9th Frankivsk Half Marathon – RunStyle

9th Frankivsk Half Marathon

09 October 2022 Running / Івано-Франківськ / FRANKIVSK HALF MARATHON

21км 10км 5км 100 метрів до 6 років (включно); 400 метрів - від 7 до 9 (включно). 1000 метрів - від 10 до 14 (включно)

Ми вірні нашій місії і цінностям, продовжуємо формувати сильну та здорову націю. Хочемо, щоб більше і більше українців виходили на першу свою пробіжку. 

У 2022 команда Frankivsk Half Marathon висловлює щиру подяку Збройним Силам України, територіальній обороні ЗСУ та Національній гвардії України, усім захисникам та захисницям, які обороняють і звільняють наші землі.

На знак подяки, незважаючи нінащо, ми прийняли рішення не порушувати багаторічної традиції проведення старту. Завдяки підтримці будівельної компанії BLAGO DEVELOPER, цього року відбудеться ОФФЛАЙН благодійний півмарафон.

Ми оголошуємо збір коштів на підтримку Центру спеціальної підготовки ASKOLD для наших військовослужбовців. Сьогодні центр продовжує нарощувати матеріально-технічну базу, освоювати нові напрями підготовки, щоб наші хлопці і дівчата були завжди готовими! 

Друзі, приєднуйтеся 9 жовтня 2022 року до ОФФЛАЙН Frankivsk Charity Half Marathon. На вас чекають дистанції на будь-який рівень підготовки: 

- 21,1 км;

- 10 км;

- 5 км.

А також корпоративна участь, обирайте будь-яку із цих дистанцій!

Дитячі пробіги: 

- 100, 400 та 1000 м.

Важливо! 

- Якщо ви зареєструвались на FHM то ваша реєстрація автоматично переноситься на Frankivsk Charity Half Marathon (2022), а в наступному році ми надамо всім зареєстрованим до анонсу FCHM учасникам 30% знижки на 10-тий ювілейний Франківський півмарафон. 

- Якщо ви зареєструвались на 9th FHM (2022), але не можете приїхати, то ваша реєстрація автоматично переноситься на 10th FHM (2023).

21км

Individual race

Date: 09 October 2022

Start time: at 10:00

Price: 500 UAH

Limit: 600 participants

Participants registered - 483 out of maximum of 600

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
465 Oleh Kolesnykov Male 1984 SC Ultra Львів ua
120 Наталія Соболта Female 1999 Ternopil Trail Тернопіль ua
11 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Роман Микитюк Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
12 Володимир Пирко Male 1987 Червоноград ua
13 Matt Maki Male 1976 Київ ua
14 Vasyl Hoshovskyi Male 1986 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
15 Denys Shevotsukov Male 1988 Святопетрівське ua
166 Лілія Шляпська Female 1989 Немає клубу Івано-Франківськ ua
16 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
17 Андрій Омельяненко Male 1994 Львів ua
18 Артур Перель Male 1988 Кам'янець-Подільський ua
Максим Вуйцік Male 1978 Львів ua
19 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
20 Червінський Віталій Male 1975 Kolomyia Running Club Коломия ua
Андрій Зеркевич Male 1983 Івано-Франківськ ua
24 Андрій Зеркевич Male 1983 Івано-Франківськ ua
21 Marie Tsabal Female 1985 Київ ua
22 Ульяна Сабатович Female 1984 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
23 Ростислав Сабатович Male 1983 Біговий клуб Нелі Непорадної
Khrystyna Oleksyuk Female 1989 Львів ua
25 Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
Іванка Демків Female 1997 Gutsul Running Club Лісний Хлібичин ua
Volodymyr Ozhukh Male 1986 Львів ua
26 Світлана Глумик Female 1987 Kolomiyarunning club Коломия ua
27 Anton Goshta Male 1984 Івано-Франківськ ua
28 Vitalii Babak Male 1998 Івано-Франківськ ua
29 Denys Bondarchuk-Gryta Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
30 Bohdan Savchuk Male 1993 Саджава ua
Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
32 Oksana Mamchenkova Female 1987 ArtamanovTeam Київ ua
31 Vasyl Korchynskyi Male 1991 ArtamonovTeam Київ ua
33 Гулай Андрій Male 1979 Kolomyia Running Club Коломия ua
Тарас Дейчаківський Male 1983 Івано-Франківськ ua
34 Тарас Бабіїв Male 1986 Івано-Франківськ ua
35 Тимофій Золотоголовий Male 1982 Київ ua
36 Aнна Кочкіна Female 1990 Івано-Франківськ ua
Мирослав Драбов Male 1976 Feketa Run Club Ужгород ua
200 Богдан Свістяк Male 1999 Братківці ua
37 Maryana Rochnyak Female 1981 Сонечко Івано-Франківськ ua
38 Mykolaj Malytskyj Male 1981 SC StartUp Червоноград ua
39 Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
40 Віктор Білозор Male 1987 Берізка Івано-Франківськ ua
42 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
41 Оксана Яровик Female 1977 Сонечко Івано-Франківськ ua
Павло Богданов Male 1990 Львів ua
43 Oleg Kyrylko Male 1968 RunnersConnect Київ ua
Микола Сманцеров Male 1977 epiq
369 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
44 Гнат Мельник Male 1988 Gigolo Київ ua
45 Максим Шерепот Male 1994 Івано-Франківськ ua
Катерина Толстушко Female 2004 Луцьк ua
46 Даша Митровка Female 1992 Київ ua
206 Арсен Савіцький Male 2000 Івано-Франківськ ua
47 Тетяна Струк Female 1998 Івано-Франківськ ua
172 Володимир Купина Male 1981 Львів ua
416 Oksana Mudrowska Female 1986 Івано-Франківськ ua
162 Oleg Pikh Male 1988 Львів ua
171 Oleksandr Maksymchuk Male 1983 Колки ua
Дмитро Стрільчук Male 1986 - Рівне ua
48 Roman Maidanskyi Male 1988 Івано-Франківськ ua
49 Dariusz Piechnik Male 1979 Бучач ua
50 Оксана Зубко Female 1984 Gutsul Running Club Харків ua
Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
51 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
52 Максим Лавренюк Male 1993 Київ ua
Олексій Мірошник Male 1999 Nike Run Club Київ ua
53 Денис Лашманов Male 1981
Oleksandr Mazur Male 1984 Івано-Франківськ ua
321 Василь Кричун Male 1947 Клуб майстрів легкої атлетики Івано-Франківської області Івано-Франківськ ua
Петро Іваночко Male 1990 Івано-Франківськ ua
Анаіт Чернобай Female 1988 Харків ua
Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
Ігор Наумов Male 1987 Brovary Athletics Зазим'є ua
Сергій Расчупкін Male 1990 Расчупкін Мукачево ua
54 Петро Мартинов Male 1984 Happy_TRI_Friends
61 Mykyta Prus Male 1998 Львів ua
55 Nikita Shipovskyi Male 1992 + Київ ua
56 Yaroslav Ozyumenko Male 1993 OZY.team
57 Орест Дмитрасевич Male 1994 Львів ua
58 Анастасія Даріуш Female 2000 Ужгород ua
59 Руслан Веремчук Male 1994 Ужгород ua
70 Роман Мельник Male 1989 Sykhiv Lions Львів ua
60 Анастасія Чорнійчук Female 1990 - Львів ua
164 Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN TEAM Ужгород ua
62 Назар Гречин Male 1983
63 Світлана Хорошилова Female 1989 Львів ua
64 Kostyantyn Shulga Male 1989 Run4u Львів ua
65 Максим Шульга Male 1996 Київ ua
Віталій Максимов Male 1976 Falcons Running Club Чернігів ua
66 Kyrylo Zakharov Male 1985 Promedia Consulting Дніпро ua
68 Ірина Драпп Female 1995 OCR Dnipro Дніпро ua
67 Олександр Шастун Male 2000 Just strong Івано-Франківськ ua
69 Богдан Клюба Male 1992 Більшівці ua
Chenikalo Oleksandr Male 1991 Run4U Львів ua
Максим Молостов Male 1992 Одеса ua
71 Андрій Стабрин Male 1990
72 Олена Зарубіна Female 1995 Київ ua
477 Олег Цибін Male 1997 Iron Club Одеса ua
73 Богдан Зорій Male 2004 Івано-Франківськ ua
Tanya Zhbadynska Female 1979 Squad Ua Runners Пустомити ua
74 Павло Стойка Male 1988 ВсімБіг! Ужгород ua
75 Oksana Bilous Female 1979 Черкаси ua
76 Діана Лисенко Female 2000 Харків ua
77 Віктор Куриш Male 1991 Івано-Франківськ ua
78 Володимир Коршняк Male 1981 Бучач ua
79 Галина Мартинова Female 1991 Львів ua
80 Mykhailo Huranin Male 1992 Золочів ua
89 Korotych Nikita Male 1988 Київ ua
81 Андрій Пришко Male 1986 TriLewy Львів ua
82 Маркіян Антонюк Male 1994 Trilewy Львів ua
83 Юра Гаврилів Male 1982 Львів ua
84 Владислав Щербаков Male 1994 Львів ua
182 Pavlo Gnatyuk Male 1983 Велоклуб Оброшино Оброшине ua
85 Володимир Гнатюк Male 1985 TRILEWY Львів ua
86 Анастасія Никоненко Female 1986 Івано-Франківськ ua
Доля Олексій Male 1993 TriBroSquad, Falcons Running Club Чернігів ua
Ярослав Шестак Male 2000 Кривий Ріг ua
87 Дмитро Єдiн Male 1993 VsimRun Ужгород ua
90 Ігор Адамчук Male 2000 Всімбіг Ужгород ua
91 Анна Мартем\'янова Female 2001 TRILEWY Львів ua
92 Андрій Демків Male 1980
93 Oleksandr Kobzarenko Male 1981 Tribe X Київ ua
94 Мар’яна Габриєлів Female 1990 Tribe X Київ ua
95 Віталій Монастирський Male 1980 Gutsul Running Івано-Франківськ ua
96 Sergii Zinkovskyi Male 1989 Харків ua
98 Роман Червінка Male 1991 Львів ua
97 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
99 Максим Належитий Male 1985 Ukrainian Runners Тернопіль ua
100 Микола Стефанишин Male 1998 Львів ua
101 Khrystyna Khoma Female 1993 ProBig Львів ua
102 Олег Цюрак Male 1978 Тернопіль ua
103 Катерина Належита Female 1984 Тернопіль ua
Дмитро Яковлєв Male 1998 Нова Каховка ua
104 Ігор Динька Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
105 Андрій Іванюк Male 1997 Івано-Франківськ ua
106 Григорій Кузенко Male 1989 Долішнє Залуччя ua
107 Олександр Тарасов Male 1988 RUN21 Київ ua
108 Дар\'я Хомякова Female 1990 RUN21 Київ ua
109 Діана Абдурашідова Female 1997 Run21 Київ ua
110 Інна Черенкова Female 1984 Run21 Київ ua
112 Danylo Golota Male 1995 RUN21 Київ ua
113 Ігор Білорус Male 1994 RUN 21 Київ ua
111 Віктор Орда Male 1994 RUN21 Київ ua
115 Яна Деуліна Female 1993 RUN21 Київ ua
114 Сергій Лещенко Male 1980 Nike Run Club Київ ua
Соя Дмитро Male 1990 Nike Київ ua
255 Богдан Дорош Male 1987 RUN21 Нетішин ua
116 Анастасія Кокашинська Female 2000 RUN21 Київ ua
117 Ярина Токар Female 1991 RUN21 Київ ua
118 Анастасія Біляковська Female 1992 RUN21 Львів ua
119 Володимир Юртин Male 1967 Динамо Міжгір'я ua
121 Дмитро Кучер Male 1987 Run21 Київ ua
122 Serhii Hrabovenko Male 1990 Nike run club Івано-Франківськ ua
123 Юрко Говда Male 1972 RUN&TRI CLUB VODALAND Львів ua
124 Olena Pohorila Female 1995 Nike Run Club Київ ua
125 Andriy Yanko Male 1978 МC Luchesk Луцьк ua
126 Віра Динька Female 1986 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
127 Євген Мороз Male 1988 Nike run club Київ ua
128 Роман Штангрет Male 1979 Трускавець ua
129 Кирило Маломуж Male 1994 Wolfpack Київ ua
130 Ольга Пасєчко Female 1992 Nike Run Club Київ ua
Дмитро Петренко Male 1994 Івано-Франківськ ua
149 Олег Українець Male 1998 Івано-Франківськ ua
131 Олександр Вовк Male 1988 Рівне ua
168 Петро Батрин Male 1999 немає Тернопіль ua
191 Наталія Срога Female 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
132 Сергій Топольницький Male 1986 shypshyna run club Львів ua
133 Олег Яцишин Male 1990 Івано-Франківськ ua
134 Олександр Гелеван Male 1994 ................ Івано-Франківськ ua
135 Dmytro Zadorozhnyi Male 1987 Nike Run Club
136 Сергій Фіцак Male 1971 Softjourn
137 Андрій Притика Male 1996 Run to summit
141 Lesia Rudchuk Female 1988 - Івано-Франківськ ua
138 Ігор Фіняк Male 1982 КУМ TEAM Івано-Франківськ ua
139 Олександр Вікторов Male 1990 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua
Марта Лесів Female 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
140 Юрій Черній Male 1986
142 Володимир Чорненький Male 1995 Львів ua
143 Олександр Трішін Male 1996 Київ ua
144 Анатолій Миколайчук Male 1980 Iwin Ivanov Київ ua
145 Tim Bohse Male 1976 Берлін de
147 Микола Бочаров Male 1989 Білоцерківський марафон Біла Церква ua
146 Олена Метляєва Female 1973 adidas Runners Kyiv Ворзель ua
148 Володимир Гбур Male 1988 Івано-Франківськ ua
153 Артем Павлов Male 1986 Івано-Франківськ ua
150 Ростислав Супрун Male 1973
151 Олеся Веремчук Female 1989 Probig Львів ua
152 Тарас Петрик Male 1984 Львів ua
154 Анна Дзень Female 1997 - Львів ua
,, Заболотний Павло Male 1973 Browary Run Бровари ua
155 Руслан Колішенко Male 1990 - Івано-Франківськ ua
156 Dmytro Melnykovych Male 1981 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
157 Олександр Кучеренко Male 1999 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
158 Єгор Новіков Male 1996 Київ ua
Тарас Вельможний Male 1984 Харків ua
159 Руслан Теличкан Male 2000 Основа Бігу Київ ua
160 Інна Король Female 1994 Івано-Франківськ ua
161 Роман Гук Male 1999 0001 Львів ua
Юрій Пицюк Male 1993 Івано-Франківськ ua
163 Григорій Мироненко Male 1988 Київ ua
194 Artem Dovhan Male 1999 Коломия ua
165 Mila Usenko Female 1990 Nike Run Club Київ ua
176 Igor Toporkov Male 1982 Київ ua
167 Остап Мушинський Male 1990 - Львів ua
329 Вадим Крамар Male 1979 Івано-Франківськ ua
169 Микола Гурський Male 1984 Подільські Вовки Хмельницький ua
170 Nadya Voronchenko Female 1989 Київ ua
189 Roman Nazarenko Male 1990 БЦ Марафон Біла Церква ua
175 Олександр Статишнюк Male 1987 CapitalTRI Глеваха ua
173 Тарас Кумпаненко Male 1990 Львів ua
174 Денис Вискребець Male 2000 Харків ua
177 Наталія Щербініна Female 1990 Tribe_10 Київ ua
178 Володимир Костюк Male 1976 Gutsul Run Club Івано-Франківськ ua
179 Ігор Збіглей Male 1982 Київ ua
180 Олексій Місюра Male 1979 Київ ua
237 Наталя Швидченко Female 1987 Івано-Франківськ ua
Сергій Ерлі Male 1987 Буча ua
183 Тарас Крисак Male 1988 Велоклуб "Оброшино" Оброшине ua
Володимир Данилович Male 1982 Львів ua
184 Максим Мушинський Male 1993 Долинське ua
185 Сніжана Грекова Female 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
186 Oleh Tsapenko Male 1990 BohuslavRunClub Богуслав ua
Віктор Горішній Male 1980 Броди ua
187 Марічка Москалець Female 1993 Bila Tserkva Marathon Київ ua
188 Kyrylo Polinchuk Male 1989 Run to Summit Київ ua
190 Ірина Фединець Female 1992 Київ ua
192 Костянтин Сажин Male 1989 PM Running club Київ ua
193 Христина Дубінецька Female 1993 RUN21 Київ ua
195 Oleksandr Sheydyk Male 1980 FreeRideClub Івано-Франківськ ua
196 Yuri St Male 1991 TRILAB Київ ua
197 John Shelankov Male 1986 Trilab Київ ua
198 Петро Іващук Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
199 АНДРІЙ ОЛЕСЬКІВ Male 1987 TERNOPIL TRAIL Тернопіль ua
201 Сергій Поляк Male 1999 Коломия ua
202 Василь Гритчук Male 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
203 Максим Рябоконь Male 1995 Bila Tserkva Marathon / Tribe10 Біла Церква ua
204 Людмила Людкевич Female 1988 Львів ua
205 Ірина Самборська Female 1985
207 Ян Залавін Male 1993 Київ ua
208 Влад Мочоний Male 1995 Falcons Running Club Чернігів ua
209 Сергій Лисенко Male 1988 Ск "альянс" Івано-Франківськ ua
210 Юрій Зозулинський Male 1986 Run21 Київ ua
211 Тарас Нижник Male 1989 Probig Львів ua
212 Максим Саченко Male 1989 Київ ua
213 Віталій Чуян Male 1987 adidas Runners Kyiv Буча ua
214 Володимир Пасічник Male 1997 adidas Runners Kyiv Київ ua
215 Yehor Honchar Male 1993 - Київ ua
216 Дмитро Горлов Male 1992 adidas Runners Kyiv Київ ua
222 Тарас Терлецький Male 1994 Івано-Франківськ ua
217 Павло Даниленко Male 1982 Львів ua
218 Наталія Єфадзе Female 1978 adidas Runners Kyiv Київ ua
219 nazz oiynyk Male 1993 probig Львів ua
220 Тетяна Держирук Female 1978 adidas runners Kyiv Київ ua
225 Кузьменко Альберт Male 1992 Ternopil Trail Тернопіль ua
221 Maksym Kryvonis Male 1983 USC Харків ua
223 Petro Polkovnikov Male 1988 Gutsul Running Club Яремче ua
Влад Сєріков Male 1978 Івано-Франківськ ua
224 Володимир Лут Male 1996 Львів ua
226 Олена Тітова Female 1978 BusOfPain Одеса ua
227 Dima Samoilenko Male 1994 EVORUN Київ ua
228 Олександр Прокопович Male 1999 Київ ua
229 Viktor Shopyak Male 1976 Київ ua
230 Володимир Біляк Male 1998 Борислав ua
231 Михайло Волошин Male 1990 Active Run Club Дрогобич ua
232 Євген Гайдай Male 1996 adidas Runners Kyiv Київ ua
233 Альона Тимошенко Female 1993 Adidas Runners Kyiv Київ ua
234 Ольга Луцик Female 1998 Adidas Runners Kyiv Київ ua
235 Дмитро Свінціцький Male 1990 Івано-Франківськ ua
236 Анна Пайтак Female 1999 Львів ua
238 Віталій Лунів Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
239 Олександр Дуденко Male 1989 Івано-Франківськ ua
454 Ігор Самборський Male 2003 Івано-Франківськ ua
240 Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
241 Вадим Іванов Male - Івано-Франківськ ua
242 Микита Багай Male 1990 Squad UA Runners Київ ua
243 Yuriy Pashko Male 1984 Trilewy Львів ua
245 Евгений Борисенко Male 1973 KIT
244 Богдан Половинко Male 1996 KIT Харків ua
246 Артем Кравцов Male 1986 KIT Харків ua
247 Тетяна Баліцька Female 1988 Probig
248 Ярослав Федорчук Male 1985 Львів ua
249 Olexandr Puhach Male 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
250 Олексій Степанов Male 1988 Тернопіль ua
251 Федір Смірнов Male 1986 - Run for fun Ужгород ua
253 Ростислав Стех Male 1990 Львів ua
252 Назар Мисак Male 2001 Львів ua
254 Макс Колісник Male 1979 RUN 21 Київ ua
256 Галина Гонтаренко Female 1984 RUN21 Київ ua
257 Роман Стоян Male 1989 Iron Club Одеса ua
258 Тарас Панасенко Male 1987 Аврора мультимаркет Полтава ua
259 Вадим Шманов Male 1975 Київ ua
260 Кирило Андрєєв Male 1991 Полтава ua
261 Олександр Фесенко Male 1989 Суми ua
262 Евгеній Рочев Male 1989 Аврора Спорт Полтава ua
263 Дмитро Кравченко Male 1991 adidas Runners Kyiv Київ ua
264 Іван Красовський Male 1993 ProBig Львів ua
265 Oleksandr Redko Male 1991 Gutsul Running Club Київ ua
266 Дмитро Нанакі Male 1986 Iron Club Odesa Одеса ua
296 Руслан Коцюруба Male 1988
267 Костянтин Щукін Male 1992 Run to Summit Київ ua
268 Паша Уваров Male 1986 KM Running Club Київ ua
463 Мар\'яна Кульчицька Female 1988 Івано-Франківськ ua
269 Юлія Пилипенко Female 1993 RUN21 Київ ua
Stanislav Tymochkin Male 1982 Pirates Running Club Краб Хилл bb
411 Максим Куречко Male 1988 Київ ua
270 Сергій Полив\'янний Male 1984 Київ ua
271 Nika Anisimova Female 1984 Київ ua
272 Олег Рафальський Male 1983 Трудові Резерви Ірпінь ua
273 Тарас Яремчук Male 1994 Львів ua
290 Сергій Костюк Male 1993 Полтава ua
276 Дмитро Булах Male 1980 KM Running Club Київ ua
274 Андрій Фатєєв Male 1983 БІГ в Броварах Бровари ua
275 Денис Крутінь Male 1983 Mykolaiv City Runners Миколаїв ua
277 Дмитро Мельников Male 1989 Київ ua
307 Єгор Ліннік Male 1986 Running Atmosphere Дніпро ua
278 Ілля Корольков Male 1991 Кривопілля ua
279 Олександр Демченко Male 1994 Аврора Полтава ua
280 Євген Єрьомін Male 1989 Team404 Івано-Франківськ ua
281 Олег Горбач Male 1986 Київ ua
289 Роман Діброва Male 1983 Айронмен Хмельницький ua
282 Надія Косюк Female 1992 Івано-Франківськ ua
283 Волошин Тарас Male 1990 Івано-Франківськ ua
284 Ігор Шкодінов Male 1983 Cross Run Che Дружківка ua
285 Микола Гуменяк Male 1985 Gutsul Running Club Крихівці ua
286 Юлія Хомутянська Female 1987 Київ ua
287 Іван Разенков Male 1988 Sapik Team Київ ua
288 Максим Бражук Male 1985 Crazy camels Нетішин ua
291 Андрій Ярош Male 1996 Rulet Полтава ua
292 Павло Таран Male 1991 Rulet Полтава ua
293 Iurii Bugar Male 1990 adidas Runners Kyiv Київ ua
294 Mykola Demkiv Male 1993 Івано-Франківськ ua
295 Максим Сирбу Male 1989 Запоріжжя ua
297 Сергій Нетяга Male 1990 KIT Харків ua
298 Олександр Водзінський Male 1983 Хмельницький ua
299 Роман Кошкін Male 1994 Бровари ua
300 Євстахій Круль Male 2000 Івано-Франківськ ua
301 IVAN POBEREZHNIAK Male 1983 Львів ua
302 Vasyl Khmarenko Male 1991 Tri Lewy
351 Сергій Бойко Male 1977 Ржищів ua
303 Олександр Шерстюк Male 1975 Стимул Біла Церква ua
304 Ольга Роздайгора Female 1988 Run_21 Хмельницький ua
305 Павло Тіщенко Male 1984 PACE run club Чернівці ua
306 Денис Черевко Male 1984 Shypshyna
308 Анна Голубченко Female 1980 Снігурівка ua
309 Iryna Bilenka Female 1978 KIT Київ ua
310 Stepan Vozniak Male 1983 Івано-Франківськ ua
311 Наталія Сколоздра Female 1990 Ліга Доброго Бігу Львів ua
312 Дмитро Скрипай Male 1994 Аврора Полтава ua
313 Юрій Цімболинець Male 1992 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
314 Павло Перебийніс Male 1988 KIT Харків ua
315 Володимир Сидоренко Male 1986 KIT Харків ua
316 Анастасія Зибінська Female 1988 Agiliway Івано-Франківськ ua
317 Сергій Фомін Male 1994 Винники ua
318 Віталій Жигура Male 1988 Аврора спорт Полтава ua
464 Оксана Федик Female 1978 KaZaNin Team Ужгород ua
319 Денис Шматков Male 1991 Львів ua
320 Дмитро Пантазі Male 1973 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
357 Віктор Лазанюк Male 1985 Triton Одеса ua
325 Роман Гульванюк Male 2002 без клубу Івано-Франківськ ua
322 Олег Хромець Male 1983 Требухів ua
324 Стас Марій Male 2003 Івано-Франківськ ua
323 Андрій Панасенко Male 1987 Харків ua
326 Микола Рихлюк Male 1992 Київ ua
327 Тетяна Гуцул Female 1982 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
328 Катерина Маркевич Female 1998 Золочів ua
330 Александр Старцев Male 1989 ULTRUNNERS Київ ua
331 Юлія Приходько Female 1997 Луцьк ua
332 Дмитро Хлопіцький Male 1988 Sapik Team Київ ua
333 Юлія Костюк Female 1996 Полтава ua
334 Роман Дядик Male 1980 Ajax Running Club Київ ua
335 Сергій Вітів Male 1983 adidas Runners Kyiv Вишгород ua
336 Катерина Шуфлат Female 1989 Probig Львів ua
337 Гурська Юлія Female 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
338 Юрій Луцишин Male 1983 LySo FUN Львів ua
339 Павло Волоський Male 1970 TERNOPIL RUNNIG CLUB Чортків ua
340 Andrii Baria Male 1994 PMRC Київ ua
Назарій Дедерчук Male 1997 Олімп Татарів ua
341 Катерина Хлопіцька Female 1984 Київ ua
342 Ірина Турчак Female 1978 Run,girls,run Київ ua
343 Олексій Кузнєцов Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Руслан Волошенюк Male 1980 Львів ua
344 Rostyslav Marynets Male 1993 Stryirunningteam Стрий ua
355 Андрій Іванчуков Male 1990 Stryirunningteam Стрий ua
345 Володимир Василюк Male 1957 Івано-Франківськ ua
346 Ruslan Homyshynets Male 1990 SRT Стрий ua
384 Богдан Перевізник Male 1999 Коломия ua
347 Віктор Недибалюк Male 1956 Арсенал Біла Церква ua
348 Юрій Горобець Male 1965 Арсенал Біла Церква ua
349 Oleg Sylin Male 1992 ShypShyna Run Club Львів ua
350 Wadim Braun Male 1980 Lazy Runners Львів ua
352 Костянтин Гапій Male 1992 Adidas Runners Kyiv Київ ua
353 Анри Петросян Male 1982 Київ ua
354 Валерій Літонінський Male 1990 Всім Біг Київ ua
356 Viktor Kopach Male 1982 Capital TRI Дрогобич ua
482 MYKHAILO ZAKHARCHENKO Male 1983 Київ ua
Anna Sokolviak Female 1992 Just run Вінниця ua
358 Юрій Гиря Male 1980 BuchachRun Бучач ua
359 Сергій Швець Male 1978 Adidas Runners Kyiv Київ ua
360 Artem Shvets Male 2002 adidas Runners Kyiv Київ ua
361 Микола Микитчак Male 1959 нема Новояворівськ ua
362 Мирослава Кузін Female 1995 Альянс Івано-Франківськ ua
363 Stanislav Zlatkin Male 1983 Chameleon Харків ua
366 Валентин Шевчук Male 1982 LutskTriathlonFederation Луцьк ua
364 Андрій Тимчук Male 2000 Pace Run Club Чернівці ua
365 Дмитро Лупина Male 1994 Київ ua
367 Andrii Tymchenko Male 1981 Київ ua
368 Сергій Безотосний Male 1985 Львів ua
370 Denys Shamrai Male 1989 Суми ua
371 Олександр Мілашенко Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
372 Маргарита Лебедєва Female 1995 Probig Львів ua
374 Катя Гребовська Female 1989 Івано-Франківськ ua
373 Андрій Лебідь Male 1986 Подільські Вовки Хмельницький ua
375 Дмитро Козак Male 1985 IronClub Хмельницький ua
376 Олексій Єфанов Male 1985 Івано-Франківськ ua
377 Іван Сенчак Male 1971 The Sun Running Club Богородчани ua
378 Василь Куськів Male 1990 The Sun Running Club Богородчани ua
88 Вікторія Гомілко Female 1995 Аврора Спорт Полтава ua
379 Катя Єрушева Female 1982 Probig
380 Yuliya Nyzhna Female 1996 IronClub Хмельницький ua
381 Артур Щіпановський Male 1996 Iron club Хмельницький ua
382 Наталія Улинець Female 1984 PROBIG Львів ua
383 Olexiy Vetushinsky Male 1992 Харків ua
385 Тарас Ткачук Male 1965 - Івано-Франківськ ua
386 Роман Квасній Male 2003 Угринів ua
Сергій Баглай Male 1995 Львів ua
387 Oleg Boyko Male 1981 KMRC Біла Церква ua
388 Андрій Васильків Male 1993 PROBIG CLUB Львів ua
389 Pavlo Pavlenko Male 1999 Київ ua
390 Vitalii Trostianchin Male 1987 STARTUP Червоноград ua
391 Yaroslav Koval Male 1988 Mountain sports club Коломия ua
392 Денис Скрибка Male 1995 Dobro Біла Церква ua
393 Олександр Пронцевич Male 1985 IronClub Хмельницький ua
394 Віталій Сиволоцький Male 1994 Івано-Франківськ ua
Андрій Пелех Male 1984 Ternopil Running Club Тернопіль ua
395 Vasyl Rebryk Male 1993 Львів ua
396 Денис Черевашко Male 1995 Ajax Running Club Кропивницький ua
397 Ігор Васильков Male 1991 Бігteam
398 Наталія Поліщук Female 1987 Івано-Франківськ ua
399 Ілія Кулик Male 2000 Черкаси ua
400 Ruslan Koshman Male 1990 Тернопіль ua
401 Олексій Зенін Male 1991 13 Львів ua
402 Yevhen Siroukh Male 1984 United Athletes
403 Ірина Глушаускайте Female 1989 High Runners Львів ua
404 Oleg Trishchuk Male 1990 High Runners Львів ua
405 Андрій Козир Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
406 Юлія Комарницька Female 1990
407 Олексій Аніщенко Male 1985 Run-up nation Біла Церква ua
Катерина Баклицька Female 1993 Черкаси ua
408 Юрій Кушнір Male 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
Ігор Кардаш Male 1976 Казанін Team Ужгород ua
409 Сергій Залозний Male 1992 Nike Run Club Київ ua
410 Ольга Мех Female 1997 Київ ua
412 Володимир Олексюк Male 1982 TRILEWY Львів ua
413 Ілля М\'ятка Male 1991 Nike+ Run Club
414 Ніна Мельник Female 1990 Івано-Франківськ ua
415 Андрій Рудь Male 1982 Fatboys Львів ua
417 Роман Дутко Male 1990 Fatboys Львів ua
418 Natalie Skorinchuk Female 1997 Київ ua
448 Павло Карпюк Male 1999 Коломия ua
437 Максим Власенко Male 1991 Подільськи Вовки Мелітополь ua
419 Олександр Коростельов Male 1979 Бігающий Християнин Київ ua
420 Дмитро Хорошун Male 1991 Tri Kozaky Київ ua
421 Сергій Чіжмарь Male 1972 Kozyr team Хуст ua
422 Grankin Roman Male 1981 Ironclub Харків ua
423 Олександр Верголяс Male 1990 Kuzin team Київ ua
424 Руслан Бойко Male 1984 Подільські Вовки Хмельницький ua
425 Владислав Семченко Male 1993 - Біла Церква ua
Євгенія Полосатова Female 1979 Run4U Львів ua
426 Nikita Kompanets Male 1995 TriLevy Львів ua
485 Михайло Головатюк Male 1986 PROBIG Львів ua
427 Kris Samuliak Female 1989 Мій клуб Івано-Франківськ ua
428 Дмитро Романишин Male 1982 СПЦ "Каменяр" Івано-Франківськ ua
429 Nazarii-Andrii Soroka Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
431 Роман Боднарчук Male 1984
430 Svitlana Klymenko Female 1988 PROBIG Львів ua
432 Галина Щудляк Female 1982 Подільські вовки Харків ua
433 Руслан Юнак Male 1987 Trilewy Львів ua
434 Андрій Лучишин Male 1969 ідеал Івано-Франківськ ua
435 Дмитро Мотовилець Male 1991 Falcons running club Чернігів ua
436 Анатолій Ярута Male 1984 Вараш ua
438 Олег Репік Male 1975 Бігаючий Християнин Київ ua
Володимир Сахман Male 1990 PROBIG Львів ua
439 Ольга Алферова Female 1992 Львів ua
440 Михайло Сабов Male 1984 Львів ua
441 Володимир Юрчук Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
442 Анна Тимкович Female 2004 Івано-Франківськ ua
443 Вячеслав Оголенко Male 1984 КЛБ Пульс Южноукраїнськ ua
444 Владимир Васьков Male 1974 КЛБ Пульс Южноукраїнськ ua
445 Евгений Ковалев Male 1985 Херсон ua
446 Андрій Ільїн Male 1990 Київ ua
456 Владислав Тимчук Male 2001 Run With Ukraine Львів ua
447 Олександр Шуляр Male 1990 Івано-Франківськ ua
449 Тарас Лаба Male 1972 Сонечко
450 Юрій Ящук Male 1977 Tri Kozaky
451 Oleh Morhun Male 1984 Київ ua
452 Taras Moroz Male 1984 Iron Team Cadence, Borys Running Club Івано-Франківськ ua
453 Володимир Пинило Male 1992 RunDay Львів ua
Андрій Півторак Male 1971 Львів ua
455 Григорій Боянівський Male 2000 Run With Ukraine Львів ua
457 Віталій Іваник Male 1994 Стебник ua
458 Максим Старущенко Male 1994 ProBig Львів ua
459 Володимир Блаженко Male 1985 Ternopilruning club Тернопіль ua
460 Serhii Ryabchuk Male 1988 Немає Енергодар ua
461 Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
462 Данило Посохов Male 1994 Сєвєродонецьк ua
181 Андрій Бондаренко Male 1990 ABNK Харків ua
466 Степан Іванишин Male 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
467 Максим Дзісяк Male 1975 Тernopil Running Club Тернопіль ua
468 Олена Омельчук Female 1987 Рівне ua
469 Ігор Заремба Male 1975 тернопіль трейл Тернопіль ua
470 Sergiy Eroshov Male 1983 Rabbit Бровари ua
471 Альона Кислиця Female 1972 КЛБ ПУЛЬС Южноукраїнськ ua
472 Альона Лазарева Female 1987 Squad UA RUNNERS Краматорськ ua
Наталія Векслер Female 1977 Malvy Львів ua
473 Павло Цюпак Male 1991 Івано-Франківськ ua
474 Kateryna Mohylnytska Female 1984 Rabbit Sport club Київ ua
Дима Турега Male 1984 Ужгород ua
475 Oleksandr Verbitskyi Male 1986 Race Expert Хмельницький ua
476 Анна Янковська Female 1982 Одеса ua
478 Олег Зубач Male 1981 Івано-Франківськ ua
479 Ігор Рапіта Male 1994 Рівне ua
480 Лук\'янчук Лукьянчук Female 1974 Одеса ua
481 Павло Волуйкевич Male 1994 Інваспорт-КФВ Івано-Франківськ ua
Юра Стіжак Male 1993 Легіон Івано-Франківськ ua
483 Роман Скурідін Male 2002 Runday Сєвєродонецьк ua
484 Олександр Зварич Male 2004 Брошнів-Осада ua
486 Богдан Дудкін Male 1989 Tribe10 Київ ua
487 Алекс Фрейм Male 1993 Цукерки Від Олега))).. Івано-Франківськ ua
488 Daniil Timachov Male 2003 Iron Club Львів ua
489 VOLODYMYR MYKHAYLENKO Male 1974 GODZILLA Харків ua
490 Антон Блохін Male 1986 KIT Triathlon Team Харків ua
491 Дмитро Воронюк Male 2000 Running Atmosphere Кривий Ріг ua
492 Volodymyr Vytvytskyi Male 2002 Вовчинець ua
493 Віталій Николишин Male 1981 Zolochiv Runners Золочів ua

10км

Individual race

Date: 09 October 2022

Start time: at 13:00

Price: 500 UAH

Participants registered - 180, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
10011 Павло Польовий Male 1985 Pace run Чернівці ua
10049 Andrii Lapko Male 1987 Івано-Франківськ ua
10012 Yaroslav Petrashchuk Male 1983 Калуш ua
10013 Тетяна Струтинська Female 1979 The sun running club Івано-Франківськ ua
Галина Дрогомирецька Female 1986 Львів ua
Олександр Солодовник Male 1998 Бердянськ ua
10188 Євгеній Приходько Male 1995 Ужгород ua
10014 Yuliia Gumyniuk Female 2000 Львів ua
10043 Ілона Зінчук Female 1992 Івано-Франківськ ua
Ольга Волобуєва Female 1991 Stayer run Odessa Одеса ua
Володимир Олексюк Male 1982 TRILEWY Львів ua
10035 Yuliia Hlushok Female 1983 Run21 Львів ua
10015 Олег Грицак Male 1981 Переволока ua
10016 Катерина Федючек Female 1994 Київ ua
10022 Діана Куркчи Female 1996 Львів ua
10017 Ольга Дьордяй Female 1986 Ужгород ua
10018 Vira Popovych Female 1986 Run4u Львів ua
10019 Іван Попович Male 1985 Run4U Львів ua
10020 Ілона Сусяк Female 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10021 Марта Діогенова Female 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Ярослав Іваницький Male 2001 Заболотів ua
10023 Богдан Бурак Male 1974 BuchachRun Бучач ua
10026 Марія Голота Female 1987 RUN21
10024 Артем Суров Male 1991 RUN21 Київ ua
10025 Danylo Golota Male 1995 RUN21 Київ ua
10027 Андрій Корпало Male 1996 Вінниця ua
10028 Ярослав Дусанюк Male 1997 NoBoringRunners Вінниця ua
10031 Юрій Юхно Male 1994 Калуш ua
Наталія Юхно Female 1975 Калуш ua
10029 Аліна Сизьон Female 1992 Київ ua
10030 Ira Choliy Female 1985 Gutsul running club
10032 Яна Кузьменко Female 1992 Kit Triatlon Team Київ ua
10033 Halynka Balitska Female 1999 Run4U Львів ua
10034 Оксана Семенченко Female 1997 Івано-Франківськ ua
10036 Дмитро Грабовецький Male 1988 Івано-Франківськ ua
Sergei Kudravets Male 1981 TRILEWY Львів ua
10037 Інна Василів Female 1975 Івано-Франківськ ua
10038 Лідія Ткачук Female 1986 Львів ua
10039 Оксана Ерстенюк Female 1995 Івано-Франківськ ua
Микола Смеречук Male 1994 Хмелівка ua
10040 Надія Мацигін Female 1992 Івано-Франківськ ua
Мар\'яна Корольчук Female 2000 Івано-Франківськ ua
10041 Василина Боднарчук Female 1988 Івано-Франківськ ua
Володимир Гбур Male 1988 Івано-Франківськ ua
Олександр Гайковий Male 1994 Adidas Runners Kyiv Київ ua
10170 Валерія Боголуцька Female 2000 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10042 Єлизавета Петрусенко Female 1990 Running Atmosphere Кривий Ріг ua
10111 Павло Федорко Male 2003 Підгір'я ua
10044 Романа Березович Female 1998 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10045 Руслана Головко Female 1999 n/a
10053 Василь Передрук Male 1976 Івано-Франківськ ua
Yuliia Beletska Female 1989 Рівне ua
10046 Олег Цюцяк Male 1975 Сам си тренер Івано-Франківськ ua
10050 Ольга Лукьянова Female 1990 Дружківські лялички Дружківка ua
10079 Сергій Кравцан Male 1986 Кривий Ріг ua
10047 Максим Тархов Male 1985 Run21 Київ ua
10048 Федір Яремак Male 1990 Івано-Франківськ ua
10051 Аліна Кабан Female 1991 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Олексій Чуркін Male 1988 Харків ua
10052 Наталія Савчак Female 1995 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
10054 Василь Клицюк Male 1997 Івано-Франківськ ua
10055 Наталія Дидикало Female 1998
10056 Ліана Грабець Female 1989 Івано-Франківськ ua
Роман Корховий Male 1984 Zolochiv runners Золочів ua
Kalambet Yuriy Male 1988 Рясне Run Club Львів ua
10057 Василь Макогін Male 1991 PROBIG Білий Камінь ua
10058 Олексій Тітов Male 1980 BusOfPain Одеса ua
10059 Олег Баранов Male 1972 BusOfPain Одеса ua
10060 Тарас Березюк Male 1979 RUN4U Львів ua
10138 Iryna Ptashkina Female 1996 Львів ua
Андрій Васильків Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10061 Микита Морачов Male 1990 Львів ua
10062 Андрій Струтинський Male 1984 Івано-Франківськ ua
10063 Катерина Дікіджі Female 1991 Red Shark Рівне ua
10064 Павло Едеменченко Male 1996 Харків ua
10065 Jurij Naumko Male 1981 Львів ua
10066 Тарас Жеребецький Male 2000 Львів ua
10067 Святослав Торованин Male 1992 Івано-Франківськ ua
10068 Сергій Коцинський Male 1979 SolvaRun Свалява ua
Тетяна Клубань Female 1994 Nike Run Club Харків ua
10069 Святослав Абрам\'юк Male 1984 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ БІГОВИЙ КЛУБ/Ternopil Running Club Тернопіль ua
10070 Сергій Фролов Male 1988 Равлики Корсунь-Шевченківський ua
10071 Софія Яремчук Female 1996 Львів ua
10072 Костянтин Хом\'як Male 1991 Just Run Club Івано-Франківськ ua
10073 Andrii Protsyk Male 1987 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
10074 Богдан Єрмоленко Male 1997 Happy Tri Friends Київ ua
10075 Bohdan Danyliuk Male 1999 KPMG Ukraine Running club
10076 Андрій Дівнич Male 1997 Івано-Франківськ ua
10077 Олійник Дана Female 1993 Iron Club Хмельницький ua
10078 Galyna Grygorenko Female 1985 Харків ua
10080 Богдан Садовий Male 1982 Ajax Running Club Берегове ua
10081 Serhii Bilenkyi Male 1979 KIT
10082 Андрій Лабунський Male 1989 Iron club Одеса ua
10083 Андрій Магаліч Male 1992 Київ ua
10084 Микита Нагорний Male 1992 Happy TRI Friends Київ ua
10085 Андрій Чорний Male 1991 Happy Tri Friends Київ ua
10091 Юрій Столяров Male 1974 Probig Львів ua
10086 Михайло Костик Male 1996 Київ ua
10087 DENYS KULIKALOV Male 1990 Happy TRI Friends
10088 Лариса Осадча Female 1983 Требухів ua
10089 Георгій Ловягін Male 1976 ПМ Ран Клаб
10090 Анастасія Дєрєвльова Female 1997 Київ ua
10092 Максим Аненко Male 1996 ООО Набігався Київ ua
10093 Большаков Дмитро Male 1991 Kit triathlon team Київ ua
10094 Олена Коломійчук Female 1979 adidasrunnerskyiv Київ ua
10095 Євгенія Лавренець Female 1991 Happy TRI Friends Київ ua
10096 Сніжана Кріль Female 1986 Flash Run Хмельницький ua
10097 Юрій Вей Male 1982 devspiration
10098 Тарас Явецький Male 1997 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
10174 Леся Ющак Female 1986
10099 David Pekhnei Male 2002 BMW Івано-Франківськ ua
10100 Oksana Hrondzal Female 1990 Probig Львів ua
Віталій Клименко Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10155 Сергій Канінський Male 2000 Deaf Running Club Lviv Львів ua
10101 Олександр Доценко Male 1986 Avrora Sport Полтава ua
10102 Анастасія Ігнаткіна Female 1993 Happy TRI Friends Київ ua
10103 Кожушко Олексій Male 1992 Happy TRI Friends Київ ua
10108 Ірина Дума Female 1979 Львів ua
10104 Назарій Гергелюк Male 1993 LogoGroupRun Івано-Франківськ ua
10105 Богдан Даниш Male 1993 Лого груп Івано-Франківськ ua
10106 Олександр Данилейчук Male 1994 LogoGroupRun Івано-Франківськ ua
10107 Микола Степаняк Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10109 Денис Дума Male 1983 Львів ua
10110 Віталіна Ониськів Female 1999 Івано-Франківськ ua
10112 Анна Богачова Female 1988 Аврора спорт Полтава ua
10113 Юлія Маляганова Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10114 Наталя Сторожка Female 1987 Шипшина Львів ua
10115 Сергій Конвалюк Male 1987 Львів ua
10116 Ярослав Руденко Male 1992 Plarium Run Club Івано-Франківськ ua
10117 Василь Кривоус Male 1990 Київ ua
10119 Владислав Мартинюк Male 1996 Iron Club Хмельницький ua
10118 Максим Заплітний Male 1997 “Pace” Run Club Чернівці ua
10120 Мирослав Кузьмич Male 1997 Яремче ua
10121 Андрій Сльота Male 1995 ABNK Івано-Франківськ ua
10122 Denys Strelnykov Male 1988 ABNK Харків ua
Андрій Мазуренко Male 1999 CrossRunChe
10123 Христя Грицак Female 1997 LogoGroupRun Івано-Франківськ ua
10124 Едуард Веліканов Male 1988 Івано-Франківськ ua
10125 Наталя Кіт Female 1993 Львів ua
10127 Мирослав Гнилиця Male 1992 Івано-Франківськ ua
10126 Антон Ткаліч Male 1996 KM Running Club Львів ua
10128 Катерина Пастощук Female 1999 Біговий чат Київ ua
10129 Тетяна Макарук Female 1993 Львів ua
10130 Юлія Дехтяр Female 1998 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10131 Сергій Бачиш Male 1986 Харків ua
10132 Оля Кирич Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10133 Володимир Сухоставський Male 1960 - Вінниця ua
10134 Юрій Ковалюк Male 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10185 Дмитро Редька Male 2000 Івано-Франківськ ua
10136 Яна Васько Female 1996 RUN21 Київ ua
10135 Anna Sokolviak Female 1992 Just run Vinnytsa Вінниця ua
10137 Юлія Копієвська Female 1996 Голованівськ ua
10139 Stepan Pysarenko Male 1996 Київ ua
Володимир Радевич Male 1997 Снятин ua
10140 Roman Kobuta Male 1991 Калуш ua
10141 Nazar Shchavinskiy Male 1983 Івано-Франківськ ua
10142 Андрій Марискевич Male 1998 Swim4U Львів ua
10143 Юлія Курналєєва Female 1986 Маріуполь ua
10186 Уляна Головатюк Female 1987 PROBIG Львів ua
10144 Володимир Романенко Male 1983 Vodafone Ukraine Team Київ ua
10145 Сергій Костенко Male 1976 Vodafone Ukraine Team Київ ua
10146 Наталія Лаврінчук Female 1987 Київ ua
10147 Сергій Мойся Male 1991 MC RunOk, SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10148 Nastya Kosenko Female 2002 Tribe10 Київ ua
10149 Ігор Могильняк Male 1985 Kolomyia running club Коломия ua
10150 Аліса Савуляк Female 1990 Probig Львів ua
10151 Дар‘я Закурдаєва Female 1995 Івано-Франківськ ua
10152 Михайло Кулявець Male 2002 Deaf Running Club Lviv Львів ua
10153 Nataliia Ivasyshyn Female 1991 Львів ua
10154 Назар Горощак Male 1991
Тарас Тачинський Male 1993 Калуш ua
Дмитрий Краснонос Male 1983 Харків ua
10156 Марта Клименко Female 1992 SHYPSHYNA run club
10157 Марко Ткач Male 1983 Львів ua
10158 Катя Чобанюк Female 1994 БуковинаRunning Чернівці ua
10159 Марта Порада Female 1983 Івано-Франківськ ua
10160 Софія Ракус Female 1990 Львів ua
10161 Альона Богульська Female 1993 Київ ua
10162 Диитро Струтинський Male 1994 Старий Лисець ua
10163 Вячеслав Школьный Male 1987 Iron Club Одеса ua
10164 Христина Коротич Female 1989 Івано-Франківськ ua
10165 Ivan Zholoban Male 1989 If-race Івано-Франківськ ua
10166 Катерина Савранська Female 1988 Пульс Дніпро ua
10167 Мар’ян Івасик Male 2001 Немає Івано-Франківськ ua
10168 Тетяна Тимчишин Female 1984 Львів ua
10169 Олександр Литовченко Male 2000 Івано-Франківськ ua
Дмитро Савчук Male 2003 Долина ua
Ткачук Юрій Male 1985 Browary Running Бровари ua
10171 Serhii Fartushnyi Male 1977 Івано-Франківськ ua
10172 Ілля Овсянніков Male 1997 Подільські Вовки Хмельницький ua
10173 Sergii Burlaka Male 1987 Pace.run.club Чернівці ua
10175 Ліза Цимбаліст Female 1998 Київ ua
10176 Надія Ліпінська Female 1982 Хмельницький ua
10177 Орест Ткач Male 1984 Львів ua
10178 Мар’ян Кардаш Male 1985
10182 Юрій Губер Male 1995 Probig Львів ua
10179 Ihor Choliy Male 1987 Івано-Франківськ ua
10180 Марія Бучко Female 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10181 Андрій Левчук Male 1983 Iron club Хмельницький ua
10183 Олександра Малиновська Female 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10184 Денис Марчук Male 2001 КФВ Івано-Франківськ ua
Оксана Колісник Female 1975 - Львів ua
10187 Іванка Михаревич Female 1999 Київ ua
10189 Анастасія Андрущенко Female 2000 Івано-Франківськ ua
10190 Ігор Семенов Male 1986 Agiliway Івано-Франківськ ua

5км

Individual race

Date: 09 October 2022

Start time: at 10:10

Price: 500 UAH

Limit: 300 participants

Participants registered - 74 out of maximum of 300

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
5011 Ярослав Іваницький Male 2001 Заболотів ua
Мія Штик Female 1994 Львів ua
NP0000 10987654 Male 1927 lkjhgfd Житомир ua
5071 Марк Борисьонок Male 1989 Nike run club Київ ua
5072 Violetta Savchuk Female 1994 adidas Runners Kyiv Київ ua
5065 Тетяна Боднар Female 1984 Івано-Франківськ ua
5012 Ірина Кульчицька Female 1987 Івано-Франківськ ua
5013 Віталій Бульда Male 1963 Івано-Франківськ ua
5014 Ольга Родченкова Female 1981 Івано-Франківськ ua
5015 Владислава Макаренко Female 2006 Івано-Франківськ ua
5016 Каріна Брацило Female 1993 Івано-Франківськ ua
5017 Степан Чарковський Male 1990 Калуш ua
5018 Микола Міканов Male 1987 Харків ua
Paul Soldatov Male 1982 Wild Life Ямниця ua
5020 Роман Малий Male 1988 Nike+ Run Club Київ ua
5019 Юрій Малий Male 1985 Nike+ Run Club Одеса ua
5021 Тарас Зощак Male 1983 Івано-Франківськ ua
5022 Дарья Дубенец Female 2005 Спорт для всіх Дружківка ua
5023 Анастасія Абаровська Female 1991 Чернівці ua
5024 Алла Левкович Female 1985 Київ ua
5025 Irina Savchuk Female 1986 Київ ua
Лукачина Анастасія Female 2003 Ужгород ua
5026 Василь Куриляк Male 1996 КДЮСШ
5027 Roman Tymkiv Male 1999 2Пива по ціні одного Івано-Франківськ ua
5028 Тарас Котик Male 1988 Городенка ua
5029 Альона Гончаренко Female 1990 Аврора мультимаркет Полтава ua
5030 Олександра Левченко Female 1994 Івано-Франківськ ua
5031 Aleksandr Lopanov Male 1995 Runday Маріуполь ua
5032 Дмитро Кучер Male 1999 Івано-Франківськ ua
5039 Наталія Любимовська Female 1989 Полтава ua
5033 Анжела Десенко Female 1997 Аврора Полтава ua
5034 Дмитро Дем\'яненко Male 1992 Аврора Полтава ua
Євгеній Хапікало Male 1986 Аврора
Іван Хомінець Male 1995 Івано-Франківськ ua
5035 Скорик Катерина Female 1991 IRON CLUB Одеса ua
5036 Наталія Миколайчук Female 1991 Львів ua
5037 Ярина Мороз Female 1992 Київ ua
5038 Natalie Vozniak Female 1988 Івано-Франківськ ua
5040 Кирило Толоконніков Male 1998 Київ ua
Аліна Караванець Female 2005 Івано-Франківськ ua
Олексій Рибалка Male 1981 Run Empire Харків ua
5041 Олександр Стадник Male 1995 AjaxRunningClub Київ ua
5042 Дмитро Ковалів Male 2006 Золочів ua
5043 Володимир Ковалів Male 1979 Zolochiv runners Золочів ua
5044 Оксана Гриновець Female 1983 Львів ua
5045 Марія Данилюк Female 1996 Тернопіль ua
5046 Oksana Kaminska Female 1989 Івано-Франківськ ua
5047 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Ольга Чапля Female 1995 Дрогобич ua
5048 Анастасія Тищенко Female 1999 З друзями Київ ua
5049 Артем Крищук Male 1988
5050 Lesia Chornolizska Female 1996 немає Івано-Франківськ ua
5051 Михайло Кузнєцов Male 2001 Ajax Running Club Київ ua
5052 Сергій Настасяк Male 1985 «Ajax Running Club»
5055 Роман Кутинський Male 1992 Немає Івано-Франківськ ua
Петро Петрович Male 1990 Runday Київ ua
5053 Олексій Петечел Male 1982 Івано-Франківськ ua
5054 Ярослав Коломійчук Male 2003 Guide Runner Львів ua
5056 Костянтин Яковлєв Male 1985 Аврора Київ ua
5057 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
5060 Roman Maksymiv Male 1990 Івано-Франківськ ua
5058 Іван Остафійчук Male 1984 SoftServe running community Микитинці ua
5059 Владислав Ткаченко Male 1976 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
5061 Наталія Литвин Female 1987 Івано-Франківськ ua
5062 Олександр Ткачук Male 1997 Івано-Франківськ ua
5063 Олег Ворона Male 1996 DSN Group Рогатин ua
5064 Максим Карпаш Male 1982 Івано-Франківськ ua
5066 Назарій Коржинський Male 1995
5067 Анна Азарова Female 1985 Івано-Франківськ ua
5068 Віталій Нестеренко Male 1984 Run - Up National Біла Церква ua
5069 Ірина Копач Female 1989 Івано-Франківськ ua
5070 Тетяна Гребінник Female 1989 RUN21 Київ ua
Михайло Іванов Male 1983 Trilewy Львів ua
5073 Hanna Sharuk Female 1995 Nike Run Club Київ ua
5074 Vika Gutnik Female 1987 Gutsul Running Club
5075 Олександра Стеблецька Female 1997 Івано-Франківськ ua
5076 Андрій Будаква Male 1967 КЛБ Азовсталь Маріуполь ua
5077 Костянтин Пишняк Male 1995 Дворічна ua
5078 Діана Грицак Female 2001 Немає Івано-Франківськ ua
5079 Наталія Мельниченко Female 1979 Немає Івано-Франківськ ua
5080 Іван Боднарюк Male 1997 - Івано-Франківськ ua
5081 Марія Голота Female 1987
Вікторія Вікторія Female 1994 Львів ua
5082 Максим Тархов Male 1985 Run21 Київ ua
5083 Артем Суров Male 1991 RUN21 Київ ua
5084 Mykhailo Brunets Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua

100 метрів до 6 років (включно);

0,1 km

Individual race

Date: 09 October 2022

Start time: at 09:00

Price: free

Для учасників змагань у віці 14 років і молодше підтвердження віку здійснюють батьки або уповноважені супроводжуючі особи (тренер, викладач тощо).

До участі в дитячих забігах долучаються діти за наступних вікових категорій:

100 м - до 6 років (включно);

400 м - від 7 до 9 (включно);

1000 м - від 10 до 14 (включно).

Participants registered - 55, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Марко Грицанчук Male 2018 Івано-Франківськ ua
2 Соломія Сабатович Female 2017 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
3 Дмитерчук Яна Female 2017 Коломия ua
4 Denys Petrashchuk Male 2015 Калуш ua
5 Олексій Порада Male 2016 Івано-Франківськ ua
6 Злата Котик Female 2019 Івано-Франківськ ua
7 Вікторія Білозор Female 2018 Берізка Івано-Франківськ ua
8 Гектор Скомаровський Male 2020 ОДЮСШ 2 Івано-Франківськ ua
9 Емілія Мельник Female 2018 Sykhiv Lions Львів ua
10 Тимур Крох Male 2018 Івано-Франківськ ua
400 Меланія Попович Female 2014 Run4U Львів ua
401 Нікіта Твардовський Male 2013 Івано-Франківськ ua
402 Володимир Макаренко Male 2014 Івано-Франківськ ua
403 Матвій Лесів Male 2013 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
11 Дарья Дубенец Female 2007 Спорт для всіх Любешів ua
12 Катруся Царевич Female 2011 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
13 Дар‘я Заіченко Female 2009 JRC Juniors Івано-Франківськ ua
14 Злата Гуцул Female 2012 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
15 Москаленко Аріна Female 2010 Запоріжжя ua
16 Олег Передрук Male 2009 Івано-Франківськ ua
17 Ірина Романюк Female 2011 Зарудчі ua
18 Катерина Зубач Female 2008 Івано-Франківськ ua
19 Олександра Баліцька Female 2012 Probig
20 Данило Куцій Male 2012 - Івано-Франківськ ua
21 Ярослава Зуєва Female 2012 GRC Івано-Франківськ ua
22 Дмитро Осадчий Male 2011 Київ ua
23 Владислава Зуєва Female 2008 GRC Івано-Франківськ ua
24 Олександр Гнатюк Male 2012 TRILEWY Львів ua
25 Ярослав Роздайгора Male 2008 Run_21 Хмельницький ua
26 Юліана Мохначук Female 2012 GRC Juniors
27 Андрій Хромець Male 2008 Требухів ua
28 Дмитро Панасенко Male 2012 Харків ua
29 Вікторія Романів Female 2009 Івано-Франківськ ua
30 анжеліна стахнюк Female 2011 Івано-Франківськ ua
31 Олександр Гораль Male 2009 Самурай Івано-Франківськ ua
32 Анна Гораль Female 2012 Ренесанс Івано-Франківськ ua
33 Тимофій Гбур Male 2011 Івано-Франківськ ua
34 Володимир Хомин Male 2009 Kolomyia Running Club Коломия ua
35 Софія Мохначук Female 2009 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
36 Заліський Владислав Male 2010 Авіатор Івано-Франківськ ua
37 Маргарита Ткаченко Female 2009 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
38 Єлизавета Ткаченко Female 2011 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
39 Ткаченко Єлизавета Female 2011 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
40 Нестерук Іванна Female 2011 BIG-BROVARY Бровари ua
41 Святослав Широкий Male 2012 - Івано-Франківськ ua
42 Наталія Білінкевич Female 2008 ФСТ "Колос" Івано-Франківськ ua
43 Максим Білінкевич Male 2012 ФСТ "Колос" Івано-Франківськ ua
44 Софія Варишко Female 2011 Івано-Франківськ ua
45 Дмитро Дмитерчук Male 2009 Івано-Франківськ ua
46 Ivan Pasieka Male 2011 Gutsul Running Club Juniors Івано-Франківськ ua
47 Solomiia Pasieka Female 2012 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
48 Вікторія Біла Female 2011 Івано-Франківськ ua
49 Юрій Копач Male 2011 Івано-Франківськ ua
50 Тіана Ліпінська Female 2008 Хмельницький ua
51 Вероніка Вербіцька Female 2010 Race Expert Хмельницький ua

400 метрів - від 7 до 9 (включно).

0,4 km

Individual race

Date: 09 October 2022

Start time: at 09:15

Price: free

Для учасників змагань у віці 14 років і молодше підтвердження віку здійснюють батьки або уповноважені супроводжуючі особи (тренер, викладач тощо).

До участі в дитячих забігах долучаються діти за наступних вікових категорій:

100 м - до 6 років (включно);

400 м - від 7 до 9 (включно);

1000 м - від 10 до 14 (включно).

Participants registered - 5, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
400 Ярина Сабатович Female 2015 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
401 Дмитерчук Гнат Male 2015 Коломия ua
402 Ольга Порада Female 2012 Івано-Франківськ ua
403 Вероніка Твардовська Female 2015 Івано-Франківськ ua
1 Настя Демків Female 2012 Львів ua

1000 метрів - від 10 до 14 (включно)

1 km

Individual race

Date: 09 October 2022

Start time: at 09:25

Price: free

Для учасників змагань у віці 14 років і молодше підтвердження віку здійснюють батьки або уповноважені супроводжуючі особи (тренер, викладач тощо).

До участі в дитячих забігах долучаються діти за наступних вікових категорій:

100 м - до 6 років (включно);

400 м - від 7 до 9 (включно);

1000 м - від 10 до 14 (включно).

Participants registered - 3, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Надія Сабатович Female 2010 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
2 Віктор Скомаровський Male 2009 ОДЮСШ 2 Івано-Франківськ ua
3 Олександра Кульчицька Female 2011 Івано-Франківськ ua

12 Comments:

  1. Станіслав Харечко

    Добрий день. Не знайшли положення заходу. Чи є знижки для пакетної реєстрації клубу?

  2. Ірина Кульчицька

    Доброго дня, чи відбудеться півмарафон цього року?

  3. Василь Кричун

    Чи буде 9-й півмарафон у Івано-Франківську 2022 року ??

  4. Іван Попович

    Зареєстрував дітей, в кабінеті все гаразд, але інформація в таблицях не відображається, чи це ок?

  5. Егор Лукьянов

    Добрий день, підкажіть будь ласка,себе зареєструвала, а дітей не можу пишіть вік не підходить, як бути?

  6. Москаленко Андрій

    Зареєструвала дітей, а вони відображаються в інших таблицях.. то нічого?

  7. Василь Кричун

    Прошу вислати мені промокод.

  8. Олександр Шерстюк

    Добрий день
    У вас працює ссилка на Положення 2021 року. Хотілось почитати свіже.
    Дякую

  9. Сергій Канінський

    Добрий день,я інвалід по слуху, хочу приймати участь у трейл біги. Для мені знижка в оплаті є?

  10. Людмила Людкевич

    Доброго дня, зареєструвала дітей на 100 м ,в особистих кабінетах є підтвердження,а таблицях їх немає.

  11. Ярослава Зуєва

    Зареєстрував дітей на 1000м, а вони чомусь зареєстровані на 100м. Вони по віку туди навіть не проходять.
    Прошу перенести Зуєвих Ярослава і Владиславу на дистанцію 1000м.

Leave a comment