Олександр Ященко Male 1987 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
31 Роман Дяків Male 2002 Дрогобич ua
32 Володимир Куницький Male 2009 Федерація ушу львівської області Дрогобич ua
33 Дарія Абрамова Female 1987 Львів ua
34 Анастасія Шептинська Female 1997 Львів ua
35 Василь Амельченко Male 1981 Ковбаси на дровах Стебник ua
Микола Рупняк Male 1978 Дрогобич ua
36 Ірина Криницька Female 1979 Відсутній Дрогобич ua
37 Лілія Сисин Female 1993 Дрогобич ua
38 Jara Sekala Gudmundsson Female 1983 Дрогобич ua
39 Віктор Дегтяр Male 1992 Харків ua
40 Юлія Сігаєва Female 1995 Дрогобич ua
41 Віталій Вовків Male 1994 Нагуєвичі ua
44 Юра Зварич Male 2008 ДЮСШ Дрогобич ua
43 Христина Іваськевич Female 2009 ДЮСШ Дрогобич ua
42 Катерина Ященко Female 1995 Дрогобич ua

Діти 100 м (3-6 років)

0,1 km

Individual race

Date: 22 October 2023

Start time: at 12:00

Price: 250 UAH

Limit: 30 participants

Другий дрогобицький півмарафон.

22 жовтня 2023
Кожен кілометр важливий.

На час проведення заходу вік дитини - від 3 до 6 років включно

Вартість благодійної реєстрації  - 250 грн 

 Увесь прибуток забігу використаємо для потреб дрогобицької територіальної оборони та місцевої військової частини. (Якщо бажаєте перерахувати більшу суму, її можна змінити під час оплати реєстрації)

Маршрут дистанції 100 м  Старт та фініш - Площа Ринок

Стартовий внесок 100 м включає:

  • медаль фінішера;
  • нагрудний номер;
  • фото та відео;
  • музична підтримка;

Запрошуємо взяти участь у Другому дрогобицькому півмарафоні, що відбудеться 22 жовтня.

До зустрічі у Дрогобичі!

Participants registered - 30 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
10 Kira Ozhukh Male 2017 Львів ua
1 Максим Найчук Male 2016 Дуліби ua
4 Соломія Перхун Female 2018 Дрогобич ua
3 Марко Перхун Male 2018 Дрогобич ua
16 Райчинець Іван Male 2019 Garmin sport watch Воловець ua
2 Павло Гиз Male 2017
5 Марко Юрчак Male 2017 Дрогобич ua
6 Данієль Авдєєв Male 2020 Харків ua
7 MAX Slotvinskyy Male 2020 In beer we trust Львів ua
8 Дмитро Іваськевич Male 2019 Дрогобич ua
9 Меланія Жук Female 2020 Львів ua
19 Марія Решетняк Female 2018 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
11 Софія Бернадович Female 2017 Дрогобич ua
12 Аделіна Братащук Female 2018 Ірпінь ua
13 Yustyna Matskiv Female 2019 Сокільники ua
14 Володимир Шпук Male 2018 Дрогобич ua
15 Володимир Король Male 2018 Трускавець ua
27 Євгенія Євстратьєва Female 2020 Львів ua
17 Максим Вельможний Male 2020 SQUAD UA RUNNERS CHILD Харків ua
18 Юля Проців Female 2019 Дрогобич ua
20 Marko Landiak Male 2017 Тернопіль ua
21 Еріка Кепша Female 2019 POWER BASE GYM Хуст ua
22 Ганна Кахнич Female 2020 Дрогобич ua
23 Марія Кахнич Female 2020 Дрогобич ua
24 Регіна Абрамова Female 2019 Львів ua
25 Анна Скасків Female 2017 Івано-Франківськ ua
26 Дарина Лапицький Female 2017 Riasne Run Club Львів ua
28 Наталія Токар Female 2017 Трускавець ua
Kalambet Yuriy Male 2017 Рясне Run Club Львів ua
29 Тадей Кузьмич Male 2020 Трускавець ua
30 Соломія Сабатович Female 2017 Івано-Франківськ ua

Діти 400 м (7-9 років)

0,4 km

Individual race

Date: 22 October 2023

Start time: at 12:10

Price: 250 UAH

Limit: 30 participants

Другий дрогобицький півмарафон.

22 жовтня 2023
Кожен кілометр важливий.

На час проведення заходу вік дитини - від 7 до 9 років включно

Вартість благодійної реєстрації  - 250 грн 

 Увесь прибуток забігу використаємо для потреб дрогобицької територіальної оборони та місцевої військової частини. (Якщо бажаєте перерахувати більшу суму, її можна змінити під час оплати реєстрації)

Маршрут дистанції 400 м  Старт та фініш - Площа Ринок

Стартовий внесок 400 м включає:

  • медаль фінішера;
  • нагрудний номер;
  • фото та відео;
  • музична підтримка;

Запрошуємо взяти участь у Другому дрогобицькому півмарафоні, що відбудеться 22 жовтня.

До зустрічі у Дрогобичі!

Participants registered - 27 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
6 Райчинець Василь Male 2014 Garmin sport watch Воловець ua
Мілада Бєла Female 2015 Дрогобич ua
1 Семен Кайдановський Male 2016 Львів ua
19 Олена Курій Female 2014 Львів ua
2 Яна Скрипичайко Female 2016 Львів ua
12 Павло Решетняк Male 2016 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
3 Тарас Канафоцький Male 2014 Городок ua
4 Emma Falendysh Female 2016 JA Run Львів ua
5 Граматікова Маруся Female 2015 AS MONACO Київ ua
14 Владислава Гаврилків Female 2014 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
7 Михайло Єрмоленко Male 2015 Gutsul Running Club Харків ua
8 Марта Сеник Female 2014 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
9 Мирка Владислав Male 2014 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
10 Максим Кунець Male 2014
11 Ярко Проців Male 2016 Дрогобич ua
13 Ліверій Тарахкало Male 2014 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
15 Злата Бондар Female 2016 Grc juniors Івано-Франківськ ua
27 Марк Остапович Male 2015 Хтиві вепри Вараш ua
16 Марк Когут Male 2016 Стебник ua
17 Кіріл Улькін Male 2016 Львів ua
18 Соломія Рижова Female 2016 Дніпро ua
20 Христина Синенко Female 2014 Дрогобич ua
21 Davidus Hrushchak Male 2014 Run with Ukraine Львів ua
22 Ганна Мірошниченко Female 2015 Харків ua
23 Роман Токар Male 2014 Трускавець ua
24 Вікторія Марокишка Male 2014 Atlet Lviv Львів ua
25 Ярина Сабатович Female 2015 Івано-Франківськ ua
26 Ірина Кунець Female 2014 Трускавець ua

Діти 1000 м (10-13 років)

1 km

Individual race

Date: 22 October 2023

Start time: at 12:20

Price: 250 UAH

Limit: 30 participants

Другий дрогобицький півмарафон.

22 жовтня 2023
Кожен кілометр важливий.

На час проведення заходу вік дитини - від 10 до 13 років включно

Вартість благодійної реєстрації  - 250 грн 

 Увесь прибуток забігу використаємо для потреб дрогобицької територіальної оборони та місцевої військової частини. (Якщо бажаєте перерахувати більшу суму, її можна змінити під час оплати реєстрації)

Маршрут дистанції 1000 м  Старт та фініш - Площа Ринок

Стартовий внесок 1000 м включає:

  • медаль фінішера;
  • нагрудний номер;
  • фото та відео;
  • музична підтримка;

Запрошуємо взяти участь у Другому дрогобицькому півмарафоні, що відбудеться 22 жовтня.

До зустрічі у Дрогобичі!

Participants registered - 30 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Марія-Емілія Хмелівська Female 2011 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Лев Бєлий Male 2013 Дрогобич ua
2 Олександр Мамалига Male 2013 Ужгород ua
3 Соломія Хомич Female 2012 Далява ua
4 Юрій-Павло Юрчак Male 2013 Дрогобич ua
5 Вадим Ільницький Male 2011 УШУ Дрогобич ua
6 Іван Вальчук Male 2012 Тернопіль ua
7 Михайло Будянський Male 2013 Gutsul Running Club Миколаїв ua
8 Граматікова Нія Female 2011 AS MONACO Київ ua
9 Софія Кігічак Female 2011 GRAPHITE Дрогобич ua
10 Вероніка Кігічак Female 2013 GRAPHITE Дрогобич ua
11 Павло Кравців Male 2013 GRAPHITE Трускавець ua
12 Матвій Кігічак Male 2013 GRAPHITE Дрогобич ua
Олександр Іваніщев Male 2011 GRAPHITE Дрогобич ua
Анастасія Іваніщева Female 2013 GRAPHITE Дрогобич ua
13 Анна Данилейчук Female 2012 Івано-Франківськ ua
14 Соломія Людкевич Female 2013 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
18 Вадим Сусяк Male 2009 Gutsul Running Club Juniors Івано-Франківськ ua
15 Дарія Добріловська Female 2012 GRC guniors Івано-Франківськ ua
16 Павлова Богдан Male 2010 GRC Junior Івано-Франківськ ua
17 Устим Сусяк Male 2012 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
30 Марта Остапович Female 2011 Ліцей 6 (Скажені корейці) Вараш ua
Aндрій Шахбазов Male 2011 Спортовець Трускавець ua
19 Віталій Нестер Male 2013 Дрогобич ua
25 Мартіросян Регіна Female 2013 Івано-Франківськ ua
20 Олександр Улькін Male 2013 Львів ua
21 Богдан Лапицький Male 2011 Riasne Run Club Львів ua
22 Анна Фіняк Female 2009 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
23 Єлизавета Пашинна Female 2012 IR-RUN CLUB/Junges Wolfsrudel Київ ua
29 Yaroslava Vynnyk Female 2011 RunCraft Ірпінь ua
24 Дмитро Штангрет Male 2011 Трускавець ua
Kalambet Yuriy Male 2012 Рясне Run Club Львів ua
Аня Бондар Female 2010 JRS Juniurs Івано-Франківськ ua
26 Кіріл Супруненко Male 2012 Ушу Трускавець ua
27 Іван Канафоцький Male 2012 Городок Городок ua
28 Надія Сабатович Female 2010 Івано-Франківськ ua
Ілля Куций Male 2010 VFT Вінниця ua
Дмитро Романець Male 2013 Дрогобич ua

20 Comments:

  1. Андрій Крет

    Доброго дня, чи не могли б ви при реєстрації додати варіант онлайн для тих, хто не має можливість приїхати в Дрогобич бігти?

    1. Іван Гуляк

      Вітаю, оновлений маршрут та його опис зараз можна переглянути у STRAVA організатора, з коментарями та порівнянням з маршрутом 2021 року, записаний трек, ви можете оцінити набір висоти. Дивіться за посиланням: https://www.strava.com/activities/9685547215
      Незабаром буде візуалізація по всіх дистанціях.

      По реєстраціях онлайн: якщо такий варіант буде (при заповненні офлайнових слотів), ми повідомимо додатково на сайті реєстрації та на сторінках в соціальних мережах. Дякуємо

  2. Андрій Крет

    Де можна ознайомитись з трасою забігу?

    1. Іван Гуляк

      https://www.strava.com/activities/9685547215
      Дистанція 21,1 км та 10 км у STRAVA

  3. Марія Скайчик

    Перш ніж зареєструватись виникло два запитання, але бачу що сенсу запитувати немає, все одно ніхто не відповідає… Зареєструюсь на тернопільський півмарафон, на тиждень швидше ніж цей.

    1. Іван Гуляк

      Марк, вітаємо. Ми перевірили наші канали комунікації з вами і не знайшли питань, що залишились без відповіді. Також зателефонували вам за номером, який ви вказали при реєстрації, але він виявився невірним. Якщо у вас є до нас питання, будь ласка, зверніться у зручний для вас спосіб:
      [посилання на FB] https://www.instagram.com/dro.half.marathon/
      [посилання на insta] https://www.facebook.com/DrohobychHM
      [електронна адреса] drohobych.half.marathon@gmail.com
      Ще рекомендуємо долучитись в телеграм канал, де публікуватимо усі оновлення перед стартом: https://t.me/DroHalfMarathon
      Або зателефонуйте організатору – номер телефону вказаний в описі події.

  4. Євген Манікало

    Вітаю. Коли видача стартових пакетів ?

    1. Іван Гуляк

      Вітаю Євген, видача стартових пакетів буде проводитись:
      У суботу 21.10.23 – 16.00-18.00 Площа Ринок (на місці старту)
      У неділю 22.10.23 – 08.00-08.45 Площа Ринок (на місці старту, для учасників інших міст)

  5. Yevhen Yevstratyev

    а де можна з положенням ознайомитись?

    1. Іван Гуляк

      Вітання Євген. Переглянути положення DHM2023 за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1KOu_4OeuILyasNi96KsMInc8eIf8fAFf/edit?usp=sharing&ouid=105028760641047306537&rtpof=true&sd=true
      Також положення прикріплене на сайті реєстрації.

  6. Саша Дмитренко

    Скажіть

  7. Саша Дмитренко

    Скажіть для забігів 5 км 10 км і 21 км однакові медалі чи на усі дистанції різні?

    1. Іван Гуляк

      А ми незабаром все опублікуємо по дизайну медалей, слідкуйте за оновленням в наших соціальним мережам та дізнаєтесь першими)

  8. Привіт. Можливо є можливість збільшити к-ть учасників дистанції 10км? До події ще 10 днів, а місць уже немає (

  9. Євген Остапович

    Куплю слот на 21,1 км або 10км
    0677019701

  10. Чи можна бігти без реєстрації?

  11. Vasyl Starko

    Підкажіть, будь ласка, де можна буде припаркуватися тим, хто приїде машиною вранці 22 жовтня, враховуючи перекриття вулиць?

    1. Юрій Миськів

      В неділю всі пар майданчики навколо площі у Дрогобичі безкоштовні.

  12. Доброго вечора. Усі слоти продано. Невже важко було зробити онлайн хоча б з десяток чи два, як от зробили на тернопільському і ужгородському півмарафонах?

  13. Тарас Канафоцький

    Вітаю, прошу вказати адресу або координати безкоштовної парковки для учасників з інших міст!

Leave a comment