Онлайн-забіг “Україна переможе!” – RunStyle

Онлайн-забіг “Україна переможе!”

31 May 2022 Running / / Drohobych Half Marathon та БФ "Цех Доброти"

Благодійний внесок 300 грн Благодійний внесок 500 грн Благодійний внесок 1000 грн

Україна переможе! Біжи до мети!

Благодійний забіг на підтримку Дрогобицької ТРО, яка зараз виконує завдання на передовій  та боронить східні кордони України від російський окупантів.

Дата: 12-31 травня
Реєстрація: на Run Style (12-31 травня)

Онлайн-забіг “Україна переможе!”


Благодійні внески:
300 грн
500 грн
1000 грн

Дистанція ( довільна від 1 км)

Обери сам свою дистанцію та пробіжи її якнайкраще.

Фінішер отримує пам'ятну медаль та долучається до перемоги України!
Медаль можна забрати у Дрогобичі в Active Life, або отримати на відділенні Нової Пошти

Перші 50 зареєстрованих отримають медаль 31 травня (Решта - протягом 10 днів)

Учасники Drohobych Half Marathon 2022 можуть безкоштовно долучитись до благодійного забігу " Україна Переможе!" .
Ми перерахуємо Ваші кошти від реєстрації, як благодійний внесок.

Перерахунок коштів відбуватиметься щотижня на БФ "Цех Доброти"

Кошти будуть спрямовані на закупівлю автомобілів, тепловізорів, засобів зв'язку.

Україна переможе! Біжи до мети!

Благодійний внесок 300 грн

від 1 km

Individual race

Date: 12 May 2022

Start time: at 00:00

Price: 300 UAH

Participants registered - 62, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
2 Hanna Birulya Female 1995 Львів ua
3 Надія Ваць Female 1995 Дрогобич ua
Ярослав Мельник Male 2004 Старий Самбір ua
4 Ірина Воронова Female 1999 ГО «Платформа ініціатив «Теплиця» Слов'янськ ua
11 Віталій Іваник Male 1994 Стебник ua
5 Євгенія Колісник Female 1987 Ірпінь ua
6 Ольгп Колісник Female 2020 Ірпінь ua
7 Марія Попович Female 1983 Ірпінь ua
8 Мішель Попович Male 2013 Ірпінь ua
9 Даринка Попович Female 2017
10 Олена Гавура Female 1988 Трускавець ua
Андрій Кушнір Male 1986 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
12 Роман Пасічний Male 2012 Мама Лєна Київ ua
Орест Гладун Male 1986
13 Діана Сiгетi Female 1986 Іршава ua
14 Микита Бондар Male 2015 Київ ua
15 Лілія Кунець Female 1986 Борислав ua
16 MYKOLA LEVCHYK Male 1992 ОСНОВА БІГУ Київ ua
Kalambet Yuriy Male 1988 Рясне Run Club Львів ua
17 Богдан Кубай Male 2000 Борислав ua
18 Світлана Глумик Female 1987 Kolomiyarunning club Коломия ua
19 Тарас Котик Male 1988 Івано-Франківськ ua
20 Volodymyr Khanas Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
21 Евгений Ковалев Male 1985 Херсон ua
22 Роман Хом‘як Male 1995 Львів ua
23 Юлія Сенюта Female 1989 Борислав ua
24 Дмитро Урбанович Male 1995 Стебник ua
25 Василь Миніч Male 1989 - Рівне ua
26 Катерина Лисенко Female 1997 Київ ua
27 Андрій Швадчак Male 1980 Run4Fun 82100 Дрогобич ua
28 Сергій Лисенко Male 1994 Київ ua
29 Валерій Рукавішніков Male 1983 ГО «Львів Екстрім клуб»
30 Michael Harasym Male 1990 Дрогобич ua
31 Yaroslav Petrashchuk Male 1983 Калуш ua
32 Сергій Кудряшов Male 1972 Family Run Club Бердичів ua
33 Yehor Honchar Male 1993 - Київ ua
34 Назар Марціновський Male 1994 Kolomyia Running Club Коломия ua
Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
Roman Martyn Male 2002 Дрогобич ua
35 Oleh Koval Male 1985 Ir-Run Club Іршава ua
36 Роман Хлопик Male 1982 Дрогобич ua
37 Наталія Шевченко Female 1990 Миколаїв ua
38 Наталія Квак Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
39 Володимир Юртин Male 1967 Динамо Міжгір'я ua
40 Єлизавета Яковенко Female 2003 Ковель ua
41 Василь Білинський Male 2002 Либохора ua
Христина Худоба Female 1995 Львів ua
42 Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
43 Anastasiya Romanyuk Female 1984 Івано-Франківськ ua
44 Андрій Саарян Male 1989 - Одеса ua
45 Andriana Kushnirenko Female 1987 Львів ua
46 Ельдар Мухаметзянов Male 1986 Runday Львів ua
47 Володимир Грицай Male 1995 Заставне ua
48 Іванка Демків Female 1997 Gutsul Running Club Лісний Хлібичин ua
49 Вікторія Лашкарьова Female 1985
50 Микола ВАЦЮЦЯК Male 1991 Strong Crutch Дрогобич ua
51 Кирило Кіреєв Male 1988 Київ ua
52 Марина Балака Female 2000 Дрогобич ua
53 Кирилл Савенко Male 1984
54 Никита Пятоха Male 1988 Одеса ua
55 Polina Poluektova Female 1984 -
56 Ульяна Сабатович Female 1984 Івано-Франківськ ua
57 Ростислав Сабатович Male 1983 Івано-Франківськ ua
58 Denis Khitko Male 1991 Васильків ua
59 Віталій-Володимир Нечипір Male 2003 - Дрогобич ua
60 Halyna Varnatska Female 1978 Окленд nz
61 Volodymyr Marchuk Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
62 Галина Марків Female 1994 Миколаїв ua

Благодійний внесок 500 грн

від 1 km

Individual race

Date: 13 May 2022

Start time: at 00:00

Price: 500 UAH

Participants registered - 14, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Олександр Ященко Male 1987 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
Леся Лех Female 1977 Дрогобич ua
1 Олег Цюрак Male 1978 Тернопіль ua
2 Роман Голиш Male 1990 Трускавець ua
Ірина Дутко Female 1983 Дрогобич ua
Maksym Plaskach Male 1992 Пампух run style Дрогобич ua
Коля Ощипок Male 1998 Run club Ulychne Уличне ua
3 Василь Кунець Male 1980
4 Роман Андрухів Male 1977 Борислав ua
5 Alex Yurov Male 1989 Львів ua
Dmytro Smirnov Male 1986 In Beer We Trust Львів ua
6 Оля Сушко Female 1991 - Львів ua
7 Мар‘яна Храбко Female 1992 Львів ua
8 Юрій Іванечко Male 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua
9 Андрій Демків Male 1980
10 Nadiia Varenytsia Female 1989 Бігаю бо бігається Львів ua
11 Андрій Захаров Male 1991 OcrLabKh Харків ua
12 Оксана Катериняк Female 1987 Kolomyia Running Club Коломия ua
13 Костянтин Хом\'як Male 1991 Just Run Club Івано-Франківськ ua
14 Володимир Кондратенко Male 1978 NOVA RUN Нова Водолага ua

Благодійний внесок 1000 грн

від 1 km

Individual race

Date: 13 May 2022

Start time: at 00:00

Price: 1000 UAH

Participants registered - 7, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
2 Святослав Степ\'як Male 1993 ГО "Прорив-Місто" Дрогобич ua
3 Vasil Portey Male 1991 GRC Івано-Франківськ ua
4 ОЛЕГ ЛЕХУШ Male 1995 ??Новий Стебник?? Стебник ua
5 Роман Штангрет Male 1979 Трускавець ua
6 Iryna Zrobok Female 1997 ім'я отримувача - Андрій Зробок Берлін de
7 Олексій Удовенко Male 1987 Terrasoft Київ ua

3 Comments:

  1. Олена Куценко

    Добрий ранок
    Трек потрібно скинути ?
    Якщо так, то куди ?

  2. Орест Гладун

    Де подивитись підтверджнння перереєстрації.? Куди скидати трек?

  3. Наталія Шевченко

    Доброго вечора
    Куди надсилати результат?

Leave a comment