Завершився Чемпіонат Світу з напівмарафону. Результати – RunStyle
24 Березня 2018

Завершився Чемпіонат Світу з напівмарафону. Результати

У Валенсії завершився Чемпіонат Світу із напівмарафону. Дуже високі результати показали переможці та призери жіночого забігу. Фавориткою змагань усі вважали Джойслін Джепкосгей, яка у жовтні минулого року встановила феноменальний рекорд світу у напівмарафоні – 1:04:51. Проте у цьому забізі їй допомагали чоловіки-пеймейкери. Сьогодні ж кенійка була лише другою – звання чемпіонки світу-2018 виборола Нетсанет Кебеде із Ефіопії. Її результат 1:06:11, що теж є рекордом світу у жінок (для забігів де жінки біжать без допомоги чоловіків пейсмекерів). Друге Місце Джепкосгей – 1:06:54. Трійку замикає кенійка Паулін Камулу – 1:06:56. Збірну України на цих змагання представляла львів’янка Софія Яремчук. Софія посіла 71-місце у підсумковому протоколі із результатом 1:15:27.

У змаганнях чоловіків забіг був більш тактичним, тому рекордних результатів показано не було. Джефрі Камворор втретє став Чемпіоном світу. Його результат 1:00:02. Другий Абрагам Черобен із Бахрейну – 1:00:22. Трійку призерів замикає Арон Кіфле з Ерітреї – 1:00:31. Чемпіон України Роман Романенко із результатом 1:04:03 у фінішному протоколі на 70-тій позиції.

Відмінністю цього Чемпіонату світу стало те, що разом із учасниками забігу чоловіків стартували усі охочі любителі бігу.