BLUE LAKES SPRINT TRIATHLON – RunStyle

BLUE LAKES SPRINT TRIATHLON

24 June 2023 Triathlon / Стригани / Організація молоді ППО ВП ХАЕС

Blue Lakes Sprint Triathlon
  • Blue Lakes Sprint Triathlon

    Results are not yet available. Please try again later.

Благодійний захід на підтримку ЗСУ

Участь за донат на ЗСУ
від 500 грн.
під час отримання стартового номера.

Запрошуємо Вас прийняти участь у благодійних змаганнях "Blue Lakes Sprint Triathlon", цього року даний захід буде проходити в одному з наймальовничіших місць Хмельниччини - Голубих озерах!

Дата: 24.06.2023 (10:00)
Локація: с. Стригани "Голубі озера"

Дистанція триатлону складається з 3 етапів:
- плавання – 750 м;
- заїзд на велосипеді (необхідний МТБ велосипед) – 20 км;
Посилання на вело-трасу: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1QquT8gGwNM57ksRA30xlWYyW3IUrdTk&usp=sharing
- забіг – 5 км.

Маршрути дистанцій:

Проведіть чудовий, спортивний день та зробіть свій внесок у перемогу України.

Переможці та призери будуть нагороджені пам`ятними медалями.

Blue Lakes Sprint Triathlon

Individual race

Price: free

Limit: 150 participants

Благодійний захід на підтримку ЗСУ

Участь за донат на ЗСУ
від 500 грн.
під час отримання стартового номера.

Запрошуємо Вас прийняти участь у благодійних змаганнях "Blue Lakes Sprint Triathlon", цього року даний захід буде проходити в одному з наймальовничіших місць Хмельниччини - Голубих озерах!

Дата: 24.06.2023 (10:00)
Локація: с. Стригани "Голубі озера"

Дистанція триатлону складається з 3 етапів:
- плавання – 750 м;
- заїзд на велосипеді (необхідний МТБ велосипед) – 20 км;
Посилання на вело-трасу: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1QquT8gGwNM57ksRA30xlWYyW3IUrdTk&usp=sharing
- забіг – 5 км.

Маршрути дистанцій:

Програма BLUE LAKES SPRINT TRIATHLON
24 червня 2023 (субота), с. Стригани, «Голубі озера»:

-
08:30 – виїзд учасників з міста Нетішин, (зупинка навпроти Універмагу).Буде подано пасажирський автобус для учасників та гостей заходу. Також, буде вантажний автомобіль, для окремого перевезення велосипедів

- Додаємо мапу доїзду до місця проведення заходу власним транспортом

- Посилання на геолокацію для зручності доїзду по навігатору: https://maps.app.goo.gl/TFgfBHPXovb5Tc4r8

-
Особисті авто, ви можете лишити на спеціальній парковці (позначена на мапі)

- 08:30 – 09:40 – видача стартових пакетів та маркування учасників;
- 09:45 – урочиста церемонія відкриття;
- 09:50 – інструктаж перед початком старту, розминка;
- 10:00 – старт, супровід та нагляд за перебігом заходу;
- 10:00 – 13:30 – пересування учасників Триатлону за маршрутом;
- 13:30 – фініш останніх учасників;
- 13:45 – закриття транзитної зони;
- 13:45 - 14:45 - Відпочинок та вільний час для учасників. Буде організовано харчування учасників де можна перекусити та відновити сили.
- 15:00 – урочисте нагородження переможців та закінчення заходиу.

-
Потрібно прибути у стартове містечко завчасно, щоб до 09:30 завершити усі приготування у транзитній зоні та пройти маркування

-
Всім учасникам мати із собою документи, що засвідчують особу

-
Для спортсменів які хочуть приїхати завчасно, на локації є виділене місце для розбиття наметового містечка, також буде фунціонувати літній душ

-
Для зручності, протягом заходу у стартовому містечку буде функціонувати Wi-fi покриття

Participants registered - 118 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
3 Марія Жебель Female 1984 ППО ХАЕС Нетішин ua
1 Maйя Scarpa Female 1985 Falcons Running Club Нетішин ua
2 Олександра Жебель Female 1981 ВП ХАЕС Нетішин ua
4 Віталій Замрачило Male 1992 Хаес Нетішин ua
5 Вадим Михалюк Male 1993 Titan Club Rivne Рівне ua
6 Олексій Костик Male 1992 Titan club Rivne Рівне ua
7 Жинський Микола Male 1997 Titan Club Rivne Рівне ua
8 Сергій Манько Male 1984 Titan Club Rivne Рівне ua
9 Сергій Смілянець Male 1980 Titan Club Rivne Рівне ua
10 Макс Ворожко Male 1989 Titan Club Rivne Рівне ua
11 Марія Харитоненко Female 1991 Нетішин ua
12 Віктор Грушецький Male 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua
13 Руслан Книш Male 1978 Blue Lakes Tryastsya Нетішин ua
14 Тарас Меленний Male 1987 Chameleon Львів ua
15 Дмитро Гречко Male 1985 Chameleon Харків ua
16 Дмитро Іванов Male 1980 Chameleon Харків ua
17 Володимир Ільницький Male 1992 Chameleon Харків ua
18 Лілія Кметь Female 1992 Луцьк ua
19 Олексій Шаповал Male 1990 Chameleon Харків ua
20 Сергій Ніколайчук Male 1995 Titan club rivne Рівне ua
21 Віктор Лазанюк Male 1985 Triton Одеса ua
22 Дмитро Стецюк Male 1987 Triathlon Аcademy Rivne Рівне ua
24 Руслан Бойко Male 1984 Подільські Вовки Хмельницький ua
25 Вова Ризак Male 1995 Подільські ВОВКИ Хмельницький ua
27 Богдан Данильченко Male 1975 Подільські Вовки Хмельницький ua
28 Юрій Полійчук Male 1986 Подільські Вовки Хмельницький ua
29 Андрій Лебідь Male 1986 Подільські Вовки Хмельницький ua
30 Віктор Пархомчук Male 1984 Київ ua
31 Сергій Мозіль Male 1988 Подільські ВОВКИ Тернопіль ua
32 Ірина Пилипчук Female 1983 Хмельницький ua
33 Максим Власенко Male 1991 Подільськи Вовки Мелітополь ua
23 Сергій Козлюк Male 1984 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
26 Михайло Яницький Male 1999 Подільскі Вовки Хмельницький ua
34 Єлизавета Мирошниченко Female 2006 Sever Київ ua
35 Владислав Іщук Male 2002 Виготовлення КЛЮЧІВ Луцьк
36 Артур Шкідина Male 1996 Foxhunters Луцьк ua
37 Валерій Гусак Male 1972 Triathlon academy Rivne Рівне ua
38 Володимир Сюсюков Male 2006 Нетішин ua
39 Віталій Дмитрук Male 1986 Titan Club Rivne Рівне ua
40 Артем Тищук Male 1987 Amber Tri Sports Володимирець ua
41 Віталій Яремак Male 1995 Івано-Франківськ ua
42 Тарас Горблянський Male 1994 Івано-Франківськ ua
43 Валентин Шевчук Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
44 Олександр Теребуха Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
45 Ольга Корець Female 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
46 Олександр Помазан Male 1987 ХАЕС Нетішин ua
47 Oleksandr Liatsevych Male 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
48 Назар Ющук Male 1986 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
49 Дмитро Новосад Male 1988 ТРИковаля Ковельо ar
50 Ігор Динька Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
51 Bogdan Klimovych Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
52 Валентин Черняк Male 1979 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
53 Олександр Шура Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
54 Valerii Nikitiuk Male 1992 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
55 Остап Дереколенко Male 2006 Sumy Radioorienteering Team Суми ua
56 Віталій Павлюк Male 1996 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
57 Громова Тетяна Female 1987 Подільські Вовки Хмельницький ua
58 Микола Шаповал Male 1984 Seabass Київ ua
59 Андрій Орловський Male 1984 Нетішин ua
60 Віктор Палій Male 1993 Славута ua
61 Микита Нагорний Male 1992 Happy TRI Friends Київ ua
62 Вікторія Лукаш Female 1995 Seabass swimming club
63 Олександр Пашков Male 1982 Seabass Київ ua
64 Влад Тарадайнік Male 2000 Леви Славута ua
65 Анастасія Бурденюк Female 1999 Flashrun Хмельницький ua
66 Світлана Тріщун Female 1996 Seabass Київ ua
67 Євгеній Михалець Male 1994 ХАЕС Нетішин ua
68 Дмитро Григор‘єв Male 1981 Chameleon Харків ua
69 Роман Пінчук Male 1994 Нетішин ua
70 Руслан Антоненко Male 1993 Seabass Київ ua
71 Олександр Лопушанський Male 1992 Seabass swimming club Київ ua
72 Сергій Гуменюк Male 1974 РАЕС Вараш ua
73 Євгенія Лавренець Female 1991 Happy TRI Friends Київ ua
74 Євген Борисенко Male 1973 KIT Рівне ua
75 Вадим Мисько Male 1989 Tri'astsya Triathlon Team Нетішин ua
76 Артем Колосов Male 1985 ХАЕС Нетішин ua
77 Богдан Дорош Male 1987 RUN21 Нетішин ua
78 Богдан Половинко Male 1996 KIT Харків ua
79 Оксана Андрощук Female 1987 HollyHipster Рівне ua
80 Артем Струс Male 1982 Хаес Нетішин ua
81 Іван Реуцький Male 1984 ХАЕС ЕРП Нетішин ua
82 Василь Кочегаров Male 1988 No Brakes Нетішин ua
83 Валік Полухін Male 2002 СК Епіцентр Славута ua
84 Дмитро Ясенко Male 1998 Хмельницький ua
85 Олександр Ошурко Male 1979 Amber Tri Sports Вараш ua
86 Марія Ошурко Female 1982 Amber Tri Sports/Varash running club
87 Євген Данильчук Male 1983 EnergoAtomRun Київ ua
88 Віталій Кальницький Male 2000 В/Ч Нетішин ua
89 Дмитро Штипуляк Male 1988 Нетішин ua
90 Ірина Лисюк Female 1987 Rivne Running Club
91 Олександр Лавренюк Male 1976 Amber Tri Sports Вараш ua
92 Зеленська Зеленська Female 1983 ВП ХАЕС Нетішин ua
93 Олег Красовський Male 1980 Золота рукавиця Вараш ua
94 Євген Вакар Male 1996 в/ч 3043
95 Маргарита Ігнатюк Female 2009 ВП РАЕС Вараш ua
96 Дмитро Міщенко Male 1971 Хмельницька АЕС Нетішин ua
97 Наталія Душкевич Female 1984 Подільські Вовки Хмельницький ua
98 Олексій Гетманов Male 2001 Olbery Вараш ua
99 Сергій Фрединський Male 1992 Подільські Вовки Хмельницький ua
100 Андрій Кондратюк Male 1984 Подільські вовки
101 Костянтин Яссірський Male 1986 Київ ua
102 Лариса Мельник Female 1987 Varash running club Вараш ua
103 Петро Кислянка Male 1982 Хтиві Вепри Вараш ua
104 Ярослав Омельяненко Male 1992 BetterMe Стрий ua
105 Орест Кравець Male 1992 Вараш ua
106 Василь Сидор Male 2003 Самбо Нетішин Нетішин ua
107 Станіслав Ярмолюк Male 1993 Нетішин ua
108 Олексій Шимчук Male 1989 в/ч 3043 Нетішин ua
109 Сергій Лещенко Male 1980 Happy Tri Friends Київ ua
110 Анна Полійчук Female 1989 Подільські Вовки Хмельницький ua
111 Наталія Карпенко Female 1977 ХАЕС Нетішин ua
112 Денис Гордєєв Male 1982 ВП ХАЕС Нетішин ua
113 Михайло Вараниця Male 1987 Славута ua
114 Геннадій Лебедєв Male 1978 Нетішин ua
115 Крук Денис Male 2003 Triathlon academy Rivne Рівне ua
116 Галина Щудляк Female 1982 Подільські вовки Харків ua
117 Жанна Бєлаш Female 2004 Нетішин ua
118 Микола Гурський Male 1984 Iron Club Khm Хмельницький ua
Спорядження для проходження дистанції: - велосипед (необхідний МТБ велосипед); - біговий інвентар; - шапочка та окуляри для плавання.

8 Comments:

  1. Сергій Смілянець

    Як забронювати участь?

    1. Євгеній Михалець

      Доброго дня. Реєстрацію уже відкрито на даній сторінці.

  2. Дмитро Стецюк

    Яке покриття на велоетапі? Це крос-триатлон?

    1. Євгеній Михалець

      Доброго дня -Мтб

      1. Микита Нагорний

        Чи можна приймати участь на звичайному шосейному велосипеді?

        1. Євгеній Михалець

          Доброго дня, бажано мтб або гравійник.

  3. Руслан Бойко

    Добрий день. Чи є уже схеми маршрутів? (плавання, вело, біг)?

    1. Євгеній Михалець

      Так є, найближчим часом, опубулікуємо.

Leave a comment