8 March Run

08 March 2020 Running / Чернівці / Pace Run Club

Сімейний забіг Подвійний забіг Дай п’ять
  • Сімейний забіг

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Подвійний забіг

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дай п’ять

    Results are not yet available. Please try again later.

Друзі, в рамках підготовки до 5-th Chernivtsi Half Marathon 2020 потрібно вже прокидатися від зимової сплячки, і кращого способу, ніж вийти всім разом на перший весняний старт "8 March Run" - годі й придумати.
3 дистанціЇ (3 кола парку "Жовтневого") - 1,75 км / 3,5 км / 5,25 км!
Біжуть всі: жінки, чоловіки, дітки!
Без вікових обмежень, без стартових внесків, абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Приходьте всією родиною та беріть друзів!
Розіграші подарунків, запальна музика, цікава фото-зона, а біг у колі друзів - ми вам гарантуємо!
Стартові номери та призовий фонд - гарнатовано =)
А на наших красунь чекають приємні сюрпризи!)

Генеральний партнер заходу - спортивний клуб leader_sport_family

Сімейний забіг

Individual race

Price: UAH

Limit: 500 participants

«Сімейний забіг» (батьки з дітками до 14 років) - 1 коло парком (1, 75 км)

Participants total: 3

Participants registered - 3 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 1003, Тетяна Субботіна

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1001 Ангелина Тищенко Female 2005 Чернівці ua
1002 Юлия Тищенко Female 1983 Чернівці ua
1003 Тетяна Субботіна Female 1987 - Чернівці ua

Подвійний забіг

Individual race

Price: UAH

Limit: 500 participants

«Подвійний забіг» (від 14 років) - 2 кола парком (3,5 км)

Participants total: 13

Participants registered - 13 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 2013, Тарас Ковалець

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
2001 Соня Пінтилюк Male 1982 Pulse Running Team Чернівці ua
2002 Василь Куриляк Male 1996 КДЮСШ
2003 Володимир Попов Male 1996 ЗОШ 2 Чернівці ua
2004 Одександра Косуба Female 2003 Чернівці ua
2005 Олександр Бабій Male 1996 Чернівці ua
2006 Ольга Савина Female 1989 Чернівці ua
2007 Олена Марчук Female 2001 Чернівці ua
2008 Андрій Васюк Male 2001 Чернівці ua
2009 Каріна Бирсан Female 2005 - Чернівці ua
2010 Людмила Бирсан Female 1985 - Чернівці ua
2011 Андрій Андрусяк Male 2004 КСО Мідіз Чернівці ua
2012 Alexandr Olijnyk Male 1985 БАХУР Клуб Чернівці ua
2013 Тарас Ковалець Male 1989 Чернівці ua

Дай п’ять

Individual race

Price: UAH

Limit: 500 participants

Забіг «Дай п’ять» (від 14 років) - 3 кола парком (5,25 км)

Participants total: 40

Participants registered - 40 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 3040, Олег Панченко

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
3001 Галина Гарас Female 1971 Чернівці ua
3002 Anastasiia Platokhina Female 1999 Чернівці ua
3003 Олег Римарович Male 1969 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua
3004 Наталі Римарович Female 1977 KamyanetsRunClub Кам'янець-Подільський ua
3005 Дмитро Андрійчук Male 1978 Чернівці ua
3006 Паша Валящук Male 1991 Іршава ua
3007 Олеся Андрійчук Female 1978 Чернівці ua
3008 Father Пінтилюк Male 1982 Pulse Running Team Чернівці ua
3009 Наталія Квасниця Female 1985 Чернівці ua
3010 Олександр Косован Male 1998 Сторожинець ua
3011 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHARPMINDS RUN Чернівці ua
3012 Natali Burlaka Female 1992 Pace.run.club Чернівці ua
3013 Василь Любківський Male 1995
3014 Олександр Сосновський Male 1994 Чернівці ua
3015 Олег Коршунов Male 1996 Pace run club Чернівці ua
3016 Олександр Цопа Male 1987 Pace Run Club Чернівці ua
3017 Павел Тищенко Male 1984 Чернівці ua
3018 Ігор Ємельянов Male 1988 Чернівці ua
3019 Вадим Молофій Male 2001 Тай-Сен Чернівці ua
3020 Роман Самотюк Male 1983 Кіцмань ua
3021 Dmitriy Bohachoff Male 1984 - Чернівці ua
3022 Юрій Саркісов Male 1989 Big Pimpin' Чернівці ua
3023 Сніжана Олександрівна Female 1994 Кіцмань ua
3024 Максим Гречко Male 2004 Лідер Чернівці ua
3025 Elena Belousova Female 1985
3026 Mykola Hlynka Male 1989 ULTRA Львів ua
3027 Igor Barladin Male 1981 Чернівці ua
3028 Максим Станкевич Male 1987
3029 Іван Павлюк Male 2001 Фан клуб Тищука Чернівці ua
3030 Анастасія Єрмоленко Female 1996 Чернівці ua
3031 Курик Людмила Female 1993 Чернівці ua
3032 Вася Понич Male 1996 Чернівці ua
3033 Іван Осипов Male 1991 Чернівці ua
3034 Іван Андрусяк Male 1995 КСО Мідіз Чернівці ua
3035 Олександра Осипова Female 1989 Чернівці ua
3036 Юрій Шабацький Male 1985 БАХУР КЛУБ Перерив ua
3037 Михайло Чобанюк Male 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua
3038 Anna Havrylets Female 1995 Pace Run Club Чернівці ua
3039 Татьяна Прокопчук Female 1971 Чернівці ua
3040 Олег Панченко Male 1987 ТриЛеви Львів ua

Leave a comment