Frankivsk Half Marathon 2018

23 September 2018 Running / Івано-Франківськ / Платформа «Тепле місто»

21k 10k 5k Благодійний забіг Дитячий забіг 1000м Дитячий забіг 500м Дитячий забіг 100м Корпоративний забіг Естафета

"Одна тут - друга там” – бігти дуже швидко, опинитись в кількох місцях одночасно та встигнути все! Наш 5й Frankivsk Half Marathon – максимум руху, нових відкриттів та досягнень. Серце Прикарпаття, Івано-Франківськ прискорює свій ритм від нетерпіння – ми рахуємо години до нашої зустрічі! Організатором Frankivsk Half Marathon’18 є Платформа “Тепле місто”.

21k

Individual race

Date: 23 September 2018

Start time: at 10:00

Price: free

Limit: 500 participants

Participants total: 147

Participants registered - 147 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 167, Микола Сманцеров

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
21 Константин Божко Male 1977 KM Running club Київ ua
22 Ірина Ляпота Female 1974 Київ ua
146 Andriy Stepasiyk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
98 Галина Щепанівська Female 1977 Тернопіль ua
34 Alex Donets Male 1984 Будівельник Івано-Франківськ ua
23 Вячеслав Иванов Male 1977 Нетішин ua
68 Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
24 Андрій Возняк Male 1993 Kuzin Team Київ ua
25 Василь Передрук Male 1976 Івано-Франківськ ua
26 Павло Луцик Male 1992 Київ ua
27 Тарас Тимофійчук Male 1980 Коломия ua
45 Іванна Царевич Female 1983 Gutsulrunning club Івано-Франківськ ua
31 Maria Chaban Female 1995 Івано-Франківськ ua
28 Mарина Щерба Female 1982 ua
29 Микола Плюйко Male 1946 ua
30 Roman Dobrovolskyi Male 1994 Івано-Франківськ ua
32 Maksym Chkadua Male 1993 Івано-Франківськ ua
33 Роман Дунець Male 1981 Львів ua
35 Anna Kurman Female 1994 Івано-Франківськ ua
36 Kateryna Shchur Female 1989 Івано-Франківськ ua
37 Марія Годлевська Female 1984
38 Yurii Pinchuk Male 1991 CrossfitRivne Рівне ua
102 Oleksii Novikov Male 1980 Львів ua
84 Anatoliy Novak Male 1987 bicycle.delivery Львів ua
39 Володимир Гамула Male 1995 Київ ua
40 Світлана Громова Female 1994 Івано-Франківськ ua
41 Olena Kuvila Female 1993 Львів ua
42 Vasyl Letsyn Male 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
43 Nazarii-Andrii Soroka Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
44 Cheslav Янович Male 1985 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
50 Алёна Дунаева Female 1983 Гуцул Івано-Франківськ ua
112 Stanislav Tymochkin Male 1982 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
101 Didushytskyi Igor Male 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
62 Yaroslav Voloshchuk Male 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
46 Вадим Цибуляк Male 1984 Івано-Франківськ ua
51 Юрій Лащенко Male 1987 Львів ua
48 Любомир Людкевич Male 1983 - Івано-Франківськ ua
47 Anton Goshta Male 1984 Івано-Франківськ ua
49 Іван Понюк Male 1986 ICstore
94 Ruslan Koshman Male 1990 Ternopil RunDay Тернопіль ua
52 Людмила Заєць Female 1992 Івано-Франківськ ua
53 Iryna Boiko Female 1978 Ternopil Runday Тернопіль ua
59 Сергій Балакірєв Male 1978 Івано-Франківськ ua
55 Сергій Серафим Male 1986 Івано-Франківськ ua
54 Vitalii Bandalak Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
58 Юрій Мокрецький Male 1998 Івано-Франківськ ua
56 Василь Янко Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
69 Taras Moroz Male 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
71 Василь Ткачук Male 1984 Авіатор Івано-Франківськ ua
60 Тарас Качур Male 1984 FlashRun Хмельницький Хмельницький ua
61 Дмитро Шамрайов Male 1982 Авіатор Івано-Франківськ ua
63 Інна Василів Female 1975 Івано-Франківськ ua
70 Женя Сяткін Male 1982 Івано-Франківськ ua
64 Mila Bozhko Female 1982 Saucony Running Club Київ ua
57 Василь Кричун Male 1947 Клуб майстрів легкої атлетики Івано-Франківської області Івано-Франківськ ua
167 Микола Сманцеров Male 1977 DELIVERO.UA
73 Тарас Терлецький Male 1994 Івано-Франківськ ua
74 Aleksey Kuznetsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
75 Юрій Малий Male 1985 Nike+ Run Club Одеса ua
76 Роман Малий Male 1988 Nike+ Run Club Київ ua
77 Андрій Кантемир Male 1995
78 Mykola Lysenko Male 1959 БІГ Бровари Бровари ua
83 Євген Гостіщев Male 1991 Кропивницький ua
79 Юля Сосновська Female 1993 Nike+ Run Club Київ ua
80 Денис Черевко Male 1984 Impero
81 Юлія Горковенко Female 1983 Чернівці ua
82 Юрій Слєпньов Male 1991 Стрий ua
67 Петро Морикот Male 1956 Івано-Франківськ ua
66 Vira Chaplinska Female 1977 Nike+ Run Club Київ ua
65 Віталій Хмелюк Male 1986 Nike+Run club Київ ua
85 Serhii Hrabovenko Male 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua
86 Іван Сухецький Male 1993 Івано-Франківськ ua
87 Олена Голяк Female 1991 Івано-Франківськ ua
88 Ольга Черныш Female 1983   Nike+RuningClub Київ ua
89 Nataly Tkachuk Female 1985 Тернопіль ua
90 Anna Sharova Female 1989 Nike Run Club Київ ua
129 олексій пилипчук Male 1970 Рівне ua
91 Oleksandr Hrebeniuk Male 1986 Вінниця ua
100 Юра Гошій Male 1982 GRS, СК Івано-Франківськ ua
92 Ольга Немченко Female 1982 KM Running Club Київ ua
93 Олександр Кернякевич Male 1988 Івано-Франківськ ua
95 Dmytro Melnykovych Male 1981 Івано-Франківськ ua
96 Nika Anisimova Female 1984 KM Running Club Київ ua
111 Roma Shemet Male 1974 Nike+ Run Club Київ ua
97 Тарас Тичківський Male 1990 Івано-Франківськ ua
99 Тетяна Шевчик Female 1989 Nike+Run Club Київ ua
119 Володимир Радевич Male 1997 Івано-Франківськ ua
110 Olesia Havryshko Female 1995 Львів ua
103 Андрій Пелех Male 1984 Тернопіль ua
104 Наталя Ладан Female 1988 KM Running Club Київ ua
106 Ольга Ладан Female 1991 Київ ua
105 Natalya Bandalak Female 1987 Gutsul running club
107 Дмитро Гальчинський Male 1988 KM Running Club Київ ua
108 Lara Hrytsan Female 1986 Nike+ Run Club Бровари ua
109 Дмитро Круммер Male 1990 н Київ ua
118 Тарас Малий Male 1992 Івано-Франківськ ua
72 Анна Погорельчук Female 1996 NRC Київ ua
113 Євген Шиндра Male 1987 Iakovliuk Team Київ ua
115 Olga Bundziak Female 1979 BorysRunningClub Коломия ua
114 Denis Babenko Male 1987 KM Running Club Київ ua
116 Олексій Шкуренко Male 1988 Nike+Run Club Київ ua
117 Роман Процик Male 1985 Івано-Франківськ ua
121 Андрій Семен Male 1989 Львів ua
120 Мар\'яна Срібна Female 1987 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua
157 Олександр Бобрицький Male 1963 AVALON Ink Львів ua
122 Дмитро Афросін Male 1989 Київ ua
123 Роман Горячун Male 1979 Nike+Run Club Одеса ua
124 Юлія Гринчук Female 1990 Львів ua
125 Юрій Саркісов Male 1989 Чернівці ua
126 Андрій Швадчак Male 1980 Run4Fun 82100 Дрогобич ua
127 Олег Цюрак Male 1978 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua
128 Іван Зварчук Male 1993 Рогатин ua
130 Dmytro Smirnov Male 1986 CoreValue Львів ua
131 Bohdan Shmorhun Male 1992 KM Running Club Київ ua
132 Тарас Целюх Male 1988 Львів ua
145 Dmytro Kochuk Male 1995 Тернопіль ua
133 Edem Mensitov Male 1994 Unity WhoUnity Сімферополь
166 Christina Romanchuk Female 1993 Немає Золочів ua
134 Тарас Дзюбан Male 1987 Вертеп
135 Тарас Довганюк Male 1988 Вертеп
136 Надія Ясінська Female 1994 SC ULTRA Львів ua
137 Олександр Коваленко Male 1986 Орден Святого Кросівка Київ ua
138 Ігор Хваліба Male 1991 VIKING Луцьк
139 Mikhail Ivanov Male 1983 Львів ua
140 Юра Гаврилів Male 1982 Львів ua
142 Oleksandr Prokofiev Male 1987 Львів ua
141 Olha Ivankiv Female 1991 Львів ua
143 Вікторія Рогалевич Female 1995 Івано-Франківськ ua
148 Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
165 Христина Терлецька Female 1989 Львів ua
144 Pietinov Sergii Male 1989 Львів ua
147 Катерина Табачук Female 1992 СК "VIKING" Луцьк ua
149 Михайло Волошин Male 1990 Дрогобич ua
150 Андрій Аносов Male 1982 Львів ua
151 Роман Дмитрук Male 1975 Львів ua
152 Євгеній Миколута Male 1993 Яготин ua
153 Ірина Комендант Female 1989
154 Ігор Сорока Male 1985 FC Rewera Івано-Франківськ ua
155 Василь Петросеняк Male 1986 “BUZEROK” Івано-Франківськ ua
156 Kyrylo Polinchuk Male 1989 GrandDog Crossfit Київ ua
158 Ростислав Прядко Male 1987 Стрий ua
159 Христина Хіменес Female 1987 ЛДУФК Львів ua
160 Марьян Питын Male 1981 ТСтаФК Львів ua
161 Сергій Євтушенко Male 1989 Run4U Львів ua
162 Марія Євтушенко Female 1990 Run4U Львів ua
163 Светлана Маковоз Female 1979 MC RunOk Запоріжжя ua
164 Олександр Молодецький Male 1980 Одеса ua

10k

Individual race

Date: 23 September 2018

Start time: at 10:00

Price: free

Limit: 500 participants

Participants total: 20

Participants registered - 20 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 1030, Тарас Качор

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1011 Andrii Protsyk Male 1987 -
1015 Петро Іваночко Male 1990 Івано-Франківськ ua
1012 Тарас Кушніренко Male 1989 Івано-Франківськ ua
1013 Кантурак Наталія Female 1987 Івано-Франківськ ua
1014 Людмила Лаврук Female 1991 Івано-Франківськ ua
1016 Іван Осипов Male 1991 Чернівці ua
1017 Олександра Осипова Female 1989 Чернівці ua
1018 Inna Atamaniuk Female 1983 - Івано-Франкове ua
1019 Леонід Калинчук Male 1967 НАВС
1020 Nadiia Kindrachuk Female 1994 Львів ua
1022 Tetyana Schastlyvenko-Slezinska Female 1983 Львів ua
1021 Ольга Петровська Female 1979 Nike+Run Club Одеса ua
1028 Катерина Жуйко Female 1993 Вінниця ua
1030 Тарас Качор Male 1997 Тернопіль ua
1023 Назарій Климців Male 1999 Чернівці ua
1024 Dana Potishka Female 1991 Львів ua
1029 Роман Попович Male 2001 ДЮСШ Коломия Коломия ua
1025 Volodymyr Kostyuk Male 1976 Івано-Франківськ ua
1026 Віктор Клачко Male 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
1027 Dima Ostapenko Male 1995 SoftServe runners club Львів ua

5k

Individual race

Date: 23 September 2018

Start time: at 10:00

Price: free

Limit: 500 participants

Participants total: 4

Participants registered - 4 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 5014, Мар\'яна Гаврилюк

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
5011 Олена Чумаченко Female 1991 Львів ua
5012 Тарас Зощак Male 1983 Івано-Франківськ ua
5013 Юлія Ляхович Female 1984 ІФ Івано-Франківськ ua
5014 Мар\'яна Гаврилюк Female 1991 Львів ua

Благодійний забіг

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Дитячий забіг 1000м

Individual race

Price: free

Limit: 300 participants

Participants total: 3


Last bib number assigned - 8003, Тимур Нелідічев

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
8001 Вікторія Парасюк Female 2006 RunDay Тернопіль ua
8002 Віталій Залецький Male 2006 Івано-Франківськ ua
8003 Тимур Нелідічев Male 2006 Івано-Франківськ ua

Дитячий забіг 500м

Individual race

Price: free

Limit: 300 participants

Participants total: 6


Last bib number assigned - 8206, Поліна Нелідічева

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
8201 Дзвінка Вовк Female 2012 Київ ua
8202 Заліський Владислав Male 2010 Авіатор Івано-Франківськ ua
8203 Дмитро Осипов Male 2009 Чернівці ua
8204 Артем Новіков Male 2007 Львів ua
8205 Ксенія Аносова Female 2008 Аматор Львів ua
8206 Поліна Нелідічева Female 2008 Івано-Франківськ ua

Дитячий забіг 100м

Individual race

Price: free

Limit: 200 participants

Participants total: 7


Last bib number assigned - 8507, Роксолана Гаврилюк

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
8501 Аліса Лащенко Female 2017 Львів ua
8502 Устим Вовк Male 2014 Київ ua
8503 Анна Кліщ Female 2013 Івано-Франківськ ua
8504 Владислав Андрухович Male 2016 Івано-Франківськ ua
8505 Любомир Залецький Male 2006 Івано-Франківськ ua
8506 Ярослав Новіков Male 2012 Львів ua
8507 Роксолана Гаврилюк Female 2015 Львів ua

Корпоративний забіг

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Participants total: 2

Participants registered - 2 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 7002, Tanya Semaniuk

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
7001 Леонід Калинчук Male 1967 НАВС
7002 Tanya Semaniuk Female 1985 COAX SOFTWARE Івано-Франківськ ua

Естафета

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Participants total: 2

Participants registered - 2 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 4002, Владислав Ткаченко

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
4001 Viacheslav Krukovskyi Male 1978 Жиркотики / Run Base Kyiv Київ ua
4002 Владислав Ткаченко Male 1976 WILD LIFE Івано-Франківськ ua

18 Comments:

  1. Taras Tseliukh

    Не можу скачати заяву про відповідальність. І де взяти бланк медичної довідки?

    1. Юрій Гринів

      Заявка про особисту відповідальність після оплати знаходиться у Вашому кабінеті в позиції вашої заявки на забіг. Доступна для роздруку.

  2. Євген Назаренко

    Доброго дня, чи можу я зареєструвати через свій кабінет дитину на дитячий забіг у 1000 м.?

    1. Юрій Гринів

      Необхідно створити новий кабінет.

  3. Микола Ілин

    Цікаво як цього року організуєте) За таку ціну все має бути не те що на вищому рівні, а ідеально!!!!

  4. Христина Терлецька

    Доброго дня! 2 питання:
    як дозамовити футболку якщо я вже оплатила участь?
    яка конкретно повинна бути медична довідка (номер форми), в якій установі її видають?

    1. Iryna Lonych

      Реєстрація переїхала. Дозамовити футболку можна тут https://athletic-events.com/events/507

      1. Людмила Заєць

        Тему з медичною довідкою так і не розкрили. Попередньо телефонувала казали, що вона взагалі не обов’язкова, а тепер на особистому зобов’язанні читаю, що без неї не дадуть стартовий пакет.??

        1. Людмила Заєць

          Я вже мовчу що на особистому зобов’язанні ще й рік до мого віку додали. Як для жінки не дуже приємно.

          1. Юрій Гринів

            Доброго дня. Яка точна дата Вашого народження?

  5. Taras Tseliukh

    Доброго вечора! Я зареєстрований під №132, а ваучер прийшов з номером 73, то який у мене номер?)))

    1. Людмила Заєць

      У мене та ж проблема, зверталась, але так ніхто і не відповів

    2. Iryna Lonych

      Реєстрація переїхала. Правильний номер той що від ресурсу атлетік івентс.

  6. Ліна Петляк

    як реєструватися?

  7. Роман Попович

    Доброго дня скажіть будь-ласка,а після оплати чек потрібно роздруковувати?

    1. Iryna Lonych

      Чек не потрібно. ТРеба ваучер учасника, який ви можете скачати в особистому кабінеті тут https://athletic-events.com/events/507

  8. Ігор Мартинюк

    Переміг 50-59 за1г24хв.Дали за перемогу три кефіра і носки,обідно за Костюка,що його також бортанули і багато інших.Із за декількох тисяч на призові по вікових організатори обісрались на сотні тисяч.Ті,що крутились коло організатора поділили нормалні призи собі

Leave a comment