Drohobych Half Marathon 2021

23 May 2021 Running / Дрогобич / Active Run Club Drohobych

21k 21k Relay 7k 1k Kids 400m Kids 100m Kids Благодійний забіг
  • 21k

    View results online
  • 21k Relay

    View results online
  • 7k

    View results online
  • 1k Kids

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 400m Kids

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 100m Kids

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Благодійний забіг

    Results are not yet available. Please try again later.

Біжи перший DROHOBYCH HALF MARATHON 23.05.2021

У Неділю 23.05.2021 на Вас чекають :
DROHOBYCH HALF MARATHON 21.1 км.
Естафета 3*7 км.
Індивідуальний забіг на 7 км.
Благодійний забіг 2 км. та дитячі забіги(100м.,400м.,1000м.)

На Вас чекає низка екскурсій:
вежа ратуші, де відкриється чудова панорама міста, в якому вся сіль;
підземелля ратуші, де познайомимось із дрогобицьким катом та дізнаємося таємниці ратуші;
дрогобицька солеварня - найстаріше діюче підприємство Європи;
церква святого Юра, збудована без жодного цвяха у XV столітті.
Зробимо селфі з Юрієм Дрогобичем Котермаком, ректором Болонського університету, який, до речі, в юні роки теж захоплювався бігом і був би дуже радий бачити Вас у своєму рідному місті. А ми обіцяємо, що це буде любов із першого погляду! Маршрут півмарафону буде проходити історичною центральною частиною міста вздовж мальовничих вілл часів Австро-Угорської імперії.

Програма DROHOBYCH HALF MARATHON 2021

Субота 22.05.2021:

15:00-18:00 – Видача стартових пакетів учасника на площі Ринок (для мешканців  Дрогобича та учасників з інших міст).

 

Неділя 23.05.2021:

 

07:30 - Відкриття стартового містечка на Площі Ринок
07:30 - 14:00 Робота камер схову
07:30 - 09:00 Ранкова видача стартових пакетів (для учасників з інших міст)
09:00 - СТАРТ дитячого забігу 100 м. 400 м. 1000 м.
09:30 - Розминка для дорослих

09:45 - Вхід в стартовий коридор

09:50 - Вітальне слово

10.00 - СТАРТ DROHOBYCH HALF MARATHON 21,1 км.
10:00 - СТАРТ естафета 3*7 км.
10:10 - СТАРТ 7 км.
13:00 - СТАРТ благодійного забігу на 2 км.
13:30 - Нагородження переможців
14:00 - Закриття стартового містечка
14:00 - 16:00 - Безкоштовний підйом на вежу ратуші, екскурсії

У зв’язку з COVID-19 у програмі можливі зміни

 

Прибути на площу Ринок необхідно за 1 годину до Вашого забігу, щоб встигнути переодягнутися, залишити речі в камері схову, провести розминку та зайти в стартовий коридор.

21k

21 km

Individual race

Date: 23 May 2021

Start time: at 10:00

Price: 500 UAH

Limit: 301 participants

Participants registered - 301 out of maximum of 301

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Oleh Dorka Male 1986 ВАРТО run Дрогобич ua
Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
AMET Bekirov Male 1973
21 Василь Масний Male 1979 Active run club Drohobych Дрогобич ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
1 Тарас Петрик Male 1984 Ultra Львів ua
Max Chushak Male 1994 Дрогобич ua
29 Anatolii Bernadovych Male 1992 Дрогобич ua
2 Ярослав Панасюк Male 2002 Дрогобич ua
3 Mariya Domchak Female 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua
Віктор Давиденко Male 1981 Трилеви Львів ua
4 Sergiy Gryshko Male 1974 Борислав ua
5 Yuriy Kushnir Male 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
Serhii Bilanchuk Male 1981 Squad UA Runners Харків ua
7 Григорій Грущак Male 1984 Shypshyna Run Club
26 Орест Гладун Male 1986
8 Андрій Швадчак Male 1980 Run4Fun 82100 Дрогобич ua
67 Nina Chyhrina Female 1985 Львів ua
Віталій Терещенко Male 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
15 Леся Лех Female 1977 Дрогобич ua
18 Alex Gorbunov Male 1996 TechMagic Львів ua
203 Oleksandr Maksymov Male 1982 Дрогобич ua
10 Юрій Миськів Male 1973 Борислав ua
11 Володимир Чорненький Male 1995 Львів ua
Serhii Velebnik Male 1992 Донецьк ua
12 Андрій Лобанов Male 1981 JA Run Львів ua
13 Владислав Ткаченко Male 1976 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
42 Kalambet Yuriy Male 1988
14 Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
16 Ігор Андрусишин Male 1985 SRT Стрий ua
20 Олександр Філюк Male 1995 Ternopil Running Club Тернопіль ua
17 Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
19 Mykola Malytskyj Male 1981 StartUp Червоноград ua
Володимир Пирко Male 1987 Червоноград ua
22 Vasyl Kondratyk Male 1976 Трускавець ua
23 Taras Voronchak Male 1987 Львів ua
24 Юрій Дробенко Male 1986 Львів ua
25 Serhiy Dudynsky Male 1987
Serhiy Dudynsky Male 1987
43 Максим Гаврилів Male 1985 New Generation Львів ua
Слава Чернобай Male 1987 Київ ua
27 Maksym Plaskach Male 1992 Дрогобич ua
Mark Feno Male 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
28 Roman Kizyma Male 1994 Львів ua
Andriy Stepasiyk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
33 Mykola Lysenko Male 1959 B. I. G. Бровари ua
30 Іван Критчак Male 1982 Львів ua
31 Роман Яворів Male 1991 Львів ua
32 Андрій Фарима Male 1981 Дрогобич ua
34 Андрій Борисевич Male 1983 LebedevRun Київ ua
35 Дарина Погонич Female 1990 Львів ua
Назар Плекан Male 1989 Львів ua
38 Максим Вуйцік Male 1978 Львів ua
36 Кордиш Павло Male 1977 Борислав ua
37 Andrii Kushnir Male 1986 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
39 Andrii Boiko Male 1993 Нижні Гаї ua
40 Юрій Ковалюк Male 1997 Івано-Франківськ ua
41 Андрій Федів Male 1992 Львів ua
44 Sebastyan Chorba Male 1983 Velo Skole Сколе ua
46 Назар Плекан Male 1989 Львів ua
47 Олександр Качанко Male 1989 Івано-Франківськ ua
Khrystyna Huzinska Female 1982 Ліга доброго бігу Львів ua
49 Володимир Фалендиш Male 1985 JA Run Львів ua
50 Андрій Ільків Male 1987 Борислав ua
162 Kateryna Kolodiy Female 1971 Львів ua
51 Роман Дунець Male 1981 Lviv Trail Running Club Львів ua
Василь Гелетій Male 1988 Gutsul Runing Club Калуш ua
104 Юрій Юзвак Male 1979 Котигорошки
111 Олександр Топольницький Male 1988 Дрогобич ua
53 Семен Каралюс Male 1991 Дрогобич ua
Oleksandr Viktorov Male 1990 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua
56 Юрій Крижановський Male 1988 Білоцерківський марафон Біла Церква ua
54 Лариса Койнаш Female 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
55 Ігор Новосад Male 1984 Львів ua
248 Олег Решетняк Male 1991 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
57 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
Наталія Каїнська Female 1991 Доджі Львів ua
58 Ірина Дутко Female 1983 Дрогобич ua
59 Anastasia Sadoviak Female 1996
Тарас Якубів Male 1992 Львів ua
60 Василь Макогін Male 1991 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua
61 Alena Kravchenko Female 1988 AC Panda & BilaTserkvaMarathon Київ ua
62 Михайло Нестер Male 1993 Дрогобич ua
157 Галина Щепанівська Female 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua
63 Viktor Shopyak Male 1976 Nutrilite Дрогобич ua
64 Ігор Йохим Male 1994 Болехівці ua
96 Тарас Бесстрашніков Male 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Жовква ua
65 Володимир Попов Male 1981 Львів ua
66 Ростислав Балагурак Male 1990 Львів ua
70 Kushnir Andrii Male 1982 Винники ua
68 Ярослав Куротчин Male 1996 Борислав ua
Захар Кочерга Male 2000 Івано-Франківськ ua
69 Taras Pilipishin Male 1988 СК АЛЬЯНС Дрогобич ua
71 Олексій Новіков Male 1980 Львів ua
72 Руслан Вербіцький Male 1978 Тернопіль ua
86 Олег Грищенко Male 1987 Білозір'я ua
73 Andrii Luzhetskyi Male 1992 Трускавець ua
Іванка Демків Female 1997 Gutsul Running Club Лісний Хлібичин ua
133 Андрій Іванчуков Male 1990 Стрий ua
74 Олег Куртий Male 1982 Дрогобич ua
75 Yuliia Kucherenko Female 1988 Gutsul Running Club Львів ua
76 Lyudmila Mihaylova Female 1983 KOLOMYIA RUNNING CLUB Коломия ua
77 Любомир Бордун Male 1984 Kolomyia Running Club Коломия ua
78 Василь Голод Male 1972 Дрогобич ua
192 Степан Іванишин Male 1994 Івано-Франківськ ua
79 Andrii Slavych Male 1993 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Volodymyr Marchuk Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
81 Роман Андрухів Male 1977 Борислав ua
82 Богдан Кубай Male 2000 Борислав ua
83 Іван Ришковець Male 1997 Борислав ua
84 Ліна Петляк Female 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
85 Коля Ощипок Male 1998 Уличне ua
87 Юрій Луцишин Male 1983 Львів ua
88 Oleksii Sikorskyi Male 1990 Львів ua
89 Юлія Петрань Female 1984 SC STARTUP Червоноград ua
90 Богдан Ільків Male 1972 Калуш ua
91 Юлія Костіна Female 1985 H-team Дніпро? ua
Владислав Андрєєв Male 1994 Київ ua
92 ОЛЕГ ЛЕХУШ Male 1995 ГО Новий Стебник Стебник ua
93 Yaroslav Martsynyuk Male 1985 Тернопіль ua
94 Illya Horev Male 1988 Тернопіль ua
95 Natalya Maslovska Female 1981 Ternopil Running Club Тернопіль ua
97 Orest Chornii Male 1997 Дрогобич ua
Nazar Kiryk Male 2000 Львів ua
98 Андрій Клебан Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
119 Діма Дорошенко Male 1997 Івано-Франківськ ua
99 Віктор Задорожнюк Male 1995 adidas Runners Kyiv Київ ua
100 Dmytro Kovalov Male 1997 СК Гепард Луцьк ua
101 Dmytro Hot Male 1993 Львів ua
102 Дмитро Мотовилець Male 1991 SquadRunner Стебник ua
250 Михайло Волошин Male 1990 Active RUN CLUB Дрогобич ua
103 Галина Варнацька Female 1978 www.fednfit.com
105 Iryna Bilohan Female 1994 ВІ Львів ua
106 Vadim Nagirniak Male 1992 ВІ
137 Leonid Zhuravel Male 1983 Дрогобич ua
Сергій Борков Male 1989 Інтер-Атлетика Ківерці ua
107 Ярослав Залецький Male 1987 Львів ua
110 Олена Куценко Female 1978 Family Run Club Бердичів ua
Oleksandr Oliynyk Male 1979 ТСК ЧОРНОГОРА Львів ua
135 Ольга Бабич Female 1998 FamilyRunClub Бердичів ua
115 Лена Бережна Female 1985 Family Run Club Житомир ua
108 Nina Vasechko Female 1996 Великі Мости ua
109 Roman Kuchma Male 1980 SC StartUp Червоноград ua
112 Юлія Кардаш Female 1987 Нема Дрогобич ua
126 Олег Сафін Male 1963
113 Mykyta Ubyivovk Male 1991 Run4U Львів ua
114 Alex Yurov Male 1989 Run4U Львів ua
117 Слава Олішевський Male 1986 FamilyRunClub Бердичів ua
116 Petro Polkovnikov Male 1988 Gutsul Running Club Яремче ua
118 Юлія Олішевська Female 1989 FamilyRunClub Бердичів ua
120 Vitalii Trostianchin Male 1987 STARTUP Червоноград ua
121 Bohdan Vasylkiv Male 1993 Run4U Львів ua
122 Володимир Ваврик Male 1987 Львів ua
Роман Зінов\'єв Male 2004 Дрогобич ua
Олег Неділенко Male 2004
136 Сергій Кудряшов Male 1972 FamilyRunClub Бердичів ua
Mira Struk Female 1988 Xtreme Ride Club Дрогобич ua
123 Andrii Kuzmenko Male 1992 Червоноград ua
124 Андрій Шмігельський Male 1984 Дрогобич ua
125 Любомир Колесник Male 1993 Яргорів ua
127 Volodymyr Rybak Male 1982 runday Львів ua
128 Dmytro Teteruk Male 1987 Львів ua
129 Віталій Хімка Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
130 Ярослав Туренко Male 1987 Lviv Trail Running Club Львів ua
131 Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
132 Василь Совяк Male 1989 Gameloft Львів ua
134 Іван Пастернак Male 1991 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
138 Roman Kolodiy Male 1994 Львів ua
139 Ігор Костюк Male 1954 Borys Running Club Коломия ua
140 Vitaliy Duliaba Male 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua
141 Ольга Дуляба Female 1982 Kolomyia Running Club Коломия ua
143 Serhii Vitiv Male 1983 Adidas runners Kyiv Київ ua
142 Галина Марків Female 1994 Миколаїв ua
144 Орест Гнатина Male 1978 SRC Стрий ua
146 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
147 Ігор Желем Male 1997
149 Irin Gumeniuk Female 1992 Nike Run Club Київ ua
148 Віталій Гавадзин Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
150 Паша Приходько Male 1992 Nike Run Club Київ ua
151 Дмитро Трутень Male 1981 Дрогобич ua
152 Olga Kashuba Female 1990 Львів ua
153 михайло Лотиш Male 1980 Коломийський Біговий Клуб Коломия ua
Sofia Sydorenko Female 1991 Львів ua
154 Ксеня Андрухів Female 1985 Львів ua
155 Zach Everton Male 1981 Портленд
156 Станіслав Лецик Male 1998 ГО "Новий Стебник" Стебник ua
158 Софія Бєла Female 1990 Дрогобич ua
159 Анастазія Зубрицька Female 1999 Дрогобич ua
Олександр Горобець Male 1983 Дрогобич ua
161 Andriy Mekich Male 1986 Summit Club Львів ua
163 Богдан Семчишин Male 1998 Миколаїв ua
Lesia Vorozhbyt Female 1993 Львів ua
Олександр Бобрицький Male 1963 FLAU Львів ua
164 Василь Куськів Male 1990 Івано-Франківськ ua
165 БОРИС ЛЕВЧЕНКО Male 1958 ВЕТЕРАНИ Хуст ua
224 Natalia Didoruk Female 1980 RUN4U Львів ua
Марта Шипін Female 1988 Новий Кропивник ua
166 Антон Прачук Male 1985 Львів ua
167 Ivan Dmytrasevych Male 1984 RUN4U Львів ua
168 Павло Шабат Male 1988 Run4U Львів ua
169 Ростислав Юзвак Male 1981 Дрогобич ua
170 Dana Bidniak Female 1996 Львів ua
171 Andriy Yanko Male 1978
172 Саша Сухоруков Male 1989 Львів ua
173 Олександр Виноградський Male 1989 Львів ua
174 Андрій Кулик Male 1994 Львів ua
AzizA Siroochenko Female 1993 Львів ua
Roman Bats Male 1993 Нагірне ua
Олександр Семків Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
176 Олександр Ященко Male 1987 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
Олег Цюрак Male 1978 Standartpark Run&Tri Club Тернопіль ua
177 Олег Цюрак Male 1978 Standartpark Run&Tri Club Тернопіль ua
Богдан Українець Male 1958 SC Ultra Львів ua
Христина Русін Female 1990
Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
179 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
180 Сергій Коваленко Male 1995 Дрогобич ua
181 Oleh Drozdovskyi Male 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Винники ua
Аня Андрусейко Female 2002 - Стрий pl
182 Volodymyr Hoshko Male 1986 Atlet Lviv Львів ua
Павло Спінжа Male 1994 - Київ ua
183 Андрій Демків Male 1980
184 Oleksandr Podoliako Male 1988 Івано-Франківськ ua
185 Roman Petryk Male 1980 Стрий ua
Михайло Високосов Male 1984 Lutsk Triathlon Federation
Тетяна Лехуш Female 2000 Самбір ua
Василь Цибульський Male 2001 Workouter_Ua Хуст ua
186 Роман Штангрет Male 1979 Трускавець ua
295 Богдан Свістяк Male 1999 - Братківці ua
187 Христина Михайлюк Female 1990 adidas Runners Kyiv Київ ua
188 Віталій Науменко Male 1978 Shark & Bulldog
Зоряна Зеліско Female 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Ростислав Хмелєвський Male 1987 Ultra
189 Юрій Іванечко Male 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua
190 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
191 Соломія Рудик Female 1999 Львів ua
193 Петришин Володимир Male 1990 Студінка ua
195 Роман Голяк Male 1994 Борислав ua
194 Ростислав Прядко Male 1987 Stryi Running Team Стрий ua
196 Ігор Мисишин Male 1997 Дрогобич ua
Vitalii Babak Male 1998 Івано-Франківськ ua
230 Volodymyr Ozhukh Male 1986 Львів ua
197 Ігор Безсрочний Male 1985 Київ ua
198 Григорій Балко Male 1996
199 Оксана Тиндик Female 1994 Львів ua
Павло Тимчик Male 1982 Хуст ua
Костянтин Погребняк Male 1999 Казанова Борислав ua
Віталій Червінський Male 1975 Kolomyia Running Club Коломия ua
200 Олександр Марін Male 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua
201 Роман Процик Male 1985 Iron Cadence Team Івано-Франківськ ua
202 Віка Гутник Female 1987 Gutsul Running Club
Nazar Martsinovskyi Male 1994 Kolomyia Running club Коломия ua
204 Микола Ковбаснюк Male 2001 Your Burger Стебник ua
242 Віталій Іваник Male 1994 ГО Новий Стебник Стебник ua
205 Олег Іваницький Male 1985 Львів ua
206 Андрій Николишин Male 1989 Дрогобич ua
Serhii Korolik Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
207 Nazar Fomin Male 1989 Стрий ua
208 Роман Хомич Male 1985 Далява ua
209 Діма Урбанович Male 1995 Стебник ua
210 Олександр Драганчук Male 1984 Swim4U Львів ua
211 Мирослав Паук Male 1998 Львів ua
212 Василь Якимів Male 1992 Львів ua
213 Марія Євтушенко Female 1990 Run4U Львів ua
214 Сергій Безотосний Male 1985 Львів ua
228 Andrii Androshchuk Male 1987 hobo.run Київ ua
215 Євгеній Хоменко Male 1995 Дрогобич ua
216 Orest Lobanov Male 1995 Salomon Running Club Ukraine Львів ua
217 Tymofii Shyrokyi Male 1981 ULTRA Львів ua
Andriy Haljak Male 1991 Тернопіль ua
218  Марта Засідкович Female 1996 Миколаїв ua
219 Леонід Даців Male 1996 Миколаїв ua
Володимир Лут Male 1996 Львів ua
220 Ярослав Корецький Male 1983 Галичина Біжить Миколаїв ua
221 Юлія Корецька Female 1987 Галичина Біжить Миколаїв ua
222 Roman Dobrovolskyi Male 1994 RUN4U Львів ua
223 Сергій Геліч Male 1997 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
225 Сергій Євтушенко Male 1989 Run4U Львів ua
226 Sashko Swystun Male 1985 PG Львів ua
227 Denys Shamrai Male 1989 Суми ua
Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
229 Оксана Приступа Female 1983 Миколаїв ua
231 Yevhenii Bespoiasko Male 1998 Кривий Ріг ua
232 Юрій Вей Male 1982 Cognizant Softvision
233 Jurij Naumko Male 1981 Львів ua
241 Максим Дзісяк Male 1975 Тernopil Running Club Тернопіль ua
Максим Дзісяк Male 1975 Тernopil Running Club Тернопіль ua
234 Софія Ракус Female 1990 Львів ua
235 Olga Mozghova Female 1991 Ternopil Trail Тернопіль ua
236 Maria Chaban Female 1995 Run4you Івано-Франківськ ua
Sergii Misko Male 1983 ZBrod Броди ua
237 Руслан Хомишинець Male 1990 SRT Стрий ua
238 Volodymyr Kryvoruka Male 1981 Avenga
Віталій Лунів Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
240 Наталя Лунів Female 1990 SHYPSHYNARUNCLUB Львів ua
Руслан Мірзаєв Male 1993 Майола Львів ua
262 Володимир Крисько Male 1989 ZBrod Броди ua
Іван Маринкевич Male 1986 Майола Львів ua
243 Володимир Тимчук Male 1979 kPARk Львів ua
244 Valera Yunda Male 1976 Львів ua
245 Натали Гиренко Female 1979 UBF RUN Кривий Ріг ua
степан лешик Male 1955 Фанчиково ua
247 Dima Kuian Male 1993 Novoyavorivsk RC Новояворівськ ua
246 Ярослав Бучинський Male 1963 Ternopil Runing Club Тернопіль ua
249 Mykola BAHLAY Male 1985 START Novyi Rozdil Ряшів pl
251 Roman Trofimov Male 1988 Die hard running lviv Львів ua
9 Олександр Мілашенко Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
252 Ivan Zhidov Male 1987 Ir-Run club Іршава ua
253 Микола Солод Male 1986 -
254 Володимир Олексюк Male 1982 TRILEWY Львів ua
255 Ihor Oleksyuk Male 1980 Borys running club Львів ua
256 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
264 Орест Мороз Male 1991 Дрогобич ua
Орест Мороз Male 1991 Дрогобич ua
Віталій Оксенюк Male 1992 МК Лучеськ Луцьк ua
Kostiantyn Koliada Male 1993 Run4U Львів ua
257 Viktor Kopach Male 1982 Capital TRI Дрогобич ua
258 Танасій Маковійчук Male 1949 Колос Неполоківці ua
278 Ірина Євтушенко Female 1986 Атлет Червоноград ua
263 Ростислав Псюк Male 1983 Львів ua
259 Михайло Гордієвич Male 1983 Трускавець ua
260 Роман Романюк Male 1999 Дрогобич ua
261 Микола Кушка Male 1980 Leitip.com Львів ua
265 Михайло Задорожний Male 1993 Уле Юрген Львів ua
266 Rostyslav Tanchak Male 1997 Уле Юрген Львів ua
267 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita Львів ua
268 Сергій Кіраль Male 1975 na Львів ua
272 Оксана Оксенюк Female 1988 МК Лучеськ Луцьк ua
271 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
269 Валентин Черняк Male 1979 МК Лучеськ Луцьк ua
273 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
270 Олесь Добосевич Male 1991 RUN4U Львів ua
274 Зоряна Богдан Female 1980 Мальви Львів ua
276 Наталія Векслер Female 1977 Malvy Львів ua
275 Тарас Жеребецький Male 2000 Львів ua
277 Іринка Колотило Female 1990 Львів ua
Микола Воробей Male 1971 Нововолинськ ua
279 Микола Воробей Male 1971 Нововолинськ ua
280 Богдан Швед Male 1987 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Volodymyr Tymchyshyn Male 1992 Немає Львів ua
281 Тарас Кащак Male 1994 Уле Юрген Сокільники ua
282 Олександр Сліпець Male 1984 Run Base Kyiv Київ ua
283 Ivan Kuzemskiy Male 1983 runtriclub Тернопіль ua
284 Ілля Балтін Male 1982 6:45 так норм ?) Ужгород ua
292 Богдан Мельник Male 1992 Золочів ua
285 Богдан Кравчук Male 1989 Zolochiv runners Золочів ua
Serhiї Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
287 Ігор Заремба Male 1975 без назви Тернопіль ua
Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
288 Сергій Мойся Male 1991 MC RunOk, SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Павло Клим Male 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB
Юлія Маляганова Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
289 Denys Yasinskyi Male 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
290 Володимир Кабан Male 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
291 Андрій Когут Male 1989 Run4U Львів ua
293 Василь Цогла Male 1985 Ir-run club Іршава ua
294 Мирослав Булеза Male 1986 Urun Ужгород ua
Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб Сало
296 Wadim Braun Male 1980 Lazy Runners Львів ua
297 Marian Shpytak Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
299 Павло Слободян Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
298 Mykhailo Shtefanitsa Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
300 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
45 Misha Salihov Male 1996 Івано-Франківськ ua
48 Анастасія Ільчук Female 1991 Львів ua
178 Nataliia Kit Female 1994 Львів ua
239 Nataliia Savchak Female 1995 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
80 Олександра Пашкевич Female 1995 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
52 Дмитро Дідоводюк Male 1987 Kuzin team-Sauconyukraine Івано-Франківськ ua
145 Олеся Дідоводюк Female 1990 Kuzin team Велятино ua
286 Ігор Гелетій Male 1982 Івано-Франківськ ua
301 Maksym Mandrykovskyy Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
6 Андрій Васильків Male SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
175 Роман Пухир Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
160 Миколай Медвідь Male 2002

21k Relay

21 km

Relay race

Number of participants in a team: 3

Stage 1 : 7 km


Stage 2 : 7 km


Stage 3 : 7 km



Date: 23 May 2021

Start time: at 10:00

Price: 1200 UAH

Limit: 10 teams

Participants registered - 10 out of maximum of 10

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
Донецьк ua
ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
1 GutsulRunningClub Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
2 Run4U_Girls Run4U Львів ua
3 Prostir Dro Prostir Dro Дрогобич ua
4 Die Hard Running Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
5 Ir-Run Club Jr Ir-Run Club Іршава ua
9 Львів‘яночки SHYPSHYNARUNCLUB Львів ua
6 Leo Lightman Зозулі ua
XXX Patrol Police Ужгород ua
7 Garmin sport watch Garmin sport watch Воловець ua
8 Trail Runners Львів ua
10 Мандрівниці SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua

7k

7 km

Individual race

Date: 23 May 2021

Start time: at 10:10

Price: 450 UAH

Limit: 102 participants

Participants registered - 102 out of maximum of 102

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Taras Lutchak Male 1991 Стрий ua
Андрій Грабинський Male 1996 Дрогобич ua
Юрій Гринів Male 1983 STARTUP Червоноград ua
3 Арсен Рішко Male 1991 Трускавець ua
5 Сергій Опришко Male 1993 Львів ua
Яромир Мазепа Male 2009 КДЮСШ1 СКА Львів ua
Тетяна Луцишина Female 1974 FFS Львів ua
Тетяна Луцишина Female 1974 FFS Львів ua
2 Богдан Курій Male 1989 Львів ua
12 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua
4 Василь Кунець Male 1980
Оксана Рудавська Female 1963 Карпатія Дрогобич ua
92 Viktor Kryshmaru Male 1969 Чернівці ua
41 Роман Щудло Male 1985 Дрогобич ua
6 Славич Христина Female 2003 SC Червоноград ua
7 Iryna Slavych Female 1982 SC "Start Up" Червоноград ua
Оксана Крижановська Female 1988 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua
8 Оксана Крижановська Female 1988 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua
9 Тарас Котик Male 1988 Городенка ua
10 Вікторія Лашкарьова Female 1985
11 Оля Петришин Female 1984 Немає Дрогобич ua
Володимир Бибик Male 1990 Дрогобич ua
Віктор Горішній Male 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Броди ua
Марта Андруневчин Female 1997 Дрогобич ua
Marianna Voraliuk Female 1990 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
Олександр Кривко Male 2006 Школа ном 2 Богородчани ua
13 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
17 Святослав Торованин Male 1992 Івано-Франківськ ua
Igor Chava Male 1988 Дев'ятка Дрогобич ua
Ярослав Войтович Male 1995 Борислав ua
14 Марта Кравчик Female 1995 Стрий ua
Іванка Васько Female 1995 Стрий ua
Гарегін Асатрян Male 1987 Ні Івано-Франківськ ua
15 Гарегін Асатрян Male 1987 Ні Івано-Франківськ ua
16 Ігор Третяк Male 1986 Богородчани ua
Олег Рибак Male 2007 СКА Львів ua
18 Inna Krasovska Female 1981 Wise Engineering
Богдан Литвин Male 1985 Черкаси ua
51 Єва Райська Female 1991 Дрогобич ua
19 Михайло Леськів Male 1998 Львів ua
20 Олександр Куниця Male 1989 Львів ua
25 Ярина Садівська Female 1985
21 Ростислав Садковий Male 1983 Shypshyna Львів ua
39 Василь Фученко Female 1983 Івано-Франківськ ua
22 Валентина Кошелюк Female 1999 Львів ua
23 Олесь Паньків Male 1998 - Болехів ua
24 Ростислав Олинський Male 1981 Run4u Львів ua
26 Михайло Ващук Male 1992 Львів ua
27 Andrew Sermiahin Male 1995 Миколаїв ua
28 Ярослав Тарапацький Male 1992 Стебник ua
34 Андрій Стабрин Male 1990
29 Тетяна Колесник Female 1989 Яргорів ua
30 Ivanna Cherukha Female 1986 Львів ua
31 Владислав Назаренко Male 1987 Nike run club Київ ua
32 Ірина Заблоцька Female 1985 Львів ua
Ірина Заблоцька Female 1985 Львів ua
101 Богдан Заяць Male 1987 PLAYPRO
33 Oleksandra Voloshyna Female 1994
35 Yevhen Hrodzitskyi Male 1996 Кам'янка-Бузька ua
36 Софія Демська Female 2003 - Львів ua
37 Богдан Демський Male 1995 Львів ua
38 Evgenij Martsiv Male 1983 Без клубу Львів ua
40 Дмитро Бєлий Male 1983 Дрогобич ua
Софія Гнатюк Female 1997 Радивилів ua
42 Назар Бобровський Male 1993 Самбір ua
43 Nastya Kiyko Female 1996 Run4U Львів ua
44 Taras Brezetskyi Male 2005 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua
Анна Груб\'як Female 2002 Львів ua
Roman Hryvnak Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
45 Софія Кулик Female 1998 Львів ua
Руслан Городецький Male 2000 Horodetsky Production Стрий ua
Михайло Кулявець Male 2002 Deaf Running Club Lviv Львів ua
Андрій Андрусейко Male 1977 Стрий ua
Жданов Ярослав Male 1992 Бровари ua
46 Роман Демків Male 1953
47 Олег Лис Male 1990 "Рух Тверезих Галичан" Батятичі ua
52 Назар Сосніцький Male 1990 Львів ua
55 Valerii Alaberdina Female 1994 Gepard Луцьк ua
48 Костянтин Хом\'як Male 1991 Снятин ua
Андрій Білик Male 2003 Миколаїв ua
Кричковський Андріц Male 1985 Дрогобич ua
49 Олена Безсудна Female 1966 Київ ua
50 Тарас CHERVINSKYI Male 1985 Дрогобич ua
58 Галина Волошин Female 1989 Дрогобич ua
53 Олег Бондар Male 1987 NYRC Новояворівськ ua
95 Микола Якимів Male 1996 Львів ua
54 Богдан Процик Male 1997 Новояворівськ ua
56 Олег Купрієнко Male 2006 Стрий ua
57 Halynka Balitska Female 1999 Run4U Львів ua
59 Andriy Yavorskyy Male 1985 Avenga Львів ua
60 Олег Коваль Male 1985 Ir-Run Club Іршава ua
61 Діана Сігеті Female 1986 Ir-Run Club Іршава ua
62 Паша Валящук Male 1991 IR-RUN Club Іршава ua
68 Катя Кікалейшвілі Female 1991 Ir-Run Іршава ua
63 Dzvina Chornak Female 1987 Ir-Run Club Сільце ua
64 Olga Kalinich Female 1989 Ir-Run Club Іршава ua
65 Юрій Шатохін Male 1991 Ir-Run club Іршава ua
67 Liuda Matishynets Female 1991 Ir-run Club Іршава ua
66 Марта Ференц Female 1989 Ir-Run club Іршава ua
69 Марина Юхимчук Female 1983 Ir-Run club Іршава ua
70 Dima Kikaleishvili Male 1990 IR-RUN-CLUB Іршава ua
71 Наталія Квак Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
Dima Lakatosh Male 1993 Іршава ua
72 Nika Jankulich Female 1988 Ir-Run Club Іршава ua
73 Марія Симканич Female 2000 Ir - Run Club Іршава ua
74 Руслан Липа Male 1985 Самбір ua
75 Sasha Zalevskiy Male 1999 SunDay/RunDay Стрий ua
83 Андрій Лендяк Male 2003 Хуст ua
76 Ірина Бордун Female 1983 Коломия ua
77 Андрій Сушко Male 1992 Львів ua
78 Kristina Lendel Female 1997 Кротон Брід ua
79 Віталік Козанчин Male 2005 Немає Стрий ua
90 Валентина Добженецька Female 1969 Kozyrteam Хуст ua
89 Олеся Лукачко Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
80 AMET Bekirov Male 1973
81 Volodymyr Kulyk Male 1990 AbtoRun Львів ua
82 Вася Цибульський Male 2001 Street Workout Khust Хуст ua
84 Irena Kovalchuk Female 1995 -
85 Denys Izay Male 1979 Ir-Run Club Іршава ua
86 роман гінда Male 1984 Львів ua
87 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
88 Оля Чапля Female 1995
91 Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
93 Khrystyna Khudoba Female 1995 svit.l.o Львів ua
94 Марія Собко Female 1979 Львів ua
Олександр Завадський Male 1987 Червоноград ua
96 Ірина Брунцвик Female 1991 Patrol police Воловець ua
97 Ангеліна Хміль Female 1996 Воловець ua
102 Михайло Брунець Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
98 Мирослава Бонь Female 1978 Kozyrteam Хуст ua
Мирослав Булеза Male 1986 Urun Ужгород ua
Inna Atamaniuk Female 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
99 Юрій Гайда Male 1981 RedHead Львів ua
Haluna Д Female 1994 МК ЛУЧЕСЬК Луцьк ua
100 Haluna Dorokhova Female 1994 МК ЛУЧЕСЬК Луцьк ua

1k Kids

1 km

Individual race

Date: 23 May 2021

Start time: at 09:00

Price: free

Limit: 30 participants

Для дітей віком 10-13 років.

Participants registered - 30 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
13 Владислав Волчко Male 2008 Volchko family Вараш ua
14 Карпа Олег Male 2009 Попелі ua
15 Яромир Мазепа Male 2009 КДЮСШ1 СКА Львів ua
16 Анна Зуб Female 2008 Run4U Львів ua
17 Олег Фученко Male 2010 Івано-Франківськ ua
18 Тарас Gryshko Male 2009 Борислав ua
1 Анна Борисевич Female 2008 ДЮСШ "Старт" Київ ua
2 Ihor Oleksyuk Male 2009 Borys running club Львів ua
3 Андрій Вантух Male 2007 Atlet Lviv Львів ua
4 Іван Голод Male 2008 Дрогобич ua
5 Катерина Бубен Female 2009 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
6 ВІра Грущак Female 2009 Shypshyna Run Club
7 Марко Ганкевич Female 2008 Мальви Львів ua
8 Єва Козлова Female 2009 Malvy Львів ua
9 Дар\'я Корхова Female 2009 zolochiv runners Золочів ua
10 Маркіян Бобко Male 2010 Атлет Львів ua
11 Михайло Курило Male 2007 Борислав ua
12 Сергій Горожанов Male 2007 Борислав ua
19 Мілана Гайда Female 2011 RedHead Львів ua
20 Анастасія Тачівка Female 2009 ЗОШ 18 Стебник ua
21 Любомир Голод Male 2010 - Дрогобич ua
22 Максим Твердовський Male 2009 Стебник ua
23 Юрій Твердовський Male 2009 ЗОШ №18 Стебник ua
24 валерія кость Female 2009 Сш#18 Стебник ua
25 Лада Бордун Female 2010 Kolomyia Running Club Коломия ua
26 Олександра Копистинська Female 2009 Стебник ua
27 Яна Бандровська Female 2009 ЗОШ номер 18 Стебник ua
28 Олег Головчук Male 2010 ЛСК "Атлет" Львів ua
29 Анна Дуляба Female 2010 Kolomyia Running Club Коломия ua
30 Марко Дуляба Male 2010 Kolomyia Running Club Коломия ua

400m Kids

Individual race

Date: 23 May 2021

Start time: at 09:10

Price: free

Limit: 30 participants

Для дітей віком 7-9 років.

Participants registered - 30 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Настя Демків Female 2012 Львів ua
2 Максим Кунець Male 2014
3 Владислав Процик Male 2013
4 Вікторія Товарницька Female 2012 Львів Львів ua
5 Павло Булгаков Male 2012 Львів ua
6 Анастасія Попова Female 2012 Atlet Lviv Львів ua
7 Оленка Курій Female 2014 SC Ultra Львів ua
8 Ліля Коломієць Female 2013 Дрогобич ua
9 Евеліна Месарчек Female 2012 Kozyrteam Хуст ua
10 Юлія Лукачко Female 2012 Kozyrteam Хуст ua
11 Анастасія Цогла Female 2013 Ir-run club Іршава ua
12 Олеся Голод Female 2012 Дрогобич ua
13 Давид Грущак Male 2013 Shypshyna Run Club
14 Соломія Дутко Female 2012 Дрогобич ua
15 Максиміліан Ганкевич Male 2012 Мальви Львів ua
16 Тимофій Ткачук Male 2013 Атлет Львів ua
17 Артем Лобанов Male 2013 JA Run Львів ua
18 Катруся Царевич Female 2011 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
19 Назарій Копись Male 2013 Борислав
20 Дмитро Паращук Male 2011 Атлет Львів ua
21 Julia Hoshko Female 2012 Atlet Lviv Львів ua
22 Antonii Viytiv Male 2012 Атлет Львів ua
23 Данило Процик Male 2012 Iron Cadence Team Івано-Франківськ ua
24 Назар Кушка Male 2013 Leitip.com Львів ua
25 Данило Безотосний Male 2012 Львів ua
26 Кирило Процик Male 2014 Івано-Франківськ ua
27 Олександр Романюк Male 2014 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
28 Соломія Людкевич Female 2013 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
29 Матвій Головчук Male 2013 ЛСК "Атлет" Львів ua
30 Кароліна -Анна Мандзюк Female 2014 ДЮСШ 5 Львів ua

100m Kids

Individual race

Date: 23 May 2021

Start time: at 09:20

Price: free

Limit: 30 participants

Для дітей віком 3-6 років.

Participants registered - 30 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Матвій Губін Male 2015 Дрогобич ua
2 Софія Критчак Female 2017 Львів ua
3 Карпа Андрій Male 2017 Попелі ua
4 Анна Попова Female 2017 Львів ua
5 Ярина Вантух Female 2016 Львів ua
6 Яна Фученко Female 2015 Івано-Франківськ ua
7 Емілія Фалендиш Female 2016 JastRun Львів ua
8 Pavlo Mekich Male 2014 Summit Club Львів ua
9 Богдан Козир Male 2015 Kozyrteam Хуст ua
10 Остап Козир Male 2018 Kozyrteam Хуст ua
11 Максим Процик Male 2017
12 Ярослав Проців Male 2016
13 Маркіян Посунько Male 2016 Дрогобич ua
14 Злата Лунів Female 2015 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
15 Yustynka Svystun Female 2015 PG Львів ua
16 Яринка Грущак Female 2015 Shypshyna Run Club
17 Матвій Мельничук Male 2017 Стрий ua
18 Тимофій Мельничук Male 2016 Стрий ua
19 Максим Найчук Male 2016 Дуліби ua
20 Матей Ганкевич Male 2015 Ocean Monsters Львів ua
21 Матвій Козлов Male 2014 Malvy Львів ua
22 Ярина Онищук Female 2016 AtletLviv Львів ua
23 Ніколь Брунцвик Female 2015 Patrol police Воловець ua
24 Олександр Брунцвик Male 2017 Patrol Police Ужгород ua
25 Аріадна Хміль Female 2018 Воловець ua
26 Емілія Гайда Male 2016 RedHead Львів ua
27 Райчинець Василь Male 2014 Garmin sport watch Воловець ua
28 Марко Перхун Male 2018
29 Вікторія Марокишка Female 2014 Lviv Angeles Львів ua
30 Володя Шпук Male 2017 Дрогобич ua

Благодійний забіг

Individual race

Date: 23 May 2021

Start time: at 13:00

Price: 200 UAH

Limit: 200 participants

Participants registered - 13 out of maximum of 200

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Евеліна Сливінська Female 1997 Дрогобич ua
8 Віра Фалендиш Female 1990 Львів ua
9 Марта Турчиняк Female 1998 Львів ua
Олег Рибак Male 2007 СКА Львів ua
2 Олексiй Токовий Male 1983 Трускавець ua
3 Вера Конкевич Female 1983 Трускавець ua
4 Галина Литвин Female 1984 Run4U Львів ua
5 Andriy Mekich Male 1986 Summit Club Львів ua
Lilia Sikora Female 1996 Дрогобич ua
Andrey Balatsky Male 1989 Runday Коломия Коломия ua
6 Андрій Козир Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
Валентина Добженецька Female 1969 Kozyrteam Хуст ua
10 Олеся Лукачко Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
Оксана Грицан Female 1989 Модричі ua
Роман Проців Male 1990
Вікторія Андрєєва Female 1994 Львів ua
7 Sofia Hot Female 1990 Львів ua
Iryna Kharechko Female 2002 Львів ua
Andriy Konderevych Male 1984 Ukrainian Running Club New York Нью-Йорк
11 Назар Мручок Male 1989 Болехівці ua
12 Мар\'ян Сащук Male 1990 Адвокат Сащук Трускавець ua
13 Христина Михайлюк Female 1990 adidas Runners Kyiv Київ ua

42 Comments:

  1. AMET Bekirov

    Ma?allah! Молодці! Run, Drogob?? , Run! Drogob??/Lviv Q?r?ml? з вами!

    1. Іван Гуляк

      Дякуємо! І до зустрічі ! Go #RUN #DHM2020!

  2. Яринка Грущак

    Коли буде відомий маршрут на 21км?

    1. Іван Гуляк

      Вітаємо, Після остаточного затвердження всіх деталей організаційного комітету заходу з місцевою адміністацією ми повідомимо карту маршруту з треком, графіком набору висоти (150-170 м на 21 к) Деталі оголосимо згодом. Маршрут дистанції під час забігів буде перекритий . Слідкуєте за оновленнями в події заходу на ФБ)

  3. Serhii Velebnik

    При реєстрації та оплаті на 7к, видає проплату на 21 relay, не та сума на проплату.

    1. Іван Гуляк

      Спробуйте провести оплату ще раз, оплату уже здійснили майбутні учасники DHM2020, які реєструвались після Вас.

      1. Serhii Velebnik

        Після мене на 7к проплату на 7к, не здійснювали і при заході на сайти та про платі через Pay, видається проплата 750 грн. на 21relay і так само підтягується сторінка з 21к

  4. Viktor Shopyak

    Радий, що маю долучитись до кращих людей рідного міста! Івану величезна подяка.

  5. Іван Іванюк

    Доброго дня,якщо мені 14 років чи можу я зареєструватись на дистанцію 1 км?

    1. Іван Гуляк

      Вітаю, з 14 років всі учасники можуть бігти дистанцію 7 км з медаллю, або благодійний забіг на 2 км

  6. Коля Ощипок

    Доброго дня, чи будуть медалі за повне проходження дистанції?(7 та 21 км)

    1. Іван Гуляк

      Так, медаль фінішера включена в дистанцію на 7 км та на 21 км.

  7. Гарегін Асатрян

    Всім успіху. Скоро зустрінемось. Перемоги

  8. Evgenij Martsiv

    Доброго дня! А де можна прочитати положення змагань?
    Чи передбачається медаль на фініші на 7 км. по ціні 299 грн.?
    Дякую

    1. Іван Гуляк

      Так, медаль фінішера включена в стартовий пакет учасника на 7 км, інформація подана в положенні змагань. Переглянути можна в додатку.

      1. Evgenij Martsiv

        Дякую за відповідь, але положення я так і не зміг знайти. Навіть при регістрації “чи погоджуєтесь з положенням” я натискаю і мене відкидає на перший крок “регістрації”. Напишу Вам на електронну пошту. Можливо перешлете мені по електронній?

      2. Іван Гуляк

        Вітаю, положення уже на сторінці реєстрації, доступні для ознайомлення. Описані категорії учасників, призові у абсолютних та вікових категоріях та вся необхідна інформація для учасника. До зустрічі )

  9. Олег Сафін

    Де ознайомитись з Положенням змагань?

    1. Іван Гуляк

      Вітаю, положення уже на сторінці реєстрації, доступні для ознайомлення. Описані категорії учасників, призові у абсолютних та вікових категоріях та вся необхідна інформація для учасника. До зустрічі )

      1. Ігор Куренков

        Іван, де саме положення? Не можу знайти…

  10. Олег Сафін

    Як отримати пільгову реєстрацію як пенсіонер ?

    1. Іван Гуляк

      Напишіть на електронну адресу організаторів

  11. Матвій Губін

    А чому в забігу на 100 м є діточки з 2013 року??? Якщо забіг для діточок до 6-ти років??? 😉

    1. Іван Гуляк

      Дякую,програміст все розставить на свої місця, кожна дитина буде бігти у своїй категорії відносно свого віку. Це технічне питання.

      1. Матвій Губін

        Ок! ?? Дякую!

  12. Olenka Yurkevych

    А якшо випадково зареєструвала замість братика себе на 400 м, то є шанс якось перереєструватися на його імя?

  13. Ігор Мрикало

    Доброго дня , скажіть будь-ласка на коли перенесли змагання ?

    1. Коля Ощипок

      2 серпня

  14. Анна Попова

    Доброго дня. Старт основного забігу відбудеться о 10:00?

  15. Микола Мамаев

    Подія в силі?

  16. Ігор Мрикало

    Привіт , також цікавить 2серпня біжимо ?

  17. Максим Вуйцік

    Доброго дня, які плани на 2021 рік? Забіг відбудеться?

  18. Сергій Безотосний

    Добрий день, який рельєф траси 21 км? Який набір висоти?

  19. Роман Корховой

    Добрий день, чи є знижки для учасників АТО?

  20. Олег Сафін

    Де можна ознайомитись з Положенням змагань?

  21. Андрій Бородій

    Привіт. Є можливість зареєструватися і пробігти без медалі?

  22. Вікторія Товарницька

    Доброго дня. Велике прохання до організаторів зробити нагородження для дітей від семи років ( дві старших категорії дітей). Звичайних паперових грамот достатньо. Діти мають розуміти ціну перемоги, щоб ставати сильнішими

  23. Maryan Oliynyk

    Цікавить реєстрація на 21 км

    1. Maryan Oliynyk

      О981162211

  24. Юрій Іванечко

    Може хтось хоче продати реєстрацію на 7 км.?
    Або чи можна ще зареєсрувати одне місце?

  25. Bohdan Vasylkiv

    Продам реєстрацію на 21 км

  26. Bohdan Vasylkiv

    0931160400

Leave a comment