Благодійний забіг пам’яті Романа Гаврилюка – RunStyle

Благодійний забіг пам’яті Романа Гаврилюка

21 July 2024 Running / Луцьк / СК "Лучеськ" та Федерація триатлону у Волинській області

Забіг на 5 км.

Вшануймо пам'ять та працю  Спортсмена, Тренера, Батька та Воїна Романа Гаврилюка, пробіжимо та згадаємо хорошу та добру людину, який жив спортом, розвивав та пропагував біг та яскраві посмішки! Тож з посмішкою продовжимо справу Романа!

Долучайтеся!

Забіг на 5 км.

5 км. km

Individual race

Date: 21 July 2024

Start time: at 13:00

Price: 500 UAH

Limit: 150 participants

Вшануймо пам'ять та працю  Спортсмена, Тренера, Батька та Воїна Романа Гаврилюка, пробіжимо та згадаємо хорошу та добру людину, який жив спортом, розвивав та пропагував біг та яскраві посмішки! Тож з посмішкою продовжимо справу Романа!

Долучайтеся!

Participants registered - 122 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Артем Тищук Male 1987 Amber Tri Sports Володимирець ua
2 Юлія Приходько Female 1997 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
3 Віктор Клімович Male 1990 Федерація Триатлону м. Луцьк Луцьк ua
4 Олександр Фінюк Male 1984 FT m. LUTSK - Run to Jesus Луцьк ua
5 Олександр Гламазда Male 1991 Луцьк ua
7 Валентин Шевчук Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
6 Ярослав Пододворний Male 1988 Луцьк ua
8 Наталія Степанюк Female 1988 Луцьк ua
72 Андрій Куцко Male 1982 AMBER TRI SPORTS Вараш ua
9 Андрій Вдович Male 1992 Луцьк ua
10 Олена Троць Female 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
11 Легкодух Іван Male 1996 Lutsk Triathlon Federation
15 Olena Shukhman Female 1984 Луцьк ua
12 Ольга Корець Female 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
104 Віталій Петришин Male 1996 SK Luchesk Луцьк ua
13 Oleksandr Liatsevych Male 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
Володимир Оверчук Male 1984 Бігклаб
14 Вікторія Бортник Female 1986 Луцьк ua
16 Роман Фурманюк Male 1983 Луцьк ua
17 Анатолій Бойко Male 1977 Лучеськ Луцьк ua
18 Світлана Кропивець Female 1980 Crossfitteam Луцьк ua
19 Анастасія Зелінська Female 1994 Луцьк ua
44 Мар\'ян Костишин Male 1997 Федерація тріатлону м. Луцьк Луцьк ua
20 Артур Шкідина Male 1996 RadioActive Team Луцьк ua
21 Олександр Скороход Male 1990 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
22 Serhii Korolik Male 1982 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
23 Ольга Турак Female 1981 SK Luchesk Луцьк ua
24 Сергій Геліч Male 1997 Луцьк ua
25 Руслан Самодєєнко Male 1976 Луцьк ua
26 Dmytro Kovalov Male 1997 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
30 Анатолій Матвіюк Male 1975 Луцьк ua
27 Дмитро Шаварин Male 1990 Луцьк ua
28 Валентина Шаварин Female 1991 Луцьк ua
29 Тетяна Новицька Female 1982 Луцьк ua
31 Віталій Новицький Male 1980 ЛФТ Луцьк ua
32 Андрій Іваніщук Male 1990 Луцьк ua
33 Volodymyr Olkhovyk Male 1987 Lutsk Triathlon Federation
34 Анна Шумакова Female 1986 Лучеськ Луцьк ua
35 Дмитро Гаць Male 1987 4Gats Луцьк ua
36 Олександр Теребуха Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
37 Tania Tolkachenko Female 1970 Луцьк ua
38 Андрій Кучинський Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
106 Юлія Петришина Female 1990 SK Luchesk Луцьк ua
39 Вадим Корнилюк Male 1987 Луцьк ua
40 Богдана Кузнєцова Female 1994 Луцьк ua
41 Юлія Година Female 2000 Луцьк ua
42 Олена Кичун Female 1994 Львів ua
43 Олександр Коломейчук Male 1976 Луцьк ua
45 Максим Патута Male 2002 Боратинська ОТГ Промінь ua
46 Andrii Abramchuk Male 1989 ModulSoft Луцьк ua
47 Олена Семенюк Female 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
48 Олександр Шура Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
49 Оксана Фурманюк Female 1984 Луцьк ua
50 Катерина Павлова Female 1997
51 Катя Назарчук Female 1991 Луцьк ua
52 Іра Клімович Female 1986 Луцьк ua
53 Костянтин Жигалло Male 1976 ModulSoft Луцьк ua
54 Irena Martynuyk Female 1988 Eska8-RunOK Луцьк ua
Олександр Максимчук Male 1983 Колки ua
55 Дмитро Петрочук Male 1980 ЛФСО Луцьк ua
56 Олександр Бурда Male 1976 Луцьк ua
Artem Sadoviuk Male 1996 Луцький центр здоров’я Луцьк ua
57 Олександр Леонов Male 1979 Луцьк ua
58 Андрій Снітко Male 1999 Луцьк ua
70 Наталія Харечко Female 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
69 Анатолій Харечко Male 1971 Amber Tri Sports Вараш ua
Станіслав Харечко Male 1996 Amber Tri Sports Вараш ua
97 Назар Мисковець Male 2006 Луцьк ua
59 Юрій Русюк Male 1987 Шклинь ua
60 Петро Гупало Male 1999 Луцьк ua
61 Олександр Дяченко Male 1967 Луцьк ua
62 Андрій Данилюк Male 1979 Ківерці Ківерці ua
63 Олексій Кушнєр Male 1987 Ветеран Луцьк ua
64 Вікторія Бурахович Female 1983 Марафонки
65 Ірина Бурда Female 1979 Луцьк ua
66 Василь Новосад Male 1982 Avenga Луцьк ua
67 Роман Домбровський Male 1983 Луцьк ua
68 Оксана Захарчук Female 1992 Луцьк ua
71 Сергій Балицький Male 1964 - Луцьк ua
73 Вікторія Бондар Female 1999 Львів ua
74 Іра Парфенюк Female 1987 Луцьк ua
75 Bogdan Klimovych Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
76 Таня Радіон Female 1996 Луцьк ua
77 Yurii Stasiuk Male 1989 Луцьк ua
78 Анастасія Дідан Female 1996 Луцьк ua
120 Сергій Борков Male 1989 Інтер-Атлетика Ківерці ua
79 Оля Валянік Female 1990 - Луцьк ua
80 Олександр Касянчук Male 2000 Луцьк ua
81 Вікторія Климчук-Длугач Female 1992 - Луцьк ua
82 Володимир Генсецький Male 1980 Луцьк ua
83 Арсен Смик Male 1997 Invictus Броди ua
84 Юлія Терещук Female 1984 Луцьк ua
85 Юрій Краст Male 1986 RunLab Team Київ ua
86 Лєна Ковальчук Female 1993 Луцьк ua
87 Євген Бурахович Male 1981 Peanut Butter Falcon Липини ua
88 Олена Іщук Female 1981 Луцьк ua
89 Олексій Борейко Male 2003 Луцьк ua
90 Наталія Савюк Female 1988 Khomytskyi_pro Луцьк ua
91 Катерина Дубойська Female 1985 ПРОКИНЬСЯ_ЛУЦЬК Луцьк ua
92 Роман Ходачинський Male 1983 Луцьк ua
93 Ніна Будзінська Female 1960 Луцьк ua
94 Людмила Присяжнюк Female 1981 Луцьк ua
95 Tetiana Plisak Female 1987 Луцьк ua
96 Антоніна Черняк Female 2001 Луцьк ua
98 Богдан Фурманюк Male 2008 Луцьк ua
99 Денис Пєсков Male 1983 СК Лучеськ Луцьк ua
100 Олег Порубай Male 1988 KroSchu Луцьк ua
101 Ольга Романюк Female 1971 ALLIED RUNNERS CREW Луцьк ua
102 Ігор Кононенко Male 1971 Луцьк ua
113 Андрій Пронін Male 1993 Володимирець КДЮСШ Володимирець ua
Арсен Дудчик Male 2009 Герць Луцьк ua
103 Dmytro Dolynchuk Male 1994 ФОП Долинчук Луцьк ua
105 Наталія Євпак Female 1992 Прокинься Луцьк Луцьк ua
Анастасія Сергеєва Female 1983 Прокинься Луцьк ua
121 Андрій Марчук Male 1994 СК Боратин Луцьк ua
107 Віталій Оксенюк Male 1992 Луцьк ua
108 Надія Лавренчук Female 1985 - Луцьк ua
109 Тетяна Приймачок Female 1989 СК Лучеськ Луцьк ua
110 Валентин Черняк Male 1979 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
111 Сергій Панасюк Male 1977 Спортивний клуб Ковель Ковель ua
112 Ярослав Токарчук Male 1987 СК Лучеськ Луцьк ua
114 Ірина Стельмашук Female 1999 Лаймфіт Луцьк ua
115 Яна Микитюк Female 2000 Луцьк ua
В\'ячеслав Оксентюк Male 1989 Ветеран Луцьк ua
Антон Теличко Male 1983 Луцьк ua
116 Віталій Рейкін Male 1972 Луцьк ua
117 Володимир Юхимчук Male 1987 Run Forest Run Щурин ua
118 Сергій Лук’янчук Male 1983 МК Лучеськ Луцьк ua
119 Андрій Мумич Male 1988 МК «ЛУЧЕСЬК» Луцьк ua
122 Grygorii Zeleniuk Male 1987 Lutsk Triatlon Federation Луцьк ua

2 Comments:

  1. Олександр Коломейчук

    Доброго дня. Не знаю хто у вас слідкує за оновленням даних, які публікуються на вашій сторінці…Однак дозвольте порадити більше приділяти уваги таким деталям! Згідно вашої програми (Регламент змагань) заходу є певні не співпадіння які мабуть слід було би відкоригувати і в майбутньому не допускати…
    Зокрема, по вашій програмі в пункті 1 зазначено що захід відбувається з 9.00 по 12.00, що вже не відповідає дійсності зважаючи на внесені зміни!
    Пункт 6 передбачає програму заходу в період з 12.00 по 15.00…
    згідно пукнту 12: “… Видача стартових пакетів відбудеться … 21 липня з 9.00 до 9.45 проводиться на місці старту”.
    Поясніть, для чого мені приходити на 9.45 для отримання стратового пакету на забіг, страт якого має відбутися аж о 13.00…
    Дякую за розуміння. Сподіваюсь, ці нюанси врахуються при настпуних стартах. Гарного усім дня.

    1. Ігор Спасовський

      Доброго дня. Дякуємо за зауваження. Виправили.

Leave a comment