Mukachevo Half Marathon 2019

13 Жовтня 2019 Біг / Мукачево / Ініціативна молодь Мукачева

21k 10k Fun 2 Run 500m 100m

12.10.19.  - Субота

10.00–17.00 – Видача стартових пакетів

12.00 – Початок екскурсійної програми

16.00 – Pizza party на замку Паланок

13.10.19.  - Неділя

7.00 – Початок видачі старотових пакетів / початок роботи камер схову

8.00 – Початок роботи стартового містечка

9.00 – Урочисте відкриття

9.20-9.40 – Дитячі забіги

9.50 – Нагородження переможців дитячих стартів

10.00  -  Розминка перед стартами

10.30 – Старт забігів на 21 та 10 км

10.50 – Старт забігу на 2 км

13.00 – Бограч party

14.00 – Нагородження учасників

15.00 -  Закінчення роботи стартового містечка

 

21k

21.0975 км

Індивідуальна участь

Вартість: 300 грн. (з 01 Вересня 2019 — 400 грн.)

Вартість 400 грн.

Ліміт: 250 учасників

Умови участі у положенні про змагання.

Загалом заявок: 176

Зареєстрованих учасників - 136 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 139, Juliy Nemesh

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
24 Sergey Kuchinka Чол 1985 Мукачево ua $
8 Tetiana Bidzilia Жін 1989 Мукачево ua $
34 Анатолій Левко Чол 1996 adidas runners Свалява ua $
5 Едуард Ілтьо Чол 1984 Gym City Мукачево ua $
2 Рулан Юнак Чол 1987 Львів ua $
3 Валентин Шевчук Чол 1982 СК "Гепард" Луцьк ua $
4 Тетяна Галка Жін 1986 СК Гепард Луцьк ua $
37 Maksym Prokopiuk Чол 1983 Ужгород ua $
25 Rostyslav Dankanych Чол 1986 U-run Мукачево ua $
6 Катерина Шипиленко Жін 1996 Шалені вепри Київ ua $
7 Viktor Viktor Чол 1990 Munkach Sport Club Мукачево ua $
9 Vitalii Melnychuk Чол 1987 ШаленІ вепри Мукачево ua $
27 Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
10 Павло Русин Чол 2002 Мукачево ua $
11 Євгеній Свирський Чол 1980 Мукачево ua $
12 Олег Авраменко Чол 1970 Мукачево Мукачево ua $
13 Roman Tarabii Чол 1981 Без клубу Мукачево ua $
18 Ігор Кривогубець Чол 1965 Мукачево ua $
14 Ivan Gutich Чол 1981 Суперовий Ужгород ua $
15 AzizA Siroochenko Жін 1993 Львів ua $
16 Антоніна Клімішина Жін 1988 Луцьк ua $
Dmytro Kochuk Чол 1995 Тернопіль ua
17 Стас Козар Чол 1991 Мукачево ua $
19 Андрій Худа Чол 1982 Іршава ua $
22 Олексій Цупанич Чол 1981 Хуст ua $
23 Василь Ліхтей Чол 1986 Мукачево ua $
1 Gregory Goldshtein Чол 1984 Маген Давид $
26 Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
62 Vitaliy Stupak Чол 1977 $
Данило Ступак Чол 2002 Львів ua
38 Олександр Єршов Чол 1985 Мукачево ua $
28 Anton Sobolevsky Чол 1989 SPN Вернон fr $
29 Віталій Лукачина Чол 1980 PODIUM Мукачево ua $
30 Andrey Nekerov Чол 1983 Deaf Київ ua $
Ivan Vivcharuk Чол 1988 Kolomyia Run Club Коломия ua
31 Євгеній Олесінь Чол 1988 Мукачево ua $
111 Марія Іванчо Жін 1983 $
Orest Kohut Чол 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
32 Vika Kalynych Жін 1986 Оргкомитет Ужгород ua $
Мар\'яна Шелеснак Жін 1991 Patrol Poliсе Великий Березний ua
33 Alex Kostyukov Чол 1986 U-Run $
95 Лілія Гриб Жін 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
94 Наталія Петришин Жін 1991 Shypshyna RunClub Львів ua $
35 Yuri Khoma Чол 1967 Runday Київ ua $
36 Mykhailo Sadovyi Чол 1990 Ужгород ua $
Міша Русняк Чол 1995 MunkachSportClub Мукачево ua
135 Сергій Вайданич Чол 1991 MunkachSportClub Мукачево ua $
Ілля Munerov Чол 1992 Патрульна поліція Закарпаття Великий Березний ua
110 Vasyl Dykyi Чол 1986 Ужгород ua $
127 Анастасія Черкіс Жін 1982 Ужгород ua $
43 Антонина Недбайло Жін 1981 Мукачево ua $
39 Nazar Yurystovskyy Чол 1992 $
40 Volodymyr Pavlovych Чол 1993 Львів ua $
41 Oleksandr Slotwinsky Чол 1988 In beer we trust Львів ua $
Nik Zapotockiy Чол 1998 Мукачево ua
42 Віталій Грицу Чол 1994 Бокс клуб Рукавичка Мукачево ua $
136 Денис Черевко Чол 1984 Impero $
45 Лень Степан Чол 1944 Мукачево ua $
Андрій Рибалка Чол 1981 Skole Run Club Сколе ua
Олег Сарахман Чол 1997 Мукачево ua
44 Вікторія Солнцева Жін 1991 Одеса ua $
65 Olexandr Korichev Чол 1975 Київ ua $
Тимофiй Рибак Чол 1979 Харків ua
47 Лідія Вовк Жін 1999 Мукачево ua $
46 Андрій Мартин Чол 1996 Мукачево ua $
48 Ulyana Kononenko Жін 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
49 Christian Dosso Чол 1971 Бергамо it $
Semen Fomichev Чол 1980 REDHEAD team Санкт-Петербург ru
Іванна Ковалів Жін 1990 Альянс Івано-Франківськ ua
50 Володимир Олексюк Чол 1982 Borys Running Club Львів ua $
51 Anna Vinitskaja Жін 1979 Saucony Running Club Київ ua $
52 Anna Malekina Жін 1984 ПУШЕБ Київ ua $
53 Алексей Мациборка Чол 1987 Мукачево ua $
57 Денис Бондаренко Чол 1997 Мукачево ua $
54 Олександр Вовчок Чол 1995 Мукачево ua $
55 Сергій Горбатюк Чол 1988 Київ ua $
56 Іван Головач Чол 1982 Смачні обіди $
58 Vitaliy Myhovich Чол 1988 Без клубу Мукачево ua $
Люся Петріченко Жін 1982 Kozyr team Хуст ua
Валентина Фомина Жін 1988 Status fitness club Мукачево ua
59 Олег Пудсакулич Чол 1986 Ужгород ua $
60 Наталія Четова Жін 1984 Хуст ua $
Natalia Bondarenko Жін 1992 Vodafone team 2019 Ужгород ua
Sergiy Gryshko Чол 1974 Борислав ua
Christina King Жін 1996 Мукачево ua
69 Володимир Юртин Чол 1967 Міжгір'я ua $
61 Петро Білоус Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
63 Vika Koval Жін 1988 Ужгород ua $
64 Andrii Kuz Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
66 Stepan Borkolesh Чол 1995 Мукачево ua $
67 Yevhenii Burakov Чол 1988 Організація молоді Рівненської АЕС Вараш ua $
68 Ivanna Burakova Жін 1985 Організація молоді Рівненської АЕС Вараш ua $
96 Ірина Шевчук Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
78 Oleksandr Slyvka Чол 1996 Мукачево ua $
76 Роман Кодак Чол 1983 Kodak Brothers Team Дніпро? ua $
Yuliia Lampeka Жін 1995 - Ужгород ua
121 Геннадій Ігнатьєв Чол 1965 Лисичанськ ua $
70 Павло Петрівський Чол 1992 Flex Мукачево ua $
71 Наталія Бабинець Жін 1990 Мукачево ua $
Volidymyr Trotsiuk Чол 1988 Ковель ua
72 Олександр Сливканич Чол 1982 без клубу Ужгород ua $
84 Вікторія Туяхова Жін 1982 Дружківка ua $
Maksim Balazhi Чол 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
73 Орест Гнатина Чол 1978 Стрий ua $
74 Alexis Lipson Жін 1992 Fleet Feet Lincoln $
Taras Shelest Чол 1996 Мукачево ua
75 Александр Красавин Чол 1982 Мукачево ua $
125 Олександр Гламазда Чол 1991 Луцьк ua $
Sasha Filiuk Чол 1995 Тернопіль ua
77 Volodymyr Feskov Чол 1986 U-Run Ужгород ua $
114 Anatolii Herasymov Чол 1981 Skole Ran Club Сколе ua $
79 Валерій Шапочка Чол 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua $
120 Sergii Kantemirov Чол 1984 METS Performance Consulting Мукачево ua $
Miroslav Buleza Чол 1986 Urun Ужгород ua
93 Ілля Мрад Чол 1992 шипишина Бейрут lb $
82 Олеся Дідоводюк Жін 1990 Kuzin team Велятино ua $
83 Дмитро Дідоводюк Чол 1987 Kuzin team Івано-Франківськ ua $
108 Paula Ulianiuk Жін 1997 Львів ua $
81 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $
Дмитро Новосад Чол 1988 СК Ковель Ковель ua
97 Olga Lopushevska Жін 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
86 Денис Дубінко Чол 1993 СК Ковель Ковель ua $
87 Тарас Качур Чол 1984 FlashRun Хмельницький ua $
85 Григорій Хомич Чол 1988 LKB Rudnik Луцьк ua $
88 Роман Мегела Чол 1992 Ужгород ua $
Сергій Расчупкін Чол 1990 Мукачево ua
Оксана Разумейко Жін 1993 Львів ua
Aleksandr Lytvyn Чол 1985 Ужгород ua
90 Юрій Керецман Чол 1959 KaZaniN Team Ужгород ua $
89 Віктор Григорович Казанін Чол 1950 KaZaniN Team Ужгород ua $
91 Василь Петрус Чол 1989 Свалява ua $
100 Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
92 Oksana Dyba Жін 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua $
101 Роксоляна Креховецька Жін 1972 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
112 Sebastyan Chorba Чол 1983 Вело Сколе Сколе ua $
98 Yevhen Yevstratyev Чол 1973 Shypshyna Run Club Львів ua $
99 Ксенія Бондарчук Жін 1993 Shypshyna Run Club Львів ua $
102 Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua $
104 Анжеліка Лабінська Жін 1972 - $
105 Віктор Лабінський Чол 1962 - Ужгород ua $
103 Anatoliy Malyy Чол 1974 Malyy team $
106 Вадим Мельник Чол 1996 Iron club Odessa Одеса ua $
107 Катерина Чікут Жін 1993 - $
119 Ірина Брунцвик Жін 1991 Patrol Police Ужгород ua $
113 Yana Petrus Жін 1993 Свалява ua $
109 Олексій Зенін Чол 1991 Lviv Bicycle Club Львів ua $
123 Дмитро Йовенко Чол 1986 Ужгород ua $
116 Сергій Матьковскі Чол 1997 МК "Яструб" Мукачево ua $
117 Катерина Матьковскі Жін 1991 МК «Яструб» Мукачево ua $
Ліля Яськова Жін 1987 СК Лучеськ Луцьк ua
Irina Usatenko Жін 1984 Gimsiti Зняцьово ua
128 Максим Черкіс Чол 1984 Банда Черкісята Ужгород ua $
129 Олег Цыбин Чол 1997 Iron club Odessa Одеса ua $
Олександр Бобрицький Чол 1963 FLAU Львів ua
122 Ольга Данайканич Жін 1993 Свалява ua $
Дмитрий Мусиятченко Чол 1991 Кременчук ua
Наталія Боднарчук Жін 1992 Patrol police Ужгород ua
115 Alexandra Dzeban Жін 1985 Nike Run Club $
118 Олександр Сандуляк Чол 1988 Чернівці ua $
Надія Беднарчук Жін 1975 - Броди ua
Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua
124 Valeriia Spodarenko Жін 1985 UBF Run, Орден святого кросівка, побігли Кривий Ріг ua $
126 Роберт Луць Чол 1992 Мукачево ua $
134 Roman Tsymbaliuk Чол 1994 Мукачево ua $
Olga Kurak Жін 1982 Uzhhorod running club Ужгород ua
132 Мирон Григоровський Чол 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
Zhenya Yakyma Чол 1987 Ужгород ua
130 Andriy Yanko Чол 1978 $
Валентина Килярская Жін 1990 Миколаїв ua
131 Denys Yanchenkov Чол 1987 Ужгород ua $
133 Веніамін Авдєєв Чол 1994 Тересва ua $
Serhii Shevchenko Чол 1996 Mizuno One Team Київ ua
Ірина Морозова Жін 1992 Ultra Львів ua
137 Сергій Овчаров Чол 1987 Ужгород ua $
138 Ваня Павлишинець Чол 1993 Мукачево ua $
139 Juliy Nemesh Чол 1986 Немеш Хуст ua $

10k

10 км

Індивідуальна участь

Вартість: 300 грн. (з 01 Вересня 2019 — 400 грн.)

Вартість 400 грн.

Ліміт: 250 учасників

Умови участі у положенні про змагання.

Загалом заявок: 153

Зареєстрованих учасників - 113 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 113, Вадим Рогозовський

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Oleksandr Bidzilia Чол 1986 Мукачево ua $
14 Олексій Куруца Чол 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
Sergey Kuchinka Чол 1985 Мукачево ua
13 Дар\'я Тесленко Жін 1993 Ужгород ua $
2 Наталія Ілтьо Жін 1986 Gym City Мукачево ua $
Юлія Лендєл Жін 1993 Мукачево ua
4 Yaroslav Bigariy Чол 1997 Одеса ua $
Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
5 Vitalii Datsiuk Чол 1989 TRANSOFTGROUP Мукачево ua $
6 Світлана Данько Жін 1981 Мукачево ua $
7 Віктор Данько Чол 1979 Мукачево ua $
Alexander Vereb Чол 1998 Мукачево ua
11 Юрій Бродович Чол 1979 Мукачево ua $
8 Vasyl Tsogla Чол 1985 Kozyrteam Іршава ua $
10 Валентина Федорук Жін 1990 Мукачево ua $
9 Максим Порохнавець Чол 1989 ua $
Екатерина Щур Жін 1986 _ Київ ua
12 Анастасія Фельді Жін 1986 Gym City Мукачево ua $
15 Анастасия Островец Жін 1988 Київ ua $
16 Elvira Melnychuk Жін 1989 Шалені Вепри Мукачево ua $
Alyona Rilets Жін 1987 Кам'яниця ua
18 Лариса Бокщаніна Жін 1974 Рандей Васильків ua $
Любомир Баник Чол 1982 Ужгород ua
87 Влодко Бойчук Чол 1989 ZernoVita Львів ua $
19 Роман Гарасим Чол 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua $
21 Олег Лис Чол 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua $
20 Валерія Щока Жін 2000 Motolux Мукачево ua $
100 Анна Козир Жін 1985 Kozyrteam Хуст ua $
Іванна Велеган Жін 1987 Kozyrteam Іршава ua
22 Robert Minton Чол 1996 Friends Club Нашвілл $
23 Vitalii Tykhoniuk Чол 1990 Flex $
51 Юрій Паканич Чол 1991 Ужгород ua $
Олеся Вагерич Жін 2001 Мукачево ua
31 Сергій Мартиненко Чол 1982 Харків ua $
Vitaliy Koval Чол 1987
25 Andrij Vasylykha Чол 1985 Перечин ua $
24 Маргарет Макклюр Жін 1991 Сан-Франциско $
Діана Яцина Жін 1985 Ракошино ua
віталій Малеш Чол 1969 Мукачево ua
90 Кирилл Буяновский Чол 1991 U-Run club Ужгород ua $
26 Дмитро Пехньо Чол 1990 Мукачево ua $
67 Запорожану Марія Жін 1996 Мукачево ua $
Сергій Чикун Чол 1996 - Мукачево ua
32 Микола Кость Чол 1969 U-Run Міжгір'я ua $
27 Ярослава Горкавчук Жін 1969 Sparta Мукачево ua $
30 Ерік Ковач Чол 1998 Мукачево ua $
28 Валентина Фомина Жін 1988 Status fitness club Мукачево ua $
29 Віталій Кочмар Чол 1992 Мукачево ua $
33 Мирослав Драбов Чол 1976 Ужгород ua $
36 Dmitry Zaginay Чол 1979 Ліга доброго бігу Львів ua $
Ігор Савчук Чол 1992 Без назви Локачі ua
111 Андрій Іванов Чол 1972 Ужгород ua $
34 Олександр Сушинський Чол 1985 adidas Runners Kyiv Київ ua $
44 Nataliia Fitsak Жін 1993 Івано-Франківськ ua $
Діана Фуцур Жін 1985 Берегове ua
35 Andrii Kushnir Чол 1986 Дрогобич ua $
53 Христина Вітюк Жін 1991 Ліга Доброго Бігу $
37 Erika Kulibaba Жін 1993 Мукачево ua $
Andrii Lytvyn Чол 1987 Львів ua
Володимир Погорілець Чол 1990 Хмельницький ua
52 Kateryna Senkiv Жін 1988 Shypshyna Run Club Львів ua $
38 Peter Vichnyi Чол 1985 Хуст ua $
110 юра мадуда Чол 1984 Кольчино ua $
39 Андрій Репетило Чол 1995 Urun Ужгород ua $
80 Ірина Бевза Жін 1988 Львів ua $
40 Miroslav Buleza Чол 1986 Urun Ужгород ua $
41 Yuri Savruk Чол 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua $
42 Лариса Саврук Жін 1970 Gutsul runing club Червоноград ua $
Михайло Кравець Чол 1978 Калуш ua
43 Ihor Oleksyuk Чол 1980 Borys running club Львів ua $
46 Оля Берлізова Жін 1994 Flex Мукачево ua $
45 Ірина Бем Жін 1985 Флекс Мукачево ua $
55 Василь Чорій Чол 1983 Муніципальна інспекція Мукачево ua $
47 Інна Топоровська Жін 1992 Червоноград ua $
48 Павло Топоровський Чол 1991 Червоноград ua $
50 Олександр Ященко Чол 1987 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua $
49 Blake Neilsen Жін 1990 Nephi $
Natalia Bondarenko Жін 1992 Vodafone Ukrainian team Ужгород ua
54 Olenka Ivanytsya Жін 1991 Runday Львів ua $
88 Голуб Ирина Жін 1978 U-Run Ужгород ua $
62 Павло Орос Чол 1989 Kozyr Team Хуст ua $
Андрій Кирилюк Чол 1982 U-run Ужгород ua
63 Lukachek Olesya Жін 1988 Kozyr team Хуст ua $
82 Олег Цыбин Чол 1997 Iron club Odessa Одеса ua $
57 Олень Оксана Жін 1989 Ужгород ua $
56 Volodymyr Volyk Чол 1991 Львів ua $
71 Олександр Брунцвик Чол 1990 Patrol Police Ужгород ua $
Марина Соляк Жін 1985 U-Run
Світлана Йовенко Жін 1989 Ужгород ua
58 Andriana Volyk Жін 1987 Львів ua $
64 Міша Русняк Чол 1995 MunkachSportClub Мукачево ua $
103 Вікторія Мавроматі Жін 1983 Ужгород ua $
Григорій Хомич Чол 1988 LKB Rudnik SC Kovel Луцьк ua
59 Паша Валящук Чол 1991 #kozerteam Іршава ua $
69 Ірина Мельниченко Жін 1981 LimeFit Луцьк ua $
Slava Djakulych Чол 2000 Мукачево ua
60 Наталія Дюлай Жін 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
17 Валентина Добженецька Жін 1969 kozyrtime Хуст ua $
109 Сергій Оксенюк Чол 1980 МК Лучеськ Луцьк ua $
108 Оксана Оксенюк Жін 1988 МК Лучеськ Луцьк ua $
61 Аммар Сапожніков Чол 1990 Їж Двіж Біжиш Одеса ua $
65 Іван Макарук Чол 1967 Житомир ua $
91 Дмитрий Мусиятченко Чол 1991 Кременчук ua $
74 Юрий Губин Чол 1982 Патрульна поліція Мукачево ua $
70 Віталій Хромей Чол 1979 Патрульна поліція Ужгород ua $
Руслан Сухан Чол 2004 Ключарки ua
72 Валерій Найман Чол 1986 Patrol Police Ужгород ua $
73 Наталія Боднарчук Жін 1992 Patrol police Ужгород ua $
Александр Крижевич Чол 1994 Kryzhrun Team Одеса ua
75 Роланд Цебер Чол 1988 Patrol Police Ужгород ua $
Віктор Росул Чол 1992 Мукачево ua
76 Дмитро Апет Чол 1991 Flex Мукачево ua $
66 Marian BARCHI Чол 1973 Мукачево ua $
77 Rostuslav Dankanych Чол 1986 Мукачево ua $
98 Люся Петріченко Жін 1982 Kozyr team Хуст ua $
113 Вадим Рогозовський Чол 1989 Saucony Ukraine Team Володарка ua $
Sergii Rybak Чол 1986 Динамо Вінниця ua
68 Ivan Kudrei Чол 1993 Іршава ua $
84 Василь Шаркадій Чол 1959 Онок ua $
105 Елена Китиця Жін 1994 Житомир ua $
83 Вікторія Копинець Жін 1983 УПП в Закарпатській області ДПП Ужгород ua $
Tania Kolesnyk Жін 1986 Ужгород ua
78 Андрій Романов Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
79 Валерия Залесская Жін 1996 Ужгород ua $
3 Олег Казибрід Чол 1988 Мукачево ua $
107 Ostap Pona Чол 1991 Львів ua $
Катерина Ленько Жін 1995 Ужгород ua
89 Сергей Шоля Чол 1985 U-Run club $
Valeriia Spodarenko Жін 1985 - Кривий Ріг ua
81 Олександра Піша Жін 1993 1x1 Київ ua $
Arsen Ryashko Чол 1994 BodyZone Ужгород ua
85 Коля Фомишкин Чол 1988 BodyZone $
86 Валентина Фомишкина Жін 1988 Bodyzone Ужгород ua $
Борис Любка Чол 1987 Підвиноградів ua
95 Юрій Сідун Чол 1984 URun та Bodyzone Ужгород ua $
93 Алла Руцинська Жін 1979 U-run (Uzhhorod Running Club) / BodyZone Ужгород ua $
94 Даніелла Геворкян Жін 1981 Body Zone Ужгород ua $
92 Вася Лендєл Чол 1992 Bodyzone Ужгород ua $
96 Дарина Сідун Жін 1989 BodyZone Ужгород ua $
97 Чізмар Сергій Чол 1972 Kozyr team Хуст ua $
99 Ігор Михалевич Чол 1983 СК "НАУКОВЕЦЬ" Борислав ua $
101 Ігор Щербанич Чол 1992 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua $
102 Mariana Pogribna Жін 1990 Flex Мукачево ua $
Малина Нагуляк Жін 1986 Київ ua
Володимир Журін Жін 1976 URUN Ужгород ua
Oleg Krupski Чол 1984 I like running Вінниця ua
104 Volodya Yurchuk Чол 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
Вадим Товт Чол 1996 Мукачево ua
Taras Zadorozhnij Чол 1978 —— Ужгород ua
106 Сергій Руденко Чол 1986 ХНТУСГ Слатине ua $
Аня Луцьо Жін 1983 -
Іван Русняк Чол 1991 MunkachsportClub Мукачево ua
112 Mihel Azzawi Чол 1985 MYSELF $

Fun 2 Run

2 км

Індивідуальна участь

Вартість: безкоштовно

Ліміт: 500 учасників

2-кілометровий забіг для дорослих.

Умови участі у положенні про змагання.

Загалом заявок: 47

Зареєстрованих учасників - 40 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 39, Юрій Бенчак

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Sergey Kuchinka Чол 1985 Мукачево ua
Marinka Matvienko Жін 1993 Берегове ua
Tetjana Dankanych Жін 1992 Мукачево ua
Крістіан Чепак Чол 2004 Мукачево ua
Микита Ступак Чол 2007 Львів ua
Evelina Drozd Жін 2000 Мукачево ua
Ольга Герасимюк Жін 1990 Мукачево ua
Yulia Banyk Жін 1990 Ужгород ua $
1 Анастасія Дорчі Жін 2006 Мукачево ua $
2 Anna Oniegina Жін 2004 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
3 Vladyslav Erdely Чол 2002 Мукачево ua $
4 Богдана Обицьки Жін 2002 Мукачево ua $
5 Andriy Kozyr Чол 1991 Kozyr team Хуст ua $
6 Женя Синкович Жін 2000 Мукачево ua $
7 Тетяна Головачко Жін 1981 Березинка вперед! Березинка ua $
8 Юлія Цогла Жін 1986 Kozyrteam Іршава ua $
9 Orest Kohut Чол 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
10 Микола Машіка Чол 1983 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
11 Каміла Попович Жін 1995 Viper Gym Хуст ua $
12 Олексій Куруца Чол 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
13 Eмма (дитина) Матей Жін 2012 Flex $
14 Руслан Сухан Чол 2004 Ключарки ua $
15 Антон Гольцапфел Чол 2004 Ключарки ua $
16 Іванна Велеган Жін 1987 Kozyrteam Іршава ua $
17 Ірина Бем Жін 1985 Флекс Мукачево ua $
18 Miklos Matte Чол 1979 Flex $
19 Eva Matte Жін 1982 Flex $
20 Наталія Корчинська Жін 1993 Skole Run Сколе ua $
21 Stepan Karabinyosh Чол 1986 Body zone Ужгород ua $
22 Ayanda Mlombo Чол 1991 Body zone Кейптаун $
23 Оксана Гладинець Жін 1990 Мукачево ua $
24 Марина Федорняк Жін 1970 Мукачево ua $
25 Levchenko Leon Чол 2006 - Львів ua $
26 Ольга Гонар Жін 1985 Гонар $
27 Leon Levchenko Чол 2006 Мукачево ua $
28 Діана Шепарович-Журіна Жін 1980 URUN Ужгород ua $
29 Журіна Каріна Жін 2011 URUN Ужгород ua $
30 Віталій Русин Чол 1992 Viper Gym Хуст ua $
31 Юрій Симоненко Чол 1988 Viper.gum $
32 Іра Бідзіля Жін 1984 Мукачево ua $
33 Ірина Дулов Жін 1984 Мукачево ua $
34 Софія Калабішка Жін 2007 Березинка ua $
35 Gabriella Ua Жін 1995 Viper gym Хуст ua $
36 Вікторія Фізер Жін 1991 Kozyr team Хуст ua $
37 Slava Djakulych Чол 2000 Мукачево ua $
38 Таїса Дубенська Жін 1988 Ужгород ua $
39 Юрій Бенчак Чол 2002 $

500m

0.5 км

Індивідуальна участь

Вартість: безкоштовно

Ліміт: 500 учасників

Дитячий забіг 500 м.

Умови участі у положенні про змагання.

Загалом заявок: 19

Зареєстрованих учасників - 16 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 15, Ярина Булеза

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Арсеній Ілтьо Чол 2011 Gym City Мукачево ua
Vadym Dankanych Чол 2013 U-run Мукачево ua
Фельді Вероніка Жін 2010 Gym City Мукачево ua
Даша Калугін Жін 2011 Мукачево ua $
1 Злата Свирська Жін 2015 Мукачево ua $
2 Володимир Шваля Чол 2009 Мукачево ua $
3 Ihor Oleksyuk Чол 2009 Borys running club Львів ua $
4 Ліна Костюкова Жін 2012 U-Run Ужгород ua $
5 Stanislav Chentsov Чол 2008 Мукачево ua $
6 Захар Мельниченко Чол 2012 LimeFit Луцьк ua $
7 Ярослава Черкіс Жін 2007 Ужгород ua $
8 Захар Мельниченко Чол 2013 LimeFit Луцьк ua $
9 Денис Черкіс Чол 2010 Банда Черкісята Ужгород ua $
10 Олексій Куруца Чол 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
11 Денис Вакаров Чол 2010 Хуст ua $
12 Софія Федорняк Жін 2008 Мукачево ua $
13 Софія Гонар Жін 2011 Гонар $
14 Вова Бідзіля Чол 2009 Мукачево ua $
15 Ярина Булеза Жін 2010 Urun Ужгород ua $

100m

0.1 км

Індивідуальна участь

Вартість: безкоштовно

Ліміт: 500 учасників

Дитячий забіг 100 м.

Умови участі у положенні про змагання.

Загалом заявок: 21

Зареєстрованих учасників - 20 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 19, Евеліна Месарчек

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Анастасія Цогла Жін 2013 Kozyrteam Іршава ua
Даша Калугін Жін 2011 Мукачево ua $
1 Вікторія Дорчі Жін 2011 Мукачево ua $
2 Vadym Dankanych Чол 2014 U-run Мукачево ua $
3 Олег Пудсакулич Чол 1986 Ужгород ua $
4 Марія Гітик Жін 2014 Мукачево ua $
5 Богдан Козир Чол 2015 Kozyr team Хуст ua $
6 Остап Козир Чол 2018 Kozyrteam Хуст ua $
7 Oleksandra Volyk Жін 2014 Львів ua $
8 Ольга Мавроматі Жін 2009 Ужгород ua $
9 Serhiy Chentsov Чол 2014 Мукачево ua $
10 Лев Черкіс Чол 2017 Ужгород ua $
11 Олександра Пакало Жін 2013 Мукачево ua $
12 Олексій Куруца Чол 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
13 Софія Казибрід Жін 2014 Мукачево ua $
14 Тетяна Велеган Жін 2017 Ільниця ua $
15 Таїсія Трофимчук Жін 2016 Ужгород ua $
16 Євгеній Гонар Чол 2013 Гонар $
17 Фаркош Олександр Чол 2016 Мукачево ua $
18 Nazar Yakyma Чол 2013 Ужгород ua $
19 Евеліна Месарчек Жін 2012 kozyrtime Хуст ua $

6 коментарів:

  1. Mihel Azzawi

    я дуже радий що матимему участь .. дякую усім організатарам

  2. Наталія Дюлай

    Добрий день! Скажіть будь-ласка,до якої години в неділю можна забрати стартовий

  3. Ольга Мавроматі

    Доброго дня! Хотіла спитати дитина віком 10 років немає право брати участь у зманнях?

  4. Всім доброго вечора!
    Підскажіть хто знає з Мукачева САДИСТА : Пакала Євгенія ? Він в 2005році служив строкову службу в Криму де показав себе садистом який отримує задоволення від мордувань,катувань,побоів молодшого призову. Кат Пакало в 2005 році мав вік 25 років,катував юнаків 18 річного віку. Постійно і в день і в ночі бив кулаками в голову слабших та менших за себе на 7 років.Улюблені армійські тортури в нього були це цілу ніч не давати спати жертві. Примушував за дві хвилини випити 2літри води. Бив в голову в ноги ногами кулаками колінами.. справжній садист. Яка корова родила та виховала таку тварину? Ще забирав посилки в молодих та сам чавкав та пердів. В Мукачево тільки він таке би..ло ? Люди обізвіться!

  5. Евеліна Месарчек

    Було дуже круто. Дякую організаторам та тренеру за підбадьорення та за те, що надихає до нових звершень. Андрій Козир -респект.

Залишити коментар