Frankivsk Half Marathon 2021

10 October 2021 Running / Івано-Франківськ / ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club»

21 km 10 км 5 км Корпоративний забіг Благодійний забіг-2 км 100 метрів 400 метрів 1000 метрів
  • 21 km

    View results online
  • 10 км

    View results online
  • 5 км

    View results online
  • Корпоративний забіг

    View results online
  • Благодійний забіг-2 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 100 метрів

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 400 метрів

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 1000 метрів

    Results are not yet available. Please try again later.

21 km

Individual race

Date: 10 October 2021

Start time: at 10:00

Price: 850 UAH

Limit: 403 participants

Participants registered - 403 out of maximum of 403

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
11 Богдан Фітяк Male 1992 Івано-Франківськ ua
12 Matt Maki Male 1976 Київ ua
13 Роман Червінка Male 1991 Львів ua
14 Nastya Kosenko Female 2002 Tribe10 Київ ua
Andrii Androshchuk Male 1987 hobo.run Київ ua
15 Андрій Павлів Male 1992 Ходорів ua
16 Denys Shevotsukov Male 1988 Львів ua
72 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
17 Khrystyna Oleksyuk Female 1989 Львів ua
18 Vitalii Babak Male 1998 Івано-Франківськ ua
148 Stepan Farat Male 1995 Івано-Франківськ ua
158 Ясько Олександр Male 1990 SUMY RUNNING CLUB Новооржицьке ua
19 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
20 Олександр Куниця Male 1989 Львів ua
21 Володимир Чорненький Male 1995 Львів ua
27 Yurii Pinchuk Male 1991 CrossfitRivne Рівне ua
22 Denys Bondarchuk-Gryta Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
38 Nastya Petrenko Female 1987 Львів ua
167 Богдан Свістяк Male 1999 Братківці ua
23 Тарас Дейчаківський Male 1983 Івано-Франківськ ua
24 Лілія Шляпська Female 1989 Івано-Франківськ ua
41 Oksana Mudrowska Female 1989 Івано-Франківськ ua
34 Tania Yatsyuk Female 1995 Івано-Франківськ ua
26 Юра Лесів Male 1991 SVN.IF Івано-Франківськ ua
25 Павло Шабат Male 1988 Run4U Львів ua
36 Сергій Фіцак Male 1971 Softjourn
28 Tetyana Golubyeva Female 1983 Run4U Львів ua
Леся Лех Female 1977 Дрогобич ua
29 Віталій Николишин Male 1981 Zolochiv Runners Золочів ua
30 Petro Stepuliak Male 1993 Івано-Франківськ ua
31 Andrii Zadyraka Male 1995 Squad UA Runners/Zolochiv Runners Золочів ua
64 Артем Павлов Male 1986 Івано-Франківськ ua
103 Андрій Ткачик Male 1987 Коломия ua
32 Oleg Kyrylko Male 1968 RunnersConnect Київ ua
33 Віктор Горішній Male 1980 Броди ua
69 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
326 Олег Українець Male 1998 Івано-Франківськ ua
Світлана Громова Female 1994 Івано-Франківськ ua
Володимир Мірчук Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
83 Zakhar Matula Male 1988 Львів ua
35 Микола Рижов Male 1977 Івано-Франківськ ua
122 Роман Микитюк Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
37 Oleh Kolesnykov Male 1984 SC Ultra Львів ua
394 Olexandr Mikhalitsyn Male 1981 Львів ua
39 Роман Штангрет Male 1979 Трускавець ua
Роман Ткачук Male 1999 Івано-Франківськ ua
40 Анастасія Дрозд Female 1999 Львів ua
115 Володимир Гончар Male 1971 Калуш ua
42 Андрій Бандалак Male 1985 Івано-Франківськ ua
43 Августин Полек Male 2003 Богородчани ua
45 Ростислав Сабатович Male 1983
44 Ульяна Сабатович Female 1984 Івано-Франківськ ua
56 Богдан Онуфрик Male 1990 Івано-Франківськ ua
46 Максим Шерепот Male 1994 Івано-Франківськ ua
47 Wadim Braun Male 1980 Lazy Runners Львів ua
Andriana Dryl Female 1996 Львів ua
48 Юрій Венгер Male 1992 Львів ua
49 Юлія Серенко Female 1992
82 Сергій Антонюк Male 1979 Не в клубі Івано-Франківськ ua
50 Anastasiia Pankiv Female 1992 Львів ua
84 Khrystyna Mysak Female 1989 Run4U Львів ua
51 Андрій Подгорнов Male 1984 Івано-Франківськ ua
52 Інна Василів Female 1975 Івано-Франківськ ua
179 Volodymyr Ozhukh Male 1986 Львів ua
53 Nazarii Loshtyn Male 1992
73 Віктор Білозор Male 1987 Івано-Франківськ ua
54 Сергій Белей Male 1983 Івано-Франківськ ua
55 Olena Sannikova-Kizyma Female 1985 Львів ua
70 Alex Yurov Male 1989 Run4U Львів ua
57 Oleg Rozhko Male 1993 Nutrilite Івано-Франківськ ua
151 Mykola Kaban Male 1990 Gucul Running Club Івано-Франківськ ua
58 Тарас Лаба Male 1972 Сонечко
59 Володимир Олексюк Male 1982 TRILEWY Львів ua
60 Василь Передрук Male 1976 Івано-Франківськ ua
101 Любомир Колесник Male 1993 Яргорів ua
62 Олег Яцишин Male 1990 Івано-Франківськ ua
61 Vasil Portey Male 1991 Івано-Франківськ ua
63 Олег Римарович Male 1969 Кам'янець-Подільський ua
65 Яна Нікітченко Female 1989 Бориспіль ua
66 Іван Сенчак Male 1971 Сонечко Богородчани ua
67 Alyona Demchenko Female 1986 SPARTARUNNERSCLUB Київ ua
68 Василь Куськів Male 1990 Сонечко Богородчани ua
Jan Aagesen Male 1976 GRC - Gutsul Running Club Рібе dk
71 Володимир Пирко Male 1987 Червоноград ua
170 Богдан Клюба Male 1992 Більшівці ua
74 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
75 Микола Ткачук Male 1988 Рівне ua
77 Олена Омельчук Female 1987 Рівне ua
76 Леся Лех Female 1977 Дрогобич ua
128 Михайло Федорищак Male 1982 - Івано-Франківськ ua
78 Maksym Shevchuk Male 1991 Київ ua
79 Тарас Терлецький Male 1994 Івано-Франківськ ua
80 Mykola BAHLAY Male 1985 START Novyi Rozdil Ряшів pl
81 Микола Сманцеров Male 1977 epiq
86 Volodymyr Mysak Male 1988 Run4U
85 Nazarii-Andrii Soroka Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
93 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
87 Авруцький Владислав Male 1997 Івано-Франківськ ua
90 Володимир Квич Male 1972 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
89 Любомир Людкевич Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
92 Двояк Галина Female 1964 GRC Івано-Франківськ ua
228 Oleksandr Lenevych Male 1997 Kozachky Турка ua
88 Roman Dobrovolskyi Male 1994 RUN4U Івано-Франківськ ua
111 Oleksandra Pashkevych Female 1995 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
91 Вадим М\'яснянкін Male 1986
94 Yaroslav Voloshchuk Male 1984 Gutsul running club, Iron team Cadence Івано-Франківськ ua
95 Nataliia Bandalak Female 1987 Gutsul running club
96 Володимир Коршняк Male 1981 Бучач ua
97 Наталі Римарович Female 1977 KamyanetsRunClub Кам'янець-Подільський ua
Tetyana Prychepa Female 1990 Run4U Львів ua
98 Олександр Драганчук Male 1984 Run4U Львів ua
99 Ivanna Vasylyshyn Female 1995 Івано-Франківськ ua
100 Vitalii Bandalak Male 1987 Gutsul Running Club, Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
102 Bohdan Savchuk Male 1993 Саджава ua
107 Dariusz Piechnik Male 1979 Бучач ua
104 Maryana Rochnyak Female 1981 Івано-Франківськ ua
105 Serhii Mytsai Male 1976 Івано-Франківськ ua
106 Volodymyr Vytvytskyi Male 2002 Вовчинець ua
127 Юрій Слєпньов Male 1991 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
108 Наталья Гочева Female 1988 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
110 Дідушицький Ігор Male 1985 Івано-Франківськ ua
109 Андрій Бакаляр Male 1985 Run4U Львів ua
Олена Капалєт Female 1981 Squad UA Runners Моршин ua
Андрій Дівнич Male 1997 Івано-Франківськ ua
Микола Красенець Male 1991 Яремче ua
136 Максим Дикун Male 1985 Івано-Франківськ ua
112 Nataliia Savchak Female 1995 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
113 Володимир Білоус Male 1985 Тернопіль ua
126 Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів Львів ua
114 Andrii Penchuk Male 1990
116 Андрій Сушко Male 1992 Львів ua
131 Андрій Ілющенко Male 1990 Чернівці ua
Тарас Петрик Male 1984 Львів ua
117 Володимир Лук\'янчук Male 1976 Gutsul running club Броди ua
213 Roman Dutkevych Male 1991 Івано-Франківськ ua
118 Олесь Добосевич Male 1991 RUN4U Львів ua
119 Сергій Шимков Male 1987 Бердичів ua
Андрій Кушнір Male 1986 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
Йосип Маланка Male 1977 Приборжавський біговий клуб Приборжавське ua
260 Ігор Приймак Male 1995 Івано-Франківськ ua
120 Pavlo Gnatyuk Male 1983 Велоклуб Оброшино Оброшине ua
121 Anna Dzen Female 1997 Львів ua
261 Stanislav Svyntytskyi Male 1987 Івано-Франківськ ua
Volodymyr Moskovchenko Male 1991 Івано-Франківськ ua
125 Anton Goshta Male 1984 Івано-Франківськ ua
205 Tetyana Martynyuk Female 1982 Cantona Runner
123 Сергій Дубіль Male 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
124 Vasyl Babych Male 1990 Київ ua
Андрій Гуманков Male 1998 Львів ua
129 Олег Іваницький Male 1985 Львів ua
225 Євген Кукула Male 1984 Івано-Франківськ ua
130 Ігор Пушкар Male 1988
132 сестра Вікторія Куспісь Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
133 Slavik Ivanitskiy Male 2001 Заболотів ua
134 Олег Шлюз Male 1978 нема Львів ua
139 Богдан Серафімов Male 1983 Івано-Франківськ ua
Chernyshenko Yuriy Male 1983 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua
135 Dmytro Melnykovych Male 1981 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
137 Volodya Yatsyk Male 1991 Львів ua
138 Sashko Svystun Male 1985 PG Львів ua
145 Іванна Мельницька Female 1993 KSO IF-DEAF Калуш ua
234 Marian Vovk Male 1998 Івано-Франківськ ua
143 Sergey Yurtyn Male 1987 Diehard running club Київ ua
Ігор Котелко Male 1980 Городенка ua
Oleg Pikh Male 1988 Львів ua
160 Андрій Бородій Male 1981 Ternopil Running Club Волочиськ ua
Oleksandr Buryk Male 1990
140 Наталія Сколоздра Female 1990 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Наталія Сколоздра Female 1990 Ліга Доброго Бігу Львів ua
142 Roman Kuchma Male 1980 SC StartUp Червоноград ua
144 Ігор Оленюк Male 2000 Івано-Франківськ ua
Володимир Юртин Male 1967 Динамо Міжгір'я ua
Євген Семехін Male 1986 Donbass Lovelas Макіївка ua
146 Віталій Нагайло Male 1982 Львів ua
153 Nazariy Mamchuk Male 1986 Надвірна ua
147 Василь Онищук Male 1995 Снятин ua
149 Олег Сопільняк Male 1986 LySo FUN
150 Юрій Луцишин Male 1983 LySo FUN Львів ua
Віталій Науменко Male 1978 Shark & Bulldog
164 Володимир Присяжнюк Male 2000 Тлумач ua
152 Михайло Волошин Male 1990 Active Run Club Дрогобич ua
154 Олег Решетняк Male 1991 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
186 Петро Іваночко Male 1990 Івано-Франківськ ua
155 Антон Прачук Male 1985 High Runner's Львів ua
156 Андрій Хрущ Male 1983 Squad UA Runners Моршин ua
Василь Макогін Male 1991 Ліга Доброго Бігу/ Zolochiv runners Білий Камінь ua
157 Vira Holovatska Female 1986 Миколаїв ua
Сергій Гришко Male 1974 Борислав ua
Taras Tseliukh Male 1988 Veterans GO Львів ua
159 Анна Гутей Female 1993 Львів ua
270 Максим Вуйцік Male 1978 Львів ua
239 Khrystyna Khoma Female 1993 Львів ua
161 Bench Nazar Male 1991 Львів ua
163 Віталій Гавадзин Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
162 Oleg Yakubchak Male 1982 Івано-Франківськ ua
366 Вячеслав Антал Male 1979 Три леви Дунаївці ua
166 Vitalii Trostianchin Male 1987 STARTUP Червоноград ua
269 Василь Сухар Male 1989 «Tactical Cartoons» Івано-Франківськ ua
165 Михайло Стадницький Male 1978 Львів ua
206 Андріана Дриль Female 1996 Львів ua
Оксана Разумейко Female 1993 ShypShyna Run Club Львів ua
168 Maria Ovchenko Female 1995 Івано-Франківськ ua
Denis Babenko Male 1987 KM Running Club Київ ua
169 Костянтин Хом\'як Male 1991 Снятин ua
171 Артур Перель Male 1988 Кам'янець-Подільський ua
242 Sergii Misko Male 1983 ZBrod Броди ua
172 Андрій Пиріг Male 1974 Wise Solutions Тернопіль ua
Сергій Борков Male 1989 Інтер-Атлетика Ківерці ua
173 Олександр Гелеван Male 1994 ................ Івано-Франківськ ua
174 Володимир Гнатюк Male 1985 TRILEWY Львів ua
195 Юрій Пицюк Male 1993 Івано-Франківськ ua
175 Никита Шиповской Male 1992 Київ ua
Andriy Harasymiuk Male 1998 Івано-Франківськ ua
176 Віталій Ляшук Male 1980 RedRabbitRivne Рівне ua
180 Андрій Зеркевич Male 1983 Івано-Франківськ ua
211 Олексій Лобанок Male 1997 - Львів ua
177 Орест Манів Male 1982 Івано-Франківськ ua
178 Павло Пелешатий Male 1988 MyVape Чернівці ua
181 Stupnytskyij Serhii Male 1986 Cantona Runner
182 Тарас Качур Male 1984 FlashRun Хмельницький ua
288 Павел Тищенко Male 1984 PACE run club Чернівці ua
183 Maryan Romanyshyn Male 1993 Івано-Франківськ ua
188 Коротич Нікіта Male 1988 Київ ua
184 Andrej Vigdorovych Male 1989 Прага cz
Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
185 Станіслав Стасенко Male 1996 Івано-Франківськ ua
Андрій Півторак Male 1971
187 Volodymyr Kostyuk Male 1976 ЛЕКС КОНСАЛТИНГ Івано-Франківськ ua
189 Олег Толочко Male 1985 Володимир-Волинський ua
198 Андрій Федорчук Male 1991 Івано-Франківськ ua
191 Kostya Khomyn Male 1994 Cantona Runner Львів ua
190 Іван Попович Male 1985 Run4U Львів ua
192 Максим Підгурець Male 1985 Володимир-Волинський ua
359 Dmytro Hot Male 1993 Львів ua
193 Viacheslav Khvorostianyi Male 1992 Івано-Франківськ ua
194 Вадим Зінюк Male 1993 Івано-Франківськ ua
196 Андрій Демків Male 1980
197 Stanislav Tymochkin Male 1982 Pirates Running Club Краб Хилл bb
199 Тарас Онисько Male 1983 Золочів ua
200 Василь Чернецький Male 1996 Івано-Франківськ ua
202 Ihor Oleksyuk Male 1980 Borys running club Львів ua
201 Bohdan Vasylkiv Male 1993 Run4U Львів ua
203 Владислав Дмитрук Male 1992 Калуш ua
204 Ivan Zholoban Male 1989 If-race Івано-Франківськ ua
207 Степан Розман Male 1997
208 Ірина Гурська Female 1996 Івано-Франківськ ua
209 Ігор Динька Male 1987 Івано-Франківськ ua
210 Роман Козира Male 1999 Львів ua
Петро Іващук Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
212 Володимир Холявський Male 1993 Одеса ua
214 Дмитро Левченко Male 1994 Івано-Франківськ ua
215 Роман Гуйван Male 1982 Івано-Франківськ ua
216 Віталій Монастирський Male 1980 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
217 Юлія Гринчук Female 1990 Львів ua
243 Yevhen Yevstratyev Male 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
244 Mieczyslaw Goral Male 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl
218 Ігор Фіняк Male 1982 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua
245 Rostyslav Kartashov Male 1990 Львів ua
246 Ігор Федина Male 1979 Shypshyna Run Club Львів ua
Valerii Makaikin Male 1973 SHYPSHYNA TRI TEAM Львів ua
219 Ольга Роздайгора Female 1988 Run21 Львів ua
220 Ярослав Тимочко Male 1977 Львів ua
221 Володимир Бондарчук Male 1987 Коростень ua
222 Руслан Рудомський Male 1983 Фан-клуб Leeds United FC
223 Роман Мельник Male 1989 Makeba Львів ua
224 Василь Гритчук Male 1994 Івано-Франківськ ua
329 Oleksandr Mazur Male 1984 Івано-Франківськ ua
степан лешик Male 1955 Виноградівські дедушкі Фанчиково ua
семен лесів Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
226 Богдан Савостьян Male 1990 Чернівці ua
227 Kostiantyn Khozhai Male 1995 Львів ua
229 Богдан Дякун Male 1992 Калуш ua
230 Наталія Соболта Female 1999 Ternopil Trail Тернопіль ua
231 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
232 Назарій Мельник Male 1996 Козачки Турка ua
233 Назар Максимів Male 1991 Tseepev Івано-Франківськ ua
257 Світлана Івасюк Female 1978 Івано-Франківськ ua
235 Dmytro Kovalov Male 1997 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
236 Олена Голяк Female 1991 Івано-Франківськ ua
238 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
237 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
266 Віктор Анохін Male 1996 Івано-Франківськ ua
240 Roman Hnativ Male 1986 Біговий Їжак Галичини Львів ua
241 Orest Gavur Male 1983 Львів ua
Ульяна Майстренко Female 1982 PlayOutsideCrew Київ ua
247 Сеник Олег Male 1972 Івано-Франківськ ua
248 Хромей Лідія Female 1993 Івано-Франківськ ua
249 Комісарук Віталій Male 1978 Івано-Франківськ ua
250 Кульпа Олег Male 1983 Івано-Франківськ ua
251 Куртяк Володимир Male 1992 Івано-Франківськ ua
253 Роман Олійник Male 2003 Івано-Франківськ ua
254 Ihor Prokaza Male 1988 RADLER Львів ua
255 Тетяна Гуцул Female 1982 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
Viktor Zelinskyi Male 1979 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
Nazar Okliyevych Male 1993 Івано-Франківськ ua
344 Taras Bileichuk Male 1989 Івано-Франківськ ua
256 Олег Смольницький Male 1997 Івано-Франківськ ua
273 Василь Кричун Male 1947 Клуб майстрів легкої атлетики Івано-Франківської області Івано-Франківськ ua
258 Володимир Іваськевич Male 1973 Бурштин ua
259 Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
327 Taras Moroz Male 1984 Iron Team Cadence, Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Olesya Romanyuk Female 1994 Чернівці ua
262 Кароліна Присяжнюк Female 1992 Чернівці ua
Oleksii Pedosenko Male 1984 KMRC Київ ua
263 Андрій Марійчин Male 1995 X-drive.ua Яблуниця ua
264 Назарій Василишин Male 1995
265 Христина Самуляк Female 1989 RunIfcommunity Івано-Франківськ ua
Сергій Демчук Male 1974 Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківськ ua
Вікторія Вовк Female 2000 - Івано-Франківськ ua
267 Олексій Єфанов Male 1985 Івано-Франківськ ua
328 Женя Сяткін Male 1982 Івано-Франківськ ua
268 Мисько Андрій Male 1992 Тернопіль ua
271 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
284 Евгений Ковалев Male 1985 Херсон ua
Oleh Kozar Male 1986 Київець ua
Сергій Зіновченко Male 1983 STTeam Київ ua
272 Maria Chaban Female 1995 Run4U Львів ua
Павло Уваров Male 1986 KM Running Club Київ ua
274 Vasyl Hoshovskyi Male 1986 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
276 Романа Березович Female 1998 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
275 Dmytro Roik Male 1995
Андрій Барановський Male 1981 IRC, КЗПТО Київ ua
358 Михайло Благий Male 1984 Філадельфія
277 Тетяна Гогільчин Female 1997 Івано-Франківськ ua
283 Volodymyr Nazarenko Male 1972 GRC Івано-Франківськ ua
278 Микола Гуменяк Male 1985 Крихівці ua
279 Igor Dobrianskyi Male 1977
294 Mikhail Ivanov Male 1983 TriLewy Львів ua
Nazar Dorosh Male 1980 TRILEWY Львів ua
280 Максим Шовкопляс Male 1987 Івано-Франківськ ua
282 Василь Жмуд Male 1990 Івано-Франківськ ua
281 Круліковський Ярослав Male 1976 Івано-Франківськ ua
Julia Maltseva Female 1995 Interfit Івано-Франківськ ua
285 Ростислав Супрун Male 1973
286 Николай Ковалев Male 1984 Plemia Херсон ua
287 Taras Tsylya Male 1979 Pace Run Club Чернівці ua
289 Назарій Іванців Male 1997 Idealsport Івано-Франківськ ua
290 Andrii Kirshak Male 1992 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
291 Valeria Kachur Female 1985 Nike Run Club/Iron Club Одеса ua
292 Маркіян Антонюк Male 1994 Trilewy Львів ua
Viktor Starodubtsev Male 1970 Львів ua
293 Andrian Blyzniuk Male 1998 Львів ua
298 Валерия Боголуцкая Female 2000 Івано-Франківськ ua
295 Юра Гошій Male 1982 GRS, СК КАНО Івано-Франківськ ua
296 Yurii Popyk Male 1993 Львів ua
297 Maksym Pavlov Male 1981 Makeba Івано-Франківськ ua
305 Арсен Савіцький Male 2000 Івано-Франківськ ua
Олена Зарубіна Female 1995 Київ ua
300 Vasya Nagirnyak Male 1991 Чернівці ua
301 Віктор Манчул Male 1990 Чернівці ua
302 Василь Хрущ Male 1978 Долина ua
303 Прокопчук Тетяна Female 1971 Чернівці ua
304 Богдан Купрієнко Male 1987 High runners Львів ua
306 Юрій Романкевич Male 1979 Львів ua
307 Alexander Kobzarenko Male 1981 Tribe X Київ ua
308 Vasyl Lyaskovec Male 1987 Львів ua
309 Maxime Jochum Male 1991 "I don't want to run" running club Аннмасс fr
310 Іван Чернов Male 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
328 Мария Радько Female 1997 Одеса ua
312 Євстахій Круль Male 2000 Івано-Франківськ ua
311 Alex Husar Male 1993 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
313 Андрій Барановський Male 1981 IRC / КЗПТО Київ ua
348 Ткачук Валентина Female 1998 Passive Line Івано-Франківськ ua
314 Nazar Klid Male 1985 Київ ua
315 Влад Сєріков Male 1978 Івано-Франківськ ua
Олександр Поздняков Male 1988 Івано-Франківськ ua
316 Оля Кирич Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
318 Snizhana Hirylovych Female 1994 SHYPSHYNA Run Club Львів ua
317 Андрій Маїк Male 1993 Shypshyna run club Львів ua
319 Руслан Теличкан Male 2000 adidas Runners Kyiv Київ ua
320 Наталія Кіт Female 1994 Львів ua
321 Дмитро Грабовецький Male 1988 Івано-Франківськ ua
374 Олег Цюрак Male 1978 Standartpark Run&Tri Club Тернопіль ua
322 Nataliia Ilievska Female 1969 BIG Brovary Бровари ua
323 Ярослав Грицак Male 1979 RunifCommunity Івано-Франківськ ua
325 Denys Yasinskyi Male 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
324 Олександра Малиновська Female 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
330 Олександр Зільберман Male 1974 KMRC
331 Volodymyr Kupetskyy Male 1982 Червоноград ua
332 Юрій Гичун Male 1977 KMRC
333 Наталія Симоненко Female 1981 KMRC
334 Петро Савчук Male 1964 Івано-Франківськ ua
335 Ольга Антонова Female 1983 KM Running Club Київ ua
336 Назар Дольний Male 1988 Львів ua
337 Олександра Халло Female 1984 Gutsul Running Івано-Франківськ ua
338 Кащишин Володимир Male 1983 Івано-Франківськ ua
360 Людмила Людкевич Female 1988 Львів ua
339 Юрій Шабацький Male 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua
340 Petro Polkovnikov Male 1988 Gutsul Running Club Яремче ua
341 Станіслав Кузимків Male 1989 Івано-Франківськ ua
342 Олександр Виноградський Male 1989 makeba Львів ua
343 Павло Волоський Male 1970 TERNOPIL RUNNIG CLUB Чортків ua
Олександр Мілашенко Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
345 Іван Курилюк Male 1987 Сонечко Богородчани ua
8 Олеся Дідоводюк Female 1990 Kuzin team, PROBIG. CLUB Івано-Франківськ ua
370 Ігор Кардаш Male 1976 06.45 так норм?) Ужгород ua
9 Дмитро Дідоводюк Male 1987 Kuzin team-Sauconyukraine-PROBIG.CLUB Івано-Франківськ ua
354 Roman Khomiak Male 1996 None Івано-Франківськ ua
349 Тетяна Заведюк Female 1986 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
350 Антон Чупак Male 1994 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
351 Вадим Тенін Male 1978 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
352 Даниїл Колісник Male 1995 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
353 Іван Ярухін Male 1985 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
346 Тетяна Гриньова Female 1984 Kind Challenge Київ ua
7 Володимир Юрчук Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
371 Misha Shvartz Male 1992 Maiko Club Івано-Франківськ ua
Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
Григорій Грущак Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB
356 Ігор Пернаровський Male 1980 Івано-Франківськ ua
357 Роман Романюк Male 1989 Івано-Франківськ ua
361 Роксана Бондаренко Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
362 Василь Гвоздєв Male 1984 Pace Run Club Чернівці ua
364 Олексій Кузнєцов Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
363 Оксана Болехівська Female 1980 Львів ua
365 Mariia Kuznietsova Female 1988 Shypshyna Rnu Club Львів ua
Halya Olexyn Female 1987 Run Club
367 Ігор Косович Male 1998 Коломия ua
368 Mykola Demkiv Male 1993 Івано-Франківськ ua
369 Андрій Мельник Male 1984 KM Running Club
666 Павло Уваров Male 1986 KM Running Club Київ ua
347 Віталій Дрислюк Male 1990 ЕНЕРГО Івано-Франківськ ua
372 Микола Стефанишин Male 1998 Львів ua
373 Solomia Bonetska Female 1992 Shypshyna Львів ua
Marian Prokopiv Male 1980 Івано-Франківськ ua
375 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
405 Максим Лядик Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
376 Володимир Ковалів Male 1979 Zolochiv Runners Золочів ua
389 Наталя Сторожка Female 1987 Шипшина Львів ua
377 Andrian Volgin Male 1986 Dali Івано-Франківськ ua
378 Viktor Kopach Male 1982 Capital TRI Дрогобич ua
379 Андрій Яцина Male 2002 Івано-Франківськ ua
252 Мар\'яна Гнидка Female 1991 Run4U Львів ua
380 Павло Марутяк Male 1990 Run4U Львів ua
381 Марічка Євтушенко Female 1990 Run4U Львів ua
382 Роман Пухир Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
383 Юрій Говда Male 1972 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Львів ua
384 Mykhailo Bryndzak Male 1995 Run Pheidi run Львів ua
385 Ростислав Хріновський Male 1993 Львів ua
386 Oleh Drozdovskyi Male 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
387 Yevhen Kolesnik Male 1992 Івано-Франківськ ua
388 Влад Мочоний Male 1995 Falcons Running Club Чернігів ua
Юрій Вихопень Male 1992 Кам'нка-Бузька ОТГ Кам'янка-Бузька ua
390 Віталій Язловецький Male 1987 Gutsulraning club Івано-Франківськ ua
391 Анатолій Гусманов Male 1987 Ліга Доброго Бігу Львів ua
392 Володимир Дацко Male 1986 Львів ua
393 Anton Rublev Male 1988 run4u Львів ua
395 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
396 Червінський Віталій Male 1975 Kolomyia Running Club Коломия ua
397 Maksym Tsiupa Male 1986 Львів ua
399 Микола Грицяк Male 1967 Чернівці ua
398 Роман Мельничок Male 1985 Львів ua
400 Vasyl Strutynskyi Male 1983 LebedevRun Київ ua
401 Володимир Коломийчук Male 1997 Чортків ua
Mykola Slobodian Male 1982 LebedevRun Київ ua
402 Володимир Венгрин Male 1998 - Івано-Франківськ ua
403 Софія Роюк Female 1999 Євроспорт Львів ua
Vitalii Kryshtop Male 1990 Суми ua
404 Maria Moryak Female 1999 Євроспорт Львів ua
Tanya Zhbadynska Female 1979 Squad Ua Runners Пустомити ua
141 Роман Касіян Male 1991 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
299 Христина Паучок Female 1989 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
355 Володимир Купина Male 1981 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
406 Галина Петрушка Female 1984 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
407 Дмитро Свінціцький Male 1990 Будівельна компанія МЖК Івано-Франківськ ua
408 Ірина Вінтоняк Female 1997 Будівельна компанія МЖК Івано-Франківськ ua

10 км

Individual race

Date: 10 October 2021

Start time: at 13:00

Price: 850 UAH

Limit: 154 participants

Participants registered - 154 out of maximum of 154

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
10011 Юрій Ковалюк Male 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Kalambet Yuriy Male 1988
Nastya Petrenko Female 1987 Львів ua
Ilona Zinchuk Female 1992 Івано-Франківськ ua
Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
10012 Olga Symchych Female 1992 Івано-Франківськ ua
Oleh Kolesnykov Male 1984 SC Ultra Львів ua
10013 Наталія Люклян Female 1992 Івано-Франківськ ua
Андрій Бандалак Male 1985 Івано-Франківськ ua
10014 Світлана Павлишин Female 1988 Івано-Франківськ ua
10036 Микола Смеречук Male 1994 Хмелівка ua
10040 Олесь Лащевський Male 1993 Коломия ua
10015 Арсеній Янович Male 1998 Львів ua
10016 Олег Друздєв Male 1992 Львів ua
10017 Тарас Завадовський Male 1982 Львів ua
10018 Тетяна Струтинська Female 1979 Сонечко Івано-Франківськ ua
10035 Марія Тимочко Female 1986 - Івано-Франківськ ua
10024 Ольга Борис Female 1989 BorysRunningClub Коломия ua
10019 Lesia Chornolizska Female 1996 немає Івано-Франківськ ua
Володя Петровський Male 1994 Солотвин ua
Mykola BAHLAY Male 1985 START Novyi Rozdil Ряшів pl
10020 Ірина Довган Female 1999 Івано-Франківськ ua
10021 Nataliya Taras Female 1982 Run4U
10023 Ірина Ковальчук Female 1988 Run4U Львів ua
Богдан Демський Male 1995 Львів ua
Tetyana Prychepa Female 1990 Run4U Львів ua
10034 Andrii Protsyk Male 1987 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
Софія Демська Female 2003 - Львів ua
10026 Олександр Брикса Male 1979 Сонечко Івано-Франківськ ua
10027 Євген Гостіщев Male 1991 Львів ua
10028 Тарас Качор Male 1997 Тернопіль ua
10039 Микола Красенець Male 1991 Яремче ua
10029 Андрій Малецький Male 1995 Київ ua
10030 Оксана Яровик Female 1977 Сонечко Івано-Франківськ ua
10160 Володимир Мозгов Male 1987 Красилів ua
Віталій Гаврилів Male 1974 Івано-Франківськ ua
10031 Антон Мислінський Male 1994 Run4U Львів ua
10048 Анна Несляк Female 1997 ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club» Івано-Франківськ ua
10032 Павло Богданов Male 1990 Львів ua
10043 Maрія Яцик Female 1993 - Львів ua
10087 Andriy Semchuk Male 1985 Gutzul running club Івано-Франківськ ua
10033 Marta Svystun Female 1989 - Львів ua
10038 Святослав Абрам'юк Male 1984 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ БІГОВИЙ КЛУБ/Ternopil Running Club Тернопіль ua
10044 Дмитро Пантазі Male 1973 Individual
10037 Павло Польовий Male 1985 Pace run Чернівці ua
10085 Катя Чобанюк Female 1994 БуковинаRunning Чернівці ua
10148 Назар Сосніцький Male 1990 Львів ua
Roman Khoma Male 1983 ВКО Оброшине ua
Іван Хомінець Male 1995 Івано-Франківськ ua
10041 Остап Березяк Male 1991 Львів ua
Vitalii Trostianchin Male 1987 STARTUP Червоноград ua
10042 Христина Палас Female 1992 Львів ua
Василь Федосюк Male 1976 Івано-Франківськ ua
10045 Тарас Кушніренко Male 1989 Івано-Франківськ ua
10046 Саша Шевченко Female 1993 Cantona Runner Львів ua
10047 Петровський Володимир Male 1994 Івано-Франківськ ua
10049 Володимир Нижняк Male 1995 Runday / Vaut Laurent Clan Львів ua
10139 Микола Попов Male 1987 Івано-Франківськ ua
10050 Денис Мандзюк Male 1984 Cantona Runner Львів ua
Андрій Бучко Male 1986 Галич ua
Vova Zubrytskyi Male 1994 Івано-Франківськ ua
10051 Віра Динька Female 1986 Івано-Франківськ ua
10052 Сашко Чернологов Male 1987 Cantona Runner Львів ua
10062 Алина Сызён Female 1992 Київ ua
10053 Галина Дрогомирецька Female 1986 Львів ua
10055 Люба Боднар Female 1987 Львів ua
10054 Андрій Гула Male 1988 Івано-Франківськ ua
Іванна Дем‘яник Female 1995 Івано-Франківськ ua
марта дацко Female 1984 Львів ua
10056 Богдан Лазарук Male 1997 Львів ua
Iryna Sliusar Female 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB
10057 Oleksandr Herheliuk Male 1989 Dexpens Лисець ua
Петро Іващук Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10058 Vira Popovych Female 1986 Run4u Львів ua
Lilia Mamutova Female 1989 Lily Івано-Франківськ ua
10059 Петро Порчук Male 1984 Івано-Франківськ ua
10060 Marian Novosilskyi Male 1996 Dexpens Ямниця ua
10061 Василь Юрченко Male 1979 22 Київ ua
Ярослав Тимочко Male 1977 Львів ua
10108 Nataliia Fitsak Female 1993 Івано-Франківськ ua
Артем Григоров Male 1987 Київ ua
10113 Тарас Стефурак Male 2001 Городенка ua
Kostiantyn Khozhai Male 1995 Львів ua
Михайло Кулявець Male 2002 Deaf Running Club Lviv Львів ua
10063 Олексій Котов Male 1986 Chameleon Харків ua
10064 Тетяна Котова Female 1965 Харків ua
10065 Валерія Алабердіна Female 1994 Lutsk Triathlon Federation
10067 Олександр Пантазі Male 2003 Варта Івано-Франківськ ua
Кирил Буяновский Male 1991 U-Run club Ужгород ua
Olena Trifan Female 1995 Львів ua
10025 Сливчук Ярослав Male 1990 Івано-Франківськ ua
10068 Комісарук Галина Female 1981 Івано-Франківськ ua
10069 Лесів Марта Female 1988 Івано-Франківськ ua
10070 Білий Олег Male 1977 Івано-Франківськ ua
10071 Стовбан Сергій Male 1993 Івано-Франківськ ua
10072 Ястребова Анастасія Female 1996 Івано-Франківськ ua
10073 Конуп Наталя Female 1988 Івано-Франківськ ua
10074 Ковбас Сергій Male 1985 Івано-Франківськ ua
10075 Дякун Василь Male 1995 Івано-Франківськ ua
10076 Сухарський Богдан Male 1994 Івано-Франківськ ua
10077 Годованець Марта Female 2000 Івано-Франківськ ua
10078 Хромей Анастасія Female 1997 Івано-Франківськ ua
10079 Петришак Дмитро Male 1991 Івано-Франківськ ua
10080 Шуляр Ігор Male 1983 Івано-Франківськ ua
10081 Лесюк Іванна Female 1990 Івано-Франківськ ua
10145 Віталій Кострабій Male 1973 Івано-Франківськ ua
Ihor Prokaza Male 1988 RADLER Львів ua
10092 Олександр Семків Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10082 Ілона Сусяк Female 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10083 Igor Shevchuk Male 1980 Івано-Франківськ ua
Ганна Конєва Female 1981 Івано-Франківськ ua
10084 Тарас Бабіїв Male 1986 Івано-Франківськ ua
10086 Сергій Фролов Male 1988 Корсунь-Шевченківський ua
10088 Ольга Єфанова Female 1985 Івано-Франківськ ua
10089 Oleh Koval Male 1985 Ir-Run Club Іршава ua
10090 Віктор Капак Male 1976 Івано-Франківськ ua
10091 Іванна Коломієць Female 1983
Василь Кричун Male 1947 Клуб майстрів легкої атлетики Івано-Франківської області Івано-Франківськ ua
10093 Андрій Дівнич Male 1997 Івано-Франківськ ua
10094 Надія Косюк Female 1992 Івано-Франківськ ua
10095 Volodymyr Protas Male 1995 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
10096 Назар Гречин Male 1983
10097 Александр Кухтинов Male 1990 Nike Run Club Одеса ua
10098 Тарас Березюк Male 1979 RUN4U Львів ua
10099 Yaroslav Korolyk Male 1990 Київ ua
Богдан Крицун Male 1954 Богородчани ua
10100 Natalia Bartkiv Female 1984 Івано-Франківськ ua
10101 Yaroslav Kosar Male 1990 Львів ua
10102 Олександр Кушнір Male 1991 Бігуни ТТХ Львів ua
10106 Роман Мальчишин Male 1995
10103 Ольга Качор Female 1990 Бігуни ТТХ Львів ua
10104 Артем Рузак Male 1978 Covizmo Львів ua
10105 Іван Стойка Male 1970 Ужгород ua
Anna Aven Female 1990 Львів ua
10107 Inna Klid Female 1991 Київ ua
10137 Ілона Юзьків Female 1999 Івано-Франківський Національний Медичний Університет Івано-Франківськ ua
10109 Ірина Косович-Онуфрик Female 1992 GRC Івано-Франківськ ua
10110 Руслан Семирга Male 1992 run ukraine Київ ua
10111 Діана Шульга Female 1999 Shulga Team Львів ua
10112 Тетяна Колесник Female 1989 Яргорів ua
10114 Halynka Balitska Female 1999 Run4U Львів ua
10115 Зубаль Аліна Female 1986 Кельменці ua
10116 Максим Зубаль Male 1986 Кельменці ua
10117 Павло Федорко Male 2003 Підгір'я ua
10118 Анатолій Бакал Male 1979 Squad UA Runners Київ ua
10119 Любов Наняк Female 1985 Івано-Франківськ ua
10126 Olya Panchii Female 1990 KM Ranning club Київ ua
10120 Наталя Швидченко Female 1987 Івано-Франківськ ua
10121 Ярослав Бойчук Male 1990 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
10122 Христина Бойчук Female 1989 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
10123 Олег Куришко Male 1988 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
10124 Ірина Савка Female 1996 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
Григорій Грущак Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB
10125 Ольга Сірко Female 1986 Івано-Франківськ ua
Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
10127 Galina Loza Female 1996 Shypshyna run club Львів ua
10128 Ярослав Топал Male 1992 Run&Fun Club Одеса ua
10129 Наталя Кобрин Female 1992
10130 Неля Перегінець Female 1997 ЕНЕРГО Івано-Франківськ ua
10131 Оля Сопільняк Female 1987 Львів ua
10132 Вікторія Чемес Female 1986 - Львів ua
10138 Юрій Лєкарь Male 1992 Немає Романківці ua
10133 Юлія Лотвин Female 1995 немає Івано-Франківськ ua
10135 Zhenya Polosatova Female 1979 Run4U Львів ua
10134 Сергій Ісаков Male 1978 Львів ua
10136 Роман Процик Male 1985 Iron Cadence Team Івано-Франківськ ua
Анатолій Бойків Male 2000 Коломия ua
10140 Андрій Шевчук Male 1986 Нема Київ ua
10143 Markiian Trychuk Male 1996
10141 Ірина Дума Female 1979 Львів ua
10142 Денис Дума Male 1983 Львів ua
10144 Анастасія Осіяненко Female 2001 Рівне ua
10146 Альона Купецька Female 1982 Червоноград ua
10147 Андрій Марискевич Male 1998 Swim4U Львів ua
10149 Ярослав Дурдинець Male 1994
10150 Уляна Вовк Female 1991 Shypshyna Run Club Львів ua
10151 Віта Березяк Female 1990 Львів ua
10152 Антон Прокопенко Male 1990 Львів ua
10153 Меланія-Марія Подоляк Female 1995 Львів ua
Олександр Поздняков Male 1988 Івано-Франківськ ua
10154 Богдан Рудницький Male 1964 Івано-Франківськ ua
10155 Максим Лабутин Male 1994
10156 Катя Тимофеева Female 1994 Nike
10157 Вадим Іванов Male 1993 - Івано-Франківськ ua
Давид Орос Male 1994 Київ ua
10158 Taras Dryndak Male 1983 The Sun Running Club Івано-Франківськ ua
10159 Світлана Ільченко Female 1981 Нетішин ua
10022 Тарас Костів Male 1978 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
10066 Назарій Кравчишин Male 1986 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
10162 Тарас Грицай Male 1980 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
10163 Софія Коковська Female 1995 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
10164 Павло Даниленко Male 1982 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
10161 Галина Гривнак Female 1979 FinImpact Івано-Франківськ ua

5 км

Individual race

Date: 10 October 2021

Start time: at 10:10

Price: 850 UAH

Limit: 80 participants

Participants registered - 70 out of maximum of 80

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
5011 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Сергій Григорук Male 1990 Івано-Франківськ ua
5012 Михайло Колебошин Male 1988 Nike Run Club Одеса ua
5013 Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
5067 Inna Atamaniuk Female 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
5015 Ірина Кульчицька Female 1987 Івано-Франківськ ua
5014 Тарас Зощак Male 1983 Івано-Франківськ ua
5016 Oksana Ubyivovk Female 1989 Run4U Львів ua
Mykola BAHLAY Male 1985 START Novyi Rozdil Ряшів pl
5017 Nadiia Mazur Female 1995 Прилуки ua
5018 Roman Mazur Male 1993 Прилуки ua
5019 Вікторія Цюрак Female 1993 Івано-Франківськ ua
5020 Данило Рега Male 1987 Івано-Франківськ ua
5021 Світлана Гнатюк Female 1985 Мальви Львів ua
5022 Андрій Грицанчук Male 1989 Івано-Франківськ ua
5023 Богдана Дорошенко Female 1996 Івано-Франківськ ua
5024 Андрій Бурчак Male 1991 Івано-Франківськ ua
5025 Христина Сеньків Female 1997 Івано-Франківськ ua
5026 Андрій Славич Male 1993 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Оля Рыжой Female 1994 Київ ua
5028 Барилів Оксана Female 1988 Івано-Франківськ ua
5030 Падучак Ірина Female 1982 Івано-Франківськ ua
5031 Федоришин Уляна Female 1987 Івано-Франківськ ua
5033 Іванків Олександр Male 1999 Івано-Франківськ ua
5034 Кучера Анастасія Female 1986 Івано-Франківськ ua
5035 Котова Алла Female 1990 Івано-Франківськ ua
5036 Боднар Надія Female 1987 Івано-Франківськ ua
5037 Ковальська Олеся Female 2001 Івано-Франківськ ua
5038 Ковальська Інна Female 1977 Івано-Франківськ ua
5039 Шкаврітко Роман Male 1992 Івано-Франківськ ua
5040 Черкалюк Наталія Female 1981 Івано-Франківськ ua
5041 Мазур Роман Male 1996 Івано-Франківськ ua
5042 Прачук Віталій Male 1981 Івано-Франківськ ua
5043 Чхапелія Денис Male 1985 Івано-Франківськ ua
5046 Ковальчук Дмитро Male 1996 Івано-Франківськ ua
5047 Гардаман Олег Male 1993 Івано-Франківськ ua
5049 Минда Наталія Female 1987 Івано-Франківськ ua
5027 Юрчишин Роман Male 2000 Івано-Франківськ ua
5052 Голіней Оксана Female 1985 Івано-Франківськ ua
5053 Пливун Богдан Male 1999 Івано-Франківськ ua
5055 Гораль Віктор Male 1979 Івано-Франківськ ua
5056 Тимошенко Микола Male 1991 Івано-Франківськ ua
5057 Челядин Юрій Male 1994 Івано-Франківськ ua
5059 Владислава Макаренко Female 2000 Івано-Франківськ ua
5060 Петро Іващук Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
5061 Надія Мацигін Female 1992 Івано-Франківськ ua
5071 Roman Hryvnak Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
5062 Roman Maksymiv Male 1990 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
5063 Yaroslav Petrashchuk Male 1983 Калуш ua
Julia Maltseva Female 1995 Interfit Івано-Франківськ ua
5064 Ірина Обшира Female 1983 Трейд Івано-Франківськ ua
5065 Вячеслав Кознюк Male 1990 Трейд Івано-Франківськ ua
5066 Олег Дацко Male 1979 Трейд Івано-Франківськ ua
Андрій Дівнич Male 1997 Івано-Франківськ ua
5068 Oleg Semkiv Male 1993 Івано-Франківськ ua
Sergii Ivaniuk Male 1987 Івано-Франківськ ua
5069 Оля Гошій Female 1985 Івано-Франківськ ua
5070 Ольга Родченкова Female 1981 Івано-Франківськ ua
5072 Alexandra Dzeban Female 1985 Nike Run Club
5074 Тетяна Боднар Female 1984 Івано-Франківськ ua
5073 Іванна Николишин Female 1980 Zolochiv runners Золочів ua
5079 Орест Гринів Male 1992 Батальйон Святої Марії Івано-Франківськ ua
5075 Аліна Заставна Female 1989 Львів ua
Руслан Галуга Male 1992 АТ Прикарпаттяобленерго Івано-Франківськ ua
5076 Альона Рілець Female 1987 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
5077 Максим Луцький Male 2001 SoftServe Running Club Івано-Франківськ ua
5078 Володимир Лунів Male 1997 They don't know me, son Богородчани ua
5029 Назар Фурта Male 1998 ЕНЕРГО Івано-Франківськ ua
Назар Головчук Male 1992 ЕНЕРГО Івано-Франківськ ua
Деуль Анна Female 2004 KM running club
5032 Богдан Микитюк Male 2001 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
5044 Марта Порада Female 1983 Івано-Франківськ ua
Олександра Зайцева Female 1995 Беларусь by
5045 Myhajlo Panchak Male 1982 Івано-Франківськ ua
Bohdana Yatsyshyn Female 1993 Івано-Франківськ ua
5001 Валентин Громадський Male 1998 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
5002 Олександр Клешко Male 1998 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
Марина Микитин Female 1984 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
5004 Оксана Булич Female 1992 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
5005 Наталя Бесещук Female 1983 FinImpact Івано-Франківськ ua
5006 Володимир Мельник Male 1989 FinImpact Івано-Франківськ ua

Корпоративний забіг

Relay race

Number of participants in a team: 4

Stage 1 : 5 km


Stage 2 : 5 km


Stage 3 : 5 km


Stage 4 : 6.097 km



Date: 10 October 2021

Start time: at 10:00

Price: 3400 UAH

Limit: 15 teams

Participants registered - 14 out of maximum of 15

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
4001 WILD LIFE WILD LIFE Івано-Франківськ ua
4007 Авіатор Авіатор Івано-Франківськ ua
4011 SELECT* SELECT* Івано-Франківськ ua
4002 23.ресторани ГО «Міський спортивний клуб « Km running Club» Івано-Франківськ ua
4003 23.ресторани 23.ресторани Івано-Франківськ ua
4004 23.ресторани 23.ресторани Івано-Франківськ ua
4005 НЕСТРИМНІ Shypshyna Run Club Львів ua
4006 SoftServe HRBP SoftServe Львів ua
4008 Perfectial Perfectial Running Club Львів ua
Vakoms
4009 Die Hard Running Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
4010 SoftServe Running Community Team 1 SoftServe Running Community Івано-Франківськ ua
4012 COAX SOFTWARE COAX SOFTWARE Івано-Франківськ ua
4013 FinImpact FinImpact Івано-Франківськ ua
4014 Будівельна компанія МЖК Івано-Франківськ ua

Благодійний забіг-2 км

Individual race

Date: 10 October 2021

Start time: at 13:05

Price: 250 UAH

Пробіг, що приносить не тільки фізичну користь, а й моральне задоволення та щастя від доброї справи. Твій такий короткий, але дуже важливий забіг з крутою метою. Твій кожен метр дарує ковток води спраглим і прохолоду в літній день. Біжи заради мети, заради себе, заради інших.

Participants registered - 92, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Богдан Свістяк Male 1999 Братківці ua
9057 Віра Колосова Female 1994 SELECT* Івано-Франківськ ua
9058 Юлія Фаренюк Female 1992 SELECT* Івано-Франківськ ua
Liubov Mukhina Female 1994 SELECT* Івано-Франківськ ua
9056 Юліана Пилюк Female 1994 SELECT* Івано-Франківськ ua
Христина Фученко Female 1985 Прикарпатенерготрейд Івано-Франківськ ua
9001 Ірина Цуканова Female 1992 Івано-Франківськ ua
Стас Лейбюк Male 1985 Івано-Франківськ ua
Маркіян Сакулич Male 2014 Спарта Калуш ua
9002 Тетяна Твардовська Female 1987 Івано-Франківськ ua
9003 Олександр Твардовський Male 2008 Івано-Франківськ ua
9004 Іванишин Юлія Female 1977 Івано-Франківськ ua
9005 Явтушенко Ольга Female 1979 Івано-Франківськ ua
9006 Гишта Жанна Female 1976 Івано-Франківськ ua
9007 Сливка Галина Female 1988 Івано-Франківськ ua
9008 Томей Галина Female 1985 Івано-Франківськ ua
9009 Волошенюк Ірина Female 1991 Івано-Франківськ ua
9010 Пиптюк Олександра Female 1985 Івано-Франківськ ua
9011 Матюніна Лідія Female 1983 Івано-Франківськ ua
9012 Мазорчук Олександр Male 1981 Івано-Франківськ ua
9013 Кузменюк Уляна Female 1984 Івано-Франківськ ua
9014 Гардаман Тетяна Female 1981 Івано-Франківськ ua
9015 Петришак Юлія Female 2021 Івано-Франківськ ua
9016 Зорій Ольга Female 2000 Івано-Франківськ ua
9017 Шіляк Мар"яна Female 1989 Івано-Франківськ ua
9018 Тригуб Ольга Female 1981 Івано-Франківськ ua
9019 Пилипів Марія Female 1991 Івано-Франківськ ua
9020 Климишин Олена Female 1987 Івано-Франківськ ua
9021 Саманів Юлія Female 1995 Івано-Франківськ ua
9022 Слабінога Юлія Female 1994 Івано-Франківськ ua
9023 Куриляк Роман Male 1982 Івано-Франківськ ua
9024 Вітюк Віталій Male 1989 Івано-Франківськ ua
9025 Цимбаленко Надія Female 1966 Івано-Франківськ ua
9026 Стасюк Оксана Female 1967 Івано-Франківськ ua
9027 Бобик Ольга Female 1999 Івано-Франківськ ua
9028 Біглей Зоряна Female 1975 Івано-Франківськ ua
9029 Воспаленко Тетяна Female 1980 Івано-Франківськ ua
9030 Сидорук Надія Female 1976 Івано-Франківськ ua
9031 Рибчин Богдан Male 2000 Івано-Франківськ ua
9032 Стефанів Ярослав Male 1986 Івано-Франківськ ua
9033 Михайлів Володимир Male 1989 Івано-Франківськ ua
9034 Осташ Андрій Male 1996 Івано-Франківськ ua
9035 Григорців Галина Female 1967 Івано-Франківськ ua
9036 Коцюбан Оксана Female 1984 Івано-Франківськ ua
9037 Крижалка Тетяна Female 1971 Івано-Франківськ ua
9038 Головащенко Оксана Female 1980 Івано-Франківськ ua
9039 Швед Ірина Female 1989 Івано-Франківськ ua
9040 Василенко Лілія Female 1980 Івано-Франківськ ua
9061 Гойло Юліана Female 1992 Івано-Франківськ ua
9062 Стовбан Христина Female 1993 Івано-Франківськ ua
9063 Ясевіна Лідія Female 1986 Івано-Франківськ ua
9064 Кононенко Олександр Male 1983 Івано-Франківськ ua
9065 Магас Ярослав Male 1999 Івано-Франківськ ua
9066 Ковальчук Богдан Male 1985 Івано-Франківськ ua
9041 Надія Котович Female 1983 Трейд Івано-Франківськ ua
9042 Віра Полякова Female 1989 Трейд Івано-Франківськ ua
9043 Олександра Майдан Female 1969 Трейд Івано-Франківськ ua
9044 Ірина Кознюк Female 1995 Трейд Івано-Франківськ ua
9045 Наталія Любчич Female 0081 Трейд Івано-Франківськ ua
9046 Тетяна Устинська Female 1989 Трейд Івано-Франківськ ua
9047 Леся Кашуба Female 1973 Трейд Івано-Франківськ ua
9048 Іванна Прачук Female 1984 Трейд Івано-Франківськ ua
9049 Ірина Доцяк Female 1987 Трейд Івано-Франківськ ua
9050 Оксана Вовчук Female 1984 Трейд Івано-Франківськ ua
9051 Анна Крив'юк Female 1999 Трейд Коломия ua
9052 Наталія Риснюк Female 1974 Трейд Івано-Франківськ ua
9053 Роман Юринець Male 1981 Трейд Івано-Франківськ ua
9079 Yevheniia Barchuk Female 1984
Костянтин Барчук Male 2011
9054 Ілона Турчин Female 1997
Тетяна Гарасимів Female 1989 Коломия ua
9055 Zoryana Kostyshak Female 1981 Running club Івано-Франківськ ua
9059 Любов Мухіна Female 1994 SELECT* Івано-Франківськ ua
Володимир Лунів Male 1997 They don't know me, son Богородчани ua
9060 Наталья Ткаченко Female 1975 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
таня василик Female 1986
Наталя Швидченко Female 1987 Івано-Франківськ ua
9068 Natalia Lytvyn Female 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
9069 Маркіян Костюк Male 2004 ЛЕКС КОНСАЛТИНГ Івано-Франківськ ua
9090 Svitlana Ivanova Female 1980 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
9070 Олександр Халло Male 2007 Gutsul Running Івано-Франківськ ua
9071 Андрій Пронін Male 1977 СТЕМ Івано-Франківськ ua
9072 Мар’яна Кульчицька Female 1988 Івано-Франківськ ua
9073 Орися Пехник Female 1985 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
9074 Мар'ян Охримович Male 1984 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
9075 Ірина Ілів Female 1985 ПрАТ "Львівобленерго" Львів ua
9076 Олександра Глуха Female 1987 FinImpact Івано-Франківськ ua
9077 Тетяна Федорів Female 1990 FinImpact Івано-Франківськ ua
9078 Юлія Сміх Female 1986 FinImpact Івано-Франківськ ua
Юлія Волошинська Female 1988 ZBrod Броди ua
9080 Ira Piletska Female 1989 БО Інститут Добра Івано-Франківськ ua
9081 Володимир Радевич Male 1997 Снятин ua
9082 Ігор Попадюк Male 1984 Департамент інвестицій Івано-Франківськ ua
9083 Петро Боднарчук Male 1958 Івано-Франківськ ua
9084 Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
9067 Юлія Висоцька Female 1990 Івано-Франківськ ua
9085 Алла Коляндра Female 1988 БО Інститут добра Івано-Франківськ ua
Надія Равлюк Female 1989 ТОВ "Прикарпатенерготрейд" Івано-Франківськ ua
9086 Юрій Малий Male 1985 Nike+ Run Club Одеса ua
9087 Bohdana Yatsyshyn Female 1993 Івано-Франківськ ua
9088 Tania Hohil Female 1993 Івано-Франківськ ua
9089 Маряна Шмулик Female 2000 Івано-Франківськ ua
9091 Nataly Masechko Female 1991 Сама собі спортсменка Івано-Франківськ ua
9092 Анна Нич Female 1979 ПростоБіжу Івано-Франківськ ua
Станіслав Онищук Male 1985 Клініка БРАСС Івано-Франківськ ua

100 метрів

0,1 km

Individual race

Date: 10 October 2021

Start time: at 10:00

Price: free

Limit: 30 participants

Participants registered - 30 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Oleg Letsyn Male 2017 Letsyn family running club Івано-Франківськ ua
2 Артем Макаренко Male 2018 Івано-Франківськ ua
3 Ксенія Попович Female 2018 Run4U Львів ua
4 Роман Кривень Male 2016 Івано-Франківськ ua
5 Дем\'ян Людкевич Male 2016 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
6 Kira Ozhukh Female 2017 Львів ua
7 Тимофій Зінюк Male 2018 Івано-Франківськ ua
8 Sofia Galko Female 2018 Івано-Франківськ ua
9 Єва Купрієнко Female 2018 High runners Львів ua
10 Denys Petrashchuk Male 2015 Калуш ua
11 Ярина Вантух Female 2016 Львів ua
12 Ткачук Вероніка Female 2018 Івано-Франківськ ua
13 Павло Решетняк Male 2016 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
14 Яна Фученко Female 2015 Івано-Франківськ ua
15 Anna Pasieka Female 2014 Gutsul Running Club Juniors Івано-Франківськ ua
16 Михайло Куниця Male 2016 Львів ua
17 Євген Василик Male 2015
18 Марко Вовчок Male 2016 Івано-Франківськ ua
19 Єва Крюковська Female 2015 Івано-Франківськ ua
20 Злата Котик Female 2019 Івано-Франківськ ua
21 Вікторія Білозор Female 2018 Берізка Івано-Франківськ ua
22 Мартин Купецький Male 2016 Червоноград ua
23 Діана Людкевич Female 2018 Львів ua
24 Олег Трикіша Male 2017 Івано-Франківськ ua
25 Юрій Людкевич Male 2018 Львів ua
26 Олексій Порада Male 2015 Івано-Франківськ ua
27 Майя Лабутіна Female 2019 Київ ua
28 Дмитерчук Гнат Male 2015 Коломия ua
29 Соломія Сабатович Female 2017 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
30 Ярина Сабатович Female 2015

400 метрів

0,4 km

Individual race

Date: 10 October 2021

Start time: at 09:10

Price: free

Limit: 30 participants

Participants registered - 30 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Вікторія Товарницька Female 2012 Львів Львів ua
2 Максим Зіняк Male 2011 Letsyn family running club Івано-Франківськ ua
3 Володимир Макаренко Male 2014 Івано-Франківськ ua
4 Меленія Попович Female 2014 Run4U Львів ua
5 Давид Дем\'янів Male 2011 Богородчани ua
6 Олександра Кульчицька Female 2011 Івано-Франківськ ua
7 Марта Сеник Female 2014 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
8 Yulia Markovetska Female 2010 Івано-Франківськ ua
9 Богдана Свінціцька Female 2013 Івано-Франківськ ua
10 Соломія Людкевич Female 2013 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
11 Артур Ільків Male 2013 23 ресторани Івано-Франківськ ua
12 Катруся Царевич Female 2011 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
13 Юрій Николишин Male 2013 Zolochiv Runners Золочів ua
14 Данило Куцій Male 2012 Івано-Франківськ ua
15 Любава Шамрайова Female 2013 Авіатор Івано-Франківськ ua
16 Юстина Купрієнко Female 2014 High runners Львів ua
17 Матвій Костюк Male 2013 ЛЕКС КОНСАЛТИНГ Івано-Франківськ ua
18 Матвій Лесів Male 2013 Івано-Франківськ ua
19 Ліза Гошій Female 2010 GRS juniors Івано-Франківськ ua
20 Solomiia Pasieka Female 2012 Gutsul Running Club Juniors Івано-Франківськ ua
21 Макс Люклян Male 2011 Івано-Франківськ ua
22 Яна Тимочко Female 2013 - Івано-Франківськ ua
23 Нестор Василик Male 2012
24 Зоряна Коршняк Female 2012 Бучач ua
25 Ліза Вовчок Female 2013 Івано-Франківськ ua
26 Олександр Жарій Male 2010 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
27 Софія Толочко Female 2013 Володимир-Волинський ua
28 Софія Халло Male 2014 Gutsul Running Івано-Франківськ ua
29 Анна Зубач Female 2012 Івано-Франківськ ua
30 Ольга Порада Female 2012 Івано-Франківськ ua

1000 метрів

1 km

Individual race

Date: 10 October 2021

Start time: at 09:20

Price: free

Limit: 39 participants

Participants registered - 32 out of maximum of 39

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Олександр Гнатюк Male 2012 TRILEWY Львів ua
2 Настя Демків Female 2012
3 Давид Дем\'янів Male 2011 Богородчани ua
4 Михайло Семенишин Male 2010 Івано-Франківськ ua
5 Заліський Влад Male 2010 Івано-Франківськ ua
6 Софія Варишко Female 2011 Івано-Франківськ ua
7 Олег Передрук Male 2009 Івано-Франківськ ua
8 Ivan Pasieka Male 2011 Gutsul Running Club Juniors Івано-Франківськ ua
9 Зоряна Коршняк Female 2012 Бучач ua
10 Макар Купецький Male 2010 Червоноград ua
11 Олександр Жарій Male 2010 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
12 Данило Толочко Male 2009 Володимир-Волинський ua
13 Богдан Халло Male 2009 Gutsul Running Івано-Франківськ ua
14 Катерина Зубач Female 2008 Івано-Франківськ ua
15 Назар Підгурець Male 2010 Володимир-Волинський ua
16 Матвій Пронін Male 2012 Matvimen Івано-Франківськ ua
17 Злата Сорока Female 2012 Івано-Франківськ ua
18 Надія Сабатович Female 2010 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
19 Андрій Вантух Male 2008 Львів ua
20 Вікторія Товарницька Female 2012 Львів Львів ua
21 Данило Процик Male 2012 Івано-Франківськ ua
22 Kostiantyn Barchuk Male 2011
23 Anna-Maria Khoma Female 2012 ВКО Оброшине ua
24 Максим Устинський Male 2012 Івано-Франківськ ua
25 Маргарита Ткаченко Female 2009 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
26 Данило Кушнір Male 2010 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
27 Ткаченко Єлизавета Female 2011 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
28 Ярина Янко Female 2009 Івано-Франківськ ua
29 Нікіта Твардовський Male 2012 Івано-Франківськ ua
30 Софійка Хруник Female 2011
31 Nazar Pozharuk Male 2011 Chernivtsi Half Marathon ;) Чернівці ua
32 Дарія Дриндак Female 2010 GRC Juniors Івано-Франківськ ua