Благодійний забіг Миколаїв

12 December 2021 Running / Луцьк / Спортивний клуб "Лучеськ"

7 км 2 км

Свято бігу, добра і щасливих моментів!

2 км - фанова дистанція, наповнена посмішками , фото та новорічними костюмами!

7 км -дистанція для тих кому хочеться побільше бігу!

Дитячі забіги - безкоштовні дистанції для дітей з подарунками та веселощами!

Кожен учасник отримує новорічну шапку у подарунок!!!

Всі зібрані кошти підуть на допомогу дітям, які хворі на діабет. Громадська організація "Інсулін".

7 км

7 km

Individual race

Date: 12 December 2021

Start time: at 12:30

Price: 80 UAH

Limit: 300 participants

Participants registered - 107 out of maximum of 300

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Оксана Оксенюк Female 1988 MC Luchesk Луцьк ua
1 Іванна Дячук Female 1993 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
2 Андрій Мумич Male 1988 МК «ЛУЧЕСЬК» Луцьк ua
3 Микола Бортнік Male 1989 МК Лучеськ Луцьк ua
4 Сергій Кальчик Male 1989 Дах Фасад Луцьк ua
Стецюк Дмитро Male 1988 Triathlon academy Rivne Рівне ua
48 Жанна Ганжа Female 1991 Дах Фасад Луцьк ua
5 Андрій Адамович Male 1975 Multiplex Луцьк ua
6 Лідія Гонтар Female 1992 Луцьк ua
Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
7 Валентин Шевчук Male 1982 LutskTriathlonFederation Луцьк ua
8 Павло Будчик Male 1989 Інвестор Team
9 Роман Фурманюк Male 1983 Луцьк ua
10 Анатолій Бойко Male 1977 Лучеськ Луцьк ua
11 Bohdan Klymko Male 1989 АлкоРаннери Луцьк ua
12 Роман Ходачинський Male 1983 Луцьк ua
14 Pavlo Sereda Male 1976 Луцьк ua
13 Катя Назарчук Female 1991 Луцьк ua
15 Євгенія Лялюга Female 1988 Лучеськ Луцьк ua
16 Оксана Ковальчук Female 1994 Луцьк ua
17 Ольга Корець Female 1987 Луцьк ua
18 Вадим Ходомай Male 1994 Дах Фасад Луцьк ua
19 Сергій Косинець Male 1973 Луцьк ua
20 Оксана Фурманюк Female 1984 Луцьк ua
21 Світлана Василюк Female 1985 Луцьк ua
22 Дмитро Штурма Male 1993 Луцьк ua
23 Andrii Stepasiuk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині,СК.PLAZA Луцьк ua
Міла Роспопа Female 1996
25 Аня Шумакова Female 1986 Лучеськ Луцьк ua
24 Таня Плісак Female 1987 Луцьк ua
26 Олена Іщук Female 1981 Луцьк ua
27 Jullia Kaya Female 1988 Rivne Running Club Боремель ua
28 Yulia Tereshchuk Female 1984 Луцьк ua
29 Віра Чипенюк Female 1993 Луцьк ua
30 Богдан Цаль Male 1996 Луцьк ua
Валентин Гадомський Male 1982 Луцьк ua
31 Oleg Seoshkin Male 1985 Eska8 RunOK
32 Anastasiya Kozlovska Male 1990 Eska8 RunOK Луцьк ua
33 Віта Омельчук Female 1992 Eska8 RunOK Луцьк ua
34 Misha Liskovich Male 1989 Eska8 RunOK Луцьк ua
35 Влад Генелюк Male 1999 Eska8 RunOK Луцьк ua
36 Анастасія Гуліта Female 1999 Еska8 RunOK Луцьк ua
37 Катерина Рубан Female 1990 Луцьк ua
38 Ярослав Євчук Male 1991 Луцьк ua
39 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
40 Віталій Петришин Male 1996 SK Luchesk Луцьк ua
41 Галина Хилюк Female 1993 Ковель ua
43 Роман Мокич Male 2000 Луцьк ua
42 Андрій Луппов Male 2001 Луцьк ua
44 Свириденко Максим Male 1990 Ковель ua
45 Вікторія Соколовська Female 1998 Луцьк ua
46 Назар Сікорський Male 2003 Луцьк ua
Ірина Кутра Female 1979 Rivne running Рівне ua
47 Xenya Kupryianchyk Female 1989 Луцьк ua
49 Сергей Дмитриев Male 1977 Rivne Running Club Рівне ua
50 Вадим Курилюк Male 1986 Allied runners crew Луцьк ua
51 Yurii Kuchera Male 1988 Луцьк ua
52 Олена Шухман Female 1984 Лучеськ Луцьк ua
53 Юля Харланова Female 1984 СК Лучеськ Луцьк ua
54 Bogdan Nagurnyi Male 2003 Луцький національний технічний університет Луцьк ua
59 Катерина Демчук Female 1998 Sport Life Луцьк ua
55 Богдан Кацевич Male 2003 Луцьк ua
56 Volodymyr Yakymchuk Male 1993 Луцьк ua
57 Олександр Засєкін Male 2001 Allied Runners Crew Луцьк ua
58 Oleksandr Liatsevych Male 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
60 Саня Пенькало Male 1997 Рованці ua
61 Ольга Сидорук Female 1987 Aдвокат.Online Луцьк ua
62 Влад Апшай Male 1999 Луцьк ua
63 Максим Качмарик Male 1998 Луцьк ua
64 Роман Сидорук Male 1987 Адвокат.Online Луцьк ua
75 Григорій Khomych Male 1988 Луцьк ua
65 Юлія Костюк Female 1989 Луцьк ua
66 Сергій Левчик Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
67 Микола Цьомах Male 2000 Ківерці ua
Діма Кіпень Male 1998 Луцьк ua
68 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
69 Люба Якимович Female 1988 Луцьк ua
88 Аня Мякота Female 2000 Луцьк ua
70 Юлія Колеснікова Female 1999 Інваспорт Луцьк ua
71 Романа Лобашева Female 2004 Луцьк ua
72 Андрій Рожок Male 1984 Інваспорт Луцьк ua
73 Bogdan Klimovych Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
Oleksandr Oryshko Male 1983 SK Luchesk Луцьк ua
74 Наталія Бурковська Female 1998 Київ ua
76 Мовчанюк Вікторія Female 2004 Лище ua
77 Катерина Дубойська Female 1985 Луцьк ua
78 Володимир Соколовський Male 2003 Луцьк ua
79 Андрій Данилюк Male 1979 Ківерці ua
80 Роман Трубайло Male 2002 Луцьк ua
81 Viktor Hrushetskyy Male 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua
82 Оксана Рудюк Female 1985 Луцьк ua
83 Андрій Снітко Male 1999 Луцьк ua
84 Тарас Третяк Male 1983 Lutsk triathlon federation
85 Антон Мандзик Male 1992 ВГСК Луцьк ua
86 Ілля Новосад Male 2004
87 Oleksandr Martyniuk Male 1985 Луцьк ua
89 Катерина Доценко Female 2003 Луцьк ua
90 Elka Bendatova Female 2000 Garda Луцьк ua
91 Юрій Колбасюк Male 2001 Іванспорт Луцьк ua
92 Андрій Ільніцький Male 1993 Скіф Луцьк ua
93 Andrii Savula Male 1992 Скіф Луцьк ua
94 Анатолій Синицький Male 1985 Луцьк ua
107 Каріна Вознюк Female 2000 Луцьк ua
95 Владислав Грушецький Male 2005 Metr Door Луцьк ua
96 Serhii Ostapchuk Male 1997 VIKINGS BODYBUILDING TEAM Луцьк ua
97 Віктор Сидорчук Male 1986 Луцьк ua
99 Andru Maslenchuk Male 1979 RRC Рівне ua
98 Ігор Долинський Male 1985 МК Лучеськ & Foxhunters Луцьк ua
100 Антонюк Миколайович Male 1987 Луцьк ua
101 Ігор Хваліба Male 1991 VIKING Луцьк ua
102 Ксюшка Матієнко Female 1989 Луцьк ua
103 Сергій Поліщук Male 1973 Rivne Running Club Рівне ua
104 Віктор Матієнко Male 1988 Луцьк ua
Лілія Нагавіцина Female 1992 Луцьк ua
105 Максим Патута Male 2002 Боратинська ОТГ Промінь ua
106 Roman Boiko Male 1990 Ultra Черкаси ua
Євген Ілюшик Male 1993 Один в полі не воїн, один в полі бігун Луцьк ua

2 км

2 km

Individual race

Date: 12 December 2021

Start time: at 12:30

Price: 80 UAH

Limit: 300 participants

Participants registered - 50 out of maximum of 300

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
301 Olena Demianchuk Female 1978 ЛФСО-ВНУ Луцьк ua
302 Ангеліна Панасюк Female 1997
303 Крістіна Лохвицька Female 1990 Луцьк ua
304 Вікторія Матвійчук Female 1990 Луцьк ua
Оксанка Гусс Female 1985 Луцьк ua
Дар‘я Гус Female 2003
305 Таня Марутяк Female 1990 Луцьк ua
Ismail Kaya Male 2014 Rivne Running Club Боремель ua
306 Октисюк Тетяна Female 1989 Луцьк ua
307 Олег Черчик Male 1966 СК Лучеськ Луцьк ua
308 Жанна Маруда Female 1980 Луцьк ua
309 Ольга Пархомчук Female 1993 Луцьк ua
310 Petro Struk Male 1986 Порт Сіті Луцьк ua
319 Олена Бондарук Female 2007 Ковель ua
311 Олена Гетманчук Female 1994 СК "Лучеськ"
320 Марко Сасюк Male 2004 Стохід Луцьк ua
312 Богдана Давидюк Female 1994 Луцьк ua
313 Анжеліка Коновал Female 1972 Луцьк ua
314 Назар Сікорський Male 2006 Луцьк ua
315 Bohdan Konoval Male 1997 ENERGYM Луцьк ua
316 Юра Куприянчик Male 1985 Луцьк ua
317 Юлія Петришина Female 1990 СК Лучеськ
318 Вадим Тєсунов Male 1986 Луцьк ua
321 Сергій Неділько Male 1982 Луцьк ua
347 Ірина Єрко Female 1984 ВНУ Луцьк ua
322 Юлія Година Female 2000 Луцьк ua
323 Владислав Приймак Male 1988 Шустрик Луцьк ua
324 Святослав Клічук Male 1980 Трудові резерви Рівне ua
325 Трачук Валентина Female 1983 ua
326 Станіслав Гаврилюк Male 2005 Школа Баїв Баїв ua
327 Дмитро Цьомах Male 1987 Ківерці ua
Назар Оксенюк Male 2006 МК Лучеськ Луцьк ua
328 Інга Бурда Female 1984 ЛФСО Ковель ua
329 Іван Грищук Male 1980 Луцьк ua
330 Мороз Олексій Male 1985 Луцьк ua
Єва Ремба Female 2006 Oc Wolf
Тетяна Івашко Female 1985 AnyforSoft Луцьк ua
331 Vadym Kostiuk Male 1985 Луцьк ua
Вікторія Соколовська Female 1998 Луцьк ua
332 Назар Остапчук Male 2006 ЛФКРТіП Луцьк ua
333 Ірина Зінчук Female 1996 ЛФСО Ковель ua
334 Людмила Зінчук Female 1975 Ковель Ковель ua
335 Тарас Трофімов Male 1994 Луцьк ua
336 Дмитро Ігнатюк Male 1987 SK Luchesk Луцьк ua
Vladymyr Temchenko Male 1985 OkWine Луцьк ua
337 Роман Бурачинський Male 2003 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
338 Нина Бочарова Female 1958 Луцька міська федерація спортивного туризмуу Луцьк ua
346 Natalia Fesina Female 1988 Луцьк ua
339 Таня Багинська Female 1996 Луцьк ua
340 Христина Войтюк Female 1987
341 Олег Кулібаба Male 1988 Луцьк ua
343 Наталія Хваліба Female 1995 VIKING Луцьк ua
342 Гань Олександр Male 1972 Луцьк ua
344 Наталія Хваліба Female 1989 VIKING Луцьк ua
345 Дмитро Яцюк Male 2007 ТСОУ Луцьк ua
348 Катя Гридковець Female 2004 Ковель ua
349 Олександра Гридковець Female 2007 Ковель ua
350 Антоніна Черняк Female 2001 Луцьк ua

6 Comments:

  1. Тетяна Івашко

    Як зареєструвати 2х дітей?

    1. Ігор Спасовський

      Реєстрація на дитячі забіги буде відбуватись 11 грудня 2021 р. з 12.00 до 19.00 та 12 грудня 2021 р.
      З 10.00 до 12.00 в ТРЦ “Порт Сіті”

  2. Як зареєструвати дитину?

    1. Ігор Спасовський

      Реєстрація на дитячі забіги буде відбуватись 11 грудня 2021 р. з 12.00 до 19.00 та 12 грудня 2021 р.
      З 10.00 до 12.00 в ТРЦ “Порт Сіті”

  3. Юрій Колбасюк

    Як отримати підтвердження? Я зареєструвався.

  4. Назар Степанюк

    Добрий день як можна зареєструвати на забіг 7км якщо мені 15 і не пропускає?

Leave a comment