Chervonograd Brescia No Limits GDM Trail – RunStyle

Chervonograd Brescia No Limits GDM Trail

28 June 2020 Trail running / Червоноград / Brescia No Limits

13k
  • 13k

    Results are not yet available. Please try again later.

ЧЕРВОНОГРАД – центр вуглевидобувної галузі західної України запрошує Вас прийняти участь у трейловому забізі на 13 кілометрів!

Організатори заходу - італійські оператори з організації масових спортивних подій Brescia No Limits та Ginnastica Dinamica Militare. З української сторони проведення заходу забезпечується Sport Club StartUp. У забігу приймуть участь італійські атлети. Отже для Вас це нагода подолати дистанцію пліч-о-пліч з іноземними спортсменами та знайти нових друзів!

Траса пролягатиме рівнинною місцевістю та лісами з мінімальним перепадом висоти. Долаючи дистанцію, Ви побуваєте на залишках секретної ракетної бази колишнього Радянського Союзу «Кокарда», побачите вогневі бункери та військові укріплення радянської армії часів Другої світової війни.

Відвідавши стару частину міста, матимете змогу доторкнутися до славної історії краю – пам’яток архітектури XVIII століття національного значення – палацу Потоцьких, Василіанського монастиря та Костелу Зіслання Святого Духа.

Любителям індустріального туризму надається можливість відвідати єдиний діючий в Україні підземний шахтний полігон, що є повною копією справжньої вугільної шахти та відображає реальний цикл видобутку «чорного золота».

До зустрічі на старті!

Реєстрація за посиланням:

https://vseprobegi.org/race/1421

ДЕТАЛІ ЗАХОДУ:

Онлайн-реєстрація за посиланням:

Старт забігу 28 червня 2020 року о 09:30. Захід відбудеться на День міста Червонограда, так що розваг та фану буде вдосталь!

Місце старту: м. Червоноград, Вічева площа.

До участі у заході допускаються усі бажаючі яким на день проведення заходу виповнилося 18 років. Наявність документу, що засвідчує особу та актуальної медичної довідки, що дозволяє приймати участь у змаганнях на витривалість ОБОВ’ЯЗКОВА!

ОПЛАТА СТАРТОВОГО ВНЕСКУ:

10 лютого – 31 березня – 500 грн.

01 квітня – 31 травня – 600 грн.

01 червня – 26 червня -700 грн.

ОТРИМАННЯ СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ:

27 червня – про місце видачі буде повідомлено додатково

Дореєстрація у день старту можлива для гостей міста.

НАГОРОДЖЕННЯ:

Усі фінішери отримають медалі фінішера змагання та сувенір з символікою міста. Перші 10 учасників серед жінок та чоловіків – подарункові набори з італійською продукцією.

А переможці змагань (кращий результат у чоловіків і жінок) головні призи від Brescia No Limits та GDM – ПОВНИЙ ПАКЕТ УЧАСНИКА одного з італійських етапів забігу на виживання у 2020 році (реєстрація, логістика, проживання)!

*Майновими призами атлети нагороджуються лише за умови проходження усієї дистанції та подолання усіх перешкод.

13k

Individual race

Price: 500 UAH

Реєстрація за посиланням:

https://vseprobegi.org/race/1421

Leave a comment