Пробіг друзів 2020

26 Січня 2020 Біг / Богородчани / Богородчанська РДА

32k 16k 3k 1k 500m 100m
  • 32k

    Переглянути результати онлайн
  • 16k

    Переглянути результати онлайн
  • 3k

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.
  • 1k

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.
  • 500m

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.
  • 100m

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.

26 січня 2020 у селищі Богородчани пройде "Пробіг Друзів".

Якщо Вам потрібен трансфер з Івано-Франківська до місця видачі стартових пакетів та/або до місця старту, просимо повідомити нас за телефоном +380669710806.

32k

32 км

Індивідуальна участь

Дата: 26 Січня 2020

Початок: о 10:30

Вартість: 500 грн. (з 01 Січня 2020 — 500 грн.)

Вартість 500 грн.

Ліміт: 220 учасників

Загалом заявок: 207

Зареєстрованих учасників - 173 з максимальних 220
Останній присвоєний стартовий номер - 180, Sergiy Chmel

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
155 Ольга Носова Жін 1981 Dodgi Львів ua $
24 Володимир Квич Чол 1972 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
2 Sergii Spivak Чол 1985 Київ ua $
Taras Kulai Чол 1994 SC Ultra Гійче ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
3 Етель Левіна Жін 1962 Фенікс Львів ua $
32 Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
4 Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
106 Andrii Androshchuk Чол 1987 Київ ua $
14 Роман Микитюк Чол 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
5 Павло Мрикало Чол 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
6 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
7 Sergei Panchenko Чол 1971 RUN4U Львів ua $
13 Ірина Жуган Жін 1993 Одеса ua $
27 Mykyta Prus Чол 1998 RUN4U Львів ua $
64 Олександр Бобрицький Чол 1963 FLAU Львів ua $
Ткачук Василь Чол 1984 Авіатор Івано-Франківськ ua
15 Олександр Виноградський Чол 1989 Львів ua $
9 Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua $
8 Андрій Голіней Чол 1978 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
174 Vyacheslav Pryshljak Чол 1989 Squad UA Runners Львів ua $
10 Андрій Камінський Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
12 Олександр Філюк Чол 1995 Ternopil runing club Тернопіль ua $
11 Сергій Шимков Чол 1987 Shypshyna Run Club Львів ua $
41 Валерій Шапочка Чол 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua $
Роман Сав\'юк Чол 2000 Я не є учасником клубу Надвірна ua
Орест Бусько Чол 1994 Львів ua
82 Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
71 Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua $
Юлія Костельна Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
16 Oksana Dyba Жін 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua $
17 Roman Kalgin Чол 1988 - Полонне ua $
20 Олександр Пугач Чол 1982 Shypshynarunclub Львів ua $
Anna Vinitskaja Жін 1979 Київ ua
19 Олександр Мілашенко Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
21 Андрій Хімка Чол 1973 Шипшина Львів ua $
22 Дмитро Глушак Чол 1961 Богородчани ua $
105 Kolya Levchuk Чол 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
84 Марія Шеліхевич Жін 1968 Ternopil running club Тернопіль ua $
23 Vasyl Letsyn Чол 1983 Letsyn family running club Івано-Франківськ ua $
25 Mariya Domchak Жін 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua $
26 Василь Кабан Чол 1960 Коледж фіз вих ua $
Oleh Drozdovskyy Чол 1981 Кабани Винники ua
28 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
29 Valentyn Skubak Чол 1976 Ірпінь ua $
Петро Морикот Чол 1956 Асоціація ветеранів Тлумач ua
30 Anastasiia Doroshenko Жін 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
31 Andriy Kucherenko Чол 1976 KuzinTeam Львів ua $
33 Василь Кузьків Чол 1990 Сендем Богородчани ua $
43 Степан Пасічний Чол 1998 Івано-Франківськ ua $
73 Андрій Пиндик Чол 1997 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
35 Евгения Чучкалова Жін 1973 СК Науковець Київ ua $
36 Андрій Бодник Чол 1973 Salomon Running Club Ukraine Івано-Франківськ ua $
Dariia Bodnar Жін 1984 Lviv trail running club, Endurance school Львів ua
38 Ольга Продан Жін 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
40 Тарас Гупало Чол 1995 Ківерці ua $
50 Іван Сенчак Чол 1971 Богородчани ua $
44 Святослав Кріцак Чол 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
Святослав Кріцак Чол 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Ігор Патіюк Чол 1980 TRAFIK Львів ua
Оксана Заліско Жін 1956 СК НУ Львівська політехніка Львів ua
96 Сергій Расчупкін Чол 1990 Raschupkins Мукачево ua $
42 Олег Зубач Чол 1981 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
49 Serhii Popov Чол 1980 Salomon running club Ukraine $
45 Гулай Андрій Чол 1979 Kolomyia Running Club Коломия ua $
46 Yaroslav Voloshchuk Чол 1984 Iron team Cadence Івано-Франківськ ua $
55 Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua $
47 Тарас Лаба Чол 1972 $
48 Ірина Косович-Онуфрик Жін 1992 Івано-Франківськ ua $
51 Богдан Пилипчук Чол 1985 Коломийський біговий клуб Коломия ua $
Діна Костовська Жін 1977 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
53 Olena Berezenska Жін 1984 Salomon Running Club Київ ua $
54 Roman Hnativ Чол 1986 SC ULTRA Львів ua $
59 Роман Мельник Чол 1989 Львів ua $
125 Andriy Yeromenko Чол 1980 Salomon Running Club Ukraine Київ ua $
56 Dmitriy Pozhewilow Чол 1988 4F Kharkiv Чугуїв ua $
57 Назарій Яремчук Чол 1993 Kolomya Running Club Коломия ua $
65 Tetiana Zavediuk Жін 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
60 Зореслав Каїнський Чол 1978 Dodgi Львів ua $
61 Наталія Каїнська Жін 1991 Доджі Львів ua $
62 Sergii Danylchenko Чол 1989 Харків ua $
63 Володимир Ясьмо Чол 1964 Salomon Running Club Ukraine Київ ua $
Іван Бойченюк Чол 1996 Богородчани ua
140 Іван Бойченюк Чол 1996 Богородчани ua $
66 Марьян Питын Чол 1981 ТСтаФК Львів ua $
67 Христина Хіменес Жін 1987 ЛДУФК Львів ua $
92 Тарас Ткачук Чол 1965 - Івано-Франківськ ua $
69 Леонард Дмитрів Чол 1992 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
70 Ігор Заремба Чол 1975 без назви Тернопіль ua $
Іван Вівчарук Чол 1988 KRC Коломия ua
34 Vitalii Stepanchuk Чол 1983 Salomon Running Club Ukraine Софіївська Борщагівка ua $
72 Неля Непорадна Жін 1985 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
Максим Попов Чол 1985 КЛБ Hammers Малин ua
78 Григорій Грущак Чол 1984 Shypshyna Run Club $
81 Віталій Терещенко Чол 1993 Shypshyna Run Club Львів ua $
74 Зоряна Бутрин Жін 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
75 Dmytro Boliak Чол 1987 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
80 Микита Клименко Чол 1989 Донецьк ua $
77 Наталья Алексеенко Жін 1982 - Миколаїв ua $
76 Dmytro Kuka Чол 1997 Чернівці ua $
Ігор Бугрин Чол 1964 ШипШина
83 Зоряна Биндас Жін 1985 Ternopil running club Тернопіль ua $
85 Сергій Дубіль Чол 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
86 Олег Антохів Чол 1985 Берізка Львів ua $
87 Іван Урущак Чол 1951 SHYPSHYNA RUN CLUB/АБУ Львів ua $
88 Танасій Маковійчук Чол 1949 Колос Неполоківці ua $
122 Ігор Карук Чол 1974 Орден Святого Кроссівка Київ ua $
108 Юрій Цікало Чол 1955 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
89 Roman Petryk Чол 1980 Стрий ua $
90 Слава Олішевський Чол 1986 FamilyRunClub Бердичів ua $
91 Валентин Шевчук Чол 1982 СК "Гепард" Луцьк ua $
93 Andriy Stepasiyk Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua $
94 Василь Гвоздєв Чол 1984 CheRun Club Чернівці ua $
107 Микола Плюйко Чол 1946 Топранерс Київ ua $
95 Chenikalo Oleksandr Чол 1991 Run4U Львів ua $
128 Леонід Музичук Чол 1982 Гепард Луцьк ua $
97 Tanya Ratz Жін 1971 Львів ua $
104 Роман Гаврилюк 1982 Saucony UKRAINE TEAM, СК Гепард Ужгород ua $
98 Віталій Рехнюк Чол 1984 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
99 Dmytro Kovalov Чол 1997 СК Гепард Луцьк ua $
100 Тарас Третяк Чол 1983 Гепард $
101 Viktor Hrushetskyy Чол 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua $
102 Саша Шура Чол 1985 Федерація Триатлону міста Луцьк Луцьк ua $
103 Bogdan Klimovych Чол 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
Сергій Шимков Чол 1987 Family Run Club Бердичів ua
109 Elena Moroz Жін 1979 Львів ua $
110 Роман Ткачук Чол 1999 Черніїв ua $
111 Сiльвестр Фрунза Чол 1973 Чернівці ua $
112 Наталія Антонюк Жін 1988 СК « Гепард» Луцьк ua $
113 Сергій Пулінець Чол 1960 ДМК , АБУ $
114 Борис Михайлов Чол 1961 ДМК , АБУ $
115 Іван Курилюк Чол 1987 Підгір'я ua $
118 Михайло Гуранін Чол 1992 Золочів ua $
116 Володимир Василюк Чол 1957 Федерація легкої атлетики Івано-Франківська Івано-Франківськ ua $
117 Serhii Hrabovenko Чол 1990 Lviv Trail Running club Івано-Франківськ ua $
179 Ольга Стадник Жін 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
119 Андрій Шафран Чол 1989 Гепард $
120 Maryna Ryzhko Жін 1992 Київ ua $
121 Hanna Havai Жін 1991 Львів ua $
123 Михайло Високосов Чол 1984 Гепард $
124 Oleksii Kuznietsov Чол 1983 SHARPMINDS RUN Чернівці ua $
126 Maksym Cherkas Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
131 Настуня Дячук Жін 1997 Тернопіль ua $
127 Андрій Гаврилко Чол 2004 Підгір'я ua $
Иван Петров Чол 1980
130 Євген Будяньский Чол 1982 Gutsul Running Club Миколаїв ua $
129 Орест Гнатина Чол 1978 Стрий ua $
164 Масний Сергій Чол 1977 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
133 Володимир Баранюк Чол 1961 Червона Діброва ua $
165 Віталій Язловецький Чол 1987 Gutsulraning club Івано-Франківськ ua $
134 Tetiana Muzyka Жін 1987 Тернопіль ua $
Dionisios Niotis Чол 1961 Free Самос gr
135 Ігор Веселов Чол 1979 Che Run Club Чернівці ua $
Ігор Лисий Чол 1945 Фенікс
136 Дмитро Тригуб Чол 1972 ShypShyna Run Club Львів ua $
137 Любомир Третяк Чол 1984 Гепард Луцьк ua $
Олексій Кулик Чол 1949 Фенікс
143 Ігор Костюк Чол 1954 Borys Running Club Коломия ua $
139 Teтяна Соляник Жін 1981 СК Науковець Київ ua $
141 Василь Сухар Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
142 Svitlana Stanko Жін 1976 Rivne running club Рівне ua $
Taras Salo Чол 1981 SC Ultra Львів ua
144 Віталій Олексюк Чол 1994 Володимир-Волинський ua $
145 Ihor Sakhanda Чол 1967 RC Scientist, URA Київ ua $
Галина Щепанівська Жін 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua
146 Діма Сіледчик Чол 1997 Червоноград ua $
Діма Сіледчик Чол 1997 Червоноград ua
147 Іван Гуляк Чол 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua $
149 Євген Конкін Чол 1990 Тернопіль ua $
148 Vitaliy Stupak Чол 1977 Шалений Катамаран $
150 Олексій Зенін Чол 1991 Львів ua $
Myroslav Solomka Чол 2003 - Богородчани ua
151 Павло Олійник Чол 1988 TEAM ONE Чернігів ua $
153 Artem Poddybnuy Чол 1993 Бахмут ua $
152 Sergey Panchenko Чол 1958 ЄВРОПА/KLB SKIF Суми ua $
154 Вадим Заблоцький Чол 1970 Oil House Чернівці ua $
156 Tetyana Schastlyvenko-Slezinska Жін 1983 LTRC Львів ua $
Владимир Семенюк Чол 1979 Біла Церква ua
157 Марина Шаповалова Жін 1989 Київ ua $
159 Oleksandr Naida Чол 1978 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
158 Alena Khashko Жін 1987 Київ ua $
160 Андрій Гриценко Чол 1994 Salomon RC Скрипки ua $
161 Роксана Бондаренко Жін 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
162 Владимир Ершов Чол 1978 Чернівці ua $
163 Галина Кузьмінчук Жін 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Oleg Kozhushko Чол 1989
Олександр Кисиличак Чол 2002 Підгір'я ua
166 Христина Богомягкова Жін 1991 Stayer Run Odessa Одеса ua $
Олег Жовнір Чол 1995 Ґікс
Mieczyslaw Goral Чол 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl
167 Andrii Moisei Чол 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
168 Іван Баумкетнер Чол 1996 Львів ua $
169 Владислав Гапанович Чол 1985 Lviv Trail Running Club $
170 Володимир Васьков Чол 1984 Епицентр Овідіополь ua $
18 Василь Бордуляк Чол 1955 ТМ Ксенія Івано-Франківськ ua $
Олексій Коцаба Чол 2003 Підгір'я ua
1 Іван Гешко Чол 1979 Чернівці ua $
171 Руслан Крамарюк Чол 1988 Кіцмань ua $
Олена Шевченко Жін 1990 Queen & Trek King Club Київ ua
37 Oleksandr Hromiak Чол 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
172 Ярослав Грицак Чол 1979 ОКЛ Івано-Франківськ ua $
173 Петро Іващук Чол 1989 Львів ua $
175 Василь Волосянко Чол 1982 Особистий Старий Лисець ua $
176 Юрій Гайда Чол 1981 RedHead Львів ua $
177 Світлана Іверук Жін 1973 Рівне ua $
178 Юрий Волковинський Чол 1982 Salomon Running Club Ukraine Київ ua $
180 Sergiy Chmel Чол 1982 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $

16k

16 км

Індивідуальна участь

Дата: 26 Січня 2020

Початок: о 10:30

Вартість: 500 грн. (з 01 Січня 2020 — 500 грн.)

Вартість 500 грн.

Ліміт: 250 учасників

Загалом заявок: 294

Зареєстрованих учасників - 251 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 250, Юрій Вихопень

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
110 Тарас Петрик Чол 1984 Львів ua $
Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Inna Atamaniuk Жін 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
Olena Kuvila Жін 1993 Gutsul running club Львів ua
Андрій Михалків Чол 1996 KSO"IF-Deaf" Надвірна ua
Іванна Ковалів Жін 1990 Івано-Франківськ ua
Михайло Кравець Чол 1978 Калуш ua
8 Василь Гелетій Чол 1988 Калуш ua $
98 Viktor Kryshmaru Чол 1969 Чернівці ua $
6 Максим Ус Чол 1988 Інваспорт, Біговий Чернігів Чернігів ua $
4 Євгенія Ус Жін 1985 Біговий Чернігів Чернігів ua $
3 Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua $
5 Vitaliy Karpets Чол 1986 Epikur Нововолинськ ua $
93 Олена Хомуляк Жін 1996 Ternopil runing club Тернопіль ua $
7 Іванна Ковалів Жін 1990 GRC Івано-Франківськ ua $
9 Yaroslav Boichuk Чол 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
10 Oleksandr Slotvinskyy Чол 1988 In beer we trust Львів ua $
17 Yuliia Kucherenko Жін 1988 Gutsul Running Club Львів ua $
11 Людмила Прекрасна Жін 1983 Київ ua $
12 Володимир Гречаний Чол 1978 Київ ua $
13 Taras Tymofiichuk Чол 1980 Коломия ua $
14 Іванка Демків Жін 1997 Лісний Хлібичин ua $
15 Andrii Slavych Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
16 Volodymyr Marchuk Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
30 Юлія Маляганова Жін 1983 ShypshynaRunClub Львів ua $
18 Oleksandr Redko Чол 1991 Gutsul Running Club Київ ua $
19 Володимир Лук\'янчук Чол 1976 Gutsul running club Броди ua $
217 Ірина Шевчук Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
101 Petro Dorosh Чол 1987 Shypshyna run club Львів ua $
20 Тарас Качур Чол 1984 FlashRun Хмельницький ua $
77 Ольга Олійник Жін 1994 Shypshyna Львів ua $
21 Марина Гладилина Жін 1995 Shypshyna run club Львів ua $
64 Sasha Alimov Чол 1984 Львів ua $
40 Вероніка Вах Жін 1995 Львів ua $
60 Kateryna Senkiv Жін 1988 Shypshyna Run Club Львів ua $
129 Віка Гутник Жін 1987 Gutsul Running Club $
Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
216 Андрій Сушко Чол 1992 Львів ua $
Alina Sytnik Жін 1988 ShypShyna Run Club
90 Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua $
Андрій Пришляк Чол 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
24 Лариса Койнаш Жін 1972 ShypShyna Run Club Львів ua $
25 Vitalii Bandalak Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
26 Nataliia Bandalak Жін 1987 Gutsul running club $
27 Bohdan Dyba Чол 1997 Львів ua $
Kalambet Yuriy Чол 1988
81 Наталія Петришин Жін 1991 ShypShyna Run Club Львів ua $
28 Вячеслав Грицкевич Чол 1979 Gutsul Running Clun Івано-Франківськ ua $
153 Любомир Колесник Чол 1993 Яргорів ua $
29 Іван Пастернак Чол 1991 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
158 Sergii Misko Чол 1983 Броди ua $
34 Марко Феньо Чол 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua $
31 Oleg Kyrylko Чол 1968 RunnersConnect Київ ua $
33 Mykola Kramarenko Чол 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
32 Андрій Деркач Чол 1989 Чернівці ua $
224 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $
Євген Будяньский Чол 1982 Gutsul Running Club Миколаїв ua
Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua
36 Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
37 Тарас Котик Чол 1988 Городенка ua $
38 Лариса Майданюк Жін 1983 Кам'янець-Подільський ua $
39 Оксана Забельская Жін 1983 $
41 Andrii Sochka Чол 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua $
42 Оксана Вишиванюк Жін 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua $
43 Микола Смеречук Чол 1994 Хмелівка ua $
52 Лілія Гриб Жін 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
44 Ihor Pylypiv Чол 1989 Жидачів ua $
45 Snizhana Skupova Жін 1993 RunDay Львів ua $
Руслан Ковалик Чол 1982 TRAFIK Львів ua
46 Микола Єфімчук Чол 1977 Богородчани ua $
47 Тетяна Єфімчук Жін 1987 Богородчани ua $
Ольга Стадник Жін 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
48 Yuriy Kushnir Чол 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
49 Andriі Bandalak Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
50 Вікторія Зубач Жін 1988 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
85 Тарас Поповчак Чол 1978 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
57 Juliya Zavadskaya Жін 1987 Salomon Running Club Ukraine Київ ua $
51 Lyudmila Mihaylova Жін 1983 KOLOMYIA RUNNING CLUB Коломия ua $
53 Галина Боднар Жін 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
54 Микола Жуков Чол 1984 Київ ua $
55 Олександр Телевний Чол 1986 Київ ua $
56 Владислав Ткаченко Чол 1976 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
58 Oleksandr Herheliuk Чол 1989 Dexpens Лисець ua $
59 Ihor Pasieka Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
61 Наталія Рубльовська Жін 1982 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
180 Андрій Лапко Чол 1987 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
120 Катерина Малецька Жін 1997 Sport town Івано-Франківськ ua $
63 Дмитро Романишин Чол 1982 СПЦ "Каменяр" Івано-Франківськ ua $
Наталія Ліварська Жін 1984 Кам'янець-Подільський ua
65 Володимир Масний Чол 1979 Жидачів ua $
67 Андрій Клебан Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
66 Maria Petrynjak Жін 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
68 Максим Юркевич Чол 2000 Kolomyia Running Club Коломия ua $
69 Надія Беднарчук Жін 1975 - Броди ua $
70 Степан Іванишин Чол 1994 Commando.run Калуш ua $
71 Iryna Sliusar Жін 1995 ShypShyna Run Club $
72 Марта Цимбаліста Жін 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
131 Pavlo Kochkodan Чол 1985 Богородчани ua $
73 Volodumyr Fialka Чол 1990 ShypShyna Run Club Львів ua $
74 Valerii Makaikin Чол 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Ілля Мрад Чол 1992 шипишина Бейрут lb
75 Наталія Соболта Жін 1999 Червоноград ua $
225 Тарас Березюк Чол 1979 RUN4U $
78 Назар Левицький Чол 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua $
76 Андрій Шпіц Чол 1989 Броди ua $
100 Володимир Федосеєнко Чол 1998 KSO IF DEAF Івано-Франківськ ua $
79 Вікторія Бабенко Жін 1991 Shypshuna Run Club Львів ua $
80 Олег Соболта Чол 1996 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
82 Petro Polkovnikov Чол 1988 Gutsul Running Club Яремче ua $
83 Serg Futumaichuk Чол 1980 Village Run $
Наталія Пойдюк Жін 1984 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
84 Наталія Пойдюк Жін 1984 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
86 Roman Maksymiv Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
87 Stepan Kurdylo Чол 1984 In Beer We Trust Львів ua $
88 Тереза Швець Жін 1998 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
89 Ганна Козир Жін 1985 Kozyrteam Хуст ua $
91 Козир Андрій Чол 1991 Kozyr team Хуст ua $
92 Vitaliy Duliaba Чол 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua $
94 Anastasiia Platokhina Жін 1999 Чернівці ua $
95 Ольга Дуляба Жін 1982 Kolomyia Running Club Коломия ua $
105 Anastasiya Romanyuk Жін 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
96 Ольгп Малиновська Жін 1989 Надвірна ua $
242 Vasyl Janko Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
97 Роман Дунець Чол 1981 Lviv Trail Running Club Львів ua $
99 Михайло Скобилко Чол 1989 Shypshyna run club Львів ua $
2 Сергій Чізмар Чол 1972 Kozyr team Хуст ua $
102 Любомир Бордун Чол 1984 Kolomyia Running Club Коломия ua $
103 Мар\'ян Партика Чол 1983 Run4U Львів ua $
104 Роксана Партика Жін 1987 Run4U Львів ua $
Іван Жекало Чол 1999 ДЮСШ Голинь ua
159 Володимир Косило Чол 1987 Надвірна ua $
173 Ярослав Остафійчук Чол 1955 Медик Івано-Франківськ ua $
106 Ramin Gasanov Чол 1986 $
107 Юрій Тиліпський Чол 1995 Львів ua $
108 Оксана Катериняк Жін 1987 Коломия ua $
109 Ivanka Uboga Жін 1988 Львів ua $
147 Roman Hryvnak Чол 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
111 Володимир Пінтилюк Чол 1982 Pulse Running Team Чернівці ua $
112 Руслан Вербіцький Чол 1978 Тернопіль ua $
212 Сергій Яросевич Чол 1982 Ternopilruningclub Тернопіль ua $
Ольга Грицак Жін 1993 Івано-Франківськ ua
114 Віталій Цимбалюк Чол 1972 Ліга доброго бігу Млинів ua $
119 Alex Yurov Чол 1989 Run4U Львів ua $
113 Paul Kovalskyi Чол 1990 Спілка воїнів АТО Волині Луцьк ua $
115 Денис Щолоков Чол 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
116 Александр Антонюк Чол 1984 RIA.COM Київ ua $
117 Сергій Красько Чол 1980 Червоноград ua $
118 Misha Shastin Чол 1994 Львів ua $
121 Олександр Малонос Чол 1988 в/ч А1666 Львів ua $
122 Ivan Kirvas Чол 1992 Львів ua $
123 Юрій Цімболинець Чол 1992 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua $
Ірина Пикалюк Жін 1987 Epikur Володимир-Волинський ua
156 Vasyl Koshel Чол 1978 Family Коломия ua $
124 Шушка Іван Чол 1996 Ужгород ua $
125 Andrii Kepeshchuk Чол 1994 KYIV CYCLING SQUAD Богородчани ua $
126 Аліна Сич Жін 1973 Epikur Володимир-Волинський ua $
127 Андрій Бадзюнь Чол 1976 Epikur Нововолинськ ua $
128 Serhii Korolik Чол 1982 СК "Гепард" Луцьк ua $
193 Володимир Карпяк Чол 1995 Deaf Running Club Lviv Львів ua $
130 Максим Лядик Чол 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
132 Оксана Матіос Жін 1978 Kolomyia Runday Коломия ua $
133 Татьяна Кнышенко Жін 1983 Epikur Володимир-Волинський ua $
134 Сергій Безотосний Чол 1985 Львів ua $
135 Валентина Кошелюк Жін 1999 Львів ua $
136 Володимир Кабан Чол 1994 Івано-Франківськ ua $
Юлія Марціновська Жін 1995 Kolomyia Running Club Коломия ua
Юлія Марціновська Жін 1995 Kolomyia Running Club Коломия ua
187 Степан Білець Чол 1999 Deaf Running Club Lviv Львів ua $
161 Андрій Борушок Чол 1988 Івано-Франківськ ua $
137 Богдан Рошнівський Чол 1987 Kolomyia Running Club Коломия ua $
138 Nataliia Fedkiv Жін 1990 Sombra, Run IF community Івано-Франківськ ua $
139 Роксолана Стефанюк Жін 1990 Kolomyia Running Club Коломия ua $
140 Наталія Карпенко Жін 1977 Нетішин ua $
141 Орест Дмитрасевич Чол 1994 Run4U Львів ua $
142 Andriy Pestov Чол 1991 Львів ua $
143 Гнат Думинець Чол 1994 Львів ua $
144 Роман Штангрет Чол 1979 Трускавець ua $
249 Volodymyr Olkhovyk Чол 1987 Федерація Триатлону м.Луцька $
145 Іванна Царевич Жін 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
146 Тарас Шевчук Чол 1989 СК «Гепард» Луцьк ua $
134 КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua $
148 Юлія Петрань Жін 1984 SC StartUp Червоноград ua $
149 Юля Петришина Жін 1990 СК Лучеськ $
Василь Передрук Чол 1976 Івано-Франківськ ua
Василь Передрук Чол 1976 Івано-Франківськ ua
152 Vita Vypasniak Жін 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
150 Віталій Петришин Чол 1996 SK Luchesk Луцьк ua $
151 Юрій Ковалюк Чол 1997 Івано-Франківськ ua $
154 Христина Вітюк Жін 1991 Ліга Доброго Бігу $
157 Павло Павлюк Чол 1999 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
155 Любов Шебунчак Жін 1986 Дзвиняч ua $
215 Андрій Демків Чол 1980 $
160 Олександр Качанко Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
162 Andriy Semchuk Чол 1985 Gutzul running club Івано-Франківськ ua $
Olya Genyk Жін 1991 Львів ua
174 Максим Пакін Чол 1998 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
163 Уляна Купчак Жін 1998 Ternopil_running_club Тернопіль ua $
164 Julia Drozd Жін 1990 Shypshyna Run Club Львів ua $
Yuliya Petrovych Жін 1990 Зварйовані туристи Рівне ua
179 Вадим Рогозовський Чол 1989 Saucony Ukraine Team/Saucony running club Володарка ua $
Святослав Кріцак Чол 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua
165 Sergey Dolbysh Чол 1974 Коломийський біговий клуб Коломия ua $
23 Богдан Микитюк Чол 2001 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
166 Леонід Калинчук Чол 1967 НАВС $
167 Андрій Бурко Чол 1987 Володимир-Волинський ua $
168 Тарас Васів Чол 1983 Володимир-Волинський ua $
169 Наталія Смикалюк Жін 1989 Володимир-Волинський ua $
170 Вадим Литвинчук Чол 1991 Володимир-Волинський ua $
171 Ілля Медецький Чол 1988 Володимир-Волинський ua $
172 Вікторія Нечипорук Жін 1988 Володимир-Волинський ua $
175 Mykola Khyl Чол 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
176 Nazar Kachurak Чол 1990 Kolomyia Running Club Коломия ua $
184 Михайло Калинчук Чол 1992 Навс Івано-Франківськ ua $
178 Oleksandr Viktorov Чол 1990 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua $
177 Іванна Русавська Жін 1991 Київ ua $
201 Олександр Цопа Чол 1987 Pace Run Club Чернівці ua $
Руслан Йолтухівський Чол 1976 Ternopil Running Club Тернопіль ua
181 Володимир Блаженко Чол 1985 Тернопіль ua $
182 Марічка Москалець Жін 1993 Village trail Київ ua $
191 Natalya Maslovska Жін 1981 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
189 Андрій Назарко Чол 1983 - Городок ua $
183 Юрій Левицький Чол 1975 ГО"Стрийські хвости" Стрий ua $
188 Сергей Марьянов Чол 1992 Луцьк ua $
185 Misha Salihov Чол 1996 Івано-Франківськ ua $
186 Богдан Крицун Чол 1954 Богородчани ua $
210 Михайло Лотиш Чол 1980 Кolomyia Running Club Коломия ua $
158 Владимир Семенюк Чол 1979 Біла Церква ua $
211 Олексій Даган Чол 1949 Богородчани ua $
Oleg Ozarko Чол 1985 Івано-Франківськ ua
Sergii Rybak Чол 1986 Динамо Вінниця ua
1 Ігор Гелетій Чол 1982 Івано-Франківськ ua $
190 Андрій Пелех Чол 1984 Тернопіль ua $
192 Сергій Топольницький Чол 1986 shypshyna run club Львів ua $
194 Вадим Чуревич Чол 2002 KSO "IF-Deaf" Івано-Франківськ ua $
195 Валентин Іванків Чол 2001 KSO"IF-Deaf" Івано-Франківськ ua $
196 Наталия Ершова Жін 1978 Чернівці ua $
197 Сергій Даневич Чол 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
198 Вадим Собко Чол 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
239 Оксана Собко Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
200 Ігор Куренков Чол 1974 RUN4U Львів ua $
Ігор Куренков Чол 1974 RUN4U Львів ua
199 Андрій Козій Чол 1985 Адвокат Майбутнього Пустомити ua $
Александр Побережный Чол 1964 - Хмельницький ua
202 Олександр Гламазда Чол 1991 Луцьк ua $
203 Оксана Райта Жін 1993 No name $
214 Oleh Drozdovskyy Чол 1981 Кабани Винники ua $
204 Галина Брановська Жін 1982 Shypshyna runclub Львів ua $
205 Богдан Ільків Чол 1972 Калуш ua $
213 Галина Щепанівська Жін 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
206 Сергій Чіжмарь Чол 1996 Kozyr Team Хуст ua $
207 Taras Koropas Чол 1994 Bulby41 Львів ua $
208 Василь Жмуд Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
209 Aibek Dadabaev Чол 1988 stayerrunodessa $
Лариса Лабарткава Жін 1949 ULTRA RUN VERAS Львів ua
244 Олег Пахар Чол 1988 ГуцулРаннінгКлаб Івано-Франківськ ua $
167 Андріана Подусівська Жін 1999 Львів ua $
Катерина Фецяк Жін 1992 Кузня Тіла Нововолинськ ua
Mieczyslaw Goral Чол 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl
220 Андрій Маїк Чол 1993 Шипшина Львів ua $
Ярослав Конопельський Чол 1957 Фенікс Львів ua
218 Михайло Бузак Чол 1997 Благо Івано-Франківськ ua $
219 Богдан Свістяк Чол 1999 Благо Івано-Франківськ ua $
226 Юра Гошій Чол 1982 GRS, СК КАНО Івано-Франківськ ua $
221 Руслана Ратушняк Жін 1971 Тернопіль ua $
228 Аліна Бощук Жін 1999 Чернівці ua $
223 Павло Федорко Чол 2003 Підгір'я ua $
229 Yuriy Blagodir Чол 1981 $
222 Олександр Джулінський Чол 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
227 Mykyta Ubyivovk Чол 1991 Run4U Львів ua $
230 Dorota Janikowska-Mlynarczyk Жін 1972 Олесно pl $
231 Leszek Latusek Чол 1969 Олесно pl $
232 Gianluca Lettiero Чол 1971 Олесно pl $
233 Наталя Бродська Жін 1981 KamyanetsRunClub $
234 Дмитро Забельський Чол 1981 $
235 Петро Бродський Чол 1980 KamyanetsRunClub $
Taras Bileichuk Чол 1989 Івано-Франківськ ua
Володимир Рудник Чол 1955 Самостійно Львів ua
240 Максим Гаврилів Чол 1985 New Generation Львів ua $
236 Микола Воробей Чол 1971 Нововолинськ ua $
Єрьоменко Дмитро Чол 2006 Піски ua
Надія Луценко Жін 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
237 Олег Решетняк Чол 1991 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua $
238 Оля Кирич Жін 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
241 Роман Глушак Чол 1964 Долина ua $
243 Олексій Стрельцов Чол 1989 АФЛ Львів ua $
245 Олександр Кушнір Чол 1982 $
246 Віктор Мохначук Чол 1981 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
Ірина Аксьонова Жін 1981 Nova Poshta Global Run Club Львів ua
247 Євгеній Щербак Чол 1990 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua $
22 Оксана Разумейко Жін 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Євген Мацейко Чол 1989 Karpatiya NordicFitClub Дрогобич ua
250 Юрій Вихопень Чол 1992 НГУ Тернопіль ua $
248 Діана Вихопень Жін 1997 -- Тернопіль ua $

3k

3 км

Індивідуальна участь

Дата: 26 Січня 2020

Початок: о 10:35

Ліміт: 200 учасників

Загалом заявок: 209

Зареєстрованих учасників - 203 з максимальних 200
Останній присвоєний стартовий номер - 205, Богдан Микитюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Саша Юрців Чол 2004 Богородчани ua $
2 Bodya Ivankiv Чол 2006 Богородчани ua $
3 Вероніка Генкул Жін 2001 Чернівці ua $
4 Грицевич Оксана Жін 2011 Богородчани ua $
5 Уляна Грицевич Жін 1985 Богородчани ua $
6 Василь Куриляк Чол 1996 КДЮСШ $
7 Андрій Водвуд Чол 1996 Adidas Івано-Франківськ ua $
8 Анастасія Остапишин Жін 2007 ДЮСШ-1 Івано-Франківськ ua $
9 Антон Федик Чол 2007 ДЮСШ-1 $
10 Marianna Voraliuk Жін 1990 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
11 Святослав Торованин Чол 1992 Івано-Франківськ ua $
12 Христина Фученко Жін 1985 Івано-Франківськ ua $
13 Василина Лило Жін 1987 $
14 Роман Гарасим Чол 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua $
15 Ірина Лущик Жін 1999 Рух Тверезих Галичан Львів ua $
16 Tetyana Strutynska Жін 1979 Івано-Франківськ ua $
17 Анастасія Сенчак Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
18 Руслана Веретчак Жін 1969 Івано-Франківськ ua $
19 Катерина Ткаченко Жін 2002 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
20 Марта Порада Жін 1983 Івано-Франківськ ua $
21 Oksana Pasieka Жін 1982 Івано-Франківськ ua $
22 Владислав Дем\'янів Чол 2004 Богородчани ua $
23 Юрій Гуцул Чол 1979 Crossfit Energy $
24 Didushytskyi Igor Чол 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
25 Олеся Немудра Жін 1987 Київ ua $
26 Віра Грущак Чол 1984 Shypshyna Run Club $
27 Сергій Подумей Чол 1993 CrossfitEnergy Борщів ua $
28 Василь Українець Чол 1980 Crossfit Energy Борщів ua $
29 Оксана Яровик Жін 1977 Івано-Франківськ ua $
30 Тетяна Колесник Жін 1989 Яргорів ua $
31 Василь Грошенко Чол 1952 $
32 Oksana Grynovets Жін 1983 Не у клубі $
33 Ігор Броневич Чол 1991 Твоя Львівщина Львів ua $
34 Юлія Попович Жін 2004 $
35 Оля Долотко Жін 2009 Богородчани ua $
36 Любомир Демянів Чол 1980 Богородчани ua $
37 Світлана Демянів Жін 1983 Богородчани ua $
38 Давид Демянів Чол 2011 Богородчани ua $
39 Галина Грошенко Жін 1958 Богородчани ua $
40 Олег Купрієнко Чол 2006 Стрий ua $
41 Анастасія Купрієнко Жін 2003 Стрий ua $
42 Юлія Марціновська Жін 1995 Kolomyia Running Club Коломия ua $
43 Іван Москалюк Чол 1991 Слобода-Банилів ua $
44 Уляна Струтинська 1989 Івано-Франківськ ua $
45 Tetyana Hemiy Жін 1979 Івано-Франківськ ua $
46 Volodya Yurchuk Чол 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
47 Тетяна Дишлюк Жін 1986 Епікур Володимир-Волинський ua $
67 Мар\'яна Безотосна Жін 1986 Львів ua
48 Oksana Dzundza Жін 1973 Івано-Франківськ ua $
49 Maryana Bezotosna Жін 1986 Львів ua $
50 Ігор Томчишин Чол 1991 CrossFit ENERGY Борщів ua $
51 Lina Petlyak Жін 1997 Івано-Франківськ ua $
52 Денис Лісовий Чол 1999 Борщів ua $
66 Олена Онуфрик Жін 1968 Free Самос gr $
53 Виктория Ванджура Жін 2000 Crossfit Energy Борщів ua $
54 Дмитро Богославець Чол 1988 Володимир-Волинський ua $
55 Оксана Богославець Жін 1992 Володимир-Волинський ua $
56 Ірина Ковальчук Жін 1996 Володимир-Волинський ua $
57 Ірина Мисанюк Жін 1992 Володимир-Волинський ua $
58 Ольга Панасюк Жін 1979 Володимир-Волинський ua $
59 Сергій Ковальчук Чол 1973 Володимир-Волинський ua $
60 Віталій Пилипюк Чол 1982 Володимир-Волинський ua $
61 Любов Саць Жін 1984 Володимир-Волинський ua $
62 Ірина Пикалюк Жін 1987 Володимир-Волинський $
63 Руслана Пилипюк Жін 1986 Володимир-Волинський ua $
64 Леонід Тищук Чол 1985 Володимир-Волинський ua $
65 Володимир Шандра Чол 1988 Володимир-Волинський ua $
68 Микита Ступак Чол 2007 Львів ua $
69 Славич Христина Жін 2005 SC StartUp Червоноград ua $
81 Уляна Гаврилко Жін 2009 Богородчанська ЗОШ №1 Підгір'я ua $
70 Мія Штик Жін 1994 RaketaTeam Львів ua $
71 Ігор Андрусишин Чол 1985 SRT Стрий ua $
72 Володимир Бандяк Чол 1980 Івано-Франківськ ua $
73 Iryna Galaguz Chornous Жін 1984 Івано-Франківськ ua $
74 Вікторія Крисюк Жін 1999 Кфв Івано-Франківськ ua $
75 Олександр Желізняк Чол 2002 Максимум Ужгород ua $
76 Олег Рибак Чол 2007 СКА Львів ua $
82 Oleg Ozarko Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
77 Nazar Masliy Чол 1984 - Глибоке ua $
78 Василь Маслій Чол 1959 - Глибоке ua $
79 Андрій Євгень Чол 1985 CrossFitEnergy $
80 Сергій Українець Чол 2001 Crossfit Energy Борщів ua $
83 Олександр Марін Чол 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua $
84 Наталя Калабанька Жін 1973 Івано-Франківськ ua $
115 Inna Atamaniuk Жін 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua $
85 Олег Коршунов Чол 1996 Pace run club Чернівці ua $
86 Ольга Гонтар Жін 1997 Володимир-Волинський ua $
87 Володимир Мазурук Чол 1987 Володимир-Волинський ua $
88 Олеся Соколова Жін 1986 Володимир-Волинський ua $
89 Олександр Старанчук Чол 2003 Crossfit Energy Борщів ua $
90 Юрій Пташник Чол 2009 Богородчани ua $
91 Yuriy Pavlik Чол 1981 Борислав ua $
92 Діана Скородинська Жін 2002 Азимут Калуш ua $
93 Саша Брикса Чол 1979 Івано-Франківськ ua $
94 Іра Кульчицька Жін 1987 Івано-Франківськ ua $
95 Михайло Кульчицький Чол 1982 Івано-Франківськ ua $
116 Андрій Андрусейко Чол 1977 Стрий ua $
96 Тарас Рожко Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
97 Максим Брикса Чол 2004 $
119 Ольга Лотиш Жін 1983 Коломия ua $
98 Роман Станіславський Чол 2010 Івано-Франківськ ua $
99 Софія Лях Жін 1995 Шипшина Львів ua $
101 Роман Єжак Чол 1995 Богородчани ua $
102 Франко Єжак Чол 1972 Богородчани ua $
103 Ірина Єжак Жін 1973 Богородчани ua $
104 Роман Крицун Чол 1964 ТМ Ксенія Івано-Франківськ ua $
105 Микола Яцків Чол 1962 ТМ Ксенія Івано-Франківськ ua $
106 Орест Оклієвич Чол 1961 Івано-Франківськ ua $
107 Наталя Дячишин Жін 1982 Благо Івано-Франківськ ua $
108 Любов Прохаска Жін 1982 Благо Івано-Франківськ ua $
109 Леонід Бажовський Чол 1989 Crossfit Energy Борщів ua $
110 Іван Рожкевич Чол 1959 група козаків Богородчани ua $
111 Софія Волочій Жін 2004 Богородчани ua $
117 Катерина Фецяк Жін 1992 Кузня Тіла Нововолинськ ua $
112 Віталій Гавадзин Чол 1988 Івано-Франківськ ua $
113 Ірина Гавадзин Жін 1994 Івано-Франківськ ua $
114 Василь Римарук Чол 1978 - $
118 Oksana Ubyivovk Жін 1989 Run4U Львів ua $
Петро Чернявський Чол 1982 Івано-Франківськ ua
Stanislaw Belka Чол Олесно pl
Norbert Hober Чол Олесно pl
120 Марія Маркова Жін 1982 Івано-Франківськ ua $
121 Олександр Кривко Чол 2006 Школа ном 2 Богородчани ua $
122 Андрій Жирик Чол 2005 Богородчани ua $
123 Роман Бойко Чол 2002 $
124 Таня Вуйчик Жін 2005 Богородчани ua $
125 Влад Феденько Чол 2005 BOGORUNERS2K20 Богородчани ua $
126 Ігор Антонов Чол 2006 BOGORUNERS2K2 Богородчани ua $
Леся Квич Жін 1971 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
127 Павло Волочій Чол 2006 Богородчани ua $
128 Олег Дідух Чол 2006 Богородчани ua $
129 Андрій ЗАГІРНЯК Чол 2004 Пробіг Друзів Підгір'я ua $
130 Анастасія Тацюк Жін 2004 Богородчани ua $
131 Надія Луценко Жін 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
132 Andriy Kytsman Чол 1993 Богородчани ua $
133 Андрій Кремез Чол 1983 BogoBasket Богородчани ua $
134 Юлія Ляхович Жін 1984 RunIfCommunity $
135 Андрій Петрунько Чол 2004 Богородчани ua $
136 Дмитро Гуцман Чол 2006 Богородчани ua $
137 Максим Ковбанюк Чол 2004 Bogo Basket Богородчани ua $
138 Ірина Гуцман Жін 1978 Богородчани ua $
139 Андрій Левицький Чол 2004 Bogo Basket Богородчани ua $
140 Сергій Коваль Чол 2006 Bogo basket Богородчани ua $
141 Стас Маслій Чол 2006 BogoBasket Богородчани ua $
142 Віталій Бойчук Чол 2006 BogoBasket Богородчани ua $
143 Ігор Третяк Чол 1986 Богородчани ua $
144 Захар Попович Чол 2006 Школа 2 Богородчани ua $
145 Діана Воронич Жін 2004 $
146 Оля Дем\'янів Жін 2004 Богородчани ua $
147 Яна Кобилюк Жін 2004 Богородчани ua $
148 Софія Гуменюк Жін 2004 Ххх Богородчани ua $
149 Angelika Volovich Жін 1994 Київ ua $
150 Соколовська Христина Жін 2006 Богородчани ua $
151 Діана Соловей Жін 2005 Богородчани ua $
152 Максим Озарко Чол 2004 Коледж фізичного виховання Івано-Франківськ ua $
153 Олександр Бойчук Чол 1982 Богородчани ua $
154 Софія Іванків Жін 2005 Богородчани ua $
155 Софія Рибчинська Жін 2004 Богородчани ua $
156 Глушак Максим Чол 2010 Bogo Basket Богородчани ua $
157 Марія Смук Жін 1992 Богородчани ua $
158 Кирило Ходорченко Чол 2009 Bogobasket Богородчани ua $
159 Олексій Стрельцов Чол 1989 АФЛ Львів ua $
160 Андрій Харун Чол 2003 Івано-Франківськ ua $
161 Назар Трошко Чол 2004 KSO"IF-Deaf" Єзупіль ua $
162 Соломія Цімболинець Жін 1994 Івано-Франківськ ua $
163 Сергій Кравець Чол 1988 ТМ Ксенія ua $
164 Оксана Костиш Жін 1980 ТМ Ксенія Івано-Франківськ ua $
165 Ігор Луців Чол 2007 Богородчани ua $
166 Олена Нечаєва Жін 1979 Фенікс Львів ua $
167 Ольга Петрів Жін 1989 Івано-Франківськ ua $
168 Наталія Мантика Жін 1961 CrossFitEnergy Борщів ua $
169 Андрій Білик Чол 1978 CrossFitEnergy Борщів ua $
170 Уляна Кушнір Жін 1982 Чернівці ua $
171 Олексій Попруга Чол 1997 ДПРЧ-4 Богородчани ua $
172 Насірова Ельміра Жін 1998 ПНУ Івано-Франківськ ua $
173 Андрій Яцків Чол 2004 Богородчани ua $
174 Зоряна Борова Жін 2000 ПНУ Івано-Франківськ ua $
175 Taras Gladkyi Чол 1981 Задністрянське ua $
176 Ірина Бордун Жін 1983 Коломия ua $
177 Інна Писклинець Жін 1987 Богородчани ua $
178 Оксана Борова Жін 2000 Коледж фізичного виховання Івано-Франківськ ua $
179 Анастасія Середюк Жін 2004 Богородчани ua $
180 Юрій Головчук Чол 1998 Івано-Франківськ ua $
Олександр Крамарюк Чол 1994 Кіцмань ua
181 Олександер Юзвак Чол 1996 Crossfit Energy $
182 Yaroslav Huliak Чол 1991 Ск "Бескид" Богородчани ua $
183 Андрій Кройтор Чол 2004 Богородчани ua $
184 Ярослав Миханюк Чол 2003 Коледж фізичного виховання Івано-Франківськ ua $
185 Денис Пташник Чол 2007 Богородчани ua $
186 Мар"яна Станіславська Жін 2004 Івано-Франківськ ua $
187 Каріна Почерева Жін 2008 Івано-Франківськ ua $
188 Наталія Михайлишин Жін 1980 Богородчани ua $
189 Сніжана Жирук Жін 1967 CrossFitEnergy Борщів ua $
190 Надія Фещук Жін 1974 CrossFitEnergy Борщів ua $
191 Юлія Михайлишин Жін 2005 Богородчани ua $
192 Захар Кочерга Чол 2000 Івано-Франківськ ua $
193 Станіслав Михайлишин Чол 2010 Богородчани ua $
194 Руслан Говдяк Чол 2001 Старі Богородчани ua $
195 Сергій Смолярук Чол 1984 Епікур ua $
196 Руслан Михайлишин Чол 1979 Богородчани ua $
197 Денис Марчук Чол 2001 КФВ Івано-Франківськ ua $
198 Анастасія Василишин Жін 2001 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua $
199 Ольга Гірак Жін 2002 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua $
200 Адріана Шеремета Жін 2000 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua $
201 Богдана Перегінець Жін 2000 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua $
202 Наталія Комольцева Жін 1984 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua $
203 Катерина Климців Жін 2009 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua $
204 Іванна Джурин Жін 2000 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua $
205 Богдан Микитюк Чол 1981 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua $

1k

1 км

Індивідуальна участь

Ліміт: 100 учасників

1 км індивідуально для учасників віком 11-14 років.

Загалом заявок: 57

Зареєстрованих учасників - 52 з максимальних 100
Останній присвоєний стартовий номер - 182, Володимир Пазинюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Діана Сисак Жін 2007 Калуш ua $
2 Настя Борисова Жін 2007 Тисмениця ua $
3 Настя Воробчак Жін 2007 Тисмениця ua $
4 Василь Войчук Чол 2009 Тисмениця ua $
5 Любов Козачок Жін 2008 Тисмениця ua $
6 Ірина Пленюк Жін 2007 Тисмениця ua $
7 Анастасія Пленюк Жін 2008 Тисмениця ua $
8 Вікторія Зошій Жін 2007 Тисмениця ua $
9 Анна Мисишин Жін 2007 Тисмениця ua $
10 Вікторія Данилюк Жін 2008 Тисмениця ua $
11 Любомир Луців Чол 2008 $
12 Єрьоменко Дмитро Чол 2006 Піски ua $
13 Андрій Сисак Чол 2007 Тисмениця ua $
14 Андрій Захарук Чол 2008 Тисмениця ua $
15 Роман Мисишин Чол 2006 Тисмениця ua $
16 Ярослав Федоришин Чол 2006 Тисмениця ua $
17 Роман Сисак Чол 2006 Тисмениця ua $
18 Ольга Єнкало Жін 2008 Калуш ua $
19 Олександр Балашовець Чол 2009 Калуш ua $
20 Зоряна Смик Жін 2006 Калуш ua $
21 Євгенія Магас Жін 2008 Калуш ua $
22 Богдан Генега Чол 2007 Калуш ua $
25 Славич Христина Жін 2005 SC StartUp Червоноград ua $
24 Олег Рибак Чол 2007 СКА Львів ua $
23 Каріна Сенчак Жін 2007 Богородчани ua $
26 ігор Яремак Чол 2008 азимут Калуш ua $
27 Іван Багрій Чол 2008 Богородчани ua $
29 Яна Єжак Жін 2006 Богородчани ua $
30 Настя Брикайло Жін 2009 $
144 Денис Соколовський Чол 2011 Богородчани ua $
152 Соколовська Світлана Жін 1986 Богородчани ua $
153 Богдан Полюхович Чол 2008 Богородчани ua $
156 Святослав Рибчинський Чол 2009 Богородчани ua $
157 Ольга Вірстюк Жін 2010 Богородчани ua $
159 Костюк Дмитро Чол 2012 Bogo Basket Богородчани ua $
160 Денис Данилюк Чол 2007 Богородчани ua $
161 Вікторія Козак Жін 2008 Богородчани ua $
162 Христина Костишин Жін 2008 Богородчани ua $
163 Аня Демків Жін 2008 Богородчани ua $
164 Анна Дмитрук Жін 2007 Богородчани ua $
165 Максим Вірстюк Чол 2009 BogoBasket Богородчани ua $
166 Настя Ерстенюк Жін 2009 Богородчани ua $
167 Остап Басараб Чол 2008 Богородчани ua $
168 Анжела Гатич Жін 1990 Богородчани ua $
169 Михайло Гатич Чол 2010 Богородчани ua $
170 Денис Писклинець Чол 2008 Богородчани ua $
175 Олег Поворозник Чол 2011 Богородчани ua
174 Владислав Дрогомирецький Чол 2008 Богородчани ua
176 Саша Гоголь Чол 2008 Богородчани ua
173 Валентина Басараб Жін 2006
172 Наталія Антонова Жін 1982 BogoBasket Богородчани ua
177 Svitlana Ivanova Жін 1980 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
178 Ігор Антонов Чол 2006 BOGOBASKET Богородчани ua $
179 Павло Багрій Чол 2005 Богородчани ua $
180 Дем’ян Макар Чол 2007 СЛІД Богородчани ua $
181 Арсен Бойченюк Чол 2006 2школа Богородчани ua $
182 Володимир Пазинюк Чол 2004 Богородчани ua $

500m

0.5 км

Індивідуальна участь

Ліміт: 100 учасників

500 м індивідуально для учасників віком 8-10 років.

Загалом заявок: 36

Зареєстрованих учасників - 36 з максимальних 100
Останній присвоєний стартовий номер - 207, Олег Фученко

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Аня Попика Жін 2009 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
2 Василь Войчук Чол 2009 Калуш ua $
3 Маргарита Ткаченко Жін 2009 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
4 Софія Воробчак Жін 2009 Тисмениця ua $
5 Ivan Pasieka Чол 2011 Івано-Франківськ ua $
6 Давид Демянів Чол 2011 Богородчани ua $
7 Андрій Цимбалюк Чол 2010 Ліга доброго бігу Млинів ua $
8 Іван Багрій Чол 2008 Богородчани ua $
9 Максим Пушкіш Чол 2010 Калуш ua $
10 Ілля Івасів Чол 2010 Калуш ua $
11 Михайло Пушкіш Чол 2010 Калуш ua $
12 Владислав Харлов Чол 2010 Калуш ua $
13 Святослав Бойко Чол 2010 Калуш ua $
14 Каріна Бойсюк Жін 2009 Калуш ua $
15 Каріна Федоришин Жін 2009 Калуш ua $
16 Іван Яремак Чол 2010 Калуш ua $
17 Ігор Кирилишин Чол 2009 Калуш ua $
18 Ангеліна Крайник Жін 2009 Калуш ua $
19 Софія Синиця Жін 2009 Калуш ua $
20 Андріана Смик Жін 2009 Калуш ua $
21 Дмитро Лотиш Чол 2012 Коломия ua $
22 Miliena Trembitska Жін 2014 Shypshyna Run Club Львів ua $
26 Катруся Царевич Жін 2011 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
27 Юрій Саранчук Чол 2012 Богородчани ua $
28 Михайло Пилипюк Чол 2010 Володимир-Волинський ua $
31 Олександра Кульчицька Жін 2011 Івано-Франківськ ua $
29 Богдан Середюк Чол 2011 Старі Богородчани ua $
30 Ілона Бабецька Жін 2012 Богородчани ua $
32 Дарина Озарко Жін 2010 Івано-Франківськ ua $
25 Владислава Єфімчук Жін 2012 Богородчани ua $
23 Аліна Говера Чол 2012 Старі Богородчани ua $
24 Віктор Римарук Чол 2012 - $
166 Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua $
167 Лада Бордун Жін 2010 Коломия ua $
206 Юрій Басараб Чол 2009 $
207 Олег Фученко Чол 2010 Івано-Франківськ ua $

100m

0.1 км

Індивідуальна участь

Ліміт: 50 учасників

100 м індивідуально для учасників віком 1-7 років.

Загалом заявок: 30

Зареєстрованих учасників - 30 з максимальних 50
Останній присвоєний стартовий номер - 174, Яна Фученко

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Катерина Величкевич Жін 2013 Shypshyna run club Львів ua $
2 Андрій Гелетій Чол 2013 Калуш ua $
3 Оля Порада Жін 2012 Івано-Франківськ ua $
4 Єлизавета Ткаченко Жін 2012 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
5 Кароліна Воробчак Жін 2012 Тисмениця ua $
6 Solomiia Pasieka Жін 2012 Івано-Франківськ ua $
7 Danylo Kushnir Чол 2016 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
8 Давид Грущак Чол 2013 Shypshyna run club $
9 Давид Демянів Чол 2011 Богородчани ua $
10 Яринка Грущак Жін 2015 Shypshyna Run Club $
11 Михайло Середюк Чол 2013 Богородчани ua $
12 Karina Ozarko Жін 2013 Івано-Франківськ ua $
13 Софія Саранчук Жін 2016 Богородчани ua $
14 Антон Сікора Чол 2014 Богородчани ua $
15 Катерина Пташник Жін 2014 Богородчани ua $
16 Каміла Бублик Жін 2012 Івано-Франківськ ua $
17 Вероніка Мельник Жін 2012 Івано-Франківськ ua $
18 Христина Рогацька Жін 2012 Богородчани ua $
19 Брикса Остап Чол 2013 Івано-Франківськ ua $
20 Матвій Присяжнюк Чол 2016 Богородчани ua $
21 Роман Присяжнюк Чол 2014 Богородчани ua $
22 Олександр Говера Чол 2015 Старі Богородчани ua $
23 Ілля Полюхович Чол 2013 Богородчани ua $
24 Мирослав Кріцак Чол 2014 Богородчани ua $
168 Anastasia Voraliuk Жін 2014 Івано-Франківськ ua $
171 Оксана Грицевич Жін 2011 Богородчани ua $
171 Максим Крицун Чол 2012 Богородчани ua $
172 Дем’ян Макар Чол 2007 СЛІД Богородчани ua $
173 Злата Макар Жін 2013 Богородчани ua $
174 Яна Фученко Жін 2015 Івано-Франківськ ua $

27 коментарів:

  1. Марія Кулинич

    Яка знижка інвалідам 3 групи?

    1. Єрьоменко Дмитро

      Для інвалідів 3 групи немає знижки.

  2. Андрій Хімка

    Допоможіть зареєструватись учасник бойових дій

  3. Valentyn Skubak

    Доброго дня, як зареєструвати ще одного учасника зі свого акаунта?

    1. Єрьоменко Дмитро

      Доброго дня! Якщо дистанція інша ніж у Вас тоді можна.
      У іншому випадку напишіть дані учасника на вайбер 095-075-06-61

  4. Іван Бойченюк

    Який маршрут 32 км?

    1. Єрьоменко Дмитро

      Маршрут традиційний, без змін, в положенні схематично вказано як проходить маршрут та описано через які населені пункти. Детальна карта маршруту згодом буде оприлюднена на нашій сторінці facebook.

  5. Andrii Yeromenko

    Доброго дня. Чи можна змінити дистанцію? Реєструвався на 16 км., тепер наважився на на 32 км. )))

    1. Єрьоменко Дмитро

      Якщо визначитись на 100% напишіть мені у вайбер 095-075-06-61

  6. Іван Жекало

    Добрий вечір Чи є знижки інвалідам 2 групи?

    1. Єрьоменко Дмитро

      Так, напишіть мені у вайбер +380950750661

  7. Mykyta Prus

    Доброго дня, я зарєструвався і вже проплатив, але отримав травму і не зможу приймати участь, чи можливо якось повернути гроші ?

    1. Єрьоменко Дмитро

      Ні, нажаль кошти не повертаються!(

      1. Mykyta Prus

        Доброго дня! Чи можливо з 32 км переєструвати на 16 км ?

  8. Kalambet Yuriy

    Доброго вечора. Чи діє знижка для учасника ато? Дякую

  9. Олексій Кулик

    Шановні організатори змагань!
    Я заявив себе і Ігоря Лисого на дистанцію 32 км. Але зараз ми не впевнені, що зможемо здолати цю дистанцію. Тому просимо Вас перезаявити нас на дистанцію 16 км. Номерів на 32 км нам ще не дали. Наші прізвища заходяться на 17-ій сторінці списку учасників на 32 км.
    З повагою, Олексій Кулик.

    1. Єрьоменко Дмитро

      Доброго дня! Ви подали тільки заявку на реєстрацію. Реєстрація на участь вважається дійсною тільки після присвоєння номера ,тобто оплати стартового внеску. Для осіб пенсійного віку ми даємо знижку 50% деталі писати у вайбер 0950750661

  10. Андрій Андрусейко

    Доброго вечора.
    Прошу зняти мене з реєстрації на 32к, буду бігти 16к- свята добре пройшли 🙂
    Олег Дроздовський

    1. Єрьоменко Дмитро

      Доброго дня! Перереєстрація з 1 січня платна, вартість 100грн
      Прошу написати мені у вайбер 0950750661

  11. Дем’ян Макар

    Вітаю!
    О котрій початок (відкриття) змагань?

    1. Єрьоменко Дмитро

      Відкрийте будь ласка положення змагань , там вся інформація.

  12. Олександр Кривко

    Добрий день я хочу вам подякувати за цей щорічний пробіг ви молодці що робите це

    1. Єрьоменко Дмитро

      Доброго дня! Дякую Вам!) Дуже приємно що нашу роботу цінять!

  13. Денис Лагутков

    Добрий вечір. Підкажіть будь-ласка, як передбачений формат онлайн-забігу (реєстрація, надіслати скрін про подалання дистанції а потім отримати поштою посилку)?

    1. Єрьоменко Дмитро

      Доброго вечора! Залежно яка дистанція, напишіть мені на вайбер 0950750661 або зателефонуйте..

  14. Христина Рогацька

    Доброго дня! Чому на забіг 100 м. два 171 номера?

  15. Уляна Гаврилко

    Добрий день,так розумію забіг на 32км в 10.30,з котрої години починається реєстрація і о котрій закінчується?

Залишити коментар